Pracownica stacji Fox zwolniona za próbę pomocy krewnym pasażerów Boeinga 777

Kategorie: 

Pracownica Fox Television straciła pracę, ponieważ, korzystając ze swojej służbowej skrzynki mailowej, organizowała pomoc krewnym zaginionych pasażerów malezyjskiego Boeinga 777, podaje The Sydney Mornig Herald.

 

Darlene Timpton pracowała jako wiceprezes grupy Fox Cable Networks i postanowiła ogłosić zbieranie funduszy dla rodzin zaginionych pasażerów, aby im pomóc. Timpton wysyłała listy z korporacyjnej skrzynki. Dowiedziało się o tym kierownictwo stacji i kobieta została zwolniona.


Scott Grodzhin, rzecznik stacji Fox, tłumaczy, że Timpton naruszyła politykę firmy i potwierdził informacje o zwolnieniu niewiasty. Timpton, mimo kłopotów, nie zrezygnowała z organizowania pomocy dla poszkodowanych.


Przypomnijmy, że samolot, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął 08 marzec 2014 roku. Na pokładzie było 227 pasażerów i 12 członków załogi. Z jakiegoś nieznanego powodu samolot zboczył z kursu. W poszukiwanie maszyny zaangażowane są służby kilku krajów. W głębinach oceanu pracuje dron, który próbuje ustalić sygnały z czarnej skrzynki samolotu.

Pod koniec marca zarząd spółki Malaysia Airlines oświadczył, że żadna z zaginionych osób Boeinga 777 nie przeżyła, a rodzinom ofiar zaoferowano rekompensaty pieniężne. Członkowie rodzin domagają się ujawnienia informacji na temat losów samolotu.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

  A w ścierwogazetkach,

 
A w ścierwogazetkach, takich kolorowych z "niemieckim" kapitałem, usilnie lansowana jest wersja o rozbiciu samolotu bo kapitan "popełnił" samobójstwo . Ot tak by po latach Malezja kojarzyła się z masakrą poprzez błąd pilota a nie nazistowski zamach na technologię pólprzewodnikową chińskiej firmy.
 
Tak samo jak w przy zatonięciu koreańskiego promu będą "lansowane skały" a nie zatopienie poprzez zderzenie z nazistowską łodza podwodną jakie tam krążą by napierać militarnie na Chiny by te nadal skupowały szmatławe żydowskie dolary ratując bratni, wielki, nazistowski kraj przed bankructwem.
 

Portret użytkownika Medium

To musiała być młoda osoba z

To musiała być młoda osoba z pokolenia, gdy Saturn, Uran i Neptun przechodziły przez Koziorożca (lata ok. 1990 roku). Wtedy, wskutek zlewania się tych różnych energii w jednym znaku (rządzonym jednak przez Saturna), łatwo było o pogubienie się na mapie wartości i zasad, w tym kompetencji zawodowych.

Portret użytkownika JAVA33

To się nazywa ZASTRASZANIE!

To się nazywa ZASTRASZANIE! kaganiec na twarz i kopniak w "d" z pracy, inni mają milczeć ... bo znikną jak Boeing. Ot, właśnie tak "modeluje się" społeczności. Narzucić posłuszeństwo przez wzorce kary za samodzielne myślenie i działanie.
Pozdrawiam Was -co się temu sprzeciwiacie  

Portret użytkownika zibi2571

tupolew , boeing 777 co te

tupolew , boeing 777 co te sprawy laczy? wiele zagadek zbiegow okolicznosci zagmatwanie prowadzone sledztwo a opini publicznej sa tylko wrzucane rozne szczatkowe informacje a news powyzszy bardzo wazny bo jak widac za tym wypadkiem stoji ktos kto ma wladze nawet nad mediami

Portret użytkownika ARTUR

Ten sam morderca ale inni

Ten sam morderca ale inni wspólnicy , bo żadnego odlotu pasażerów w Polsce nie było a tam był odlot ale nie było lądowania . W jednym i drugim przypadku doszło do morderstwa na ziemi a szczątki są podrzucane na wskazane miejsce .

Portret użytkownika Zima Tysiąclecia

Akurat ją zwolnili za

Akurat ją zwolnili za bieranie funduszy. Zwolnili ją bo się bali co może wyniknąć gdy ktoś posiadający wiedzę będzie się bezpośrednio kontaktował z osobami tej wiedzy potrzebującymi.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem