Porywające nagranie Ziemi z przestrzeni kosmicznej

Kategorie: 

Widok Ziemi z przestrzeni kosmicznej może zrobić wrażenie nawet, gdy jest to tylko nagranie dostępne w Internecie. Powyższy film powstał na podstawie połączenia wielu zdjęć wykonywanych z niskiej orbity okołoziemskiej, jaką zajmuje Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.

 

Według opisu przy tworzeniu tych zapierających dech w piersiach ujęć wykorzystano zdjęcia zgromadzone -przez Science & Analysis Laboratory z NASA Johnson Space Center. Nie jest to film wykonany jedną kamera a sekwencja składająca się z kilkunastu kamer zamontowanych na kadłubie ISS.

Oczywiście nagranie zostało odpowiednio przyspieszone. Dzięki temu w krótszym czasie da się zobaczyć więcej. Szczególne wrażenie robią oświetlone obszary uprzemysłowione, które z kosmosu wyglądają nieziemsko jak wyimaginowany industrialny księżyc z filmu science-fiction. Wrażenie robią też burze wyglądające jak próby odpalenia zapalniczki we mgle. Wszystko wieńczy spektakularna zorza polarna. W istocie wspaniały widok.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Zauwazylem jedynie ,ze

Zauwazylem jedynie ,ze tracimy czystosc w atmosferze.Szkoda bo embrion(tak mi sie skojarzylo)powinien byc czysty.Szkoda Ziemi troche.Taka ladna planeta ,nasz dom i robia z nas niewolnikow pieniadza itd.Dlaczego to nie moze byc jak np w filmie Avatar?Tak rodzinnie by bylo fajnie,a nie tak do bani jak teraz

Portret użytkownika nem

No właśnie, ta "zorza" to

No właśnie, ta "zorza" to mocno skażona cienka warstwa atmosfery.Analogiczne kolory u człowieka, świadczyłyby o stanie agonalnym.Jeżeli ktoś się dobrze czuje z takimi kolorami, to znaczy, że jest zafascynowany śmiercią.(nie mylić z zapierającym dech w piersiach ogromem)

Portret użytkownika normalny?!

Może już czas zejść na

Może już czas zejść na Ziemię,po tych satelitarnych lotach "oli" ?!  ;) 
Na marginesie wtrącę,że ONI wszyscy zdołali jedynie stworzyć piekło na Ziemi - z pomocą tego ICH boga !!! Gdybyśmy dzisiaj sprzedali Watykańskie złoto,afrykańskie dzieci miałaby za co żreć przez następnych 100(!) lat !!! Kolejny będzie częścią tego samego planu,który kontynuował (i nazwal po raz pierwszy po imieniu) nasz polski poprzednik z Wadowic - "NWO" - będzie najprawdopodobniej czarnoskóry i potwierdzi objawienia czarnej księgi wraz z całą resztą znaków na niebie - a czasu zostało niewiele - coraz więcej ludzi zaczyna otwierać oczy i stwierdzać,że nie da się załatwić na AMEN !!!  Biggrin
SAMI sobie - ludzie dobrej woli - DAMY RADĘ bez fałszywych proroków !!!  Wink
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem