Pomnik Lenina obalony, rewolucja na Ukrainie może prowadzić do rozpadu kraju

Kategorie: 

Rewolucja na Ukrainie trwa i wchodzi w nową fazę, która może się skończyć albo pacyfikacją, albo stanem wojennym. Gdy patrzy się na rozwój wypadków w Kijowie można dojść do wniosku, że odgrywany jest tam scenariusz z Polski w latach osiemdziesiątych.

 

Polskie protesty udało się zdławić wyprowadzeniem na ulicę wojska. Za kilka dni będziemy obchodzili 32 rocznicę wydarzeń z roku 81. Gdy patrzy się na kijowski Majdan można odnieść wrażenie, że następuje tam próba odtworzenia wydarzeń z Polski. Nastąpił nawet, bardzo podobny do widzianych w Polsce, symboliczny akt rewolucji, jakim było wczorajsze obalenie pomnika Lenina w Kijowie.

 

Jeśli chodzi o rozwój wypadków to możliwe są różne scenariusze. Przede wszystkim konfrontacja, czyli wariant siłowy. Wszystko na to wskazuje, bo Majdan został otoczony kordonem i wszyscy się obawiają, że milicja w końcu ruszy na ludzi i może dojść do tragedii. Z drugiej strony dochodzą informacje, że zarówno część partii opozycyjnych jak i władza są gotowi do rozmów i mówi się o czymś, co jest nazywane "okrągłym stołem". Nam Polakom powinno to coś przypominać i było to porozumienie o moralnie mocnych podstawach.

Nawet moment przesilenia przypomina polski 1989 rok. Wtedy PRL też bankrutował i żeby doprowadzeni do nędzy ludzie nie rozszarpali dygnitarzy PZPR wymyślono Okrągły Stół, a szczegóły dogadano w willi MSW w Sękocinie, która nie wiedzieć, czemu jest nazywana umową w Magdalence. Co było potem dobrze wiemy, pojawił się magik Balcerowicz i doprowadził do terapii szokowej.

 

To samo czeka Ukraińców, chyba, że będą usiłowali lawirować jakoś z budżetem licząc na łaskę Rosji, bo do tego się sprowadzi pozycja Ukrainy po związaniu z Unią Eurazjatycką Putina. Innymi słowy dla Ukraińców tak czy siak najbliższe lata będą trudne. W ekstremalnych okolicznościach może dojść nawet do wojny domowej u naszego wschodniego sąsiada, co zawsze jest sytuacją poważną. Trudno sobie wyobrazić, że na przykład Rosja utraciłaby dostęp do Krymu. Prawdopodobnie na wypadek wprowadzenia stanu wojennego na Ukrainie wejdą tam jednostki rosyjskie.

Komentatorzy rosyjscy wypowiadający się w oficjalnych mediach twierdzą, że skandalem jest zaangażowanie polityków europejskich w wewnętrzne sprawy Ukrainy. Wypominają też Polakom, że działają wspólnie z ukraińskimi nacjonalistami, którzy w latach czterdziestych bestialsko mordowali naszych rodaków. Przeciąganie Ukrainy trwa i jak widać możliwe są nawet alianse ze spadkobiercami politycznymi zabójców setek tysięcy Polaków. Nie pierwszy to już zresztą raz kiedy nasze elity polityczne tak lekko podchodzą do kwestii ludobójstwa na Wołyniu.

 

Cały czas możliwy jest też scenariusz z rozpadem Ukrainy na część zachodnią i wschodnią. Zachodnia miałaby zostać zintegrowana z Unią Europejską, a wschodnia zostałaby państwem zależnym od Rosji. Rozpad kraju dla wielu osób wydaje się niewyobrażalny i nie można wykluczyć, że realizacja takiego planu skończyłaby się poważnym rozlewem krwi.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Emeli19

Pytanie co Ukraincy powinni

Pytanie co Ukraincy powinni wiedziec o Unii;
1.Ze pochodzi od Lucyfera(syjonistow)Zachodnich Banksterow
2.Ze wszyscy obywatele tego regionu czy kraju zostana pozbawieni wszystkiego
3.Zostana ekonomicznie I cywilizacyjnie zniszczeni
4.Zostana totalnie zdemoralizowani
5.Beda zmuszeni socjalnie do opuszczenia swych posiadlosci I domow
6.Totalna wyprzedarz I sprzedarz na korzysc nowych tak zwanych ukraincow (niemcow=zydzi=hamerykanie=angole).
7.Zostana pozbawieni swojej tozsamosci tak jak Polacy.
8.Zostana zachipowani=RFID w mysl diabolicznego postepu I rozwoju do (dolu=grobu).
9.George Soros zydowski hotsztapler przejmie wszystko za darmo tak jak w Polsce.
10.Zapanuje dobrobyt ktory zmusi cala populacje do wyjazdu na zachod w poszukiwaniu pracy.Tak jak jest to w Polsce.
I nasi pseudo politycy jezdza na Ukraine I agituja tych ludzi do wstapienia do UNi.PYTANIE te jest tylko do Polakow;
Czy Oni naprawde dzialaja w interesie tych ludzi czy w interesie
Zachodnich hotsztaplerow zlodzieji I bandytow.
George Soros I inni Lucyferianie. Zadajcie to sobie Polacy.
 
 
„Za skandowanie „rewolucja, rewolucja” i robienie zadym demonstranci podobno pobierają 150 hrywien, co się przelicza na 13,23 Euro. Tego czy opłaca się za tę cenę zostać spałowanym nie wiemy; być może jest to kwestia ryzyka zawodowego aspirujących polityków.
Niedyskretni Szwajcarzy zastanawiają się też skąd się wzięła, i to akurat na czas, masa olbrzymich flag EU z kółkiem z żółtego drutu kolczastego w środku. Każda z takich flag to wydatek kilku tysięcy franków. Czyżby ofiarność biednych ukraińskich mas była aż tak wyjątkowa? I to w środku kryzysu?”
„Inny artykuł Wstąpienie Ukrainy do EU szkodzi całej unii ujawnia dalsze ciekawe niedyskrecje. I tak dowiadujemy się że znany amerykański fundusz Franklin Templeton posiada ponad 1/5 całego ukraińskiego długu zagranicznego. Oh, la, la.
Ten kupiony za psi pieniądz dług państwa zmierzającego ku bankructwu wiele warty nie jest. Wzrósłby jednak znacznie w wartości gdyby… a no właśnie, bingo. Gdyby Ukraina weszła do EU. Wtedy EU nie wypadałoby nic innego jak go w jakiś sposób gwarantować. Oczywiście do tego jeszcze daleko i tak długo inwestorzy z Franklina Templetona na pewno nie będą czekać. Czekają jedynie na podpisanie cyrografu przez Janukowicza. W dzień po tym pozbędą się papieru kasując zyski.”
„o co amerykański sojusznik czyniłby takie wstręty sojusznikowi europejskiemu? Planem USA, twierdzi Schweizmagazin, jest utrzymanie presji ekonomicznej na EU celem długofalowego osłabiania jej wzrostu. Z Chinami się to Amerykanom nie udało. Tym bardziej warto uaktywnić się w Europie, gdzie o sukces łatwiej. Trzeciego mocnego gracza na arenie światowej Wuj Sam potrzebuje jak bólu zęba.”
Tytułem uzupełnienia szlachetnej działalności CFRu.
http://www.monitor-polski.pl/co-ukraincy-powinni-wiedziec-o-unii-europejskiej/comment-page-4/#comment-124486
 

Portret użytkownika eL4

Niemcy zabijali karabinami,

Niemcy zabijali karabinami, ew zatłukli człowieka na śmieć- a tacy byli wyjatkami. Ukraincy stosowali takie formy morderstw, że to bylo najgorsze okrucieństwo. Wycinanie płodów, wszywanie butelek, albo kotów. Obrywanie za skóry- a to tylko kilka przykładów i to wcale nie najmocniejszych

Portret użytkownika Kirilin

Zabawne jak rzekomi ukraińscy

Zabawne jak rzekomi ukraińscy narodowcy walczą o to, żeby Ukraina stała się województwem europejskim. A może tacy z nich patrioci jak z tych bydląt od okrągłego stołu w Polsce, tzn. pieniądz ich ojczyzną.
I ciekawi mnie czy Rosja zabrania ukraińskim rolnikom produkować tyle mleka ile chcą.

Portret użytkownika Kamil4

Wiecie co ukraińcy piszą na

Wiecie co ukraińcy piszą na forach? "polskije bladzi won". Raptem 2, może 3 procent Ukraińców jest proeuropejska. A polaczki jak zwykle pchają się jak ciapki i ośmieszają nie tylko Polskę ale całą UE. Putin ma cierpliwość, już dawno powinien wysłać wojsko i rozgromić tą hołotę.

Portret użytkownika Emeli19

Żydowskie korzenie braci

Żydowskie korzenie braci Kliczko

 
Klichko_3Rewolucja, która ma miejsce na Ukrainie na pewno nie jest spontaniczna. Aby zorganizować i kierować tak dużą grupą ludzi, jaka protestuje obecnie w Kijowie, konieczne były wielomiesięczne przygotowania. Konieczne było też wybranie lidera, gdyż bez lidera żaden przewrót się nie uda. Jak wiemy, liderem w ukraińskim przewrocie jest Witalij Kliczko (poprawnie Kłyczko) – bokserski mistrz świata wagi ciężkiej WBC.
Zastanawiające jest dlaczego ten, władający wieloma językami, światły zdawało by się człowiek, chce wprowadzić swój kraj na drogę rozgrabienia go przez międzynarodowych bankierów. Bo przecież tak się stanie, nie możemy mieć wątpliwości, szczególnie my, Polacy, gdyż w ciągu kilku lat, pod rządami prounijnych, działających w zmowie z międzynarodową sitwą banksterską rządów, straciliśmy praktycznie wszystko co do naszego narodu należało. To co zostało, w tym największe bogactwo – lasy państwowe i parki narodowe, pójdzie niedługo pod młotek międzynarodowych akcjonariuszy na poczet długu ponad 4 bilionów złotych, który niewątpliwie będziemy musieli spłacić, mimo, że jest to dług nielegalny.
http://www.monitor-polski.pl/zydowskie-korzenie-braci-kliczko/
 

Portret użytkownika Zenek

Jak się uda popieranym przez

Jak się uda popieranym przez pizlamistów* banderowcom od żyda Kliczki i fundacji Sorosa rozwalić Ukrainę na części czy chociażby dokonać syrizacji kraju to w naszym kraju też będą "fruwały bomby wolności". Jakbyście mieli kiepskiego nauczyciela w szkole to ci BANDYCI, POTOMKOWIE ZWYRODNIALCÓW MORDUJACYCH DLA ZABAWY polskich cywili w czasie Wołyńskich Rzezi zamierzają także oderwać od Polski co nieco z Małopolski z Krakowem włacznie.
 
Popierająć Ukraińców popieracie pizlamistyczny/ banderowski Rozbiór Polski. Ot taka "transakcja wiązana" którą przypieczetują Niemcy zabierając nam Śląsk Kujawy i Wielkopolske.
 
*) Dziś na onecie był artykuł w jakim Kłamczyński stał w jednym szeregu z tym bandytami pod flagą UON/ UPA pozdrawiając tychże wichrzycieli ichnim zawołaniem. Nie trzeba chyba dodawać iż to jest nie tylko szczanie a nawet sranie na groby pomordowanych tam dla kolejnej Ziemii Obiecanej i Judeopolonii Polaków. Ot kultura polityczna "polskojęzycznego patryjdioty".
 
 
 
 

Portret użytkownika izzo

Nie rozumiem co przeszkadza

Nie rozumiem co przeszkadza Polakom to że Rosja chce Ukrainę?
Ruscy mogą was zbombardować ze swojego terytorium, dla nich to nie problem.
Później płaczecie nad Syrią a gdyby nie bazy na Krymie to dzisiaj w Syrii Talibowie by rządzili.
Zabawny najbardziej jest Kaczyński - krąży między Polskimi patriotami a banderowcami, między eurosceptykami a euroentuzjastami, między zwolennikami pedalizmu a ruguje przeciwnika pedalizmu z Rosji.
Widać TV Trwam to to samo co TVN i potrafią idealnie nastroić swoich "kamikadze".
Ile by im kopów w dupe nie zadano to tym bardziej lgną do swojego oprawcy.
Już wiem dlaczego kobiety lubią "macho". Popatrzcie na taliban Kaczynskiego i lemingozę Tuska. Uwielbiają dostać liścia od "macho" Smile

Portret użytkownika barabasz

Co za bzdury, oprócz UE i

Co za bzdury, oprócz UE i Rosji są jeszcze Chiny z którymi Janukowycz całkiem nieźle się dogadał. Chiny zainwestują na Ukrainie 10 mld dolarów budując tam fabryki, w których Ukraińcy znajda zatrudnienie i to tylko na początek. To chyba lepsze niż otworzenie całego przemysłu energetycznego dla Niemiec, w zamian za otwarcie granic UE dla Ukraińców, którzy staliby sie tanią siłą roboczą UE. Obyśmy mieli takiego premiera, który potrafi wyrolować i ruskich i ue. 

Portret użytkownika zxcvbnm

Kopiujcie to na inne

Kopiujcie to na inne fora:

Niewielu ludziom nazwa Nowy Porządek Świata (New World Order – NWO) cokolwiek mówi. Ci którzy mieli do czynienia z tym pojęciem nie potrafią dokładnie powiedzieć co to jest, czym śmierdzi i z czym się to diabelstwo je. Tymczasem idea Nowego Porządku Świata jest de facto głównym nurtem współczesnej polityki (tak samo na szczeblu międzynarodowym jak i lokalnym) przez co nieznajomość zagadnienia może okazać się brzemienna w skutkach.
W pierwszej części zajmiemy się definicją Nowego Porządku Świata jako głównego nurtu współczesnej polityki i jej pochodzeniu. W drugiej części przybliżę nieco przejawy tej polityki we współczesnym świecie. W trzeciej postaram się przedstawić przyszłość będącą konsekwencją realizacji planów architektów Nowego Porządku Świata. W czwartej postaramy się zdemaskować ludzi stojących za kurtyną i pociągających za sznurki.
Mówiąc najogólniej Nowy Porządek Świata ma tylko jeden cel – absolutna, nieprzemijająca władza dla tych którzy stoją na szczycie. Koncepcja ta została stworzona jako narzędzie do ustanowienia dyktatury w skali globalnej. Władzy absolutnej której – dzięki globalnemu charakterowi – nie zagrozi żaden wróg zewnętrzny, a każda próba zrywu czy buntu w jednym kraju zostanie zdławiona przez żołnierzy krajów pozostałych.

Nowy Porządek Świata – narodziny

Od narodzin ludzkości tysiące władców chciało roztoczyć nad swoimi poddanymi absolutną władzę. Wielu z nich ten pomysł udało się zrealizować. Zawsze jednak dwa problemy stawały na drodze władców. Pierwszy to wróg wewnętrzny – sami poddani którzy pod wodzą wybitnych jednostek potrafili powalić na kolana ludzi uważających się za bogów. Drugim problemem był wróg zewnętrzny. Kiedy żył na świecie maniak pragnący władzy bardziej niż czegokolwiek zawsze pojawiał się ktoś dla równowagi (przykład – Józef Stalin i Adolf Hitler). A przez złośliwość losu maniak ten zamieszkiwał sąsiednie królestwo i w końcu jeden czy drugi tracił władzę.
Tak więc dyktatura lokalna nie jest niczym nowym. Nowością stała się dyktatura globalna. Koncepcja utworzenia państwa obejmującego cały znany cywilizowany świat. W ten sposób wróg zewnętrzny zostałby wyeliminowany a wroga wewnętrznego w razie gdyby lokalna armia nie potrafiła zniszczyć zniszczyłaby armia pochodząca z innego regionu świata.
Pierwszy raz świat miał do czynienia z czymś takim po zakończeniu Kongresu Wiedeńskiego. Po tym jak Napoleon został pokonany zwycięzcy wspólnie stworzyli obraz nowego świata. Obalone monarchie wróciły na trony a system na powrót stał się absolutystyczny. Monarcha znów miał najwyższą władzę, wprowadzono cenzurę, rozbudowano sieć agentów. Ponadto zwycięskie państwa uzgodniły że będą sobie wzajemnie pomagały w tłamszeniu każdego zrywu niepodległościowo-rewolucyjnego. Święte Przymierze miało od tej pory niszczyć każdego wroga, czy to zewnętrznego czy wewnętrznego. Nad światem zawisła groźba globalnej dyktatury. Próba ta jednak zakończyła się niepowodzeniem i nowy ład przetrwał jedynie 30 lat aż do wiosny ludów. Nacjonalistyczno-rewolucyjne nastroje ogarnęły Europę i na nic nie pomogło wojsko ani policja.
W czasach późniejszych nastała swego rodzaju moda na ideologie mające zapewnić powszechny dobrobyt i pokój na ziemi. Komunizm miał przynieść wszystkim narodom zjednoczenie i powszechną równość. Miliony ludzi łykało ze smakiem słowa Włodzimierza Uljanowa (pseudonim „Lenin”) ale ich górnolotne oczekiwania spotkały się z twardą skałą rzeczywistości. Podczas gdy komuniści mordowali kolejnych ludzi, w samym sercu Europy wyrosły kolejne chore ideologie – faszyzm i narodowy socjalizm. Walka wolnych ludzi z tymi trzema utopijnymi mrzonkami dla naiwnych pochłonęła miliony istnień i zrujnowała świat. Ludzie starający się wprowadzić dyktaturę siłą zobaczyli że nie jest to możliwe bez jej dobrowolnego przyjęcia. Od tej pory bronią architektów NWO stały się nie dywizje czy armie ale propaganda, strach, terroryzm, podstęp, media i chwyty socjotechniczne. Ludzie zostaną wydymani w białych rękawiczkach, po cichu i bez ich wiedzy.
„Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne„ – Aldorous Huxley „Nowy wspaniały świat”
Tak więc Nowy Porządek Świata można scharakteryzować krótko w dwóch punktach:
1. Władza absolutna dla wąskiej elity.
2. Zatajenie przed światem wiedzy o działaniach władzy i stwarzanie pozorów wolności.

Nowy Porządek Świata – współczesne przejawy

Jak już zostało powiedziane cel Nowego Porządku Świata jest tylko jeden: niczym nie ograniczona władza. Niestety dla architektów NWO ludzie zawsze woleli być wolnymi niż płaszczyć się pod butem wszechpotężnej władzy więc opracowano sposoby na walkę z przyszłymi buntownikami.

 
Skopiowano ze strony internetowej:
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/nwo-i-globalna-elita/

Portret użytkownika ben

Piotrek 5  dla ciebie widzę

Piotrek 5  dla ciebie widzę że ty jako jedyny widzisz tę farse ktora rozgrywa  sie na Ukrainie albo albo i jak zwykle wiekszość zostaje wydymana to samo zgotowała nam  solidarność a i owszem mamy psełdo wolność lepsze zarobki i tu kolega...
PCrusher popełnił kilka blędów chodzi o płace ich wysokość  umowy śmieciowe brak dopływu pieniędzy do skarbu  państwa machlojki naszych na górze itd itd....tak naprawdę żyjemy na granicy bankructwa trochę czasu upłynie a system kłamstw w  Polsce posypie się jak domek z kart.
Kto tak naprawde na tym zyska ilu być może !!!! i zginie kto zasiądzie na tronie .Ruski bedzie trzymał wszystko w garści tak naprawde tego wrobelka czyt..UKRAINE nigdy nie wypuścił. Unia to dopiero farsa niszczenie gospodarki danego panstwa zadłużenie i przejęcie jego majatku powoli ale stanowczo jeśli chodzi o wolność to wyjdzcie tak jak UKRAINCY na ulicę a zobaczycie ile wam z tej wolności zostało !!!

Portret użytkownika Piotrek N

Robią ukraińskim głupolom

Robią ukraińskim głupolom wodę z mózgu tak samo, jak nam robiła "Solidarność". My już obudziliśmy się z ręką w nocniku. W kraju o wyprzedanych surowcach, zrujnowanym przemyśle, zadłużonym jak nigdy w historii i ludziach, spieprzających stąd za chlebem gdziekolwiek. Ich po wejściu do faszystowskiej UE czeka to samo. A potem ten sam ból dupy. Ale za głupotę się płaci. I płacić będzie wiele pokoleń.

Portret użytkownika TYreleMorele

Cosik mi się wydaje ze

Cosik mi się wydaje ze Ukraińcy do końca nie wiedzą kto nimi rozgrywa-szcfzególnie po stronie opozycji. Założe się że ta w dużej mierze prowadzona jesty przez szare eminencje spod znaku gwiazdy dawida. Mają już w garści Polskę, sięgają po zachodnią Ukrainę i jak nic będą mieć odtworzone granice swojego mistytcznego kurwistanu zwanym przez onytch "Polin". 

Portret użytkownika zxcvbnm

Normalnie jak u Orwella mamy

Normalnie jak u Orwella mamy 3 główne państwa:
USA, Unia Europejska, Unia Euroazjatycka
Wszystko socjalistyczne. Trzeba uciekać na inną planete czy satelite bo tu już nie da się żyć, przez ludzi właśnie. Polecam planety Gliese 581 c,g,d.

Portret użytkownika fajko

Spójżcie na to co dzieje się

Spójżcie na to co dzieje się tak naprawde w Rosji, Ukrainie, Białorusi poza tym co mówią media. Tam państwo przyznaje rodzinom po 1ha ziemi pod budowy domów na zawsze, w zamian za to, że nowi właściciele sprzedają własne produkty w tym i nadwyżki żywności wyprodukowane na terenie własnego śiedliska tj. stają się producentami ekologicznej żywności i innych produktów dla reszty kraju.
A w unii każdy dostaje kredyt na dożywocie i GMO w pakiecie...
 

Portret użytkownika drej3107

IDZIE CZAS uwlolnienia ludzi

IDZIE CZAS uwlolnienia ludzi od bolszewickiej zarazy,, żaden system nie jest idalny,,ale lepszy SYSTEM  unijny niż bandycki ze wschodu,Ukraina sie uwolni, pózniej powinna Białorus łukaszence dokopac,,, i na końcu KREML obalić to zło. Putin juz ogłosił amnestie i wypuszcza politycznych, pora rozliczyc bandycki system

Portret użytkownika zxcvbnm

A mówili że ZSRR już nie

A mówili że ZSRR już nie istnieje....
To jest chore że teraz państwa muszą wybierać między dominacją USA i UE a Rosją i Chinami.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Muszę znaleźć lukę w prawie, przejąć władzę w Polsce i pozbyć się tego rządu. Czy macie jakieś pomysły ? (Pytanie skierowane do znawców prawa)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem