Polska znalazła się w niebezpiecznym momencie historii, wojna z Rosją wisi w powietrzu

Kategorie: 

Chyba każdy, kto interesuje się czymś więcej niż losami bohaterów ulubionego serialu w TV, zdaje już sobie sprawę z tego w jak niebezpiecznym momencie historii się znaleźliśmy. Niestety wiele wskazuje na to, że w nadchodzącej wojnie znowu Słowianie staną przeciwko Słowianom i zacznie się na większą skalę rzeź, która już trwa na Ukrainie.

 

Niestety nie widać szans na jakiekolwiek porozumienie między ogólnie pojmowanym Zachodem, a Rosją. Awantura, jaką rozpętano na Ukrainie, gdy kraj ten odmówił stowarzyszenia z Unią Europejską skutkuje regularną wojną i perspektywą otwartej wojny między Ukrainą a Rosją, co bardzo łatwo może się przerodzić w konflikt Zachodu z Rosją.

 

Gdyby do tego doszło z pewnością Polska zmieni się w tak zwany rów atomowy. Takie plany były już podczas poprzedniej zimnej wojny, wtedy, gdy Ludowe Wojsko Polskie miało zajmować Danię. Niewątpliwie teraz plany są podobne. Zresztą taki scenariusz już od lat ćwiczą wspólnie wojska rosyjskie i białoruskie. Pytanie tylko kiedy dojdzie do tego wielokrotnie przećwiczonego ataku jądrowego na Warszawę.

 

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że niebezpiecznie się do tego zbliżyliśmy. Najpierw nasi nieodpowiedzialni politycy, prawdopodobnie inspirowani przez kogoś, wsparli pucz na Ukrainie, jeździli tam wykrzykując banderowskie hasła, co samo w sobie jest wielkim skandalem i doprowadzili do tego, że machina wojenna Rosji wskazuje na Polskę jako głównego winowajcę "bardachu" na Ukrainie.

Media rosyjskie wypowiadają się obecnie o Polsce jedynie z wrogością. Podkreślane jest to, że jesteśmy pachołkami USA i zdrajcami Słowiańszczyzny. Wypomina się nam również to, że nasi żołnierze uczestniczą w walkach na Ukrainie, mimo, że oficjalnie nie jesteśmy tam zaangażowani. Rosjanie jednak robią dokładnie to samo i to już jest według nich akceptowalne.

 

Prowadzi to do bardzo niebezpiecznej sytuacji, w której powstaje wojenna atmosfera podsycana przez zachodnią propagandę. Większość zjadaczy chleba angażuje się w idiotyczne akcje w postaci zjedz jabłko na złość Putinowi, a gdy ktoś zaczyna pisać o tym co się dzieje na Ukrainie opisując to inaczej niż rządowe media jest od razu wyzywany od "ruskich agentów". Wygląda to tak, jakby medialna wajcha została przestawiona na generowanie wojennego nastroju Polaków.

 

Niestety takie operacje medialne są bardzo skuteczne i ludzie w Polsce rzeczywiście dają się podpuszczać i jak tak dalej pójdzie wielu chętnie chwyci za broń i bohatersko polegnie na froncie nie swojej wojny. Po prostu w to uwierzą tak jak do końca wierzyli niektórzy Niemcy, ginący w ostatnich dniach trwania II wojny światowej.

 

Ostatnio często słyszy się o hordach internetowych trolli wpływających na opinię publiczną w Internecie. Wiadomo, że od dawna robią to Żydzi, prowadząc działalność zwaną Hasbarą. Opłacają oni w tym celu swoich studentów. Hasbara to grupa utworzona do wspierania i promowania szeroko pojętych interesów Izraela na świecie, czyli pro – izraelska propaganda. Teraz pojawiają się sugestie, że podobną działalność, poprzez sławetne już „rosyjskie brygady sieciowe”, prowadzą również Rosjanie, wspierając własne interesy w świecie i w Polsce.

Oskarżenia takie raz za razem wypływają w polskich mediach głównego nurtu, oraz na polskich forach.
Możemy się jedynie domyślać, że jest to efekt wojny propagandowej prowadzonej z Rosją, a która rozgrywa się oczywiście także w Polsce. Każdego kto nie zgadza się z polityką rządu nazywa się zaraz „ruskim agentem

 

Zapewne na forach mamy też wielu "hasbarowców" polskiego rządu, ale zdecydowanie brakuje "hasbary" słowiańskiej, która propagowałaby nasz punkt widzenia. Zatem do broni, czyli do komputera i rozpowszechniajmy całą prawdę o wydarzeniach na Ukrainie i pchaniu Polski na zagładę jako frontu wojny, która marzy się kilku bankrutującym krajom.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kruk 63

Takie podjudzanie Polaków na

Takie podjudzanie Polaków na Rosjan, trwa od katastrofy Smoleńskiej. Niestety trwa to już wystarczający czas, aby spora część naszego społeczeństwa uwierzyła w te bajki. 
Plany są jasne. Podejrzewam, że wojna, jaka wybuchnie, będzie też sposobem, na załatwienie finału "pandemii". Kiedy ilość ciężkich przypadków poszczepów, przekroczy próg cierpliwości społecznej, a stanie się to niebawem, prawdziwa wojna, odmieni sposób postrzegania tego, co konieczne. Zamiast wieszać horbanów et consortes, ludzie będą zmuszeni ratować swoje życie. Dramatyczne pogorszenie warunków życia, dopełni zadania postawionego przed szczepionkami, bo obniżona odporność, sprawi że szczepany będą umierać jak muchy.

Portret użytkownika MAx196

ten poratl minal sie z celem

ten poratl minal sie z celem do jakiego został stworzony.. czytam od kilku lat wiadomosci na nim i co znajduje??
Zamiast zmiany na ziemi zajmuje sie polityka,,, sianiem propagandy,, straszeniem ludzi... Kolejny politycznie mieszajacy w glowach polakow portal.. Z fajnego zajmujacego sie zmianami na ziemi zamienil sie w wielkie polityczne G... o !! juz nie polecam czytania tych kretynstw wypisywanych tutaj... Zegnam.

Portret użytkownika dowas

"Władimir Putin wykorzystuje

"Władimir Putin wykorzystuje radykalne partie, by osłabić Zachód"
Szukajcie wieści a je znajdziecie. Poparcie dla Putina jest wyraźnie widoczne i każdy, kro ma rozum, wie jakich ludzi należy się wystrzegać. 

Portret użytkownika dowas

"Ostatnio często słyszy się o

"Ostatnio często słyszy się o hordach internetowych trolli wpływających na opinię publiczną w Internecie. Wiadomo, że od dawna robią to Żydzi, prowadząc działalność zwaną Hasbarą. Opłacają oni w tym celu swoich studentów."
I wszystko jasne, skąd biorą się w sieci idioci, którzy każdego człowieka z odmiennym zdaniem będą nazywać żydowskim pchołkiem. Jeśli ktoś o małym rozumie i dużym ograniczeniu przeczyta takie wypociny jak te, będzie potem powielać porpagandę. Propaganda z lewej, propaganda z prawej i tłumy bezmózgich zombie które tym żyją. Pozdrawiam rozsądnych, którym jeszcze nikt nie zamydlił oczu i nie posiekłam mózgu do reszty. 
"Pytanie tylko kiedy dojdzie do tego wielokrotnie przećwiczonego ataku jądrowego na Warszawę"
Czas wyrosnąc z filmów amerykańskich z okresu zimnej wojny, czas wyrosnąc z gier komputerowych i komiksów. Opdowiedź jest prosta - nigdy. Ewentualne metody rzucenia Polski na kolana są znacznie prostsze. 
"Zapewne na forach mamy też wielu "hasbarowców" polskiego rządu, ale zdecydowanie brakuje "hasbary" słowiańskiej, która propagowałaby nasz punkt widzenia. Zatem do broni, czyli do komputera". 
I do siania zamętu oraz pisania głupot. Nie zapomnijcie napisać czegoś o gejach, komunistach, lemingach, PO, ateistach i feministkach, bo z samymi żydami to blado wyjdzie. Wasz punkt widzenia czyli jaki? Punkt widzenia kolejnych chorych fanatyków? Mało ich jeszcze? 

Portret użytkownika MARGO

 januszek:   "Jeszcze nikt do

 januszek:   "Jeszcze nikt do cna nie zwariował z decydentów tego świata,odwrotnie niż Admin nakręcający spiralę strachu .."
_________________________
Co byś się nie zdziwił Januszek,  dowiadując się - ile wariatów jest decydentami tego świata
Jeśli zaś uważasz mówienie, informowanie oraz  dyskutowanie o możliwych zagrożeniach, jakie niewątpliwie mogą spaść na nasze głowy  za nakręcanie spirali strachu, a chowanie głowy w piasek i udawanie, że nic takiego się nie dzieje za logiczne i własciwe postępowanie to... gratuluję " wrodzonej inteligencji " 
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika januszek

 A ilu Margo wariatów jest na

 A ilu Margo wariatów jest na portalu ?.Potrafisz ich zliczyć ?.Sądziłem że Admin do nich nie należy,ale coraz bardziej w to wątpię.To nie jest pisanie o żagrożeniach to jest jawne zasiewanie strachu i nienawiści poprzez wyrażne promowanie postaw antypolskich a kreowanie Rosji na jakiegoś zbawcę ludzkośći i żródło jakiegoś tam hipotetycznego odrodzenia słowiańszczyzny.Paranoja.Agresja dokonana przez ten kraj stała się inspiracją do snucia wizji które nie mają i nie mogą mieć nic wspólnego z rzeczywistośćią a są wytworem fantazji albo ...Nie wariaci Margo rządzą światem,bo by on już dawno przestał istnieć a toczy się dalej.Ja ci nie gratuluję Margo ,świat nie jest doskonały więc i jego stwórca ,o ile takowy istniał ,doskonałym być nie mógł,to w nawiązaniu do twego motta.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem