Polska znalazła się w niebezpiecznym momencie historii, wojna z Rosją wisi w powietrzu

Kategorie: 

Chyba każdy, kto interesuje się czymś więcej niż losami bohaterów ulubionego serialu w TV, zdaje już sobie sprawę z tego w jak niebezpiecznym momencie historii się znaleźliśmy. Niestety wiele wskazuje na to, że w nadchodzącej wojnie znowu Słowianie staną przeciwko Słowianom i zacznie się na większą skalę rzeź, która już trwa na Ukrainie.

 

Niestety nie widać szans na jakiekolwiek porozumienie między ogólnie pojmowanym Zachodem, a Rosją. Awantura, jaką rozpętano na Ukrainie, gdy kraj ten odmówił stowarzyszenia z Unią Europejską skutkuje regularną wojną i perspektywą otwartej wojny między Ukrainą a Rosją, co bardzo łatwo może się przerodzić w konflikt Zachodu z Rosją.

 

Gdyby do tego doszło z pewnością Polska zmieni się w tak zwany rów atomowy. Takie plany były już podczas poprzedniej zimnej wojny, wtedy, gdy Ludowe Wojsko Polskie miało zajmować Danię. Niewątpliwie teraz plany są podobne. Zresztą taki scenariusz już od lat ćwiczą wspólnie wojska rosyjskie i białoruskie. Pytanie tylko kiedy dojdzie do tego wielokrotnie przećwiczonego ataku jądrowego na Warszawę.

 

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że niebezpiecznie się do tego zbliżyliśmy. Najpierw nasi nieodpowiedzialni politycy, prawdopodobnie inspirowani przez kogoś, wsparli pucz na Ukrainie, jeździli tam wykrzykując banderowskie hasła, co samo w sobie jest wielkim skandalem i doprowadzili do tego, że machina wojenna Rosji wskazuje na Polskę jako głównego winowajcę "bardachu" na Ukrainie.

Media rosyjskie wypowiadają się obecnie o Polsce jedynie z wrogością. Podkreślane jest to, że jesteśmy pachołkami USA i zdrajcami Słowiańszczyzny. Wypomina się nam również to, że nasi żołnierze uczestniczą w walkach na Ukrainie, mimo, że oficjalnie nie jesteśmy tam zaangażowani. Rosjanie jednak robią dokładnie to samo i to już jest według nich akceptowalne.

 

Prowadzi to do bardzo niebezpiecznej sytuacji, w której powstaje wojenna atmosfera podsycana przez zachodnią propagandę. Większość zjadaczy chleba angażuje się w idiotyczne akcje w postaci zjedz jabłko na złość Putinowi, a gdy ktoś zaczyna pisać o tym co się dzieje na Ukrainie opisując to inaczej niż rządowe media jest od razu wyzywany od "ruskich agentów". Wygląda to tak, jakby medialna wajcha została przestawiona na generowanie wojennego nastroju Polaków.

 

Niestety takie operacje medialne są bardzo skuteczne i ludzie w Polsce rzeczywiście dają się podpuszczać i jak tak dalej pójdzie wielu chętnie chwyci za broń i bohatersko polegnie na froncie nie swojej wojny. Po prostu w to uwierzą tak jak do końca wierzyli niektórzy Niemcy, ginący w ostatnich dniach trwania II wojny światowej.

 

Ostatnio często słyszy się o hordach internetowych trolli wpływających na opinię publiczną w Internecie. Wiadomo, że od dawna robią to Żydzi, prowadząc działalność zwaną Hasbarą. Opłacają oni w tym celu swoich studentów. Hasbara to grupa utworzona do wspierania i promowania szeroko pojętych interesów Izraela na świecie, czyli pro – izraelska propaganda. Teraz pojawiają się sugestie, że podobną działalność, poprzez sławetne już „rosyjskie brygady sieciowe”, prowadzą również Rosjanie, wspierając własne interesy w świecie i w Polsce.

Oskarżenia takie raz za razem wypływają w polskich mediach głównego nurtu, oraz na polskich forach.
Możemy się jedynie domyślać, że jest to efekt wojny propagandowej prowadzonej z Rosją, a która rozgrywa się oczywiście także w Polsce. Każdego kto nie zgadza się z polityką rządu nazywa się zaraz „ruskim agentem

 

Zapewne na forach mamy też wielu "hasbarowców" polskiego rządu, ale zdecydowanie brakuje "hasbary" słowiańskiej, która propagowałaby nasz punkt widzenia. Zatem do broni, czyli do komputera i rozpowszechniajmy całą prawdę o wydarzeniach na Ukrainie i pchaniu Polski na zagładę jako frontu wojny, która marzy się kilku bankrutującym krajom.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MAx196

ten poratl minal sie z celem

ten poratl minal sie z celem do jakiego został stworzony.. czytam od kilku lat wiadomosci na nim i co znajduje??
Zamiast zmiany na ziemi zajmuje sie polityka,,, sianiem propagandy,, straszeniem ludzi... Kolejny politycznie mieszajacy w glowach polakow portal.. Z fajnego zajmujacego sie zmianami na ziemi zamienil sie w wielkie polityczne G... o !! juz nie polecam czytania tych kretynstw wypisywanych tutaj... Zegnam.

Portret użytkownika dowas

"Władimir Putin wykorzystuje

"Władimir Putin wykorzystuje radykalne partie, by osłabić Zachód"
Szukajcie wieści a je znajdziecie. Poparcie dla Putina jest wyraźnie widoczne i każdy, kro ma rozum, wie jakich ludzi należy się wystrzegać. 

Portret użytkownika dowas

"Ostatnio często słyszy się o

"Ostatnio często słyszy się o hordach internetowych trolli wpływających na opinię publiczną w Internecie. Wiadomo, że od dawna robią to Żydzi, prowadząc działalność zwaną Hasbarą. Opłacają oni w tym celu swoich studentów."
I wszystko jasne, skąd biorą się w sieci idioci, którzy każdego człowieka z odmiennym zdaniem będą nazywać żydowskim pchołkiem. Jeśli ktoś o małym rozumie i dużym ograniczeniu przeczyta takie wypociny jak te, będzie potem powielać porpagandę. Propaganda z lewej, propaganda z prawej i tłumy bezmózgich zombie które tym żyją. Pozdrawiam rozsądnych, którym jeszcze nikt nie zamydlił oczu i nie posiekłam mózgu do reszty. 
"Pytanie tylko kiedy dojdzie do tego wielokrotnie przećwiczonego ataku jądrowego na Warszawę"
Czas wyrosnąc z filmów amerykańskich z okresu zimnej wojny, czas wyrosnąc z gier komputerowych i komiksów. Opdowiedź jest prosta - nigdy. Ewentualne metody rzucenia Polski na kolana są znacznie prostsze. 
"Zapewne na forach mamy też wielu "hasbarowców" polskiego rządu, ale zdecydowanie brakuje "hasbary" słowiańskiej, która propagowałaby nasz punkt widzenia. Zatem do broni, czyli do komputera". 
I do siania zamętu oraz pisania głupot. Nie zapomnijcie napisać czegoś o gejach, komunistach, lemingach, PO, ateistach i feministkach, bo z samymi żydami to blado wyjdzie. Wasz punkt widzenia czyli jaki? Punkt widzenia kolejnych chorych fanatyków? Mało ich jeszcze? 

Portret użytkownika MARGO

 januszek:   "Jeszcze nikt do

 januszek:   "Jeszcze nikt do cna nie zwariował z decydentów tego świata,odwrotnie niż Admin nakręcający spiralę strachu .."
_________________________
Co byś się nie zdziwił Januszek,  dowiadując się - ile wariatów jest decydentami tego świata
Jeśli zaś uważasz mówienie, informowanie oraz  dyskutowanie o możliwych zagrożeniach, jakie niewątpliwie mogą spaść na nasze głowy  za nakręcanie spirali strachu, a chowanie głowy w piasek i udawanie, że nic takiego się nie dzieje za logiczne i własciwe postępowanie to... gratuluję " wrodzonej inteligencji " 
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika januszek

 A ilu Margo wariatów jest na

 A ilu Margo wariatów jest na portalu ?.Potrafisz ich zliczyć ?.Sądziłem że Admin do nich nie należy,ale coraz bardziej w to wątpię.To nie jest pisanie o żagrożeniach to jest jawne zasiewanie strachu i nienawiści poprzez wyrażne promowanie postaw antypolskich a kreowanie Rosji na jakiegoś zbawcę ludzkośći i żródło jakiegoś tam hipotetycznego odrodzenia słowiańszczyzny.Paranoja.Agresja dokonana przez ten kraj stała się inspiracją do snucia wizji które nie mają i nie mogą mieć nic wspólnego z rzeczywistośćią a są wytworem fantazji albo ...Nie wariaci Margo rządzą światem,bo by on już dawno przestał istnieć a toczy się dalej.Ja ci nie gratuluję Margo ,świat nie jest doskonały więc i jego stwórca ,o ile takowy istniał ,doskonałym być nie mógł,to w nawiązaniu do twego motta.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie musimy nikomu nic ssać...

Nie musimy nikomu nic ssać... Wystarczy że staniemy się suwerennym państwem ze stolicą w Warszawie (a nie jak teraz - terytorium zależnym ze stolicą w Brukseli) i jako Słowianie, nie będziemy pluć na innych Słowian, liżąc jednocześnie d.pę Syjonistom i Anglosasom!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Wlodi

Skoncz te brednie o

Skoncz te brednie o slowianach i zejdz na ziemie Rozkradziona przez 50 lat przez twoich "slowian" Polska niech dziekuje tym ze zdjecia ze dzis jest kim jest. Ty oczywiscie wolalbys byc "wolna" bialorusia... Patriota pffff.... [...]

Portret użytkownika januszek

 Jasne kolego Wlodi że te

 Jasne kolego Wlodi że te historie o Słowianach to brednie,nie ma szans żadnych na utworzenie jakiejś unii słowiańskiej ,czy czegoś w tym rodzaju.Natomiast jest to podnoszone na forum celowo,kiedyś Rosja głosiła takie hasła bo miała ochotę na wszystkie ziemie słowiańskie i nie tylko,a teraz jest to jeden z argumentów mających niejako usprawiedliwić działalność tego państwa i zabór Krymu.Użytkownicy forum nie dostrzegają że to próba odrodzenia imperializmu rosyjskiego i odzyskania ziem należących kiedyś do ZSRR.
 Akurat w tej kwestii nasz rząd zachowuje się należycie natomiast to opieszałość całej UE i partykularne interesy jej członków powodują brak zdecydowanych restrykcji,te które są to mało,i przyczyniają się do utrzymywania napięcia na Ukrainie.Nie wiadomo rzecz jasna jak ta historia się skończy ,ja myślę że to jest cały czas testowanie przez Rosję USA i Europy Zachodniej.Jeśli w imię "stacji paliwowej" jaką jest Rosja w tej chwili dla Europy poświęci się Ukrainę to skutki tego mogą być tragiczne.Oby nie.

Portret użytkownika januszek

 Niestety ale to niewykonalne

 Niestety ale to niewykonalne przy naszym położeniu geograficznym na granicy wschodu i zachodu Europy.Musimy wybrać jedną z tych stron za swego sojusznika.Kiedyś była szansa na wielki nieżależny i silny kraj,ba na mocarstwo którym zresztą byliśmy przez kilka stuleci.Niestety to przemineło a dwa razy do tej samej rzeki wejsć nie sposób.

Portret użytkownika januszek

 Jeszcze nikt do cna nie

 Jeszcze nikt do cna nie zwariował z decydentów tego świata,odwrotnie niż Admin nakręcający spiralę strachu wspierany przez grono wynajętych przez siebie szczekaczy i spora część użytkowników tego forum,i wojny ,a już na pewno atomowej nie będzie.Nikt z polskich decydentów,jacy oni by nie byli,ja też nie mam o nich dobrego zdania,do wojny nas nie pcha.To jest oczywista i jednoznaczna reakcja na zabór Krymu przez Rosję .Jeśli dorabia się do tego faktu jakieś niesamowite historie ,co ma miejsce na forum,to ocena tego może być tylko jedna i jednoznaczna:ZNZ stały się agenturą sowiecką i parają się rozpowszechnianiem kłamstwa.Wizja świata jaką stara się nam tutaj pokazać Admin nie za wiele ma wspólnego z rzeczywistością,to są majaki .Cała "twórczość" głównego administratora ogranicza się w tej chwili w kwestiach politycznych do propagandy w stylu iśćie gobbelsowskim:kto z Rosją ten z nami kto przeciw ten głupi i zły i trzeba z nim walczyć i go dołować.Pożałowania godne ale szansy na "wytrzeżwienie" nie widać.Szkoda.

Portret użytkownika Gubernator

Angelus Maximus (Rex - kiedyś

Angelus Maximus (Rex - kiedyś mój psiak tak się zwał). Napiszę ci po raz kolejny żebyś pozostawił te swoje satanistyczne dogmaty i odczepił się od spraw Polski i Polaków bo z Polską to ty masz wspólnego tyle ile te mośki na przerobionym zdjęciu Gówna Wyborczego. Odstaw narkotyki, wyłącz komputer i w końcu jak normalny człowiek wyjdź na dwór bo zachowujesz się jak jakiś karaluch po wojnie atomowej w której wszyscy zginęli a ty zostałeś na tym świecie sam. Sprawdź czy pod poduszką nie masz czasem jakiegoś syjonisty który w nocy ci szepcze do ucha te głupoty. Pluje na takie gnidy jak ty które w jednym tekście piszą o Odrodzeniu Polski a w drugim popiera działania terrorystów z Federacji Rosyjskiej. Masz spaczony umysł... P.s nie rób z siebie bohatera w komentarzach bo prawdziwi syjonisci kim kolwiek są nie interesowali by się takim paranoikiem jak ty więc sobie nie pochlebiaj.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Rex oznacza Król, więc jako

Rex oznacza Król, więc jako beznapletkowiec czciłeś psa... Można i psa, ale twoi przodkowie czcili złotego cielca.. Więc spadłeś na dno...
 I nie kalaj Polski i Polaków swoimi obcymi ustami tych świętych nazw...
Nazwą "terroryści i bandyci" okreslali hitlerowcuy Powstańców Warszawy i widzę, żeś z tej samej nazistowskiej  bandy.

Portret użytkownika Wlodi

Twoi idole - terrorysci i

Twoi idole - terrorysci i bandyci putina ktorzy grabia i noszcza donbas - maja jedno ze zgrupowan pod nazwa Abwera.

Twoj putin to faszystowska swinia w wersji KGB. Ty jestes zwykłą onucą kremla pomimo ze zgrywasz tu w Polsce patriote. Nigdy nim nie bedziesz bo masz sprany leb demagogia kremla i co gorsza - co by ruskie bandziory nie zrobily ty ich tlumaczysz. Nawet jakby ci napluli w twarz to bys opowiadal ze deszcz pada cyniczny klamco.

Straszysz w kolo atomowka na warszawe 17 wrzesnia. A 18 bedziesz klepal ze chodzilo ci o cos innego, a wlasciwie to cie nie zrozumiano bo oczywiscie nic takiego nie nastapi. A kto ci wytknie niekompetencje i brak argumentow ktore sa twoim znakiem rozpoznawczym - to zapewne zostanie syjonista i masonem i wszystkim czego nienawidzisz i czego sie boisz.

To forum to caly twoj swiat, stad ta paranoia. Idz do ludzi, pooddychaj troche, wyproznij sie dobrze... Zrelaxuj w koncu...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

zdenerwowany? No cóż...

zdenerwowany? No cóż... Własnie o to mi chodzi, aby takie barany jak ty zaczęły się denerwować i zrozumiały, że nie będzie fajnie i jak w 1939 r zostaniemy sami... Atomówka? oczywiście, bo żadnemu naszemu "sojusznikowi" a tym bardziej wrogowi nie zależy ani na teoretycznej Polsce a tym bard\ziej na prawdziwej. Ty lemingu oczarowany srebrnikami i tobie podobnym nie dociera do tych betonowych łbów, że Warszawa będzie dla Putina tym, czym dla Rosevelta była Hiroszyma tępaku... Rosja bez trudu unieruchomi wszystkie isntalacje obronne i dla samej demonstracji zniszczy Warszawę, na której zalezy wyłącznie Polakom i polskojęzycznym obciągaczom syjońskich krawatów..
Ta demonstracja ma na celu uświadomić NATO a zwłaszcza Zachodniej Europie konieczność liczenia się z Rosją
Trzeba ośle słuchać co mówi Putin. W 2015 r ogłosi Unię Euro-Azjatycką i "zaprosi" zachodnie kraje do przystąpienia.
 Ja nie straszę... Ja przewiduję, że takie posunięcie dałoby Putinowi przewagę nad resztą świata a jeżeli tak, to napewno to zrealizuje.
 Nato nawet nie pierdnie, za to ty i tobie podobmni zesracie się po uszy...
 Nie na wiatr słyszałeś głąbie słowa Zirinowskiego, tego oszołoma, jednak to co mówi  to tak będzie, bo to strategia Putina
 A co? Nie ma na Polskę być rozwśćieczony ten niedźwiedź???
 Nie popiera nasz syjonistyczno- obciągaczowy rząd, banderowców, upa i faszystów na Ukrainie?
 Będzie Polska za to cierpieć. Będzie przez takich kulawych umysłowo zdrajców jak ty.
Czy to będzie 17-09-2014, czy kiedy indziej, to się stanie, bo tak odczytuję tendencje polityczno-militarne w tej części świata i na miejscu Putina własnie tak bym postapił...
 Grałeś kiedyś w szachy kuternogo ? Z pewnością nie wiesz nawet czym ta gra jest... A ta gra to umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika... A byłem w tym... najlepszy.. no prawie najlepszy...
 powąchaj moje pięty niedorostku...

Portret użytkownika Wlodi

Ja zdenerwowany? A niby czym?

Ja zdenerwowany? A niby czym? Hehe, twoja demagogia i wielkie "przewidywanie" jest dla mnie tak samo wizjonerskie jak opowiesci Kim Dzong Ila... A nalezy pamietac ze zwierzeta mowily ludzkim glosem jak Kim sie rodzil... w czym jak sadze mu nie dorownujesz. Leje na jakies unie slowianskie, azjatyckie bo to mrzonka, Leje na wypowiedzi putola bo on nie ma zadnej wiarygodnosci - taki sam blazen jak zyrinowski, leje na syjonizm bo to sciema - nieudacznicy tak tlumacza swa nieudolnosc - winny zawsze zyd, eteryczny zyd - taki niewidzialny hehe Borat tez sie boi zydow hehe.
Dodatkowo warto popatrzec jak sie Putinek pogubil... Sama przyjemnosc patrzec na jego upadek. Donieck okrazony i za chwile bedzie wyzwolony. Lugansk - to samo. Sama radosc! A swoja droga po co putol mialby tworzyc jakakolwiek unie czy budowac imperium??? Przeciez ruscy sa tak niedorobieni ze nie sa w stanie sprawnie zarzadzac wlasnym krajem. A jezeli puta chce spelniac wojna wlasne ambicje to pytanie kto i jak dlugo za nim pojdzie. To prezentowane poparcie narodu wcale nie jest takie wielkie... No chyba ze fsb patrzy. I skad tyle ruskich w tym zlym zachodnim swiecie? Przeciez u nich taki raj

Portret użytkownika darek1

Możliwe, że źle mnie

Możliwe, że źle mnie zrozumiałeś bo czytając swojego wcześniejszego posta sam go nie mogłem zrozumieć. Chodziło mi o to, że ta strona internetowa jest zbyt niszowa żeby agenci obcego wywiadu chcieli z tobą wchodzić w potyczki słowne.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Oooo, widzę, że moje posty

Oooo, widzę, że moje posty zmusiły hasbarę do kontrataku...
Zaroiło się od obrońców zachodniej cywilizacji ( czytaj syjonistycznej cywilizacji niewolnictwa II st)
( cywilizacja niewolnictwa II st,  to takie niewolnictwo, że niewolnik sam sobie ochoczo nakłada kajdany podsuwane przez swego pana, oslepiony błyskotkami zaspokajającymi jego instynkty niższego rzędu..AMR)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem