Polscy nacjonaliści wypowiedzieli wojnę neobanderowcom

Kategorie: 

Polska organizacja nacjonalistyczna Falanga rozpoczęła patrolowanie granicy polsko-ukraińskiej, aby uniemożliwić wjazd na terytorium Polski banderowców i zbrojnych ukraińskich organizacji radykalnych.

 

Hasła ochotniczych patroli to „Banderowcom śmierć” i „Polaku znajdź banderowca i zabij”. Wcześniej polscy eksperci obawiali się, że bojownicy Prawego Sektora, uciekając przed zakarpacką milicją, przeszli przez góry na terytorium Polski.

 

Kilku polskich wolontariuszy z organizacji Falanga walczyło z neobanderowskimi grupami zbrojnymi na terytorium Donbasu. Polscy nacjonaliści działają na rzecz wystąpienia Polski z Unii Europejskiej i są za wzmocnieniem wspólnoty katolickiej w naszym kraju. W sieci opublikowano film, prezentujący antybanderowski patrol, który działa na granicy polsko – ukraińskiej.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika POLKA ZE LVOVA.

"Polska i kraje bałtyckie

"Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi" - twierdzi rosyjski polityk.
Echa wywiadu, którego rosyjskiej telewizji Rossija 24 udzielił lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, Władimir Żyrinowski rozeszły się po całej Europie. Rosyjski polityk oświadczył w nim, że decyzja o rozpętaniu III wojny światowej została już na Kremlu podjęta, a Polska i kraje bałtyckie zostaną "zmiecione z powierzchni ziemi".
Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 
TO MOŻLIWE ŻE U UKRAIŃCÓW I POLAKÓW WSPÓLNY WRÓG???
 

Portret użytkownika TOLO

Zauważyłem, że portal jest

Zauważyłem, że portal jest okupowany przez debili. Infantylny sposób pisania jest widoczny, celowy, portal jest na cenzurowanym. Wielokrotnie wyczuwa się w komentarzach atak na słowo nacjonalizm, które wpycha się w młodych chłopaków na każdym kroku, podczas, gdy to oni wykonują robotę zwiadowczą. Od razu pełno tu specjalistów od taktyki, znawców broni, którzy od razu stwierdzili, że chłopaki maja ASG, a jak nie? Co? zazdrość dupę ściska? A może należą do klubu strzeleckiego i już od kilku lat mają pozwolenie na broń...łyso ćwoki niemyte? Myśłicie, ze tylko ASG w Polsce można mieć? A jak ma pozwolenie na broń choćby takiego Dragunowa, to może sobie po lesie biegac ile chce i gdzie chce, robić co chce, byle zgodnie z prawem, a widać, że chłopaki przeszkoleni są. A matołki siedza za klawiszami i moga co najwyżej postrzelac...ha,ha,ha przez ekranik lub smartfonika. Dzieciaki, dzieciaki...dla dorosłych istnieją jeszcze kluby strzeleckie, i pozwolenie na broń, które wydaje Poliocja. Każdy w Polsce może taką bron posiadać.  Ja na miejscy Admina wprowadziłbym cenzurę na takie posty pisane przez imbecyli. To obniża standard portalu, który ładnie winduje w górę. Widac młokosi piszą, bo myśłą, że Admin jest tylko jeden. E, głąby...w Onecie też jest jeden Admin...ha,ha,ha...a może w ogóle to Ukraińcy tutaj pioszą? Specjalnie kierująć złe słowa w stronę Polaków iPolskich grup zbrojnychj? Ukraińscu studenci, którzy ucza się za darmo.bo rząd im płaci z naszych podatków. Tacy jesteśmy dobrzy i wdzięczni za Wołyń. Czyścić gimbusów, to portal dla dorosłych, dzieciory po kaszkę mannę i do spania z przytulasiem z plastiku...pistolecikiem na wodę. Ha,ha,ha...

Portret użytkownika Rodak

A  gdzie  jest  Państwo ?

A  gdzie  jest  Państwo ?  Czyż  to  Panstwo  z  rządzącymi  nie  nie  wsidza  , nic  nie  słyszą ?  A  gdzie  polskie  słuzby  specjalne , czy one  w ogóle istnieją i  zajmuja  sie  tylko  przestępstwami na  swoja  korzyść  i  nękaniem  opozycji ?

Portret użytkownika Brawo

Dobre pytanie! Ja mieszkam w

Dobre pytanie! Ja mieszkam w Przemyślu i aż źle się tu czuję, wszędzie panoszący się ukraincy, butni i wprost mówiący, że tutaj już nikt im nie podskoczy.. Co robi Państwo? Wygląda że ma to gdzieś, mając struktury przesiąkniete ukrami. Można też podejrzewać że połowa rządu sprzyja ukraińcom i wręcz utożsamia się z nimi. Zaczyna być strasznie.. więc cieszy taka inicjatywa o której tu czytam i w pełni popieram, prawdopodobnie to jedyny ratunek dla Polski. Na władze nie ma co liczyć

Portret użytkownika prawdaoj

Prawdą jest, że trzeba być

Prawdą jest, że trzeba być uważać na organizacje o zapędach nazistowskich, A także na takie organizacje jak Falanga, kto wie kim oni są? i jakie mają zamiary, niby są wspaniali, a na zdjęciach wyglądają jak terroryści z państwa islamskiego, nie wygląda to dobrze, tym bardziej że ta organizacja. paramilitarna nawołuje do jakiejś jedności katolickiej, napewno bym im nie zaufał. Prawdziwi chrześcijanie nie chodza sobie postrzelać do ludzi, i nie sypią chasłami zabij neonaziste. 

Portret użytkownika TOLO

Najlepiej jak ubiorą

Najlepiej jak ubiorą garniturki, krawaty z pierwszej komunii świętej i umieszczą czterdzisści swoich fotografii, razem z rodziną adresem zamieszkanie ...że by nie wyglądało terrorystycznie. Cymbale jeden. Twoim zadaniem jest służba cywilna i jak nie jażysz wojskowej to się nie odzywaj. Jaka masz gwarancję, że chłopaki nie mają prawdziwej broni? Jaką masz gwarancję, że się nie dogadali z luidnością cywilną, która pamięta Wołyhń i zrolbi wszystko by czuć sie choś trochę bardziej bezpiecznie niż teraz?  Gratulacja dla Admina. Portal winduje w górę. Pojawiają się trolocioty - to Ci co chcą ładną i składną polszczyzną na męskie sprawy powiedzieć "ała boli..."

Portret użytkownika TOLO

A, co w tych chłopakach

A, co w tych chłopakach nacjonalistycznego? Czy nacjonalizm to niepodległość i miłość do swojego kraju, ojczyzny? Czy nacjonalizm to śpiewanie pieśni swoich dziadów? Czu nacjkonalizm to chęc oddania za polską ziemie życia? Nie !  TO  PATRIOTYZM !!!  Jedyny nacjonalizm saczy się z za niemieckiej granicy. On nigdy nie został wytepiony, lecz ułożony przez USA w kolebce i pielęgnowany w zamian za wiedzę i gotowe wyniki doświadczeń z obozów koncentracyjnych.  Polskę czeka przeobrażenie w kraj, w którym teraz zamiast umiłowania miecza trzeba miłować broń. Broń to nieodzowny element zycia człowieka. Broń dodaje odwagi i chęci obrony ojczyzny i spuścizny dziadów. Zawsze byliśmy z broni ogołacani, bo bardziej pasowało państwu mieć 37.000.000 niewolników - baranów. Teraz już są inne czasy, teraz broń jest jednym ze standardów zycia człowieka w XXI wieku i najwyższy czas, aby to rząd zrozumiał. Ba !  Co tam rząd. Rząd ma wykonac to co chca ludzie, a ludzie chcą mieć prosty dostęp do broni. Dowód osobisty i zaswiadczenie od lekarza. To wszystko. Reszta to już prywatna sprawa- jak nie umie strzelac to się nauczy, zapłaci pieniądze. Normalne, że na początku będzie bałagan, ale potem się ustatkuje. Dlaczego mogę tylko strzelać z łuku lub procy do UPAwskiej gnidy? On ma AK47 z granatnikiem, naktowizor, nóż wolframowy i jest wyćwiczony przez Polaków i USA w zabijaniu ! AK47 kontra proca...łuk...pistolet na gumowe kulki...a może wiatrówka ?  Boże jak mi wstyd...za głupich rzadzących.
W USA jest broń dla cywili i taka, która jest w posiadaniu Armii, Nikt nie fiknie armii USA mimo, ze cywile mają cały ogrom broni. Wystarczy to przestudiować i wysnuć wnioski a potem ustawy i cieszyć się z wpływających do kasy pieniądzy z podatków. Razem z kumplami planujem,y kupić 2 BWP, nie są drogie z demobilu po 18.000 i 20.000 tysiaków. Ojciec jednego kolegi dał od razu 5.000 zł. Całe szczęści, że istnieją jeszcze nowoczesne czarnoprochowce.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ