Polscy nacjonaliści wypowiedzieli wojnę neobanderowcom

Kategorie: 

Polska organizacja nacjonalistyczna Falanga rozpoczęła patrolowanie granicy polsko-ukraińskiej, aby uniemożliwić wjazd na terytorium Polski banderowców i zbrojnych ukraińskich organizacji radykalnych.

 

Hasła ochotniczych patroli to „Banderowcom śmierć” i „Polaku znajdź banderowca i zabij”. Wcześniej polscy eksperci obawiali się, że bojownicy Prawego Sektora, uciekając przed zakarpacką milicją, przeszli przez góry na terytorium Polski.

 

Kilku polskich wolontariuszy z organizacji Falanga walczyło z neobanderowskimi grupami zbrojnymi na terytorium Donbasu. Polscy nacjonaliści działają na rzecz wystąpienia Polski z Unii Europejskiej i są za wzmocnieniem wspólnoty katolickiej w naszym kraju. W sieci opublikowano film, prezentujący antybanderowski patrol, który działa na granicy polsko – ukraińskiej.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika POLKA ZE LVOVA.

"Polska i kraje bałtyckie

"Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi" - twierdzi rosyjski polityk.
Echa wywiadu, którego rosyjskiej telewizji Rossija 24 udzielił lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, Władimir Żyrinowski rozeszły się po całej Europie. Rosyjski polityk oświadczył w nim, że decyzja o rozpętaniu III wojny światowej została już na Kremlu podjęta, a Polska i kraje bałtyckie zostaną "zmiecione z powierzchni ziemi".
Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 
TO MOŻLIWE ŻE U UKRAIŃCÓW I POLAKÓW WSPÓLNY WRÓG???
 

Portret użytkownika TOLO

Zauważyłem, że portal jest

Zauważyłem, że portal jest okupowany przez debili. Infantylny sposób pisania jest widoczny, celowy, portal jest na cenzurowanym. Wielokrotnie wyczuwa się w komentarzach atak na słowo nacjonalizm, które wpycha się w młodych chłopaków na każdym kroku, podczas, gdy to oni wykonują robotę zwiadowczą. Od razu pełno tu specjalistów od taktyki, znawców broni, którzy od razu stwierdzili, że chłopaki maja ASG, a jak nie? Co? zazdrość dupę ściska? A może należą do klubu strzeleckiego i już od kilku lat mają pozwolenie na broń...łyso ćwoki niemyte? Myśłicie, ze tylko ASG w Polsce można mieć? A jak ma pozwolenie na broń choćby takiego Dragunowa, to może sobie po lesie biegac ile chce i gdzie chce, robić co chce, byle zgodnie z prawem, a widać, że chłopaki przeszkoleni są. A matołki siedza za klawiszami i moga co najwyżej postrzelac...ha,ha,ha przez ekranik lub smartfonika. Dzieciaki, dzieciaki...dla dorosłych istnieją jeszcze kluby strzeleckie, i pozwolenie na broń, które wydaje Poliocja. Każdy w Polsce może taką bron posiadać.  Ja na miejscy Admina wprowadziłbym cenzurę na takie posty pisane przez imbecyli. To obniża standard portalu, który ładnie winduje w górę. Widac młokosi piszą, bo myśłą, że Admin jest tylko jeden. E, głąby...w Onecie też jest jeden Admin...ha,ha,ha...a może w ogóle to Ukraińcy tutaj pioszą? Specjalnie kierująć złe słowa w stronę Polaków iPolskich grup zbrojnychj? Ukraińscu studenci, którzy ucza się za darmo.bo rząd im płaci z naszych podatków. Tacy jesteśmy dobrzy i wdzięczni za Wołyń. Czyścić gimbusów, to portal dla dorosłych, dzieciory po kaszkę mannę i do spania z przytulasiem z plastiku...pistolecikiem na wodę. Ha,ha,ha...

Portret użytkownika Rodak

A  gdzie  jest  Państwo ?

A  gdzie  jest  Państwo ?  Czyż  to  Panstwo  z  rządzącymi  nie  nie  wsidza  , nic  nie  słyszą ?  A  gdzie  polskie  słuzby  specjalne , czy one  w ogóle istnieją i  zajmuja  sie  tylko  przestępstwami na  swoja  korzyść  i  nękaniem  opozycji ?

Portret użytkownika Brawo

Dobre pytanie! Ja mieszkam w

Dobre pytanie! Ja mieszkam w Przemyślu i aż źle się tu czuję, wszędzie panoszący się ukraincy, butni i wprost mówiący, że tutaj już nikt im nie podskoczy.. Co robi Państwo? Wygląda że ma to gdzieś, mając struktury przesiąkniete ukrami. Można też podejrzewać że połowa rządu sprzyja ukraińcom i wręcz utożsamia się z nimi. Zaczyna być strasznie.. więc cieszy taka inicjatywa o której tu czytam i w pełni popieram, prawdopodobnie to jedyny ratunek dla Polski. Na władze nie ma co liczyć

Portret użytkownika prawdaoj

Prawdą jest, że trzeba być

Prawdą jest, że trzeba być uważać na organizacje o zapędach nazistowskich, A także na takie organizacje jak Falanga, kto wie kim oni są? i jakie mają zamiary, niby są wspaniali, a na zdjęciach wyglądają jak terroryści z państwa islamskiego, nie wygląda to dobrze, tym bardziej że ta organizacja. paramilitarna nawołuje do jakiejś jedności katolickiej, napewno bym im nie zaufał. Prawdziwi chrześcijanie nie chodza sobie postrzelać do ludzi, i nie sypią chasłami zabij neonaziste. 

Portret użytkownika TOLO

Najlepiej jak ubiorą

Najlepiej jak ubiorą garniturki, krawaty z pierwszej komunii świętej i umieszczą czterdzisści swoich fotografii, razem z rodziną adresem zamieszkanie ...że by nie wyglądało terrorystycznie. Cymbale jeden. Twoim zadaniem jest służba cywilna i jak nie jażysz wojskowej to się nie odzywaj. Jaka masz gwarancję, że chłopaki nie mają prawdziwej broni? Jaką masz gwarancję, że się nie dogadali z luidnością cywilną, która pamięta Wołyhń i zrolbi wszystko by czuć sie choś trochę bardziej bezpiecznie niż teraz?  Gratulacja dla Admina. Portal winduje w górę. Pojawiają się trolocioty - to Ci co chcą ładną i składną polszczyzną na męskie sprawy powiedzieć "ała boli..."

Portret użytkownika TOLO

A, co w tych chłopakach

A, co w tych chłopakach nacjonalistycznego? Czy nacjonalizm to niepodległość i miłość do swojego kraju, ojczyzny? Czy nacjonalizm to śpiewanie pieśni swoich dziadów? Czu nacjkonalizm to chęc oddania za polską ziemie życia? Nie !  TO  PATRIOTYZM !!!  Jedyny nacjonalizm saczy się z za niemieckiej granicy. On nigdy nie został wytepiony, lecz ułożony przez USA w kolebce i pielęgnowany w zamian za wiedzę i gotowe wyniki doświadczeń z obozów koncentracyjnych.  Polskę czeka przeobrażenie w kraj, w którym teraz zamiast umiłowania miecza trzeba miłować broń. Broń to nieodzowny element zycia człowieka. Broń dodaje odwagi i chęci obrony ojczyzny i spuścizny dziadów. Zawsze byliśmy z broni ogołacani, bo bardziej pasowało państwu mieć 37.000.000 niewolników - baranów. Teraz już są inne czasy, teraz broń jest jednym ze standardów zycia człowieka w XXI wieku i najwyższy czas, aby to rząd zrozumiał. Ba !  Co tam rząd. Rząd ma wykonac to co chca ludzie, a ludzie chcą mieć prosty dostęp do broni. Dowód osobisty i zaswiadczenie od lekarza. To wszystko. Reszta to już prywatna sprawa- jak nie umie strzelac to się nauczy, zapłaci pieniądze. Normalne, że na początku będzie bałagan, ale potem się ustatkuje. Dlaczego mogę tylko strzelać z łuku lub procy do UPAwskiej gnidy? On ma AK47 z granatnikiem, naktowizor, nóż wolframowy i jest wyćwiczony przez Polaków i USA w zabijaniu ! AK47 kontra proca...łuk...pistolet na gumowe kulki...a może wiatrówka ?  Boże jak mi wstyd...za głupich rzadzących.
W USA jest broń dla cywili i taka, która jest w posiadaniu Armii, Nikt nie fiknie armii USA mimo, ze cywile mają cały ogrom broni. Wystarczy to przestudiować i wysnuć wnioski a potem ustawy i cieszyć się z wpływających do kasy pieniądzy z podatków. Razem z kumplami planujem,y kupić 2 BWP, nie są drogie z demobilu po 18.000 i 20.000 tysiaków. Ojciec jednego kolegi dał od razu 5.000 zł. Całe szczęści, że istnieją jeszcze nowoczesne czarnoprochowce.

Portret użytkownika Orzel Bialy

Admin jest niedorowzinięty ?.

Admin jest niedorowzinięty ?. Hahahaha co za bajka jak cały ten portal... Taki kit to sobie możecie wmawiać. Pokazują jakiś dzieciaków z plastikowymi replikami ASG... Bóg się nawet zaśmiał jak zobaczył ten artykół...

Portret użytkownika X

kiedy bojowki biegają

kiedy bojowki biegają bezkarnie po lesie i rewidują (lub tylko chcą) ludzi, to znak ze jest bardzo źle w Polsce z respektowaniem prawa.
To znak, że pora te bojówki wziąć za mordę, by nie doszło u nas do zamieszek.
Już stary Indianin mówił do czajnika "zabić póki mały".   --- to święte słowa.

Portret użytkownika nałukowiec

Co za hipokryzja kuźnia jego,

Co za hipokryzja kuźnia jego, walnijta się głąby niektóre w dekiel, bo nieźle was pogięło! Przecież każdy Polak wie, że taki nacjonalista ukraiński to jest samo zło! Tak czy nie? Ale, niby dla tych samych "sprawiedliwych" sędziów to już taki nacjonalista polski, to jest samo dobro? To ja się pytam, czy nasze społeczeństwo to już tak bardzo zeszło na psy? Bo czyż każdy jeden nacjonalista to nie jest zawsze taki sam hitlerowski pomiot i bandyta? Przecież oni drą ryja: "zabij" a wy tym bandytom jeszcze chceta przyklaskiwać? Chceta mieć krew na rękach? To nie ma już naszych służb pańtwowych do ochrony granic? Ale dla was jeden bandyta nacjonalista lepszy od drugiego? Czy wy to już barany głupie jezdeśta czy co? Wyjmijta se pryndko belkę z oka, bo strasznie zaślepliśta, a teraz chceta jeszcze innych, młodych i głupich prowadzić w przepaść!

Portret użytkownika TOLO

Spokojnie, nie staraj się

Spokojnie, nie staraj się obrażac ludzi. Zastqanów się, że o sile państwa stanowi jego rząd. Patrzmy na USA - państwo policyjne za mordę trzyma każdego. Policjant jest jak święta krowa w Indiach. Jest panem i władcą sytuacji. A jednak społeczeństwo się cieszy. Ma dostęp do wszystkiego. Tam rząd nawet pomyślał o zboczeńcach tworząc im specjalnie półswiatek, w którym mogą żyć. Każdy się przyda, a psychopata w wojsku jest jak rodzynek, wisienka na torcie. Nacjonalizm dzisiaj nic nie znaczy, Demokracja dzisiaj nic nie znaczy, wszystko jest bzdetem. Liczy się stanowczość, dyscyplina, terror, horror, tortury, strach jedym słowem liczy się esensja zła. Przykłąd? Państwo Islamskie. Stosując powyższe zasiało strach na całrej Ziemi. Małe gówienko składające się z niewiernych stało się potężną siłą w naszych oczach. Sieją terror - obcinają scyzorykami głowy i krzyzują chrześcijan. A co robili nacjonaliści Ukraińscy, ten "prawyj sektor"? Niemcy dali pieniądze, a zwyrodnialcy palili w kanałach ludzi rzucając w nich kaktajlami Mołotowa, obcinali ręce i wydłubywali oczy policjantom - siali terror po to by się ich bać. To jest jeden z elementów nacjonalizmu, ba faszyzmu. Być może autor artykułu popełnił błąd pisząc "Nacjonaliści" - bradziej pasuje tu "Czynni Patrioci". I niech mi nikt nie waży się porównywać Patriotyzmu z Nacionalizmem.
 

Portret użytkownika nałukowiec

TOLO jesteś szatanistą?

TOLO jesteś szatanistą? Odwaliło ci? Co to za brednie: "Liczy się terror, tortury, strach, esensja zła"? Przecież to słowa samego diabła! W doopie mam takich patriotów w wydaniu szatanistów i innych psychopatów, bandytów i morderców żądnych krwi! Powinny was wyłapać co do jednego i bez wyroku pozamykać na 20 lat, jak to teraz robią w Izraelu z bandytami! A słyszałeś kiedyś o sumieniu? A wiesz co to miłość co zwycięża świat?Dosyć już porąbany ten świąt diabelski i podły do cna, a w każdym tyle zła, a zło gloryfikowanie jako dobro, a każdego, małego i wielkiego dosięgają ino jakieś nieszczęścia, i tego konflikty i wojny i zamachy, i wypadki i zły czas i miejsce i nieprzewidziane zdarzenia... O Boże, przyjdź królestwo Twoje i bądź wola Twoja...

Portret użytkownika TOLO

Nie zrozumiałeś mnie. To, że

Nie zrozumiałeś mnie. To, że o tym piszę nie znaczy, że się z tym utożsamiam. Może wg. Ciebie świat jest pełen miłości? Przypuszczam, ze jestes religjijny skoro piszesz o Satanistach...Jak byś nie chciał, Bóg właśnie Szatanowi ofiarował władanie Ziemią jak sobie przypominasz. Wiec co się liczy w państwie zła? Miłość? Uwielbienie? To towar zapomniany. Tak jest czy Ci się to podoba czy nie. Wrzoda wycina się skalpelem, a nie prosi się go żeby sobie poszedł.  Twoja sprawa jak chcesz zło dobremn zwyciężać. Stań pośród "uchodźców" i zacznij krzyczeć, że liczy się tylko miłość, a Twoim mistrzem jest Ghandi. Nadstawija policzek jeden za drugim, aż od ciosów odejcie od kości. A ty ich kochaj i krzycz, że nie wiedzą co czynią. Jakbyś cczytał ze zrozumienim to byś wyczuł, że moja sympatia leży po stronie chrześcijan, bo wyznają wiarę w mojego mistrza, którym jest Jezus. Natomiast nie zabieraj Bogu właściwości bycia wszystkim w tym też i złem, bo Bóg potrafi się gniewać, potrafi zniszczyć ludzi oj potrafi...Poukładaj sobie wszystkie klocki, popatrz na świat szeroko baardzo szeroko, i truj dupy o miłości, jak trzeba to się ją wykorzysta. Teraz jest wojna, kolejna krucjata, tylko tym razem "uchodźcy" dotarli do naszych siedzib jak koń trojański, a UPOwcy? Współcześni nieudolni miotacze zła? To karaluchy. I nie pitolić mi, że "polscy nacjonaliści kontra upowcy..." bo to kiszka jest. Patriotyzm kontra UPA. To tak, ale to kontra ma prawo wykorzystać wszystki eatytu prowadzenia wojny. Tak więc zło, terror, horror, strach, psychiczne upodlenie itp. Taką bronią walczy przeciwnik - Ty "naukowiec" jak chcesz to nadstawiaj policzki. Ja wezmę pałę i będe lał po łbach ile wlezie jak mi, któryś w moim ojczystym kraju zacznie swoje UPOWSKIE lu "Uchodźskie" ideały sprzedawać. Oko za oko. To motto prawdziwego mężczyzny, a ty "naukowiec"  idź w książki i myśl jak tu nowa broń wymyślić bo nadstawianie pyska jest już nudne i ludziom się znudziło.

Portret użytkownika Jack Wolf

Moim zdaniem oprócz takich

Moim zdaniem oprócz takich akcji, należy pozamykać na wiele lat wszystkich polityków którzy doprowadzili do osłabienia polskiej armii. Zdrajców którzy kłaniali się banderowcom i chcieli się z nimi bratać postawić przed Trybunał Stanu. Uruchomić ogólnopolski program szkoleń dla osób w przedziale wiekowym od 16 do 116 lat. Przyjąć model "szwajcarski" o dostępności broni. 

Portret użytkownika vladislav

@Helmut No właśnie o to

@Helmut
No właśnie o to chciałem zapytać.
Co oni zdziałają z ASG pod ramieniem i pistoletem CO2.
A jeśli mają ostrą amunicję to jak wygląda sprawa legalności noszenia przez nich automatów?

Portret użytkownika dąb

Te AK to atrapy czy może

Te AK to atrapy czy może pneumatyczne na śrut Smile ? Chyba operują z 50 km od granicy bo dawno by ich namierzyli pogranicznicy bezzałogowcami i dupy przetrzepali . Ach wy naiwni jesteście. Za takie hasła wg polskiego prawa czyli groźby karalne mogą być w każdej chwili wyłapani przez ABW , bo ABW kontroluje wszystkie takie ugrupowania .  Jesteście bardzo dziecinni , nawet nie wyobrażacie sobie jak każdy z was jest kontrolowany . Wystarczy przypomnieć sobie sprawę ostatniej próby zamachu na sejm. Działali w pełnej konspiracji ,tylko parę osób a i tak namierzyli ich. To te dzieciaki z filmiku w przekrzywionych kominiarkach już dawno są rozpracowane. Jakby mieli prawdziwąbroń to raz byliby już rozbrojeni i mieli sprawę zagrożoną karą do 5 lat .

Portret użytkownika TOLO

Masz rację, jednak uważam, że

Masz rację, jednak uważam, że w tym wypadku sąd jak i ABW, oraz pogranicznicy karali by tylko pro forma. Nie można w młodych sercach tłumić wzlotów patriotyucznych, trzeba je pochwalać i odpowiednio ukierunkować. Tylko ignorant karałby naszych chłopców za to, że chcą bronić granicy Polski. I nikt, tak na prawdę im tego zabronic nie może, bo to święty ob owiązek każdego Polaka.

Portret użytkownika Lukasss

Szkoda, że chłopaki mają

Szkoda, że chłopaki mają tylko repliki broni, do zabawy w ASG, miotające plastikowe kulki BB... Ale to i tak dużo, bo z daleka nie wiadomo, czy to szeregowy żołnierz, czy członek grupy paramilitarnej...
 
Jako zwiadowcy to się nadadzą, ale tylko po to, aby ewentualne zagrożenie wykryć i powiadomić "zbrojne" służby.
 
W styczności z uciekającymi członkami "Prawego Sektora", uzbrojonymi w broń palną, nie mają żadnych szans...

Portret użytkownika Helmut

Banda idiotów ze szmatkami

Banda idiotów ze szmatkami (wg. sztandarami) stoi przy granicy ... a tzw. "ichnia" "broń" to tylko atrapy ... Są bardziej śmieszni, aniżeli skuteczni ...
Jestem jak najbardziej za ochroną Naszych granic, ale ci przebierańcy są po prostu ŚMIESZNI Smile

Portret użytkownika achiles

Kanclerz Niemiec Angela

Kanclerz Niemiec Angela Merkel swoją polityką obróciła w perzynę wszystko, co dobre w UE, niszcząc europejską solidarność i podporządkowując Europę Stanom Zjednoczonym – pisze brytyjski dziennikarz Neil Clark. Merkel pozostaje „niezłomnie atlantycka” nawet po wybuchu międzynarodowego skandalu z podsłuchami.  Jak wszystkie dekoracyjne pieski Wujka Sama, popiera ona sankcje wobec Rosji, choć  wyraźnie szkodzą one niemieckiej gospodarce – pisze Clark. Jego zdaniem antyniemieckie nastroje w Europie prawdopodobnie utrzymują się na najwyższym poziomie od 1940 roku. Merkel jest temu winna. Nie tylko oddaliła od siebie Greków, ale i inne narody – pisze dziennikarz. Clark podkreśla, że liderzy Europy Zachodniej, którzy przez lata pozostawali u władzy, z reguły mają cały szereg znaczących osiągnięć. Osiągnięciem Merkel jest podporządkowanie Europy Stanom Zjednoczonym, pokorne wprowadzenie antyrosyjskich sankcji wbrew interesom gospodarczym UE, unicestwienie europejskiej solidarności i wprowadzenie surowej polityki oszczędności, która pozbawiła miliony zwykłych ludzi szansy na godne życie. Na jesieni minie 10 lat odkąd Angela Merkel objęła ten urząd. W Niemczech nie ma ograniczeń czasowych dla tego stanowiska, dlatego 61-letnia Merkel może startować w wyborach nawet w 2021 roku. Kanclerza wyznacza Bundestag, kadencja trwa cztery lata. Zdaniem Clarka Niemcy i Europa zasługują na znacznie więcej niż kanclerz Merkel, która zrobiła tak mało dobrego i tak dużo złego. Im szybciej powiemy Angeli Merkel Auf Wiedersehen, tym lepiej – pisze Clark.

Portret użytkownika achiles

Jeśli Ukraina nie zdoła

Jeśli Ukraina nie zdoła uzgodnić warunków pomocy finansowej, sytuacja w tym kraju będzie jeszcze gorsza niż w Grecji – pisze dziennikarz ekonomiczny The Telegraph  Peter Spencer. Ludność może zubożeć czterokrotnie, w wyniku czego przez kraj może przetoczyć się fala przemocy i politycznej niestabilności. Ukraina straciła nie tylko Krym, ale i inwestorów którzy wycofali się m.in. z zagospodarowywania złóż gazu łupkowego (Shell, Chevron),. Choć zasoby naturalne na Ukrainie pozwalają na to, by stała się ona eksporterem energii, Kijów coraz bardziej uzależnia się od importu surowców energetycznych. Konflikt na wschodzie kraju zaszkodził przemysłowi. Do tego należy jeszcze dołożyć spadek wartości hrywny, której kurs od początku ubiegłego roku spadł o 60%. Dlatego Ukrainie, zdaniem Spencera, jest coraz ciężej spłacać długi w dolarach. Nie ma jasności co do warunków restrukturyzacji zadłużenia. Kijowskie władze chcą, by wierzyciele umorzyli 40%, a niektórzy z nich zgadzają się  jedynie na 5%. MFW zaleca wierzycielom, by pogodzili się ze stratami, po to aby sytuacja nie wyszła spod kontroli w 2020 roku. Jeśli jednak zostanie umorzona znaczna suma, to raczej mało prawdopodobne by inwestorzy znowu chcieli lokować na Ukrainie swoje pieniądze. Kapitał stanie się niedostępny zarówno dla rządu, jak i prywatnych firm, co źle wpłynie na proces odbudowy kraju. MFW musi często korygować długoterminowe prognozy: teraz spodziewa się on spadku PKB Ukrainy do końca roku na poziomie 9%, w marcu prognozował 5,5%. Przedstawiciel Banku Merrill Lynch Borys Hramcow uważa, że brak bezpośredniego kontaktu między ukraińskim Ministerstwem Finansów a wierzycielami, groźba moratorium i niewypłacalności świadczą o tym, że negocjacje nie przynoszą pożądanych efektów. Jeśli problem zadłużenia nie zostanie rozwiązany, to na Ukrainie będzie gorzej niż w Grecji.

Portret użytkownika achiles

 Nie widać perspektyw na

 Nie widać perspektyw na poprawę sytuacji gospodarczej na Ukrainie, a nadchodząca zima może spowodować w kraju katastrofę humanitarną. Ponadto rośnie niezadowolenie z obecnych władz. Unia Europejska nic nie robi w obliczu katastrofy humanitarnej, która zagraża Ukrainie. Taką opinię wyraził były komisarz unijny ds. przemysłu i przedsiębiorczości Günter Verheugen w artykule „Zamiast wojny groźba głodu i chłodu”, który opublikowała gazeta „Süddeutsche Zeitung”. Ukraina znajduje się na granicy bankructwa. Bezrobocie jest na rekordowym poziomie. Nie ma perspektyw na lepsze, bo kto będzie inwestował w takich warunkach? – pyta niemiecki polityk. Verheugen pisze, że ranking rządu i prezydenta jest bardzo niski, nacjonaliści sieją nienawiść i prowokują zamieszki. Z początkiem zimy kryzys na Ukrainie przejdzie w ostrą fazę, bo zaczną się przerwy w dostawach energii elektrycznej i ogrzewania. „Na Ukrainie są obecne wszystkie elementy poważnego kryzysu społecznego, co nie obejdzie się bez konsekwencji politycznych”. Verheugen uważa, że winę za taki stan rzeczy ponosi UE, która pośpieszyła się z podpisaniem umowy stowarzyszeniowej z Ukrainą i  wysunęła żądania, które w obecnej sytuacji mogą doprowadzić do wrzenia. Jego zdaniem w rozmowach o Ukrainie powinna uczestniczyć również Rosja.
I AŻ STRACH POMYŚLEĆ, CO MOGĄ ZROBIĆ CI WSZYSCY SFLUSTROWANI BANDEROWCY, KIEDY TAK SIĘ U NICH LOSY ZIMĄ POTOCZĄ. Mam obawy, że te nasze ochotnicze bataliony, nawet, nie pomogą. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem