Polscy nacjonaliści wypowiedzieli wojnę neobanderowcom

Kategorie: 

Polska organizacja nacjonalistyczna Falanga rozpoczęła patrolowanie granicy polsko-ukraińskiej, aby uniemożliwić wjazd na terytorium Polski banderowców i zbrojnych ukraińskich organizacji radykalnych.

 

Hasła ochotniczych patroli to „Banderowcom śmierć” i „Polaku znajdź banderowca i zabij”. Wcześniej polscy eksperci obawiali się, że bojownicy Prawego Sektora, uciekając przed zakarpacką milicją, przeszli przez góry na terytorium Polski.

 

Kilku polskich wolontariuszy z organizacji Falanga walczyło z neobanderowskimi grupami zbrojnymi na terytorium Donbasu. Polscy nacjonaliści działają na rzecz wystąpienia Polski z Unii Europejskiej i są za wzmocnieniem wspólnoty katolickiej w naszym kraju. W sieci opublikowano film, prezentujący antybanderowski patrol, który działa na granicy polsko – ukraińskiej.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika POLKA ZE LVOVA.

"Polska i kraje bałtyckie

"Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi" - twierdzi rosyjski polityk.
Echa wywiadu, którego rosyjskiej telewizji Rossija 24 udzielił lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, Władimir Żyrinowski rozeszły się po całej Europie. Rosyjski polityk oświadczył w nim, że decyzja o rozpętaniu III wojny światowej została już na Kremlu podjęta, a Polska i kraje bałtyckie zostaną "zmiecione z powierzchni ziemi".
Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.
 
TO MOŻLIWE ŻE U UKRAIŃCÓW I POLAKÓW WSPÓLNY WRÓG???
 

Portret użytkownika TOLO

Zauważyłem, że portal jest

Zauważyłem, że portal jest okupowany przez debili. Infantylny sposób pisania jest widoczny, celowy, portal jest na cenzurowanym. Wielokrotnie wyczuwa się w komentarzach atak na słowo nacjonalizm, które wpycha się w młodych chłopaków na każdym kroku, podczas, gdy to oni wykonują robotę zwiadowczą. Od razu pełno tu specjalistów od taktyki, znawców broni, którzy od razu stwierdzili, że chłopaki maja ASG, a jak nie? Co? zazdrość dupę ściska? A może należą do klubu strzeleckiego i już od kilku lat mają pozwolenie na broń...łyso ćwoki niemyte? Myśłicie, ze tylko ASG w Polsce można mieć? A jak ma pozwolenie na broń choćby takiego Dragunowa, to może sobie po lesie biegac ile chce i gdzie chce, robić co chce, byle zgodnie z prawem, a widać, że chłopaki przeszkoleni są. A matołki siedza za klawiszami i moga co najwyżej postrzelac...ha,ha,ha przez ekranik lub smartfonika. Dzieciaki, dzieciaki...dla dorosłych istnieją jeszcze kluby strzeleckie, i pozwolenie na broń, które wydaje Poliocja. Każdy w Polsce może taką bron posiadać.  Ja na miejscy Admina wprowadziłbym cenzurę na takie posty pisane przez imbecyli. To obniża standard portalu, który ładnie winduje w górę. Widac młokosi piszą, bo myśłą, że Admin jest tylko jeden. E, głąby...w Onecie też jest jeden Admin...ha,ha,ha...a może w ogóle to Ukraińcy tutaj pioszą? Specjalnie kierująć złe słowa w stronę Polaków iPolskich grup zbrojnychj? Ukraińscu studenci, którzy ucza się za darmo.bo rząd im płaci z naszych podatków. Tacy jesteśmy dobrzy i wdzięczni za Wołyń. Czyścić gimbusów, to portal dla dorosłych, dzieciory po kaszkę mannę i do spania z przytulasiem z plastiku...pistolecikiem na wodę. Ha,ha,ha...

Portret użytkownika Rodak

A  gdzie  jest  Państwo ?

A  gdzie  jest  Państwo ?  Czyż  to  Panstwo  z  rządzącymi  nie  nie  wsidza  , nic  nie  słyszą ?  A  gdzie  polskie  słuzby  specjalne , czy one  w ogóle istnieją i  zajmuja  sie  tylko  przestępstwami na  swoja  korzyść  i  nękaniem  opozycji ?

Portret użytkownika Brawo

Dobre pytanie! Ja mieszkam w

Dobre pytanie! Ja mieszkam w Przemyślu i aż źle się tu czuję, wszędzie panoszący się ukraincy, butni i wprost mówiący, że tutaj już nikt im nie podskoczy.. Co robi Państwo? Wygląda że ma to gdzieś, mając struktury przesiąkniete ukrami. Można też podejrzewać że połowa rządu sprzyja ukraińcom i wręcz utożsamia się z nimi. Zaczyna być strasznie.. więc cieszy taka inicjatywa o której tu czytam i w pełni popieram, prawdopodobnie to jedyny ratunek dla Polski. Na władze nie ma co liczyć

Portret użytkownika prawdaoj

Prawdą jest, że trzeba być

Prawdą jest, że trzeba być uważać na organizacje o zapędach nazistowskich, A także na takie organizacje jak Falanga, kto wie kim oni są? i jakie mają zamiary, niby są wspaniali, a na zdjęciach wyglądają jak terroryści z państwa islamskiego, nie wygląda to dobrze, tym bardziej że ta organizacja. paramilitarna nawołuje do jakiejś jedności katolickiej, napewno bym im nie zaufał. Prawdziwi chrześcijanie nie chodza sobie postrzelać do ludzi, i nie sypią chasłami zabij neonaziste. 

Portret użytkownika TOLO

Najlepiej jak ubiorą

Najlepiej jak ubiorą garniturki, krawaty z pierwszej komunii świętej i umieszczą czterdzisści swoich fotografii, razem z rodziną adresem zamieszkanie ...że by nie wyglądało terrorystycznie. Cymbale jeden. Twoim zadaniem jest służba cywilna i jak nie jażysz wojskowej to się nie odzywaj. Jaka masz gwarancję, że chłopaki nie mają prawdziwej broni? Jaką masz gwarancję, że się nie dogadali z luidnością cywilną, która pamięta Wołyhń i zrolbi wszystko by czuć sie choś trochę bardziej bezpiecznie niż teraz?  Gratulacja dla Admina. Portal winduje w górę. Pojawiają się trolocioty - to Ci co chcą ładną i składną polszczyzną na męskie sprawy powiedzieć "ała boli..."

Portret użytkownika TOLO

A, co w tych chłopakach

A, co w tych chłopakach nacjonalistycznego? Czy nacjonalizm to niepodległość i miłość do swojego kraju, ojczyzny? Czy nacjonalizm to śpiewanie pieśni swoich dziadów? Czu nacjkonalizm to chęc oddania za polską ziemie życia? Nie !  TO  PATRIOTYZM !!!  Jedyny nacjonalizm saczy się z za niemieckiej granicy. On nigdy nie został wytepiony, lecz ułożony przez USA w kolebce i pielęgnowany w zamian za wiedzę i gotowe wyniki doświadczeń z obozów koncentracyjnych.  Polskę czeka przeobrażenie w kraj, w którym teraz zamiast umiłowania miecza trzeba miłować broń. Broń to nieodzowny element zycia człowieka. Broń dodaje odwagi i chęci obrony ojczyzny i spuścizny dziadów. Zawsze byliśmy z broni ogołacani, bo bardziej pasowało państwu mieć 37.000.000 niewolników - baranów. Teraz już są inne czasy, teraz broń jest jednym ze standardów zycia człowieka w XXI wieku i najwyższy czas, aby to rząd zrozumiał. Ba !  Co tam rząd. Rząd ma wykonac to co chca ludzie, a ludzie chcą mieć prosty dostęp do broni. Dowód osobisty i zaswiadczenie od lekarza. To wszystko. Reszta to już prywatna sprawa- jak nie umie strzelac to się nauczy, zapłaci pieniądze. Normalne, że na początku będzie bałagan, ale potem się ustatkuje. Dlaczego mogę tylko strzelać z łuku lub procy do UPAwskiej gnidy? On ma AK47 z granatnikiem, naktowizor, nóż wolframowy i jest wyćwiczony przez Polaków i USA w zabijaniu ! AK47 kontra proca...łuk...pistolet na gumowe kulki...a może wiatrówka ?  Boże jak mi wstyd...za głupich rzadzących.
W USA jest broń dla cywili i taka, która jest w posiadaniu Armii, Nikt nie fiknie armii USA mimo, ze cywile mają cały ogrom broni. Wystarczy to przestudiować i wysnuć wnioski a potem ustawy i cieszyć się z wpływających do kasy pieniądzy z podatków. Razem z kumplami planujem,y kupić 2 BWP, nie są drogie z demobilu po 18.000 i 20.000 tysiaków. Ojciec jednego kolegi dał od razu 5.000 zł. Całe szczęści, że istnieją jeszcze nowoczesne czarnoprochowce.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem