Połowa Niemców widzi zagrożenie w Islamie

Kategorie: 

51 procent Niemców widzi zagrożenie w islamie. Są to wyniki badań przeprowadzonych przez Fundację Bertelsmanna i opublikowane w Welt am Sonntag. Ponadto, co drugi respondent uważa, że islam jest obcy Niemcom. Opinię tę podziela 18 procent muzułmanów mieszkających w tym kraju.

 

W badaniu przeprowadzonym przez Fundację Bertelsmanna uczestniczyło 14 tys. osób pochodzących z 13 krajów. Pogląd, że islam stanowi zagrożenie, wyraziło 76 procent Izraelczyków, 60 procent Hiszpanów, 50 procent Szwajcarów i 42 procent Amerykanów. Obywatele we wschodnich Niemczech są trochę bardziej sceptyczni wobec islamu niż mieszkańcy dawnego obszaru RFN.

 

Przewodniczący Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech Aiman Mazyek powiedział w wywiadzie dla DPA, że wyniki badania potwierdziły jego najgorsze obawy. Aiman Mazyek za taki stan rzeczy obwinia niemieckie media, w których islam pokazywany jest przez pryzmat ekstremizmu.

„To prowadzi do niepokoju, co powoduje lęk i odrzucenie tej religii” - oświadczył prezes zarządu muzułmanów.

Także Nikolaus Schneider, przewodniczący Rady Kościoła Ewangelickiego w Niemczech, komentując wyniki badania uważa, że obywatelom Niemiec przekazywany jest zniekształcony obraz islamu.
 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika raqq

Spotkałem gdzieś opis takiej

Spotkałem gdzieś opis takiej sytuacji:
W autobusie w Berlinie starsza pani zwraca uwagę głośnej grupce młodych Turków . Na to jeden z nich odpowiada, że mają do tego prawo bo jest ich w Berlinie 200 tysięcy. Na to starsza pani odpowiada, że przed wojną w Berlinie też było tylu żydów.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Japonia jest jedynym na

Japonia jest jedynym na świecie krajem gdzie islamiści nigdy nie dostali i nie dostaną obywatelstwa!!!
Sami siebie zabijąją a w krajach islamskich niech jakiś katolik zechce wybudować kościół albo szkołę katolicką, dlaczego tam zabija się chrzescijan, morduje w imię religi? Kiedyś ta religia była wiarą pokoju i tolerancji ale to było w pierwszych wiekach jej istnienia tyle że ludzie czym bliżej równika mieszkają tym bardziej upodabniają się do zwierząt. Jakiś czas przebywałem we Francji i widziałem jakie mają popaprane pomysły ci muzułmanie zakaz jak w Japoni i spokój byłby 

Portret użytkownika SurvivorMan

Zakazu nie da się wprowadzić,

Zakazu nie da się wprowadzić, bo gówno jest już w wentylatorze... Tolerancja i demokracja w Europie, obróciła się przeciwko Europejczykom i teraz jedynym sposobem na wywalenie islamistów z Europy, jest zrobienie tego siłą... Co oczywiście będzie rónoznaczne z totalną religijną wojną, łącznie z użyciem broni masowego rażenia... Tak czy siak... TERAZ ALBO NIGDY!!! ...Bo jeszcze dekada lub dwie takiej europejskiej tolerancji i skutki będą nieodwracalne!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika odyn

Nie jest tajemnicą ze

Nie jest tajemnicą ze muzłumów przyciąga łatwo dostępny socjal, bynajmniej na zachodzie i skandynawii. Bo pracą zarobkową to oni nie są zainteresowani. Wiem bo pracuje w  Danii. Ale co ich sprowadza do Polski? Pchając się do nas nie mogą liczyć na tolerancje, dobrą pracę czy wysoki socjal bo takowych w Polsce nie ma. Wszystko wskazuje na to że są finansowani przez pewną grupę ludzi  ktora posiada olbrzymie środki pozyskane ze sprzedaży ropy. Oni maja na celu oswoić nas ze sobą by potem zalać  cała falą. W europie masowo buduje się meczety, to sa inwestycje warte setki milionów euro.Skąd niby biorą się pieniadze skoro wiekszość żeruje na pomocy socjalnej. Nie wolno nam przysnąć bo obudzimy się z nożem na gardle jak Francja, Belgia, Anglia, Szwecja, Dania, Norwegia. W kilku z tych krai w ciągu 20 lat liczba muzlumanów się podwoiła w Szwecji wzrosła o 200% . Nie namawiam nikogo do nienawiści chciałbym tylko żeby ludzie nie byli obojętni. Pomyślcie o waszych dzieciach i wnukach.

Portret użytkownika baron

myage  wtrafiles w same sedno

myage  wtrafiles w same sedno i tak sie bedzie dzailo jak ludzie nie zaczna myslec i nie pozbeda sie tv  i innych ciulstw dodal bym do tego jeszcze filmik w niebowzieci  tez daje do myslenia i duzo ma wspulnego z tym co napisales o 3 wojnie swiatowej i lucyferku

Portret użytkownika MyAge

Juz w 1871 roku w masonskiej

Juz w 1871 roku w masonskiej korespondencji pomiedzy Pikiem a Mazzinim okreslony zostal krztalt trzech wojen swiatowych majacych doprowadzic do nowego porzadku swiata pod przywodztwem zjednoczonej wladzy."I Wojna Światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami  będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm.Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii."
 
Sprawdzilo sie, cele zostaly zrealizowane.
 
"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."
 
Znow cele zrealizowane. Przypomne tylko, ze plany byly opracowywane w 1871 roku! Jest tez notka nt. III wojny swiatowej.
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."
 
Jak na moje oko plan bliski realizacji patrzac na obecny sposob myslenia ludzi.
 
Jesli ktos ma watpliwosci odnosnie tego, czy przytoczone materialy sa prawdziwe, to prosze poszperac. Przez pewien czas byly nawet wystawione w Brytyjskim Muzeum...

"Wiem, że się urodziłem i wiem, że umrę. To, co pomiędzy, należy do mnie."

Portret użytkownika Takitam

Badziew zaczyna zalewać

Badziew zaczyna zalewać Europę. U nas w Polsce jeszcze tego nie widać, dlatego ludzie którzy nigdzie poza ojczyznę nie wyjeżdżali nie dostrzegają problemów które niesie islamizacja. W Szwecji jak zobaczyłem co tam wyrabia ten asfalt to doznałem szoku. A to co widziałem w Szwecji to jeszcze "pikuś" w porównaniu z tym co dzieje się we Francji czy Wielkiej Brytanii. Mentalność europejczyka jest taka, że jeśli wyjeżdżam do innego kraju, to z szanuję i przestrzegam obyczajów i praw obowiązujących w ich kraju i staram się w miarę do nich przystosować. Jeśli mi one nie odpowiadają - to jadę tam, gdzie to ja jestem w stanie je zaakceptować i przestrzegać. Asfalt ma inną logikę, tam gdzie pojedzie od razu próbuje zaszczepiać swoje zwyczaje i prawa mając gdzieś prawa i zwyczaje kraju w którym jest tylko gościem. Jeśli wejdzie w kolizję z prawem - od razu podnosi larum że pada ofiarą rasizmu i nietolerancji. Zero wykształcenia i ogłady, tworzenie "stad", chamstwo, bandytyzm i agresja na każdym kroku. Do tego emocjonalny rozwój na poziomie 10 - latka. Nigdy nie byłem rasistą, tak jak "Poko" ludzi oceniam podłóg tego co sobą reprezentują. Jeżeli władze państw europejskich nic z tym nie zrobią - to będzie tragedia. Tolerancyjny Polak obudzi się dopiero wtedy, jak np. strażnik miejski zwróci mu uwagę że jego żona ma odkrytą twarz, a nie jest to  zgodne z prawem szariatu.

Portret użytkownika baron

Poniższy artykuł pochodzi z

Poniższy artykuł pochodzi z książki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat:Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.Islam ma religijne, polityczne, ... rozwiń całośćekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)).Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:USA -- muzułmanów 1.0%Australia -- muzułmanów 1.5%Kanada -- muzułmanów 1.9%Chiny -- muzułmanów 1% -2%Włochy -- muzułmanów 1.5%Norwegia -- muzułmanów 1.8%W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.Dania -- muzułmanów 2%Niemcy -- muzułmanów 3.7%Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%Hiszpania -- muzułmanów 4%Tajlandia -- muzułmanów 4.6%Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.Francja -- muzułmanów 8%Filipiny -- muzułmanów 5%Szwecja -- muzułmanów 5%Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%Holandia -- muzułmanów 5.5%Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.Gujana -- muzułmanów 10%Indie -- muzułmanów 13.4%Izrael -- muzułmanów 16%Kenia -- muzułmanów 10%Rosja -- muzułmanów 10-15%Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.Etiopia -- muzułmanów 32.8%Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.Bośnia -- muzułmanów 40%Czad -- muzułmanów 53.1%Liban -- muzułmanów 59.7%Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.Albania -- muzułmanów 70%Malezja -- muzułmanów 60.4%Katar -- muzułmanów 77.5%Sudan -- muzułmanów 70%Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.Bangladesz -- muzułmanów 83%Egipt -- muzułmanów 90%Gaza -- muzułmanów 98.7%Indonezja -- muzułmanów 86.1%Iran -- muzułmanów 98%Irak -- muzułmanów 97%Jordania -- muzułmanów 92%Maroko -- muzułmanów 98.7%Pakistan -- muzułmanów 97%Syria -- muzułmanów 90%Tadżykistan -- muzułmanów 90%Turcja -- muzułmanów 99.8%Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.Afganistan -- muzułmanów 100%Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%Somalia -- muzułmanów 100%Jemen -- muzułmanów 99.9%"Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów."Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj"Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać. 

Portret użytkownika jj

kazda religia to pojscie na

kazda religia to pojscie na latwizne, bez wyjatku. Kazdy czlowiek ktory odmiawia odpowiedzialnosci za swoje czyny to owca bez rozumu gotowa do strzyzenia z kazdej strony.
nie ma znaczenia czy zyjesz wg koranu, biblii, talmudu czy jeszcze jakiejs innej ksiazki ktora nazywaja "swieta", nie masz na tyle odwagi zeby sam formowac swoje opinie i samemu dzialac wedle sumienia i swojego systemu wartosci. duzo latwiej jest oddac sie w rece "kaplanow", wersow z ksiegi, tradycji-chocby nie wiem jak glupie by byly.
islam, kk, judaizm, itd. to tylko program do prania bani i poroznienia ludzi od siebie...
out

Portret użytkownika RobertM4

Religie są jak mówisz do

Religie są jak mówisz do prania mózgów, tylko nie jest tak łatwo z tego się "otrząsnąć" . Jak jesteśmy w większości indoktrynowani od niemowlaka, a nie ma dostepu do wiedzy, lub nie chce się jej szukać, to mamy to, co mamy. Każda religia mówi, że to ich jest ta prawdziwa i są gotowi za nią zabijać. A tym, co pociągają za sznurki, właśnie o to chodzi. Ludzie pod wpływem stresu nie myślą, tylko uruchamiają odruch obronny, jak np. podczas egzaminu ustnego, jeśli mamy treme, nagle zapominamy materiał i dopiero jak ochłoniemy, wszystko wraca. Tak działają religie, mamy się ciagle czegoś bać i wtedy wyłączamy myślenie. Do tego jeszcze cała ogłupiająca machina jak tv, gry etc.

Portret użytkownika 85r

Pomyślcie dwa razy, kto wam

Pomyślcie dwa razy, kto wam tych islamistów sprowadza do europy, wysyła na wojenki o nie wasze interesy, kaze żreć GMO, wywołuje kryzysy, wojny i ogłupia przy pomocy mediów,  a wtedy ujrzycie potężnego wroga. Przy którym islamiści to pikuś.

Portret użytkownika Poko

Mieszkam w zach.Niemczech i

Mieszkam w zach.Niemczech i wcale sie nie dziwie, ze ludzie boja saie islamistow. Sorry, ale w 90 % to barany. Nigdy nie bylam rasistka i dla mnie Zydy, Europejczyk czy amerykanin to jeden pies, a dopiero po poznaniu mozna stwierdzic co co zajeden. Niestety na ogol muzulmani wypadaja niekorzystnie. Maja mentalnosc dzieci 15-stoletnich. Porywczy, majacy wszystko w nosie, zadufani, przekretasy. Dzisiaj od jednego Pakistanczyka uslyszalam, ze Hitlera to on kocha. Inny opowiadal jak to plakal po Husajnie. Na 5 facetow 3 handluje autami, na male miasteczko przypadaja dwa gangi, do ktorego musza nalezec, bo to rodzinny uklad. Kobiety tylko rodza, nie pracuja, dzieci ledwo ucza sie i wszystko za socjal. No taka jest prawda. Jak mozna wierzyc chopakowi, ktory musial ozenic sie w wieku 22 lat, mowi, ze kocha Hitlera, chce studiowac medycyne, a w ogole to nie ma zamiaru zostac w Niemczech i jest tylko przelotem. Niemcy sie budza, ale juz zapozno. Po cholere dalej wpuszczaja tych ludzi to ja nie wiem. U Niemca w rodzinie rodzi sie 1-2 dzieci, kobieta po 25 roku, a u muzulmanki zaczyna sie rodzenie od 18-tego (oby), a w wieku 25 lat ma juz 3-4 dzieci. I wszystko rodzi sie po to by brac socjal.

Portret użytkownika znawca

  :Muzułmanin z Twojego opisu

 
:Muzułmanin z Twojego opisu wygląda jak typowy Polak w Polsce...:
zapewne nikt nie wie o co ci chodzi dlatego napisz co dokładnie masz na myśli, bo na rzut oka widać że bredzisz, więc michnikowszczyznę zostaw u siebie w domu a na forum wypowiadaj się na temat no i konkretnie

Portret użytkownika danielov

Poko napisał: Mieszkam w

[quote=Poko]
Mieszkam w zach.Niemczech i wcale sie nie dziwie, ze ludzie boja saie islamistow. Sorry, ale w 90 % to barany. Nigdy nie bylam rasistka i dla mnie Zydy, Europejczyk czy amerykanin to jeden pies, a dopiero po poznaniu mozna stwierdzic co co zajeden. Niestety na ogol muzulmani wypadaja niekorzystnie. Maja mentalnosc dzieci 15-stoletnich. Porywczy, majacy wszystko w nosie, zadufani, przekretasy. Dzisiaj od jednego Pakistanczyka uslyszalam, ze Hitlera to on kocha. Inny opowiadal jak to plakal po Husajnie./////// 
Wedlug mnie to jest celowe dzialanie zapoczátkowane od lat 90-tych. Aby integrowac kilka spoleczenstw najlepiej o róznych wyznaniach wiary zeby sié klócili i robili syf w panstwie. Ktos tu podjudza....ale ja juz nie wierzé w Niemcy, bo juz sprawy sie potoczyly za daleko. To byl ostatni logicznie myslácy i zawsze swietnie zorganizowany twór- który juz równiez upada. I nawet sam Hitler by im juz nie byl w stanie pomóc!
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem