Policja nie radzi sobie z zamieszkami imigrantów na ulicach Sztokholmu

Kategorie: 

Czwartą noc z rzędu w sztokholmskiej dzielnicy imigrantów płoną samochody. Awantura zaczęła się od zastrzelenia jednego z przybyszów z krajów arabskich. Wywołało to wściekłość, z którą służby porządkowe nie umieją sobie poradzić. Płoną samochody, a ulice wyglądają podobnie jak w trakcie podobnych zamieszek w Paryżu i Londynie.

 

Przemoc rozprzestrzenia się z północnego - zachodu na południowe przedmieścia stolicy Szwecji. Trzech policjantów zostało rannych. W czwartek straż pożarna interweniowała ponad 90 razy. Wcześniej w środę pod zarzutem podpalenia, aktów wandalizmu i przemocy policja aresztowała osiem osób.

Przyczyną zamieszek były wydarzenia z ostatniego tygodnia, kiedy policja podczas operacji w dzielnicy imigrantów, zastrzeliła mężczyznę, który groził, że użyje broni. Protestujący oskarżają policję o nadmierną brutalność i domagają się niezależnego śledztwa.

 

Szwedzki premier Fredrik Reinfeldt powiedział, że „sytuacja osiągnęła bardzo wysoki poziom niebezpieczeństwa”. Reinfeldt wezwał obywateli do zachowania spokoju i wspierania policji.

„Teraz musimy podjąć bardziej zdecydowane działania, aby zatrzymać agresję. Jeżeli to nie wystarczy, musimy uciekać się do aresztowań. Najpierw szczerze próbowałem uniknąć konfrontacji, ale szybko zorientowałem się, że sytuacja wymknęła się spod kontroli” – powiedział Reinfeldt.

Wydarzenia w Szwecji zbiegają się w czasie z dekapitacją żołnierza brytyjskiego na ulicach Londynu. Tam też przyczyną agresji były głównie różnice religijne, sprawcy wykrzykiwali tam muzułmańskie hasła. W oficjalnych przekazach jest to jednak pomijane i tak jak w przypadku morderstwa w Londynie tak w przypadku zdarzeń w stolicy Szwecji próbuje się kreowac wizerunek, wedle którego nie mamy do czynienia z wojną kultur i starciem odmiennych cywilizacji, lecz najwyżej "buntu młodych". Prawda jest jednak zupełnie inna, a do krwawych obrazów jakie widzimy teraz w medialnych przekazach powinniśmy się przyzwyczaić.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Radder

Polska zawsze była

Polska zawsze była najbardziej tolerancyjnym religijnie państwem w Europie, Kalwini, Protestanci, Żydzi, Muzułmanie, Prawosławni i Inni byli i są w Polsce chronieni i poważani, ale jest jedna zasada - można wierzyć w co się chce, ale należy się podpożądkować Polskiemu prawu i nie szerzyć swojej religii i poglądów (dlatego tak nie lubimy świadków Yehowy) , żyją u nas w/w wyznawcy i nikt nie jest przeciw nim (dla Bacy - są też tacy żydzi, ale jak by się m...d dowiedział gdzie są - to już po nich) . Dla jadących do turcji mam jedn a radę, kiedy będą na bazarze - a na pewno będą - niech podejda do najstarszego człowieka jakiego spotkają  ( turka) i niech powiedzą mu Lechistan, i pokażą na siebie , jeśli nie dostaną czegoś za darmo to na pewno z duuuużym rabatem. Oni pamietają Nasze Victorie, i wiedzą że gdyby nie Sobieski mieli by już całą europę. Jednym słowem boją się nas Polaków (Lachów)
Kiedy byłem w Arabii Saudyjskiej i powiedziałem (kiedy mnie spytali skąd jestem) że jestem z Lechistanu  - to byłem traktowany jak obywatel, nie biednej Polski, ale nie przymierzając USA lub Chin.
Podsumowując, to my uratowaliśmy europę, i oni to wiedzą, wiedzą też że zdradziecko nas zniewolono, ale cały czas mają świadomość że Polak to wojownik, i jeśli nadepnie się nam na piętę, to utniemy tę nogę razem z szyją .
I tego wszystkim życzę.

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika Radder

Zobaczcie co się stało we

Zobaczcie co się stało we Francji, UK i Szwecji. Jeśli cytować by Koran to oni nie powinni by już istnieć, jeśli z Europy wykopano by islamistów budżet każdego kraju w którym byli, wzrósł  by o co najmniej 10 - 20 %, mam znajomych w US, EU, Australii a nawet w bloku post USSR, tam (islamiści) żyją z socjalu, a za to my płacimy z naszych zarobków, i to my nie bedziemy mieć naszych emerytur, a  oni wyślą swoje żony i dzieci na żebry, a nasi obywatele zlitują sie nad matką z dzieckiem i sypną trochę grosza do czapki i tak to brudno szary lud zapanuje nad Europą a jeśli tak się stanie zapomnijcie o kościołach, cerkwiach i zborach, wtedy za bycie innym zapłacimy głową a nasze żony i dzieci zostaną zbeszczeszczone i jeśli nie zmienią wyznania zabite jak świnie.

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika mordechaj

Jak poczytałem o rewolucji

Jak poczytałem o rewolucji seksualnej w Skandynawii, np. przedszkolach w których dzieci biegają nago i masturbują się wzajemnie pod czujnym okiem "edukatorów seksualnych" (sic!) to zaczynam popierać to co robią muzułmanie.

Portret użytkownika Takitam

Już widzę te "bardziej

Już widzę te "bardziej zdecydowane działania" :-D. Bardziej zdecydowane działania z roku na rok większe będą robić islamiści. Pokazali to u Angoli, a ich premier przekonał ich tylko o bezsilności państwa - to woda na młyn islamistów którzy już wiedzą że są całkowicie bezkarni, i mogą robić jeszcze więcej, więc na pewno będzie więcej i pewniej siebie. Nasze społeczeństwo w przeważającej większości nie dostrzega nawet cienia zagrożenia (patrz wpisy o "jakiejś prowokacji"). Nasze - polskie szczęście polega tylko na tym, że Polska nie jest atrakcyjnym krajem dla islamistów. Tu nawet nasi bezrobotni nie mają zasiłków - więc na pewno nie jesteśmy krajem w którym można żyć z zasiłków na dzieci produkowane tylko i wyłącznie w tym celu. Na zachodzie ta nacja żyje z brzuchów swych ciężarnych żon - bo na pewno nie kalają się żadną pracą. Ja widziałem Sztokholm pełen brudasów, tak jak widziałem co te brudasy tam wyrabiają. I wkurzają mnie słowa o braku tolerancji - to takie modne. Tym tolerancyjnym życzę, by zamieszkali wśród nich. Już ich widzę jak beztrosko idą sobie do pracy pozostawiając w domu samą żonę z dziecmi.

Portret użytkownika Ja

Nasi władcy też mówią jak

Nasi władcy też mówią jak jest ale im akurat mało kto wierzy... KOLONKO nowy Guru młodzieży pozbawionej autorytetów :] "nie ma niczego gorszego od mieszania prawdy z fikcją/kłamstwem" Ciekawe czemu w niektórych jego audycjach są błędy i to oczywiste nieraz, choć nie dla wzystkich dostrzegalne "np. na temat instalacji HAARP" i nigdy nie wypowiedział się na temat 911 "poza wtrąceniami że był to zamach al-kaidy Smile - czyli rządowa wersja", hmm ciekawe Smile

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika lukassss

ale Kolo Kolonko zmienił na

ale Kolo Kolonko zmienił na You Tube numer konta ,wcześniej było SUPPORT OUR WAR VETERANS (wspierajcie naszych, czyli dla kolonki amerykańskich, żołdaków wracajacych z afganistanu i iraku) cos to mówi o jego poglądach?
a teraz prosi o drobne na rozwój jego kanału:D

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem