Pojawiły się informacje o rzekomym zamachu na prezydenta USA

Kategorie: 

Hakerzy włamali się na Twitter Associated Press i opublikowali w nim wiadomość o eksplozji w Waszyngtonie. Tweet pojawił się wieczorem 23 kwietnia, podał kanał CBS.


Poinformowano o wybuchach w Białym Domu i urazach, jakich rzekomo doznać miał Barack Obama. Wkrótce po tym konto AP było niedostępne. Informację przeczytało 2 mln ludzi. Hakerzy ogłosili, że są przedstawicielami  Syryjskiej Armii Elektronicznej  - grupy wspierającej syryjskiego prezydenta Baszara al - Assada. Informacje, które pojawiły się na Twitterze nie odpowiadają prawdzie.

 

Associated Press tłumaczy, że włamanie było wynikiem „ciągłych prób kradzieży haseł dziennikarzy AP”.  Fałszywe wiadomości o ataku na prezydenta powielały serwisy prasowe na całym świecie. Wybuchła chwilowa panika na rynkach. W momencie dostępności wpisu, Dow Jones spadł o 131 punktów, ale szybko odzyskała poprzedni poziom. Syryjska Armia Elektroniczna podejmowała podobne ataki w przeszłości na BBC, Al-Jazeera i AFP.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kosiarz przygłupów

No nie dajcie się zwieść.. Ta

No nie dajcie się zwieść.. Ta informacja pochodzi z CIA jako celowa dezinformacja tylko w tym celu, by wprowadzić zamordyzm a USA i pełną inwigilację, oraz jako pretekst do odebrania broni obywatelom.. Obama reprezentuje NWO na średnim szczeblu wtajemniczenia. (24) NIc mu nie grozi.. Swoi go dobrze pilnują..

Portret użytkownika CRUSADERS

460 osłów raz 10.000 zł

460 osłów raz 10.000 zł wypłaty każdy daje wynik 4600000 tyle wydaje się mniej więcej na wynagrodzenie miesięczne towarzystwa tą sumę należy pomnożyć przez 12 miesięcy.Okazuje się ,ze Polska jest najbogatszym krajem w Europie jeśli wydaje tak sowity budżet na polityków.Za te środki można by zaktywizować 10 województw bezrobotnych bądz też przywrócić świetność updałym firmom typu Stocznia Gdańska.Zamiast utrzymywać tylu wypasionych nierobów z wadliwymi ustawami .

Portret użytkownika majki2

460 osłów x 10 000zł

460 osłów x 10 000zł wynagrodzenia + max 11000 na biuro poselskie + max 2500 zł diety ( paliwo, obiady, spotkania, reprezentacja). Wydaje mi się, że aby wyglądać rozsądnie - wydają 80% z dodatkowych środków, co daje w sumie 20 000zł / miesiąc. Z jednej strony - patrząc na realia  sektora publicznego- jest to bardzo dużo. Patrząc z  punktu widzenia  sektora prywatnego - 20 000 zł to manager w firmie handlowej potrafi zarobić.... a zarządza tylko hmm...50 osobami....  Oby tylko ci pierwsi zarządzali prawidłowo, to ja bym im dał więcej. ale jest jak jest.

Portret użytkownika jędza_gd

10 tysi to jeszcze nie

10 tysi to jeszcze nie wszystko, bo to jest tylko kasa na utrzymanie biura poselskiego, czyli zakup mebelków i niezbędnych urządzeń (czyli laptopa i telefonów komórkowych dla połowy rodziny), zakup materiałów esploatacyjnych, opłata rachunków oraz wypłata pensji pracownikom, przecież Pan Osioł sam telefonów nie bedzie odbierał, ani tym bardziej wysyłał faksów i maili. Do tego 10 tysi dochodzi pensja poselska, wysokość jej jest uwarunkowana wielkościa koryta, do którego sie dorwał, diety - przecież nie bedzie ze sobą na obrady nosił worka owsa, tylko porządnie musi zjeść w elekanckiej restauracji, dop tego dodatki na paliwo około 3000 miesięcznie, w zeszłym roku krzyczeli, że to strasznie mało i wolali o wiecej, doliczyć prosze sobie wszystko to za co płacą i mogą wziąść na to fakturę
a ty biedny szary człowieczku, utrzymaj cały miesiąc siebie i rodzinę
ale siedź cicho i nie narzekaj, bo ci Panowie ciężko pracują i myślą jakby tu zrobić żeby tobie zyło sie lepiej, Hahahaha śmieszne k***wa
ktoś w końcu w tym kraju  nie wytrzyma i puści z dymem ten chlew na wiejskiej

Portret użytkownika ZimaTysiąclecia

1. Czy ktoś widział Barak po

1. Czy ktoś widział Barak po tym "włamaniu"?
2. Czy to nie wspaniale że Assad sam daje powód do legalnego ataku USA na Syrię? Język
W końcu nie tak dawno Barak (pisownia celowa) podpisał dokument zezwalający na atak zbrojny w odpowiedzi na atak elektroniczny "o znacznej szkodliwości dla USA" a spadki na giełdzie można pod to spokojnie podciągnąć.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem