Pojawiła się nowa śmiercionośna broń, bezzałogowe helikoptery

Kategorie: 

Król dronów, Barack Obama, za którego kadencji doszło do eskalacji zabójstw za pomocą bezzałogowców, otrzyma wkrótce nową śmiercionośną zabawkę, bezzałogowe helikoptery. Technologia znana od jakiegoś już czasu została ostatnio zmilitaryzowana a drony wyposażono w śmiercionośne rakiety.

 

Śmigłowce MQ-8 były dotychczas stosowane przez strażaków, którzy za ich pomocą prowadzili zwiad nad lasami i lokalizowali ewentualne ogniska zapalne groźnych pożarów. US Navy ogłosiła zakończenie integrację pocisków rakietowych APKWS z tymi bezzałogowymi pojazdami. Według założeń urządzenie będzie mogło startować ze statków i z lądu, co jest udogodnieniem nie do przecenienia, ponieważ zwykłe drony zdolne do ataku a nie tylko zwiadu zwykle startują tylko z baz lądowych.

 

Konstrukcja MQ-8 była już stosowana w warunkach bojowych. W czerwcu 2011, w czasie wojny w Libii bezzałogowy śmigłowiec zwiadowczy wystartował z pokładu fregaty Halyburton i został zestrzelony nad terytorium wroga za pomocą ognia baterii przeciwlotniczych. Wcześniej śmigłowiec zakończone z powodzeniem 15 misji, w tym na obszarach peryferyjnych niebezpiecznych dla śmigłowców załogowych.  Jednak MQ-8 został zestrzelony, a Pentagon zdecydował, że, przyczynił się do tego między innymi brak uzbrojenia.

 

Teraz helikopter MQ-8B Scout Fire będzie w stanie nie tylko szybko wykrywać cele, ale też uderzyć z pocisków kierowanych APKWS, utworzonych na podstawie tanich rakiet niekierowanych Hydra.  Rakieta APKWS jest wyposażona w układ naprowadzania laserowego z polem widzenia 40 stopni.  To pozwala bardzo szybko uchwycić cel. Pocisk zapewnia 80% trafień z prawdopodobieństwem błędu mniejszym niż 2 metry. W rakiety APKWS w przyszłości będą wyposażone nie tylko MQ-8B, ale i cięższa wersja-MQ 8C.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ArtemidaMaat

A wygląd* szarańczy - podobne

A wygląd* szarańczy - podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, 8 i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, 9 i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju.

Portret użytkownika gregor ju

nie jestem pewien czy

nie jestem pewien czy zauwazyliscier co sie dzieje fgdy tak naprawde chce sie zmian w kraju ?  hehe spojrzcie na kazde wydarzenie jakie ma miejsce dgziekolwiek na swiecie by ukryc cos cos skieruje was tylko jedno miejsce jakim jest rzad danego kraju  w tym przypadku  spowodowanie chaosu wymuszenie wybuchem  zamiezsania w ludziach i inne kontrolowane  niesciclosci doprowadzaja pare dni pozniej do nastepnej rzeczy jaka jest nastepny wybuch tym razem w fabryce nawozow gdzie ginie ok 15  osob a ponad 140 jest rannych  boston ok 5 zabitych i ok 130 rannych nie jest to dziwne ;)  tylko by odwrocic uwage  , tak samo przyklad  podniesienie cen art zywnosciowych w hiszpanii kiedys i 2 tygodnie po mocnych protestach ludzi nagle bomby w metrach  Wink to samo w anglii kiedys podniesienie splat hipotecznych kredytow - plajty wielu ludzi a tydzien pozniej tez bomby w metrach  he heeh Wink jets takich wiele przykladow  no to juz niestety nei sa przypadki Wink .a wszystko by odwrocic tylko uwage ludzi  Wink

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika Dr Piotr

Jako kontr-newsa podam, że

Jako kontr-newsa podam, że dzięki Republikanom w Senacie USA odrzucono wszystkie projekty ustaw ograniczających Amerykanom dostęp do broni.
Obama skomentował to oczywiście jako klęskę państwa i zapowiedział, że to nie koniec jego walki w tym temacie.
Czy tak się zachowuje prezydent?!

Portret użytkownika Pio'76

    Całe szczęście.

 
 
Całe szczęście. Przynajmniej każdy sfrustrowany psychol będzie mógł swobodnie zabijać przypadkowych ludzi w kinach, przedszkolach, szkołach, marketach. Czym byłaby Ameryka bez kilkudziesięciu ofiar szaleńców w ciągu roku? Czym byłaby bez 9 tys. zabójstw rocznie z użyciem broni palnej? Czym byłaby bez wypadków, kiedy kilkuletnie dzieci zabijają braciszka, kuzyna, wujka, ciocię lub tatusia?
A na poważnie, to Amerykanie są teraz w czarnej d...e. Jeśli odbiorą broń cywilom, to przestępcy, którzy jej przecież nie odniosą na posterunki policji, uzyskają bardzo dużą przewagę. Czym innym jest niedopuszczenie do rozpowszechnienia broni palnej w społeczeństwie, a czym innym próba odebrania broni, która już jest w setkach milionów szt. wśród ludzi. Także koncerny produkującą broń palną mogą być spokojne. Ich interesów w USA jeszcze długo nikt nie ruszy.

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika Grze

Przepraszam, ale ta "nowa"

Przepraszam, ale ta "nowa" broń to jakaś ściema. Popatrzcie sobie na 0:18. A potem popatrzcie jeszcze raz i porównajcie z tym, dzięki czemu widzicie to, na co patrzycie. A potem przemyślcie sprawę.

Dla wolniej myślących: słowo klucz: "monitory".
pzdr.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem