Podwoiła się liczba osób przybywających do Szwajcarii w celu eutanazji

Kategorie: 

Liczba osób przyjeżdżających do Szwajcarii, którzy chcą poddać się eutanazji , podwoiła się w ciągu ostatnich czterech lat. Tak wynika z artykułu, opublikowanego w czasopiśmie naukowym British Medical Journal.

 

Naukowcy przeanalizowali dane statystyczne za lata 2008 – 2012. Najczęściej ci, którzy chcą umrzeć, pochodzą z krajów sąsiednich – z Francji i z Włoch. Jednak w ostatnich latach przybywa także ludzi z Wielkiej Brytanii i z Niemiec.

 

Eksperci przewidują wzrost popularności „turystyki eutanazyjnej” lub „turystyki samobójczej”, choć ciągle kontrowersje wzbudzają kwestie etyczne z tym związane.

 

 

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika aka77

Polska "zdziczał" przez

Polska "zdziczał" przez "cywilizację", która dąży do samozagłady, co wpisuje się cudnie w depopulację, pozagryzamy się jak szczury, jak tak dalej pójdzie. Po obaleniu systemu, który dbał o ludzi, zaczęło się zdziczenie, nastąpiła tzw wolna amerykanka, szewc zabija szewca. Ten sam schemat działania, we wszystkich krajach zdziczałych. Przejmij finanse i media w jakimkolwiek kraju i możesz wszystko zaszczuć obywateli przeciwko sobie i podsycać za pomocą mediów kupionych, chaos, i można działać (niszczyć i wyrwać ile się da). Powrót do korzeni do plemion, naszej Matki natury to nasza nadzieja - tam są lekarstwa, tam jest żywność, tam jest prawdziwe życie, które niesie ze sobą szczęście. Ten sztuczny Świat, którym zarosły nam oczy to tylko iluzja, medialna nierzeczywistość która przesłoniła nam prawdę. Zakładajcie wspólnoty, pracujcie razem, dbajcie o siebie i o swoich bliskich, czyncie dobro wokół siebie, a wróci ono do was w dwójnasób. Jako plemię jesteście silniejsi, to taktyka, która pozwala przetrwać, życie tak jak chcecie znajdżcie sobie tylko odpowiednich partnerów i kupy nikt nie ruszy. Pozdrawiam A77

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem