Podczas chwili ciszy dla ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu tureccy fani skandowali „Allah Akbar"

Kategorie: 

FIFA przeanalizuje zachowanie tureckich kibiców podczas meczu towarzyskiego pomiędzy Turcją i Grecją. Niektórzy fani wyrazili brak szacunku dla minuty ciszy, ogłoszonej ku pamięci ofiar zamachu terrorystycznego w Paryżu.

 

Tureccy fani zignorowali minutę ciszy dla ofiar serii ataków w Paryżu. Kibice Turcji gwizdali, śpiewali i skandowali „Allah Akbar".

„Mowa o jakimkolwiek postępowaniu dyscyplinarnym jest przedwczesna. Musimy najpierw rozważyć wszystkie dostępne materiały” – informują służby prasowe FIFA.

Od wczoraj w sieci rozpowszechniany jest film, na którym wyraźnie słychać dzikie okrzyki Turków w odpowiedzi na zaproszenie do minuty ciszy dla uczczenia ofiar zamachów terrorystycznych. Warto nadmienić, że niektórzy tłumaczą dziwną reakcję tureckich kibiców tym, że wczesniej FIFA odmówiła uhonorowania w podobny sposób ofiary zamachów terrorystycznych przeprowadzonych niedawno w Turcji.


 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika wert

Jak ci wspaniali imigrańci

Jak ci wspaniali imigrańci będą chcieli ci uciąć ptaka z klejnotami a jedynymi ludzmi którzy będą wstanie im się przeciwwstawić a notabeneto beda kibole, to pamiętj żebyś ich nie prosił o pomoc bo przecież to złe półmózgi są.

Portret użytkownika student

To chyba jasne, że kary nie

To chyba jasne, że kary nie będzie. W końcu muzułmańska dzicz to dzisiejsi nadludzie, niczym SS-mani w Niemczech hitlerowskich! Przypomnę tylko, że za okrzyki na stadionie w Bazylei "Piła, Piła, biała siła" UEFA o mało co nie zamknęła Lechowi stadionu na jeden mecz. I tak dostali drakońską karę finansową. Natomiast muslimy mogą wszystko, nawet krzyczeć "Wymordować wszystkich chrześcijan, ich żony zgwałcić, domy spalić!" Za to nie będzie sankcji. Z kolei Europejczycy próbujący bronić się przed potopem islamskim są traktowani jak rasiści!!! Niech no tylko to bydło spróbuje przyleźć do Polski! Wtedy trzymajcie mnie, bo poukręcam im karki gołymi rękami!!!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem