Pod łóżkiem starszej pani powstało 12 metrowe zapadlisko

Kategorie: 

Sinkhole powstał w domu w północnej części miasta Gwatemala, 19 lipca 2011. To, czego nauczyła się Inocenta Hernandez z Gwatemali, po nagłym hałasie, to udanie się na zewnątrz. I tym razem myślała, że był jakiś wybuch w pobliżu. Kiedy zdała sobie sprawę, że problem był wewnątrz jej domu, zastała otwartą, szeroką na metr i głęboką na 12 metrów dziurę pod jej łóżkiem.

 

Hernandez, lat 65, z ulgą przyjęła, że szkoda powstała wyłącznie w jej domu, i nie zagrozi jej wnukom, które bawiły się obok łóżka. Mimo, że stało się to w jej własnym domu, nie powinna być zbyt zaskoczona, że sinkhole pojawił się w jej mieście.... czytaj dalej

 

 

 

 

Źródło: http://beforeitsnews.com/story/844/313/Woman_Finds_Giant_Sinkhole_Under_Her_Bed.html

Źródło: http://innemedium.pl/wideo/kobieta-znajduje-gigantyczny-sinkhole-pod-lozkiem

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika suzej wen

tak sobie pomyślałem, że

tak sobie pomyślałem, że cząstki antymaterii powstałe w zderzaczu hadronów te których im się nie uda schwytać czy uwięzić jednak wydostają się poza obszar badań i napotykając swoje odpowiedniki cząstek materii robią takie dziury w ziemi i kto wie co jeszcze w jej głębi, może te opisywane odgłosy są właśnie efektem rozpadu gdzieś tam pod skorupą, może te cząstki mają inne właściwości czaso przestrzenne i mieszają bardziej niż ktoś może przypuszczać. Są pewne niepokojące zależności tych zjawisk: nasila się to od momentu kiedy bawią się produkując antymaterię... może jedna wyprodukowana cząstka przyciąga milion innych. może te cząstki które odkryto jakoby otaczały ziemię właśnie są przyciągane przez te "produkowane"... To by wiele wyjaśniało..
PS. naukowcy są jak małe dzieci wkładające palec do gniazdka pomimo tego, że tatuś powtarzał, że może stać się ziazi w rączke(w najleprzym wypadku)..
 

co ma być to będzie

Portret użytkownika zeta

  Na północno-wschodnim

 
Na północno-wschodnim brzegu tarczy słonecznej pojawiła się duża grupa plam słonecznych. Naukowcy uważają, że w ciągu 24 godzin w tym rejonie będzie miała potężna eksplozja - informuje spaceweather.com.
 

Portret użytkownika admin

Haha innemedium.pl to jest

Haha innemedium.pl to jest moja strona, no ja sam chyba siebie nie matacze Smile Strona innemedium.pl powstała własnie po to aby nie "zaśmiecać" ZnZ tematami z pogranicza. Musicie się przyzwyczaić, że kontrowersyjne tematy będą wpadały tam a na ZnZ będą gościć jako innemedium.pl i tylko sporadycznie. Na pytanie co się nadaje na ZnZ a co na IM zawsze odpowiadam ja ale myślę, że będzie widać różnice a witryny będą się po prostu uzupełniać.  Poza tym o tym sinhole oglądałem materiał na Polsat News, jeśli to fałszywka to wszyscy się nabrali, nie tylko ja:) O proszę tutaj to samo z http://www.guardian.co.uk/world/2011/jul/21/guatemala-sinkhole-under-bed

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem