Po zamknięciu węgierskiej granicy imigranci szturmują Słowenię, część z nich dotarło już do Austrii

Kategorie: 

Zgodnie z przewidywaniami, gdy tylko Węgry zamknęły swoją granicę z Chorwacją, pierwsi imigranci już ustawiali się przy przejściu granicznym Słowenii. W ciągu jednego dnia do tego kraju wkroczyło kilka tysięcy osób.

 

Słowenia jest oczywiście traktowana przez przyjezdnych z Bliskiego Wschodu niczym kraj tranzytowy. Oni w przeważającej większości nie mają zamiaru tam zostawać i kontynuują marsz w kierunku Niemiec. Część imigrantów już dotarło do przejścia granicznego z Austrią. W związku z decyzją Węgier o zamknięciu granicy z Chorwacją, Słowenia postanowiła wzmocnić granicę na wypadek zamieszek.

 

Władze tego kraju mają zamiar normalnie przyjmować imigrantów ale premier Miro Cerar ostrzegł, że jeśli Niemcy i Austria pozamykają swoje granice to Słowenia podejmie tę samą decyzję. Jest to dość zrozumiałe podejście, ponieważ imigranci nie będą już w stanie dotrzeć do Niemiec i zostaną zmuszeni pozostać tam, gdzie obecnie przebywają. Niezadowoleni przyjezdni mogą z czasem doprowadzić do zamieszek.

 

 

Źródło: http://www.bbc.com/news/world-europe-34564830

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika achiles

Niemiecka policja chce płotu

Niemiecka policja chce płotu na granicy państwa

Przewodniczący Związku Zawodowego Niemieckiej Policji (DPolG) Rainer Wendt powiedział w wywiadzie dla "Welt am Sonntag", że skuteczna kontrola napływu imigrantów nie jest możliwa bez wzniesienia płotu wzdłuż granicy państwa. Kanclerz Niemiec Angela Merkel jest przeciwna.
Nasuwa się pytanie. Co się stało i co sprawiło aż takie nagłe BŁĘDY zaczęły popełniać Niemieckie władze z Angelą Merkel, na czele?
Warto tu nadmienić, że się wszystko samo zaczęło się SYPAĆ, od momętu poparcia Niemiec, dla dokonanego ZAMACHU STANU, NA UKRAINIE. Potem były szatańskie podsłuchy całego kierownictwa Niemieckiego Kraju, potem doszedł problem Volkswagena, no i otwarcie tych ich DRZWI, dla wszystkich imigrantów, skutkuje, czym skutkuje i co widzimy dzisiaj. Ale to wszystko się zaczęło od POPARCIA ZAMACHU STANU NA UPADŁEJ KRAINIE, gdzie ich minister MSZ był gwarantem podpisanego porozumienia miedzy Janukowiczem, a Majdanem, które to porozumienie przez puczystów zostało zerwane, już, po kilku godzinach i Niemcy się nawet na ten akt HANIEBNY nie zająknęły . Takie to sa skutki popierania ZWYRODNIALCÓW I ZWIERZAKÓW, reprezentujacych ZŁĄ SIŁĘ MOCY, NA ZIEMI. Przekonali się już o tym nasi PAJACE U STERÓW WŁADZY, tacy jak Sikorski, Komorowski, Sienkiewicz, Kowal i cało to BAGIENKO PO się zwiace, ale przekonają się też o tym FATUM wszyscy przyszli RZĄDZĄCY, jeśli nadal co do tego zagadnienia beda podobnie szkodliwa politykę podtrzymywali. Nie można ot tak sobie ZDRADZIĆ I POSZARGAĆ pamięci ponad 100 tysięcy bestialsko pomordowanych na WOŁYNIU, przez banderowskie pomioty, nie można ot tak przejść, do porządku dziennego nad podobnym MORDOWANIEM bezbronnych LUDZI W TYM KOBIET I DZIECI W DONBASIE, przez tych samych zwierzaków, którzy się wywodzą spod znaku ZŁEGO KULTU BANDERY. Jest coś w NASZYM ŚWIECIE znacznie większego, jak MOC SPRAWCZA POLITYKÓW, jest tym SIŁA SPRAWCZA ZNAKU DZIEJÓW i to ona jest ponad wszystkimi INYMI SIŁAMI. I na koniec w wli scisłosci i wyprzedzając tu włodka i jego klony i klakiery, to nie Rosja i nie Prezydent Putin, za tymi wszystkiminieszczęściami Unii, Niemiec, Polski i Świata stoi, on nic złego zrobić obecnie gdyby nawet chciał, to zrobić, nie może, po tym jak został poblokowany, ale to i może lepiej dla niego, że tak się stało, bo wszyscy samo myślący LUDZIE, doskonale to dostrzegają i widzą , oraz tak, jak ja wiedzą, że jest na TYM NASZYM ŚWIECIE wyższa SIŁA, KTÓRA JEST NA TYLE JESZCZE ODPORNA, NA zło, IŻ POTRAFI SPRAWIĆ, ŻE TO zło, jest odpowiednio TRAKTOWANE PRZEZ NIĄ, KIEDY SYTUACJA CAŁEGO ŚWIATA TEGO OCZEKUJE I WYMAGA. Długa jest jeszcze droga, do zła pokonania, lecz ważne, jest to, że DOBRO, się nie poddało i jest, na dobrej drodze, DO WYGRANIA. 

 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem