Planowane jest pierwsze wznowienie Mein Kampf w Niemczech od czasu zakończenia wojny

Kategorie: 

Grupa naukowców z monachijskiego Instytutu Historii Współczesnej opublikuje Mein Kampf w nowym wydaniu na początku stycznia 2016 - stanie się to po raz pierwszy od 70 lat.

 

Autorzy zainicjowali opracowanie reedycji kilku lat temu. Książka będzie przeglądana wyłącznie z perspektywy historycznej. Naukowcy chcą pokazać rozwój ideologii nazistowskiej i propagandy z krytycznej perspektywy w oparciu o dowody i szczegółowe uwagi.

„Nasza publikacja jest anty-nazistowską książką" - powiedział Andreas Wirsching, rektor Instytutu.

Według DW-World, 2 tysiące stron w dwutomowej edycji zawiera 780 stron oryginalnego tekstu książki Hitlera, składającej się z 27 rozdziałów. Reszta to około pięć tysięcy komentarzy naukowych i notatek, a także wprowadzenie i indeks - powiedział Magnus Brehtken, zastępca dyrektora Instytutu Historii w Monachium.

 

„Dzieło” Hitlera w tej postaci można było opracować dopiero teraz ze względu na fakt, że do końca 2015 roku trwa okres praw autorskich. Wcześniej rząd Bawarii, aby je posiąść, nie mógł kopiować i publikować książki.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika syriues

No to jak sadze,po tej

No to jak sadze,po tej publikacji powinny byc dolaczone  wraz z nia w formie cd ,dvd dodatkowo do ksiazki w zestawie pakowane wspolnie/Film na dvd powinien zawierac wszystkie filmy z obozow koncentracujnych i wszystkie te ich zlodziejstwa,grabieze i morderstwa.Czy to Niemcow czy to Rosji.
I powinno sie to nazywac mein sheiss,bo czlowiek ktory to napisal,byl zwyczajnym mordercom na zleceniu bankow
Takze Fuck You

Portret użytkownika danielov

bentum napisał: Bardzo dobra

bentum wrote:

Bardzo dobra informacja. mam nadzieję, że drugi raz Polska nie popelni błedu i będzie współpracować z Niemcami tak aby raz na zawsze przegonić wschodnią zarazę!

Z calym szacunkiem ale dla Polski juz jest za pózno bo tak naprawde to nie ma juz Polski, zostala tylko nazwa na mapie o która tak zaciecie walczyli nasi przodkowie w okresie zaborów. 

Portret użytkownika g-lo

I dobrze!!!   Może wreszcie

I dobrze!!!
 
Może wreszcie jak to ludzie przeczytrają, to przejżą na oczy i dojdzie do nich ile z myśłi i planu Adolfa Hitlera już wcielili w życie lewackie rządy krajów zachodnich. Bolszewizm to zło, Komunizm to zło, Faszyzm to zło, Socjalistyczna demokracja to Zło, jednak Nazizm będący, chyba najbardziej skrajną formą tego całego socjalizmu, to już tragednia.
Niestety nieustannie w jego kierunku zmierzają rządy krajów zachodnich. Polecam każdemu z was przeczytanie tego "dzieła" jakim jest Mein Kampf. Nie po to oczywiście, aby zacząć wyznawać tą ideologię, ale aby znać zagrożenia jakie niesie ta doktryna. Ludzie obraz nazizmu widzą przez pryzmat II wojny światowej, mordów, sadyzmu i cierpienia. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, II wojna śwaitowa nie trwała by wiecznie, jak by zwyciężyli naziści także by się zakończyła. Zapanował by nazizm w pełnej krasie, tak jak zapanował u nas komunizm. Możecie jednak wierzyć bądź nie, ale nie ma zbytniej róznicy między nazizmem hitlerowskim, a tym jaki nam fundują ci wariaci rządzący w krajach zachodnich, zwani lewakami.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

"jednak Nazizm będący, chyba

"jednak Nazizm będący, chyba najbardziej skrajną formą tego całego socjalizmu, to już tragednia."
Nazizm nie był ideologią gospodarczą tylko społeczno-biologiczną opartą o skrajnie rasistowskie brednie.
W III Rzeszy ustrojem gospodarczym był kapitalizm ludowy. Pozatym nazizm to była tylko przykrywka do imperializmu Hitlera. Hitler za pomocą nazizmu indoktrynował naród niemiecki który otępiony tymi bredniami miał podbić Europe.
 

 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem