Piętnasta w tym roku erupcja Etny

Kategorie: 

To już piętnasta erupcja najaktywniejszego wulkanu w Europie, do której doszło w 2011 roku. Wulkan przyzwyczaił nas już do spektakularnych spektakli ognia widocznych szczególnie dobrze nocą.

 

Nie inaczej było tej nocy. Etna wybuchła ponownie i to wtedy, gdy większość specjalistów wulkanologii spogląda z niepokojem w kierunku Wysp Kanaryjskich.

Obserwując filmy dostępne w Internecie należy stwierdzić, że erupcja była dość silna. Nie ma jednak szczegółowych informacji o jej przebiegu ani o możliwych problemach w jej wyniku.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mobiledev

Ja myślę że te wszystkie

Ja myślę że te wszystkie rzeczy które się dzieją to albo wstęp do apokalipsy, albo przedsmak wstępu. Nie jestem jehowym czy jak to sie pisze, ale widze jak wy ze cos sie dzieje, ale my nie spimy, bo w tvp1, tvn ect. to mozna zasnac przy wiadomosciach = 0 info o swiecie, tylko jakies glupoty o kremowkach...  Wiec w apokalipsie jest:"Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!"(Mateusza 24:6) w sumie ten etam na swiecie juz mamy chyba, bo : Jezus: "Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie."(Łukasza 21:10-11) Wiec trzesie sie ziemia, w chinach glod, w afryce glod itp., spadaja meteoryty, slonce wariuje. Co do wojny to wlasnie sie szykuje wojna z powodu palestyny i izraela caly swiat bedzie wojowal i nikt sie nie zastanowi tak naprawde dlaczego. "Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie".(Łukasza 21:25-28) Oczywiscie nie kazdy w to wierzy, rozumiem, ale ja wierze w Boga i slowo od Boga. Jak ktos chce calosc, to polecam pierwszy link google "Mateusza 24", lub "Łukasza 21", bo mozna sie wiele dowiedziec w 5 min. Pozdrawiam Serdecznie

Portret użytkownika ooschie

Aha i jeszcze jedna sprawa

Aha i jeszcze jedna sprawa jest ze w amerce wydaja cale dvd tytulowane 'What In The World Are They Spraying?'' w kooperacji z panem o imieniu Alex Jones. I jesli ktos nie wie co to jest COINTELPRO i MKULTRA to jest wystawiony na wiare w bzdury. koniec offtopa.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
        __   __  
____ /\_/\ / /_ / _\
|_ / \_ _/ | '_ \ \ \
/ / / \ | (_) | _\ \
/___| \_/ \___/ \__/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII