Pięciometrowy sinkhole zablokował ruch uliczny w jednym z rosyjskich miast

Kategorie: 

W mieście Tiumeń (ros. Тюмен) 08 maja na jezdni między ulicami Charkowską, Odesską i Permjakowa niespodziewanie powstała dziura o średnicy pięciu metrów, podaje 72.ru.

 

Na miejscu pojawiły się służby, które zabezpieczyły teren. Wstrzymano ruch w okolicy. Trwa ustalanie przyczyn głębokiego zapadliska.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Piast Kołodziej

Venture sam jesteś "bytem"

Venture sam jesteś "bytem" w obecnej chwili...
hmm ciekawe co bedzie jak zostanie ostatnie 5min twojego bytowania na tej ziemi i serce twe przestanie sie poruszac na zawsze.... Chciał bym przeczytac te ostatnie twe kilka liter przed tym jak smierć wyciagnie po ciebie swe łapska:-) 

Portret użytkownika Venture

Jeśli jestem bytem to i ty

Jeśli jestem bytem to i ty również :).
Piszesz o tym co będzie się dziać przed śmiercią fizyczną. Otóż przez całe życie system przygotowuje ludzi do życia w strachu i zależności od czegość co ma moc i może cię zbawić, a ty jej rzekomo nie posiadasz. Masz też uwierzyć, że nie jesteś suwerenną i wolną istotą która ma możliwość samodecydowania o sobie.
Więc masz się lękać swojego odejścia, by nie "zniknąć" na zawsze, a twoja dusza nie została potępiona i nie pochwycona np. przez szatana, jeśli obraziłbyś swojego Boga. Na marginesie, to słyszałeś by Stwórca Wszechświata się obrażał i mścił, że w niego nie wierzysz?
A przecież charakterystyka Boga Jahwe, albo takiego Allaha jest typowym przykładem przerostu olbrzymiego ego, a prawie każda wysokorozwinięta istota nie bawi się już w takie gierki ego, a co dopiero mówić o Stwórcy. Co nam tutaj przedstawiono na Ziemi jest osobliwym dziwowiskiem jakich próżno szukać gdzie indziej. Sami się karzemy i zbawiamy, na tym polega Ziemska i inne "zabawy" we Wszechświecie. Jednak ta gra przerodziła się już dawno w niezbyt przyjemny spektakl, ale nie będziemy się tu wdawać w szczegóły bo musiałbym chyba pisać elaborat a i wątpię byś uwierzył :). Chcesz poszukasz, a ciekawość i intuicja cię poniesie.
Powiedzmy, że ludzkość dawno temu zapadła na niezbyt przyjemną chorobę pasożytniczą, która jest uznawana przez ogromną większość populacji za normalny stan. Powoduje ona m.in. apatię, amnezję, strach i bardzo często nieuzasadnioną nienawiść, a dowodem jest nasza historia... Ale oczywiście istnieje lekarstwo, a poza tym teraz jest więcej "personelu medycznego" niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak bez dobrej woli pacjentów szybki powrót do zdrowia nie jest zagwarantowany.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem