Papież uznał ludobójstwo Ormian

Kategorie: 

Dziś Stolica Apostolska oficjalnie uznała masakrę Ormian w Imperium Osmańskim w czasie pierwszej wojny światowej za ludobójstwo.

 

Obecnie trudno jest ustalić, ile ofiar to ludobójstwo pochłonęło. Było to zorganizowane niszczenie narodu w stopniu porównywalnym tylko z holokaustem.

„To było pierwsze ludobójstwo XX wieku" - powiedział Franciszek – informuje newspress.co.il.

Według wstępnych obliczeń zginęło od pół miliona do dwóch milionów ludzi. Władze tureckie mówią o „skromniejszej” liczbie ofiar i kategorycznie odrzucają oskarżenia o ludobójstwo.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jerycho_

Potworne draństwo=rzeź Ormian

Potworne draństwo=rzeź Ormian na początku XX w. Scyzoryk sam się otwiera w kieszeni;) draństwo=do którego Turcja nie chce się przyznać- 1.bo nie chce 2.bo jakby zaistniał taki fakt oficjalnie, to byłyby gigantyczne odszkodowania dla ofiar, czego turcja nie chce oczywiście. czyli=z powodów śmiesznych, żałosnych i nikczemnych potomkowie dawnych morderców nie chcą przyjąć na klatę winy swojego narodu i państwa za tą rzeź. Smutne. Smutne. POTRZEBNE JEST PRZYZNANIE SIĘ TURCJI, i poproszenie Ormian o wybaczenie tej zbrodni. Inaczej to jest jak zadra w sercu. Boli, i boli, i nie może się zagoić:( 
Dalej: to sytuacja analogiczna i podbna pod wieloma względami do mordu katyńskiego [i innych miejscowości, jak- kozielsk] - mordu Polaków dokonanych przez Rosjan. Też = MY CZEKAMY NA PRZYZNANIE SIĘ OFICJALNE ROSJAN DO TAMTEJ ZBRODNI. I ZA PROSZBĘ O WYBACZENIE IM TEJ ZBRODNI. [SIC!]
Ot. i wszystko.

Portret użytkownika piter

Niech ten belzebub okresli

Niech ten belzebub okresli zbrodnie kosciola przez wieki. Wystarczylo ze oskarzyli kogos o to ze umie czytac lub czyta biblie albo ja ma i konczyl nieszczesnik na stosie. Watykan to najwieksza mafia na swiecie majaca na sumieniu miliony ludzkich istnien, a ten "Franiu" - pewnie na dodatek pedofil jak kazdy zbrodniarz w sukience, bedzie sie wpierd..al w polityke i oskarzal innych. Instytucja szatana.

Portret użytkownika Zenek ;)

"Dziś Stolica Apostolska

"Dziś Stolica Apostolska oficjalnie uznała masakrę Ormian w Imperium Osmańskim w czasie pierwszej wojny światowej za ludobójstwo."

- a co typowe przy i innych ludobójstwach masakry tej CZYLI BESTIALSKICH MORDÓW NA CYWILACH dokonali MŁODOTURCY czyli ŻYDZI (tureccy syjonisci) czego franciszek jakoś głośno się wypowiedzieć nie ośmielił. Wyciąganie teraz tej masakry w obliczu coraz wiekszego rozdzwięku miedzy polityką pustynnych nazi a turecką też powinno o czymś faryzeuszowskim w piotrowym bajorze świadczyć.

Dokonane przez żydowskich bandytów z UPA ludobójstwo Polaków na Wołyniu (ponad 500 tysięcy ofiar) jakoś się nie może przebić do świadomości jego wiebnej demencji z Watykanu. No ale przecież nie po to papieże przeklinali Polske wiele razy by byli zainteresowani w "ulżeniu w doli" swoim "drogim bałwanom z katolickiego przygłupia" (rycerzom przedmurza wciąz dającym się ofiarnie wymordowywać w sponsorowanym im i stręczonym przez zachód wojnach). Dla nich Polska to jak popuasiland skansen dobry do wyrywania świętopierza.

Portret użytkownika jacek

Troszkę trzeba poznać

Troszkę trzeba poznać historii, ludobójstwo na Polakach bylo ale nie 500 tys. (nie wiem skąd ta wiadomość) Rosjanie popełnili ludobójstwo na Polakach - i nie tylko Katyń - około 1 mln ludzi, niemcy jeżeli wliczymy Polskich żydów około 2 mln. Tak więc nie ważne czy jesteśmy przedmurzem bo i tak wrogów mamy na około pełno. Ale to Chrześcijaństwo na które plujecie jednak pomogło Polsce i pod zaborami i wczasie Niemieckiej niewoli.

Portret użytkownika Zenek ;)

Z opracowań historycznych

Z opracowań historycznych prof. E. Prusa. To liczba polskich ofiar zadręczona przez żydowskich (żydoukraińskich) bandytów w latach 1939-1951. Do tego oczywiście należy dodać inne ŻYDOWSKIE MORDY NA POLAKACG czynione w tamtym okresie jak doraźnie rozstrzeliwaniam obozy koncentracyjne zyda Hitlera, zsyłki na Syberię ludności z terenów zajętych 17 września przez żydobolszewię zwaną też kacapią, wspomniany Katyń jak i powojenne prowadzone przez żydów obozy zagłady dla AKowców ......

Tak więc ile Polacy stracili Rodaków na żydowskiej chicpie zwanej 2 Wojna Światowa? Ile milionów? 5, 10, 15 .....

Dziś w dobrym, jewrogejskim tonie jest PLUĆ na te ofiary bo to przecież Polnische Banditen co się ośmielają żyć na "odwiecznie żydowskich terenach" zwanych ŻYDOBANDEROWNIA, JUDEOPOLSZEWIA czy POLIN.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem