Papież: ataki terrorystyczne przypominają coraz bardziej III wojnę światową

Kategorie: 

Franciszek w pierwszym dniu nowego roku, wezwał wiernych do okazania solidarności w walce o pokój. Zwyczajowo w Nowy Rok w Kościele Katolickim odbywają się modlitwy za pomyślność dla świata.

 

Papież wezwał przywódców państw, aby ułatwić wznowienie stosunków między narodami. Chodzi o „wdrożenie braterstwa w rodzinie narodów”.

„Wojna i zamachy terrorystyczne, z ich tragicznymi konsekwencji, porwania, prześladowania z powodów etnicznych czy religijnych, wszystkie rodzaje przemocy, od początku do końca minionego roku, mnożą i sieją smutek w wielu regionach świata. Można w nich znaleźć elementy, które prowadzą do trzeciej wojny światowej i dzielą świat na kawałki”- powiedział Papież.

Dodał, że potrzeba zjednoczenia istniej teraz, gdy szaleje wojna i powtarzają się groźne ataki.

 

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika rikuhod

on tu stosuje prawo

on tu stosuje prawo przyciągania. To o czym myślisz materializuję się w rzeczywistości. Im mocniej w coś wierzysz tym bardziej prawdopodobne że to się pojawi.

Jak ktoś uzna siebie za pechowca, to będzie tego pechy przyciągać.
 
Oni chcą żeby ludzie wierzyli w nastanie trzeciej wojny światowej by się wydarzyła.
 
Innymi słowy wierzcie że nie będzie III wojny światowej to powinna nas ominąc
 

Portret użytkownika achiles

Mam wiadomość dla ludzi

Mam wiadomość dla ludzi tutaj.

O świcie spójrzcie na horyzont na wschód słońca. Jeśli nic nie widzicie może być za jasno - można spróbować potrzeć na śłońce przez płytę vinylową.

Jeśli to widzicie to przygotujcie się na katastrofę, jeśli nie to wysłuchujcie dalszych wieści.

Zostało ok 2-3 miesięcy ale nie da się powiedzieć na pewno.
Na pewno kiedy powiedzą to w mass mediach będzie już za późno.
To przyczyna WSZYSTKICH działań rządów na całym świecie przez ostatnie 20 lat.
To przyczyna dlaczego wszędzie na świecie wprowadza się chaos i szczuje ludzi na siebie - po to żeby zajeli się sobą a nie elitą, kiedy ci schowają się po bunkrach.

Wiem jak głupio to brzmi, ale naprawdę dowodów w internecie jest już za dużo - od wielu wielu lat ...

Bądźcie gotowi !

https://www.youtube.com/watch?v=zy2xat-VRuU
NIE WIEM, CO TO JEST, NA TYM FILMIE, MOŻE NAWET SŁOŃCE A CHMURY KSZTAŁT SŁOŃCA DEFORMUJĄ, ALE NA WŁASNE OCZY JADĄC DZISIAJ SAMOCHODEM RANO WIDZIAŁEM COŚ NIESAMOWITEGO, CO ZWRÓCIŁO TEŻ UWAGĘ INNYCH LUDZI JADĄCYCH OBOK!!!  A mianowicie wyjeżdżając prawie z miasta zobaczyłem słup TĘCZY, ale taki jakiego jeszcze nigdy nie widziałem, wygladało to jak wieżowiec bardzo wysoki w kolorach TĘCZY, nie był to ŁUK jak zazwyczaj można TĘCZĘ obserwować, a niebo było całkowicie BŁĘKITNE i ani jednej na nim nie było CHMURY. TO NAPRAWDĘ WYGLADAŁO NIESAMOWICIE I JAK NIE Z NASZEJ PLANETY.
P>S Zastrzegam, że nie moim celem jest tu budzenie PANIKI wśród kogokolwiek, ale naprawdę mnie to zadziwiło, a ten film i opis kogoś tego z innego portalu tchnął mnie bym napisał o swym dzisiejszym spostrzeżeniu . 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Zagadkowy w istocie jest

Zagadkowy w istocie jest obiekt na prawo od Słońca lekko zasłoniętego chmurami. Czy to paralaksa chemitralowa, czy rzeczywisty obiekt?
Jeśli obiekt rzeczywisty to ów obraz będzie coraz częściej widziany.
 Obiekt może być również hologramem Blue-Beam.
Szczerze mówiąc nie ma zdania, ale również jestem zaniepokojony tym faktem.. pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika Mad dog

Od czego w ogóle jest ten

Od czego w ogóle jest ten cały papier? Wychodzi i gada... na ziemi jest źle, łał... ludzie się zabijają... o łał, skąd on to wszystko wie? A, nuda w watykanie to sobie zrobię wycieczkę po świecie... przecież mamy(jako ludzie reprezentujący Boga?)w hooj hajsu, złoto, odpowiednie środki do manipulacji, zgodę idiotów z całego świata, przepych, dobrobyt... to sobie orgie jeszcze jakąś z braćmi w watykanie zrobimy(nie słyszeliście? to papier wie a wy nie? to sobie poszukaj...)ludzie... Ludzie. Biggrin religia jest dla idiotów, to moje prywatne zdanie, moja opinia. Wiara nigdy nawet nie leżała obok religii.

Portret użytkownika Alien1974

Papież to Capo Di Tutti Capi

Papież to Capo Di Tutti Capi a Kościół to najgorsza organizacja przestępcza jaka była na Ziemi od zarania dziejów. Ich ewangelizacja to jedna wielka mordownia, mordowali wszystkich, dzieci kobiety i meżczyzn, a wszystko w imie Jezusa, którego powiesili na krzyżu ponownie jak pospolitego przestępce. Dziś głos Franciszka to tylko gra aktorska w obliczu nadciągającej wojny, przecież nie powie ludziom, że Kościół to szambo, gdzie Kuria Rzymska to w połowie homoseksualne lobby, inni mają kochanki a jeszcze inni wolą 12-latki, gdzie pierze się pieniądze mafii okradając całe narody. Dlaczego to szambo jeszcze nie wypłynęło i wszystko jest wyciszane? Ponieważ zbyt ważni ludzie są umoczeni w ten proceder i kłamcy wciąż mają się dobrze, a dobrzy ludzie wciąż dają się nabierać na sztuczki i zapewmienia Franciszka, że odnowi oblicze Kościoła i wszystko będzie okay. Zawsze się im udawało, tym razem się im nie uda. Pytanie tylko jaką cenę zapłaci ludzkość nim padnie na kolana i uzna Mesjasza Piotra Pocieszyciela, odrzucając nienawiść by wszyscy bez wyjątku stali się braćmi i siostrami.

Portret użytkownika excar

Tak bez żadnej refleksji

Tak bez żadnej refleksji wykpileś osobę "Alien 1974" Post demaskujący skalę zepsucia w Watykanie jest całkiem w porządku. Apel o zjednoczenie ludzi jako wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami jak najbardziej w porządku. Sprawę mesjasza Piotra pozostawiam bez komentarza jako prywatną. Nic o nim nie wiem i nie jestem pewien czy mi po drodze z jakimkolwiek mesjaszem.
Ot tyle koleś Adolfolfie Rotszild jezeli chodzi o zarzuty.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Nie wykpiłem osoby Aliena

Nie wykpiłem osoby Aliena 1974 tylko syjonistyczne brednie stworzone przez propagandę które wypisał on w swoim poście. Po prostu uznałem że jeżeli ktoś w XXI wieku łyka antyklerykalną papke powtarzaną jak mantra w propagandowych mediach i nie rozumie o co w tym chodzi to:
a) jest na poziomie intelektualnym szympansa (nie obrażając tych inteligentnych małp)
b) jest chory i potrzebuje pomocy lekarza
Na wstępie odrzucilem wersję pierwszą więc zapytałem wprost czy lekarz już zbadał ten przypadek.
Ot moja refleksja.

 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

 Że kler to pasożyt, nie

 Że kler to pasożyt, nie ulega wątpliwości.
I nie jest to "syjonistyczna brednia", aczkolwiek syjonizm ma interes w tym, aby "wiernym" naiwniakom odebrac wiarę.
Kłamstwo zawsze będzie dawać złe owoce, niezależnie od tego jak będą słodkie i pachnące.
 Ludzie pozbawienie wiary ( niezależnie w co o naiwni wierzą) są bezbronni i podatni na manipulację. Dlatego fałszywa wiara została im podana, by łatwo ich tej wiary pozbawić..
 Co bardziej uparci jak Ty, będą się oburzać i biadolić na syjonizm, który jest autorem tej perwersyjnej manipulacji. Biadol i oburzaj się na syjonizm, który taka kłamliwą papka nasycił twego ducha...
 A wystarczy samemu zagłebić się w swej duszy by poznac PRAWDĘ a ona Cię wzmocni, bardziekj niz to piękne kłamstwo...

Portret użytkownika Robaczkowa

Alien! Tak mordowali i mają

Alien! Tak mordowali i mają sporo na sumieniu. Tak tak, niszczyli pogańską kulturę. Ale gdyby nie było KK to dzisiaj byś nie wiedział nawet, że kiedyś żył ktoś taki jak Jezus. Nauczanie Jezusa byłoby w Polsce tak egzotyczną  ,,dyscypliną wiedzy" jak nauki mało znanych regionalnych mistrzów duchowych Indii. I temu nie da się zaprzeczyć. Nie sadzę, że bez istnienia KK  zainteresowałyby  Cię np. jakieś odkopane niedawno papirusy nad Morzem Martwym ze szczątkami ewangelii. Wogóle pewno większość ewangelii by się nie zachowała, bo nie miał by jej kto przepisywać przez wieki. A to są piękne przekazy bardzo zasługujące na popularność i wcielanie w życie. Temu nie zaprzeczysz. Tak już jest, że nie ma nic za darmo. 

Portret użytkownika Alien1974

Biblii nie pisali mnisi,

Biblii nie pisali mnisi, mogli ją jedynie przepisywać , kanon biblijny został ustanowiony za czasów Konstantyna Wielkiego, wyglądało to mniej więcej tak, że wzięto wszystkie pisma jakie były i które pasowały Konstantynowi są do dziś w Biblii, a te które nie bardzo pasowały były spalone. Na tej samej zasadzie powstał Islam, tylko zamiast Konstantyna był Mahomet, który ustanowił kanon koraniczny. Pisma czyli ewangelie jak je dzisiaj nazywamy powstały po śmierci Jezusa, ale były pisane pod dyktando Szawła, który z kata stał się orendownikiem ewangelizacji pogan, z wyjątkiem Ewangelii Jana, która Jan napisał po tragicznych śmierciach wszystkich ewangelistów. Morderca nagle stał się piewcą Jezusa? Paweł znany też jako Szaweł był oszustem, który urobił na swoją modłę wszystkich niemal apostołów. Jezusa upodobniono do pogańskiego Mitry a z Judasza uczyniono zdrajce Boga i cyrk ten trwa do dziś. No i jeszcze kult maryjny, który został zapożyczony od pogan, którzy czcili boginie Izydę. Pozmieniano jeszcze dekalog by dopełnić dzieła i mordowali wszystkich jak leci, którzy tylko ośmielili się mieć inne zdanie niż mordercza sekta z Watykanu. Dziś też to się robą, szpitale psychiatryczne pękają w szwach. Poza tym jeden z polityków na którego tak ochoczo zagłosowano powiedział: "kto podniesie rękę na Kościół Kato...licki to tak jakby podniósł rękę na Polskę" - no to chyba mówi wiele. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika brutal

A gdyby nie było KK to tez

A gdyby nie było KK to tez nie byłoby tego całego szamba jakie mamy dzis , a odkrywanie papirusów to tak samo jak odkrywanie innych znalezisk niewiadomego pochodzenia ,pewne jest to że cała ta religia jest i była wymysłem manipulantów ,iluminatów ,zeby tepych lemingów miec pod kontrolą ,lecz swiat idzie z postepem teraz twozy się nowego boga, niewidzialnego jak bardzo okrutnego i tez niewiadomo kim jest, byc może to będzie bóg wszystkich religi ? skoro sprawdzili się przez tyle wieków ,teraz na wieki NWO i wszystko pod pełna kontrolą ,ps. leming wszystko łyknie i się podpożądkuje to tylko kwestia czasu i wychowania paru pokoleń 

Portret użytkownika Alien1974

Mówienie, że Kościół musiał

Mówienie, że Kościół musiał mordować, by krzewić wiarę w Jezusa jest bluźnierstwem, a poza tym idąc tym ciągiem logicznym, może znajdą się tacy, którzy uznają, że kolejne 2 tysiące lat morderstw i gwałtów też bedą uzasadnione by imię Jezusa nie było zapomniane. Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, ale ta pozorna sielanka nie będzie trwać wiecznie. Tajemnicą Poliszynela jest, że A(n)BW (czyt: agencja niebezpieczeństwa wewnętrznego) inwigiluje internet i taki portal jak Zmiany na Ziemi też. Dziwna koincydencja to nie przypadek, że tajne służby Najczarniejszej Rzeczypospolitej podsluchują i podglądają 2 miliony Polek i Polaków i nomen omen 2 miliony już leczy się w psychiatryku, gdzie Kler też ma swoich agentów-spowiedników. O co chodzi? Rządzący spostrzegli tak jak i Kler, który ma agentów wszędzie od przedszkola po cmentarz, że ludzie przestają chodzić do Kościoła, mało tego przestają brać śluby, a to zły znak. Dla rządzących oznacza to, że Kościół, który jest ogłupiaczem dla ludu traci swój autorytet i ludzie zaczynają widzieć zbyt dużo co robią rządzący, więc trzeba podsłuchiwać wszystkich; podsłuchy w telewizorach, w smartfonach, w sumie we wszystkim może być tzw. pluskwa, pozwalają władzy wiedzieć, co myśli lud. 2 miliony podsłuchów i ciągle ta liczba rośnie i pozorna wolność w internecie pozwala na znalezienie haka na każdego. Odzierani ludzie z prywatniści przez podsłychy stają się klientami psychiatryków, w których podaje się leki rodem od doktora Mengele, po których człowiek zaczyna śmierdzieć trupem i albo wyskoczy przez okno, albo wyskoczy z tluczkiem od mięsa na ulice, a wtedy dzielna policja nadjedzie i strzeli mu w plecy, tak jak to miało miejsce w Gorzowie. Wasze sądy, prokuratury i policja to w większości bandyci - jedni bandyci siedzą na podsłuchach, a drudzy łapia ludzi za byle co na mandaty. No tak wygląda wasza super wolna Polska, gdzie ubek Wałęsa krzyczy, że PIS zabija demokrację, by zrobić show dla ogłupionego Narodu, który już nie wie kto wróg a kto przyjaciel. Stworzono wam państwo potwór, a to co było za Tuska i Komorowskiwgo to była dopiero przygrywka, preludium. To tyle. PS nie, nie jestem prowokatorem z ABW, ale nie boję się ich, to oni raczej powinni bać się mnie, mnie się nie da przekupić, ani zastraszyć

Portret użytkownika Robaczkowa

Alien! Nie wkładaj mi w usta

Alien! Nie wkładaj mi w usta tego czego nie powiedziałam.  - ,,Mówienie, że Kościół musiał mordować, by krzewić wiarę w Jezusa jest bluźnierstwem."
Nic takiego nie mówiłam. Pisałam, że wiem, że KK w swojej historii zrobił dużo złego  ale też dzięki niemu zachowały się dawne pisma. Bez niego nikt dzisiaj by nie znał Pisma Świetego - a dokładnie Nowego Testamentu, bo by się nie zachował w całośći. Nikt by nie słyszał o Jezusie. Świadków Jechowy też by dzisiaj nie było.  Wiem, że ta prawda może być dla Ciebie bolesna. Wy mówicie, że opieracie się tylko na Piśmie Świętym. Ja to rozumiem, ale bez KK dzisiaj nikt by nie znał tego Pisma, bo to mnisi je przepisywali swoją ciężką pracą przez pierwsze wieki gdy jeszcze nie było druku. Nie chcecie przyznać że jesteście młodszymi braćmi KK. To jest właśnie zamazywanie historii. Tutaj głupie dogmaty KK nie mają nic do rzeczy. Nie o tym tu mowa. 
 

Portret użytkownika Robaczkowa

   Tutaj jest dużo Świadków

   Tutaj jest dużo Świadków Jechowy, którzy plują jadem na KK. Ale Ci ludzie chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że KK to ich starszy brat. Gdyby nie KK to by ich nie było, a o żadnych Piotrach Odnowicielach i innych podobnych też nikt by nie słyszał.
   Więc trochę szacunku! I trochę realistycznego myślenia proszę!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem