Państwo Islamskie - od wahhabizmu saudyjskiego do zagrożenia ISIS w Europie

Kategorie: 

Mam przyjemność zaprosić Państwa na świetny dokument produkcji syryjskiej, przedstawiający faktyczne wydarzenia targanym wojną kraju, w którym od 2013 roku prowadzona jest długotrwała, wyniszczająca i krwawa wojna mająca konkretne cele, dalekie od naszego poczucia sprawiedliwości, nie mówiąc o faktycznym zrozumieniu wydarzeń prezentowanych przez mainstreamowe (czyli nie oszukujmy się - pro zachodnie - amerykańskie media).

 

Film został zrealizowany na zlecenie Syryjskiego Ministerstwa Informacji, przy współpracy z Syryjskim Centrum Analiz Geopolitycznych. Udział w nim wzięli m.in. Mateusz Piskorski (Zmiana) , Korwin Mikke (Korwin) jak również byli oficerowie CIA i inni. Film rozpowszechniony w Polsce przez Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych (ECAG) i Klub Syryjski w Polsce.

 

Dokument jest skrótem historycznych wydarzeń, które ukazują podobieństwa działań różnych grup fanatyków jak i hipokrytów na przestrzeni wieków, wyciągających z kontekstu hadisy lub wersety Świętej Księgi Koranu, aby usprawiedliwić swoje podłe cele i zmanipulować ludzi wykorzystując ich do swoich własnych rozgrywek, poprzez swoich duchowych agentów. Pokazuje walkę wewnątrz świata Islamu, który jest ofiarą stworzonego i wspieranego przez zachód, od początku jego powstania Wahabickiego ruchu stworzonego przez Muhammad Abd-al Wahab, agenta brytyjskiego, który zawarł przymierze z pierwszym królem Saudów dzieląc się władzą, a ich potomkowie, agenci amerykańscy rządzą Arabią Saudyjską do dziś.

 

Dokument pokazuje wojnę w Syrii, i okrutne zbrodnie terrorystów, mordujących każdego kto nie zgadza się z ich wizją świata, którzy zmieniając nazwy przekształcili się w końcu w Daesh (tzn. ISIS) i jak się okazuje w znacznej większości nie są Syryjczykami tylko opłacanymi najemnikami. Komu zależy na tym żeby w Syrii zapanował chaos i dlaczego? Kto pociąga za sznurki za kurtyną iluzji? Cały film zawiera komentarze ekspertów, polityków i analityków, którzy odnoszą się do wydarzeń w Syrii według własnych opinii i poglądów.

 

Sandrella Malazi

Ave

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ELSz

... ale to skiciorowane.

... ale to skiciorowane. Wszystko było git póki tłukli się między sobą, teraz szturmują nas. Ja bym ich wszystkich odłowił, postawił wielki mur i wszystkich sru do ich domu nazat. PO CO ich tu??? NIGDY nie będą pracować, to pasożyty. A kiedy się nudzą to tylko głupie pomysły do głowy przychodzą. Równie dobrze można wydzielić jakieś terytorium w tej całej ISIS i tam ulokować WSZYSTKICH "imigrantów" i chronić przed zepsutymi głowami w kominiarkach z czarnymi flagami w misji pokojowej - czyli humanitarnie i po problemie. Ale nie. Również ŚMIEJĘ się z każdej białej, co się puszcza z nie-białym i potem ma przez to problemy. A znam kilka przypadków, co mudźina ucieka z Afryki do Europy, lewituje 5 lat na socjalu, poznaje białą tępą procę, rozmnaża się i marzy żeby kiedyś wrócić do Afryki (wiem-zryciuch). A rodzina tej tempej procy się wstydzi za nią. Proce - NIE BECZCIE, że tata zły - SAME wybrałyście se los. Odfastrygujcie się wszyscy ode mnie i mojego domu. 

Do wszystkich kolorowych: ja was NIE zapraszam, nie chcę z wami być ani was spotykać na ulicy! Zabierajcie się tam gdzie was przywitają - może wasi bracia w niedoli, nie interesuje mnie to. 
UWAGA - jest plan B - tańszy - skoro władza marzy o ich obecności. Można ich wszystkich kolejno poddać naprawie głowy przez hipnozę. Kilka zabiegów i jest szansa, że nabiorą człowieczeństwa. Sam jestem ciekaw, czy to możliwe. Że to nieludzkie nie ma mowy: człowiekowi bym tego nie zrobił, ale bydłu rogatemu jak najbardziej. Nie można takim pozwolić wejść na głowę, muszą zkminić, że gość musi przestrzegać reguł, a jak nie to wypad do domu - to nic odkrywczego. 
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem