Państwo Islamskie rozpowszechnia nowy film z brytyjskim dziennikarzem w roli głównej

Kategorie: 

Bojownicy grupy terrorystycznej Państwo Islamskie rozpowszechniają nowy film, na którym widać brytyjskiego fotoreportera Johna Cantliea, nowego jeńca.

 

W ośmiominutowym filmie przedstawiono historię brytyjskiego żurnalisty, więzionego w Mosulu. Celem filmu jest złamanie wszelkich stereotypów, że mieszkańcy miasta żyją w strachu.

 

W poprzednim nagraniu jeniec opowiedział, że władze brytyjskie podejmują daremne próby uratowania go bez wdawania się w negocjacje z Państwem Islamskim.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jana

Co to za okreslenie Państwo

Co to za okreslenie Państwo Islamskie  , religia islamska istnieje .  Czy to znaczy  ze każdy islamista który wjeżdza do jakiegoś kraju ze swoją religią zakłada tam swoje Państwo - panowanie. A autochnony na księżyc . Nie lepiej napisać że Brukselskie urzędasy biorą łapuwy od szejków i z tąd ta przychylność dla ciapatych. A ciapate też nie takie biedne i rozbijają się w miarę dobrymi samochodami po EU.  - Zamiast walszyć u siebie ze złym Islamem .  Wszyscy jednacy i wrogo nastawieni do Europy i niczyja to wina że kiedyś europa była biała ,,,--  A teraz ciapato .

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika P walker.

l-Baghdadi oświadczył, że

l-Baghdadi oświadczył, że jego organizacja liczy zaledwie 200 bojowników, i że wszyscy są amerykanami. To kłamstwo porównywalne jest do kłamstw innych organizacji terrorystycznych działających w Syrii, które o każdym cudzoziemcu walczącym w ich szeregach mówią jak o nic nie znaczącym wyjątku, podczas gdy Syryjska Armia Arabska szacuje, że w ciągu ostatnich trzech lat w Syrii walczyło co najmniej 250 000 amerykańskich dżihadystów. Na scenę wyłania się też nowa kategoria dżihadystów – są nimi Chińczycy skierowują na północny-wschód Syrii setki chińskich bojowników wraz z ich rodzinami. Niektórzy z nich od razu mianowani są na oficerów.NATO będzie mogło w dalszym ciągu posyłać  hordy dżihadystów i utrzymywać przy tym, że je zwalcza.Jednak, kiedy już NATO zaprowadzi chaos w całym arabskim regionie, nie wyłączając swojego saudyjskiego sojusznika, wówczas skieruje „Państwo Islamskie” przeciwko dwóm wielkim mocarstwom, które ciągle się rozwijają, a więc przeciwko Rosji i Chinom.

Portret użytkownika achiles

To chyba będę pierwszy i

To chyba będę pierwszy i zadam następujące pytanie. To na jaką cholerę oni tam się pchają, jako biali dziennikarze, mało muzułmanów jest w W. BRYTANII i mało tej narodowości jest dziennikarzy??? A jak im u siebie brakuje, to przecież mogą podsyłać tych ALDZAZIRY, przecież to stacja zaprzyjaźniona ze szmatławymi z ZACHODU!!! To musi być wielka ściema, do wniosków dochodzę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem