Państwo Islamskie opublikowało film z niszczenia zabytków w Hatra

Kategorie: 

Bojownicy Państwa Islamskiego opublikowali w Internecie film, na którym widać barbarzyńskie niszczenie starożytnych zabytków miasta Hatra w Iraku. W materiale filmowym obejrzeć można, jak jeden z islamistów rozbija rzeźbę starożytnego miasta. Ktoś inny przy pomocy karabinu kruszy wiekowy mur, podaje BBC.

 

Rząd w Iraku potwierdza, że w marcu br. otrzymał sygnały, że bojownicy zdewastowali zabytki w Hatra. Miasto Hatra słynie z połączenia hellenistycznej i rzymskiej architektury ze stylem arabskim. W 1985 roku wpisano je na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przypuszczalnie Hatra powstała w III wieku p.n.e. w imperium Seleucydów.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gość207

W podobnej atmosferze rodził

W podobnej atmosferze rodził się faszyzm. Teraz rodzi sie coś znacznie gorszego a ciemniaki z NATO i UE na to, że nic to. Oby nie skończyło się tragedią, bo już trwa rzeź, ale wszyscy udają, że nic się nie dzieje. Świat stacza się na dno.

Portret użytkownika TUAN

i ta banda brudasów chce

i ta banda brudasów chce rządzić? jak oni chcą przejąć tą władzę.........tymi kilofami i młotkami? nawet patafiany nie mają porządnego sprzętu żeby to ładnie i szybko rozwalić tylko stukają godzinami.niezle ich allach uzbroił.

Portret użytkownika mlodyrob

Wszystko co cenne zostało

Wszystko co cenne zostało dwawno zrabowane -odczytane (Amerykanie i ich wojnenka w Iraku)Teraz niszczone sa pozostałosci zeby nikt ich nie odczytał(odkrył) Wszystko ładnie sie układa i nabiera wiekszego sensu istnienia panstwa islamskiego Zniszczyc historie i to co jest z nią zwiazane... ludzi.

Portret użytkownika tubylec

Jak to fajnie być

Jak to fajnie być bezreligijnym .. nikt mnie nie prześladuje za wiarę bo nikt nie wie w co wierzę, nikt nie obraża moich "uczuć religijnych" bo takich uczuć we mnie nie ma, nikt nie profanuje mojego kościoła czy meczetu bo taki nie istnieje .. i żaden pseudopasterz nie wodzi mnie za nos.

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy wy jesteście ślepi?

Czy wy jesteście ślepi? Weźcie sobie mapę google. Następnie ustawcie Libię. Popatrzcie na nią z pomiejszenia a potem sami zobaczycie co wydarzyło się w przeszłości. Jedna wielka pierdzielona wojna z wybuchami atomowymi. Do tego zaszalał wiatr i słońce i macie obraz jak z marsa. Tam nic nie trzeba niszczyć tam macie wszystko zniszczone. Ja mówie poważnie historia się powtarza. To taka dawna Polska tylko tam gdzie była Warszawa sami zobaczcie co jest? O Krakowie i innych miastach nie będę mówił. Weźcie google earth i sami sprawdźcie ile zostało po ostatniej III wojnie światowej w Afryce sprzed 25 000 lat potem była jeszcze jedna w Europie III wojna światowa bo skąd niby piramida w Zakopanem? Jest tam jest! Nawet się nazywa piramida a teraz grozi nam nowa III wojna światowa w Europie i widok podobny do tego z Sahary. Kalendarz Majów itd. wszystko wam mówi że zbliżamy się do nowego starego a potem to już mars. Wiecie jak Bestia się rozszaleje to już jej nikt nie zatrzyma! Atom za atomem wybuch za wybuchem i znowu ludzie się będą szukać kilometrami! To nie pierwszy raz. Tylko na tej ziemi to już ostatni bo potem mars. Zresztą na profil google + Modrzewski Marcin macie dużo o tym. Wejdźcie zjedźcie na dół na jego profilu zobaczycie mapę Polski całą w pustyni to powiecie, że faktycznie coś w tym jest.
https://www.youtube.com/watch?t=56&v=5j7Yp8rA0x0 właśnie tak było. Jest i będzie.
 Ciekawe czy autor jest świadomy tego co śpiewa ale właśnie za każdym razem jest tak samo. Ja to pamietam nie wiem czemu ale pamiętam i ta piosenka też już nie pierwszy raz jest śpiewana tylko IV. Ehh! Szkoda pisać i tak nie zrozumiecie
https://www.youtube.com/watch?v=Xs_AK3ARFDo ah ta reinkarnacja
. Nawet to co piszę wam już piszę po raz IV a to dalej jak grochem o ścianę! Właśnie nie każdy pamięta a ja nie wiem czemu? Potem mnie biorą za świra a ja ostrzegam i ostrzegam! Moje imię 44 tak jak z Dziadów Adama Mickiewicza Sad Szkoda! Życie!
https://www.youtube.com/watch?v=vEsuJAq0q6w
a pierwszego na odstrzał to Komorowskiego bym dał! Sami zobaczycie jak namiesza. Obiecuje wam!

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Łamignat

Szanowny Panie

Szanowny Panie Czterdzieści+cztery, bądź Pan tak uprzejmy i wskaż nam tą zakopiańską piramidę, bo w przeciwnym razie Pańskie słowa są na wiatr!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem