Palestyńczycy wykopali ogromny tunel pod terytorium Izraela

Kategorie: 

Izraelskie wojsko twierdzi, że znalazło tunel wykopany przez bojowników ze Strefy Gazy, który zlokalizowany jest setki metrów poniżej powierzchni Izraela, podaje AP.

 

Do tej pory to jest chyba najdłuższe przejście podziemne, jakie kiedykolwiek znaleziono pod Izraelem. Tunel wykopano, aby łatwiej atakować obywateli Izraela.


Sekretarz prasowy Hamasu, który kontroluje Strefę Gazy, powiedział, że nie jest to świeża wiadomość, bo Izraelczycy odkryli tunel dwa miesiące temu. Izraelskie wojsko odmawia szczegółowych komentarzy w tej sprawie. Za to dżihadyści chwalą się, że pracują nad stworzeniem nowego przejścia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

prawem Kaduka.. " Święty

prawem Kaduka..
"
Święty Kaduk (ur. 10 lipca 1428 w Toledo, zm. 27 maja 1492 pod Pampeluną) – pierwszy i jak na razie jedyny święty religii judaistycznej.
Według legendy Święty Kaduk był piętnastowiecznym hiszpańskim rabinem. Rodzice mając nadzieję, że ich syn zostanie w przyszłości kolejnym prorokiem, nadali mu przezornie imię „Święty”. Gdy w 1492 roku król Ferdynand podjął decyzję o wygnaniu z kraju wszystkich Żydów, Święty Kaduk, niczym Mojżesz kilkaset lat wcześniej, stanął na czele uchodźców. Żydzi mieli dotrzeć do Francji i tam osiedlić się do czasu, gdy król francuski nie wypędzi ich do Anglii lub Niemczech. Podczas podróży Święty Kaduk został napadnięty i zabity strzałem z procy przez hiszpańskie dziecko. Nie był to jednak koniec jego błyskotliwej kariery. Dusza Kaduka towarzyszyła pochodowi przez resztę drogi do Francji i broniła jego uczestników przed nieszczęściami wszelakimi. Tak przynajmniej twierdzili przedstawiciele Narodu Wybranego. Czy można jednak ufać komuś, kto nosi pejsy i je koszerne potrawy?
Dokładna historia życia Świętego Kaduka została spisana przez członków szesnastowiecznej Świętej sekty Świętego Kaduka w „Świętych pismach Świętego Kaduka”. Wspomina się w nich o trzydziestu dwóch libacjach Świętego z samym Jahwe, pokonaniu szatana w bitwie na kciuki, ugaszeniu wiecznie gorejącego krzewu oraz założeniu państwa izraelskiego na Balearach. Członkowie Świętej sekty Świętego Kaduka udokumentowali ponad sto tysięcy przypadków pomocy Świętego Kaduka udzielonej z zaświatów Izraelitom. Autorzy „Świętych pism Świętego Kaduka” informują, że ulubioną piosenką Świętego Kaduka była „Mamona” Republiki.
Różnica między legendą a oficjalnymi świętymi pismami polega na tym, że legenda zawsze zawiera ziarno prawdy. Święte pisma już niekoniecznie.
Przez wieki o Świętym Kaduku pamiętali tylko nieliczni. Jego legenda odżyła dopiero pod koniec II Wojny Światowej, gdy społeczność żydowska dowiedziała się o śmierci Adolfa Hitlera. Miał on popełnić samobójstwo na wieść, że pod Berlinem objawił się duch Świętego Kaduka pod postacią Armii Czerwonej."
 Gdzie diabeł nie może, tam Kaduka pośle...
 Tak, że Kaduk ma większa moc niż czczona przez ciemnogród Izyda z Horusem, którzy nas ewoidentnie olewają...

Portret użytkownika zapiski_Lancknechta

To była cywilizacja Sumerów,

To była cywilizacja Sumerów, a żydzi tylko pozmieniali nawiska Neo, Mojżesz to byli Etachon faraon i Untapisztin. W każdym plemieniu na Ziemi wiedzieli o potopie i ich neo miał inną nazwe, plemiona dużo starsze niż kultura izralczyków, bliska kulturze Sumerów.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem