Pakistan i Chiny przeprowadzają wspólne ćwiczenia wojskowe

Kategorie: 

Siły specjalne Chin i Pakistanu zainicjowały współpracę w postaci połączonych manewrów. Do wydarzenia doszło w prowincji Punjub a ich oficjalnym celem były ćwiczenia operacji antyterrorystycznych.

 

Manewry miały również na celu poprawienie zdolności reagowania na różne od tradycyjnych zagrożenia. Wspólne ćwiczenia zyskały nazwę kodową YouYi-IV i będą trwały przez następne dwa tygodnie.

 

Minister Obrony Chin powiedział w oficjalnym oświadczeniu, że ćwiczenia nie są skierowane przeciwko jakiemukolwiek krajowi i stanowią jedynie punkt realizacji wspólnych planów obu rządów.

 

Komentarz ZnZ:

Zacieśnianie współpracy wojskowej Chin i Pakistanu stanowi zapewne powód do obaw dla USA, które sojusz z Pakistanem traktują strategicznie z powodu prowadzonej operacji afgańskiej. Ostatnio dochodzi do wielu incydentów dyplomatycznych między USA i Pakistanem a armia amerykańska zaczyna dokonywać rajdów w głąb terytorium Pakistanu. Chiny uważające Azje za swoją naturalną strefę wpływów manifestują tymi ćwiczeniami, że Amerykanie nie mogą się czuć zupełnie bezkarni w stosunku do Pakistańczyków.

 

Źródło: http://despardes.com/2011/11/15/pak-and-china’s-special-forces-on-a-joint-military-drill/

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Snakey

Królowa Saba Przepowiedziala

Królowa Saba Przepowiedziala że

Zapowiedź wielkiej wojny, która ma się błyskawicznie rozegrać można znaleźć w innych proroctwach. Ostatnią wielką wojnę według Objawień Maryjnych w La Salette (1846r) rozpęta dziesięciu królów Antychrysta, którzy będą jedynymi władcami świata. Zanim to nastąpi zapanuje na świecie fałszywy pokój, w tym czasie kiedy uśpieni ludzie będą korzystali z uciech i zabaw na świecie rozpęta się piekło.
 
 (Korea 2013!!!)
 
Sybilla kiedyś przepowiedziała, że żółta rasa
świat zaleje cały, każdy, kto to czytał lub słyszał,
o wojnie jeno myślał, jednak jak dzisiaj widać,
inne czasy nastały, bo nasza kochana Ziemia,
przeszła w stan antywojenny, jeszcze nie do końca,
ale początki już tego się zaczęły, dlatego to co
na wschodzie było, całkiem bez wojny się rozwaliło,
gdy na świat dzisiaj tak popatrzymy i na Chińczyków,
których jest prawie 1,5 mld, plus ci co w świecie
żyją i ci co nie spisani w Kraju Środka zwanym
i na dodatek, gdy dołożymy, iż bardzo szybko ich
ilość się powiększa, wbrew wszelkim zakazom,
lecz gdy tego komuś by było mało, to w Chinach
straszna ekspansja światowa nastała, coraz
więcej krajów swoją ekspansją obejmują, a zaczęli
skromnie, bo od krajów Afryki, gdzie za surowce,
od tych krajów, na ludzkich zasadach kupują to,
co im potrzebne, w zamian za to w tych krajach,
na normalnych biznesowych zasadach, budują
drogi, domy, fabryki, bez żadnego wyzysku, a
teraz, gdy maja już wielką renomę w całym
świecie, do Ameryki Południowej wkraczają,
bo wiele krajów ich obecnie potrzebuje i inni
się proszą, by Chińczycy u nich także biznes
chcieli robić, a nasze kraje bogate patrzą na
to wszystko mocno przerażone i nic o tym nie
mówią, nic o tym nie piszą, jak ta żółta rasa
cały świat zalewa i wcale nie wojną, ale dobrą
biznesową robotą, a za Chińczykami, Hindusi
już stoją, bo nie chcą być od nich gorsi, lecz
lepsi, bo to jedyna droga by z Chińczykami wygrać,
gdy tak na świat popatrzymy, to z tego jedno
wynika, że wcale wojna być nie musi, by żółta
rasa cały świat zalała, ale to nie koniec na tym,
bo to pokazuje, ze czasy świetności Północy,
jak gdyby się skończyły, idzie nowa era i w
niedługim czasie, Chińczycy z Hindusami,
będą dzierżyć całym nowym światem, a gdy
w końcu do wojny między nimi dojdzie, to
wtedy, byc może koniec świata nastąpi, ale
to mogą być, jak dla nas, bardzo, ale to
bardzo odległe czasy.

Portret użytkownika Robson

MOŻE: ktoś zauważył -  kiedy

MOŻE: ktoś zauważył -  kiedy populacja osiąga maximum , dla danego poziomu rozwoju w określonym  mjejscu i czasie - nagle znika !To nie UFO wszystkich zabiera . To nagły wybuch agresji w krutkim czasie kończy dzieje cywilizacji.R.


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika NEDDON

" Swoją drogą ciekawe jak

" Swoją drogą ciekawe jak potoczyłaby się sytuacja gdyby do wojny jednak doszło " Drogi Afterwiner7, do tej wojny dojdzie. Jestem tego na 100 % pewien. Mam nadzieje ze Chiny i Rosja naleza do tych inteligentniejszych narodow naszego swiata.Powiem ale jeszcze cos : Jesli Izrael napadnie na Iran, to spotka go zasluzona kara ! Jesli Izrael rozpeta wojne z Iranem, to trzeba powiedziec ze Izrael igra z ogniem i ma w dupie cala pozostala ludzkosc naszego globu. Bo moze sie to zakonczyc III wojna swiatowa. Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika Art

Dobrze, że nie mamy tej

Dobrze, że nie mamy tej tarczy antyrakietowej na placu. Zawsze byłem przeciw. Już sobie wyobrażam jak celują do niej Chiny i Iran. W razie czego to mam nadzieję, że Polska się w nic nie wpląta i będziemy tylko wcinać popcorn siedząc przed TV albo w necie oglądać to wszystko spolegliwie siedząc na kanapie w ciepełku, przy kominku z ciepłą herbatką i patrzeć i mówić "a niech tam sobie głupole łby urywają" Smile

Portret użytkownika michu

przecież jeśli do tego

przecież jeśli do tego dojdzie zginą niewinne dzieci, dorośli, którzy też nie chcą tej wojny-to będzie ogrom cierpieńmając tego świadomość ciężko będzie beztrosko 'w ciepełku' pić herbatkę :(((

Portret użytkownika Art

Tak. Tylko ja czaasami nie

Tak. Tylko ja czaasami nie mam wyobraźni i piszę na "głupie żarty". Tego, czym jest wojna nie zrozumie nikt, kto jej nie odczuł na własnej skórze. Wystarczy obejrzeć jakiś film dokumentalny o wojnie i już widzimy przedsmaki. Rzeczywiście nie ma z czego żartować.

Portret użytkownika na świadectwo

Chińczycy jasno sie

Chińczycy jasno sie wypowiedzieli ze : KAZDY ATAK NA PAKISTAN BEDZIE ROZUMIANY JAKO ATAK NA CHINY  , obecnie jestesmy na etapie : SŁYSZENIA O WOJNACH , O POGŁOSKACH WOJENNYCH i O ROZRUCHACH- " Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli " EWANGELIA MATEUSZA 24:6 , niestety ale kolejna rzecz to m.in wystapienie królestw przeciw królestwom i narodów przeciw narodom : " Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Ale to wszystko dopiero początek boleści " EWANGELIA MATEUSZA 24:7-8 , nastepne rzeczy to m.in stworzenie władzy swiatowej - cos na podobienstwo unii swiatowej a po penym czasie objawienie sie antychrysta na okolo 3.5 roku - pózniej oczekiwane 1000 letnie KRÓLESTWO PANA JEZUSA na ziemi i wiecznosc na niej - czytajcie Biblie i jej proorctwa abyscie nie pomylili antychrysta z PANEM JEZUSEM i nie dali sie oszukac wieloma oszuystwami ktore nastapia , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5 , http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4453 ,

Portret użytkownika Marcelina

kolejny zwiastun globalnego

kolejny zwiastun globalnego konfliktu. Zresztą spodziewam się go odkąd przeczytałam "Zdołę - powieśc do bakania", historię co to otwiera umysł. Babilon rządzi światem, Amerykania inwazją na Afganistan zajmują pozycje do ataku na Rosję i chyba tylko Ameryka Południowa stanie się wkrótce oazą bezpieczeństwa.

Portret użytkownika KATHY

A mnie dzis zszokowalo na

A mnie dzis zszokowalo na maxa!!!! Tak z nudow wpisalam ILLUMINATI od tylu w pasek adresu ( www. itanimulli.com ) i zgadnijcie gdzie sie znalazlam? Na stronach NSA czyli amerykanskiej Agencji Bezpieczenstwa Narodowego! No comment

CS Rulezzzz!

Portret użytkownika lukasz845

Kolejne państwo w ostatnim

Kolejne państwo w ostatnim czasie "cwiczy" lub "testuje". Jakie wnioski się narzucają patrząc na tą sytuację? Świat szykuje się do globalnej wojny, powiem nawet III wojny światowej. Jest to spowodowane ogólnoświatowym kryzysem, wywołanym przez wszystkie kraje braniem kredytów. Wojna to zyski nie ma się co oszukiwac, tylko ci co chcą ją wywołac nie liczą się z ofiarami, zależy im wyłącznie na własnych kieszeniach. Welcome in NWO.

Portret użytkownika Art

   Tak. To jest właśnie

   Tak. To jest właśnie kapitalizm. To Amerykanie zaczęli, Europa się zgodziła a skończą z nami Chińczycy, bo u nich są elementy socjalizmu.    Chodzi mi o to oczywiście, że Amerykanie (w których panuje prawo buszu) Ci bogaci chcieli, aby ktoś na nich zapracował, więc zdominowali Chiny, pobudowali tam zakłady. Chińczycy czarną robotę odbębnili "za baranie..." A zyski grube do Ameryki do bogaczy. Europa też tak samo - otwarła tzw. wolny rynek z Chinami. Niemcy mają zabezpieczenie socjalne bo dobrze rządzą w miarę swoim krajem i bogaci ściągną zyski z fabryk w Chinach, ale ludziom też muszą dać zarobić, bo takie mają ustawy. Zresztą niemieckie firmy znane są na całym świecie, więc każdy domyśli się jak ogromne mają zyski. I dlatego uważam ich za "antyeuropejskich". Nie pootwierali zakładów w biedniejszych krajach europejskich tylko Chiny, Tajwan i Korea. A teraz kryzys UE. Finowie (NOKIA) otwarli zakłady na Węgrzech i Rumunii, niestety konkurencja azjatycka ich dopadła i dni mają policzone.   Chińczycy mają natomiast zablokowany wypływ gotówki po za granicami swojego kraju. Chociaż obecnie inwestują już za granicą. Ale dzięki swojemu rodzajowi polityki krzywdy sobie zrobić nie dadzą.

Portret użytkownika John Moll

Ok, więc Ty nadal słuchaj

Ok, więc Ty nadal słuchaj tych co rządzą i dla przykładu rozkazują iść na wojnę, ciężko pracować za marny grosz itp. rzeczy. Śmiało, rób to co Ci rozkazują - nawet jeśli się z tym nie zgadzasz, nawet jeśli okłamują własne państwo dla swoich kieszeni - swoich interesów. W takim wypadku będziesz ich marionetką - zatańczysz jak Ci zagrają a chyba nie trzeba przekonywać jakie są obecne rządy, chociażby w Polsce. "To nie jest rząd - to jest nierząd", pozdrawiam Język

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem