Opady "syntetycznego" śniegu w USA

Kategorie: 

Z USA dochodzą informacje o opadach dziwnego śniegu, który po stopieniu nie pozostawia wody, natomiast w trakcie "przypalania" otwarym ogniem pozostaje czarny osad i wyczuwalny jest zapach palącego się tworzywa sztucznego.

 

Gwałtowne zjawiska pogodowe spowodowały wprowadzenie stanu wyjątkowego w kilku stanach USA. Czyżby testowano nowy rodzaj broni klimatycznej? Sądząc po ilości nagrań wideo pokazujących podpalanie rzekomego śniegu można sądzić, że zjawisko to bylo masowe.

 

Ludzie snują domysły czy można to traktować jako dowó na to, że trwa jakiś projekt geoinżynierii i trwająca ciężka zima w USA to wynik zabaw z naturą, których konsekwencje muszą być znaczące.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mhlwjk

W rzeszowie jest taki snieg.

W rzeszowie jest taki snieg. Jak sie go stopi to smierdzi plastikiem. 
Niestety dla wielu sam fakt ze cos co wyglada jak snieg a nim nie jest powoduje olbrzymie stany lekowe i wrecz burzy swiatopoglad i nie potrafia tego zaakceptowac.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak naprawdę nie wiemy co

Tak naprawdę nie wiemy co spadło na USA. Wcale sie nie upieram, że to poliakrylan sodu. Mogą to byc inne substancje. Dowodzę jedynie, że to co spadło na USA nie jest sniegiem w rozumieniu meteorologicznym i dowodzi manipulacji pogodą na wielka skale.
 Jeśli chodzi o koszty, to one w skali globalnej sie nie liczą z uwagi na to, że osobiście je finansujesz Kolego... i ja i on i oni i tamci...
 produkcja jak produkcja... napedza gospodarkę jak każda inna.
 Ten związek nie musi byc polimerem... Może być jakimś polikondensantem, który pod wpływem cieplejszego powietrza ulega depolikondensacji...czyli znika i zostaje wilgoć...

Portret użytkownika euklides

O.K. nie będę przeklinał, bo

O.K. nie będę przeklinał, bo moderator mi to i tak wytnie, ale w tym przypadku by wypadało.
Jak nie wiadomo co spadło na USA to możesz sobie równie dobrze spekulować, że to co spadło na USA to mocz obcych. Twój dowód opiera się na paru badziewnych filmikach z których kompletnie nic nie wynika. Dlaczego nikt nie umieścił śniegu w naczyniu jak sugerowało to wcześniej kilka osób?
Zapalniczka może zostawić ślady osmolenia na wszystkim jak się ograniczy dostęp tlenu np. przykładając płomień do jakiegoś przedmiotu. Szkło, wosk i inne materiały, które nieraz usmoliłem zapalniczką są z plastiku? Co za błyskotliwy dowód.
Nie wiem jak produkcja sztucznego śniegu za pieniądze z podatków miała by niby napędzać gospodarkę. To może niech nałożą podatki 100% i pokryją całą planetę śniegiem.

Portret użytkownika euklides

I tak kiedyś umrę, więc mam w

I tak kiedyś umrę, więc mam w d... czy mnie zdepopulują. Dlatego jestem zagrożeniem dla elit. A takie wystrachane bydełko jak ty, bojące się kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem marihuany i innych urojeń, to idealny materiał dla władzy. Wystarczy nastraszyć bydełko batem o nazwie chemtrailsam i już maximus pomyka w kierunku zagrody jak krówka.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

to sie kolego pomyliłeś..

to sie kolego pomyliłeś.. Maximus to nie baran na rzeź.. i nie pomyka do zgródki ze strachu tylko kuźwa nie mogę patrzyć jak ci co za ludzi sie uważają dają się na rzeź prowadzić jak barany. Ja  nie mam tego w dupie. Mam liczna rodzinę i o nią się obawiam. Przez takich jak ty moje dzieci będa ginąć przez takich oportunistów i obojętniaków dających sobie wcisnąc kit oprawcom slepym i zobojetniałym

Portret użytkownika euklides

To się okaże czy na rzeź,

To się okaże czy na rzeź, może tylko do wydojenia, a może będziesz psem pasterkskim. Przywódcy czy to III Rzeszy czy ZSRR guzik by zrobili gdyby nie zmanipulowane społeczeństwo, które wszędzie widziało wroga tylko nie pod własnym nosem, a już broń boże nie w sobie samym. Histeryzuj dalej na widok smug kondensacyjnych, gdy to istotne dzieje się wokół. Możesz mnie nawet spalić na stosie jako winnego oprysków i chorób, które ściągnę na twoje potomstwo.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem