Opady śniegu w Japonii spowodowały 19 ofiar śmiertelnych

Kategorie: 

W wyniku opadów śniegu w ciągu ostatnich dni w Japonii śmierć poniosło już 19 osób. Sytuacja przypomina tam tą jaką widzimy obecnie w części USA. W wielu miastach spadło po 30 cm śniegu i więcej. Sparaliżowana jest komunikacja naziemna i powietrzna.

 

Tak jak w USA tak w Japonii, po ataku zimy ludzie ginęli głównie w wypadkach drogowych spowodowanych trudnymi warunkami. Kilka osób zmarło na skutek zawalenia się dachu garażu i domu. Jedna osoba zamarzła w samochodzie, stojącym w korku.

 

Według najnowszych informacji, ponad 1600 osób zostało rannych. W prefekturze Kanagawa zderzyły się dwa pociągi. W wyniku tegi wypadku ucierpiało 19 osób. W siedmiu centralnych prefekturach Japonii ponad 7000 osób pozostaje bez kontaktu ze światem.

 

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne odwołano 800 lotów. Na pasach startowych zalegają ogromne zaspy, a i tak przygotowanie ich do pracy, przy ciągle padającym śniegu, jest bardzo trudne. Na drogach tworzą się wielokilometrowe korki.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika w Tokio

Tak na prawdę w Kanto padało

Tak na prawdę w Kanto padało tylko dwa dni w tygodniowym odstępie. 30cm tutaj było ostatnio w 1998, stąd szok. Jednak żadna klęska żywiołowa czy inny atak to to nie jest. Nie dajmy się zwariować. W innych prefekturach na północy pada co roku i nic w tym dziwnego.
Czemu się dziwić jak pługów, solarek innego znanego nam sprzętu ciężko tutaj uświadczyć.

Portret użytkownika SurvivorMan

To nie jest niewiadoma... Już

To nie jest niewiadoma... Już spieszę z odpowiedzią:
Klimatyczna wojna dopiero się zaczyna a jej zwaśnionymi stronami są: Z jednej strony Matka Natura, która ma już powoli dość skażenia środowiska, deforestacji oraz powolnej śmierci w męczarniach ziemskiego ekosystemu. Natomiast z drugiej strony frontu, stoi pazerny na pieniądze ludzki pasożyt, zwany potocznie cywilizowanym człowiekiem, który dopuścił się tego wszystkiego, co rozgniewało Matkę Naturę!
To dopiero początek, a zwyzięzca tej wojny może być tylko jeden - MATKA NATURA! Jeśli ludzki pasożyt tego nie zrozumie i to natychmiast, to doprowadzi do swojego własnego końca, zdychając w męczarniach! Jednocześnie zostanie laureatem najbardziej spektakularnej NAGRODY DARWINA, doprowadzając do najgłupszego i najbardziej masowego samobójstwa w całej historii istnienia życia na tej planecie!!!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

SurvivorMan... Proszę...

SurvivorMan... Proszę... przestań... nie pakuj do jedego worka ludzi z neandertalczykami i ich sługami...
Ludzkość jest zgwalcona przez System jak dziewczyna porwana z ulicy i wsadzona do burdelu... Nie widzisz subtelnej analogii? W tym burdelu sa dziwki z powołania i te porwane i zmuszone do nierządu... A w której grupie ty się znajdujesz?

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie ja Ci minusa

Nie ja Ci minusa postawiłem... To tak na wstępie... A wracając do tematu... Zniewolenie to jedno (i ludzkość goniąc za pieniądzem sama się na to godzi i dobrowolnie oddaje się systemowi), a zdobywanie pieniądza po trupach (czyli kosztem degradacji środowiska) to drugie...
Matkę Naturę nie interesują ludzkie systemy, problemy, zachcianki... Ją interesuje tylko życie w symbiozie wszystkich organizmów żywych na tej planecie. Jeśli więc znalazł się na Ziemi organizm, który działa inwazyjnie i wyniszczająco na resztę organizmów żywych - USUNIE GO BRUTALNIE!
Każdy kto goni za pieniądzem i traci w życiu czas na powiększanie jego zapasu, jest DZIWKĄ Z WYBORU! ...Ja tego nie robię...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czy Ty uważasz sie za

Czy Ty uważasz sie za wyjątek? zapewniam ciebie, że 90% populacji to zgwałcona której nie dano wyboru, więc przestań z siebie robić "obrońcy natury" i reszte wrzucac do jednego wora... Te 10% populacji to lemingi i sługusy neandertalczyków i sami neandertaczycy... chłam tego świata i zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak wściekle skazujesz wszystkich na zagładę??
 Te 10% nalezy wyłapać i skazać...
 Reszta niech sie cieszy własnie Naturą... Ona nie będzie miała nic przeciwko temu.
 Odnosze wrażenie, że bardzo nienawidzisz ludzi, obciążając wszystkich za swe porażki... Mądry człowiek szuka winy w sobie...
pozdrówko

Portret użytkownika SurvivorMan

Niestety Angelus... Czy Ci

Niestety Angelus... Czy Ci podoba czy nie, jestem inny niż większość, chociażby ze względu na wiarę którą wyznaję. Jestem rodzimowiercą słowiańskim (poganinem, jak mawiają wyznawcy krzyża). Moimi Bogami są Świętowit, Perun czy Swaróg, a moją świątynią jest przyroda! Wyznaję więc kult Matki Natury i mam obowiązek być jej strażnikiem i ją czcić!
Nie sugeruj również, że mam jakiś problem ze sobą i że nienawidzę ludzi, bo tak nie jest. Moja wiara nakazuje mi SZANOWAĆ WSZYSTKICH LUDZI, ale narzuca jeden wyjątek: Ci którzy działają na szkodę moją, wiary moich przodków, lub niszczą moją świątynię - przyrodę, są WROGAMI!). I to jest cała zasada...
Pozdrawiam (lub po słowiańsku - SŁAWA!)

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ja tam nie wierz w żadnych

Ja tam nie wierz w żadnych "bogów", bo oni nie sa "bogami", lecz manipulującymi w przeszłości istotami władającymi Ziemią...
Wierzę tylko w Projektanta Wszechświata i nie ma on nic wspólnego z zydowskim mściwym i pazernym jahwe...
ale... SŁAWA...
I podkreslam... takich jak Ty jest 90% populacji... Niewazne jakich "bogów" wyznają, chetnie zyliby zgodnie z Naturą, gdyby nie gwałcący System żydowski

Portret użytkownika SurvivorMan

Przepraszam, ale "Gwałcący

Przepraszam, ale "Gwałcący System Żydowski" nie nakazuje nikomu tworzyć w lasach dzikie wysypiska śmieci, wylewać szkodliwe substancje do rzek, wycinać lasy czy zabijać zwierzęta dla zysku lub rozrywki!!! Skoro 90% populacji chce tego samego co ja, to dlaczego tyle samo procent ziemskiego ekosystemu jest w stanie agonalnym??? Żydzi i ich system to jedno... Ale (jak to już wcześniej zasugerowałeś) dobrze by było aby mądrzy ludzie zaczęli szukać winy w sobie... Wszyscy niby chcą, ale w praktyce z tego "chcenia" wychodzi wielkie "G"! Skoro ja mogę dbać o środowisko i jakoś do tej pory żydzi jeszcze po mnie nie przyszli i nie zabronili mi tego robić, to znaczy że każdy "chcący" też może to uczynić... Bo na tą chwilę, to po mojemu jest 90% głupków i hipokrytów lecących na kasę, a nie mądrych ludzi!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem