ONZ: w atmosferze jeszcze nigdy nie było tak dużo dwutlenku węgla

Kategorie: 

Michel Jarraud, sekretarz generalny Światowej Organizacji Meteorologicznej powiedział, że społeczności międzynarodowej pozostało bardzo mało czasu do walki z efektem cieplarnianym.

 

Według WMO poziom dwutlenku węgla w atmosferze wzrasta w 2014 szybciej niż w ciągu ostatnich 30 lat. Jarreau uważa, że rekordowa liczba gazów cieplarnianych na świecie prowadzi do zaostrzenia warunków klimatycznych. Najbardziej niebezpieczny jest spalanie oleju w silnikach spalinowych.


Z nowego raportu organizacji wynika, że z ogromną prędkością rośnie też kwasowość oceanów. Zdaniem naukowców powiązanhych z ONZ, jest to związane z emisją dwutlenku węgla.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika N1KT

niech lepiej powiedzą ile

niech lepiej powiedzą ile jest strontu-90 Pu U jodu cezu i setki innych izotopów z Fukushimy a nie będą tu mydlić o dwutlenku. Dwutlenek to jedzenie roślin w zamian dają nam tlen. Izotopy z Fukushimy potrafią zrobić tylko raka i zabijać i przy tym ich czas rozkładu w skali naszego życia jest nieskończonością - wszystko poszło do diabła - całe życie na ziemi szlak trafi( + Ł).

Portret użytkownika pppp

POwinniśmy wieszać takie

POwinniśmy wieszać takie żydowskie POglądy ! Okradają nas już całe wieki a oni mówią to dla waszego dobra ... każdy rząd który każe ludziom pracować po 12godz dziennie powinien zgnić w obozach pracy

Portret użytkownika mrw

no tak pewnie emisja co2

no tak pewnie emisja co2 wzrastapodatki od emisji wycinki lasow  a glownym zrodlem tlenu na naszej planecie sa oceany ktore w swoich wodach mieszcza tyle tlenu  ze zaspokajaja nasza planete i nas  jesli chodzi o tlen
a tuz obok coraz wiecej srodkow transportu  uzywajacych paliwa wydzielajace owe substancje 
juz wrutce bedziemy placic za oddychanie banda zlodziei tylko sie czai aby nam przywalic jakies  kary  normy  czy inne twory aby z nas ciagnac hajs
powinni  tych hipokrytow wybic co do jednego zmniejszy sie ilosc wydzielanego co2 na swiecie i idiotow  mniej

Portret użytkownika MARGO

"...Zdaniem naukowców

"...Zdaniem naukowców powiązanhych z ONZ, jest to związane z emisją dwutlenku węgla."
___________________________________________________________________________________
Cytat z książki . „Earth Changes and the Human Cosmic Connection”:
"..Jeżeli dziwne zjawiska na ziemi i niebie...  byłyby, tak jak utrzymują władze, efektem działalności człowieka i/lub ich znaczenie byłoby znikome, to elity rządzące były by w stanie rzeczywiście nad nimi zapanować. Zważywszy na powagę sytuacji jest to myśl istnie pokrzepiająca; posiłkują się nią eksperci i wpajają ją społeczeństwu w ramach szaleństwa na kontrolowanie emisji CO2...
Jednak w gruncie rzeczy teza o antropogenicznych przyczynach globalnego ocieplenia została tak naprawdę sformułowana w ramach kampanii propagandowej, której celem było zakomunikowanie, że powód tzw. zmian klimatu jest znany i w efekcie łatwy do okiełznania, nie mówiąc już o tym, że posłużyła ona jako podstawa wielkiego finansowego przekrętu oraz jako pretekst do wzbudzenia poczucia winy w społeczeństwie przez tych, którzy konsumują najwięcej.
Powiem więcej, opracowano i wdrożono realne pomysły na rozwiązanie tego problemu, jak chociażby zakaz emisji freonów...
Jeśli spojrzymy na tę kwestię z innego punktu widzenia i przyjmiemy, że historia ludzkości wydaje się być kreślona przez fakt przejmowania władzy przez mniej lub bardziej zdemoralizowane elity rządzące oraz że zepsucie elit (i jego przenikanie do społeczeństwa), stoi u podstaw procesu, który ściąga na cywilizację kosmiczne katastrofy (co zostanie uzasadnione poniżej), obwinianie i odsuwanie od władzy elit rządzących może w gruncie rzeczy stanowić efektywne rozwiązanie.
Problem tkwi jednakże w tym, że ów ukryty mechanizm nie jest zrozumiany przez ludzi, co oznacza, że nie wiedzą oni, że aby uniknąć postępującej destrukcji , na samym początku należy za wszelką cenę nie dopuścić to tego, aby do władzy doszły kolejne zepsute elity..."
 
Polecam do przeczytania na Pracowni oba arty, przetłumaczone na język polski pt. " Mandat Niebios" oraz  "Rozgałęziajacy się Wszechświat"
 
http://pracownia4.wordpress.com/2014/07/17/mandat-niebios/
Po Zdrówka

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czyli esencją tych poczynań

Czyli esencją tych poczynań jest konieczność depopulacji ludzkiej rasy, dzięki czemu nie trzeba będzie tworzyć miliardowych stosów śmnieci dla zaspokojenia potrzeb wynikających z wygodnictwa  i niskich pobudek tego gatunku.
 Mniej ludzi, mnie wydychania CO2 i mniej produkcji zanieczyszczającej środowisko oraz świat wyłącznie dla elit posiadających zaczipowanych niewolników.
Sam nie wymysłiłbym dla siebie lepszych warunków na ich antyempatycznym miejscu.

Portret użytkownika Medium

Cytat:Michel Jarraud,

Quote:
Michel Jarraud, sekretarz generalny Światowej Organizacji Meteorologicznej powiedział, że społeczności międzynarodowej pozostało bardzo mało czasu do walki z efektem cieplarnianym.
AMR, a jak to są słowa-klucze, symbole? Może chodzi o coś całkiem innego, co Ty po imieniu nazywasz?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem