Odważne wyznanie ks. Krzysztofa Charamsy – „Jestem gejem”

Kategorie: 

Niesamowite zmiany dzieją się w Kościele Katolickim na naszych oczach i trudno za nimi nadążyć. Polski ksiądz przedstawia manifest w obronie gejów.

 

„Nazywam się Krzysztof Charamsa. Ksiądz prałat Krzysztof Charamsa. Jestem funkcjonariuszem Kongregacji Nauki Wiary, drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, teologiem, filozofem, bioetykiem, wykładam na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim. Jestem gejem" – wyznał w filmie pn. Artykuł Osiemnasty.

Gazeta.pl podaje z kolei, że „ks. Krzysztof Charmsa zaplanował na sobotę na godz. 12 konferencję w Watykanie, na której chce przekazać dziennikarzom oświadczenie o swojej orientacji seksualnej i skrytykować Kongregację Nauki Wiary za "wszechobecną i ślepą homofobię".

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika And

Tallin, weź już usuń obraz

Tallin, weź już usuń obraz tego geja, bo nie dobrze się robi, jak kątem oka go widać na tablicy obok przy czytaniu innych materiałów.
Po co dajesz takie artykuły, które tylko podgrzewają sytuację na portalu do kłótni?
 

Portret użytkownika zerg

Canale Uno wczoraj padała że

Canale Uno wczoraj padała że za ten "wyczyn " tuż przed rozpoczynającym się Synodem na temat rodziny, Charama dostał 25 mln  euro. Nietrudno zgadnąć że kasa pochodzi od lewackich reformatorów świata. Dalszy komentarz jest zbyteczny jako że cel takiego działania jest oczywisty.

Portret użytkownika muharuhakaraluha

Katolicy! Wyobraźcie sobie że

Katolicy! Wyobraźcie sobie że on podaje wam komunię do ust jednak wcześniej tą samą ręką grzebał w d. swojego męża. Dla mnie zagadką jest czego tacy jak oni wiecznie w swojej i innych d. szukają? Wie ktoś po co to?

Portret użytkownika 777

ONR to wspaniali POLACY !!!

ONR to wspaniali POLACY !!! Musimy na nich głosować !!! Tylo oni bronią naszego HONORU !!! „Gazeta Wyborcza” ma coraz więcej powodów do niezadowolenia z państwa polskiego. Zapadają wyroki sądowe nie po myśli redakcji, a policja i prokuratura nie chcą karać narodowców za… „bezkarne obrażanie muzułmanów”. Gazeta wzywa „na dywanik” policję, prokuraturę i Urząd Miasta.„Policjanci i przedstawiciele miasta nie zareagowali na okrzyki znieważające muzułmanów, wznoszone przez kilkuset narodowców, którzy przeszli ulicami Poznania w marszu przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. Dlaczego?” – „wymownie” zapytuje redaktor „Gazety Wyborczej”.W artykule znajdujemy przywołanie niektórych haseł wznoszonych przez uczestników organizowanego przez Młodzież Wszechpolską poznańskiego marszu („A na drzewach zamiast liści będą wisieć islamiści”; „Nie rozkaże nam dziś Zachód z Arabami dzielić dachu”; „My nie chcemy tu Araba”, „Polska wielka, Polska biała, bez Murzyna i pedała”).: http://www.pch24.pl/narodowcy-obrazali-bezkarnie-muzulmanow---gazeta-wyborcza-straszy-prawem-karnym,38563,i.html#ixzz3nd8jRa3s

Portret użytkownika prawdaoj

Tamten już były ksiądz, można

Tamten już były ksiądz, można powiedzieć, że nigdy nie poznał prawdy płynącej z nauki Jezusa Chrystusa i Biblii, to są ludzie którzy nigdy nie piwinni być duchowynymi, oni swoim życiem i postawą zaprzeczają naukom Jezusa Chrystusa, a to że ten gość jest pedałem to jest godne ubolewania i natychmiast powinien zostać odsunięty z kościoła z naganą.  

Portret użytkownika Sokół

To co powiem z pewnością  się

To co powiem z pewnością  się nie spodoba wielu, lecz mnie to nie interesuje; jesteś hipokrytą! Bo wartości  które głosisz i których powinieneś bronić, sam im zaprzeczają,  jak możesz się nazywać sługa Boga w Kościele katolickim głosząc i wynająć Chrystusa i Biblię jako wzór gdzie jest jasno potępienie  wynaturzenie takie jak homoseksualizm, a może się mylę??? Dla mnie współżycie osób tej samej płci jest nie zrozumiałe i nie naturalne. A obecne społeczeństwa akceptują to jako coś normalnego a nawet promują takie zachowania. Ta swawola uderza wam do głowy bo tego nie można nazwać wolnością, banda kretynów którzy nie wiedzą co mają zrobić z wolnym czasem, pedofilia teraz pedały a co będzie następne barany skończone!!!!

Portret użytkownika Sokół

To co powiem z pewnością  się

To co powiem z pewnością  się nie spodoba wielu, lecz mnie to nie interesuje; jesteś hipokrytą! Bo wartości  które głosisz i których powinieneś bronić, sam im zaprzeczają,  jak możesz się nazywać sługa Boga w Kościele katolickim głosząc i wynająć Chrystusa i Biblię jako wzór gdzie jest jasno potępienie  wynaturzenie takie jak homoseksualizm, a może się mylę??? Dla mnie współżycie osób tej samej płci jest nie zrozumiałe i nie naturalne. A obecne społeczeństwa akceptują to jako coś normalnego a nawet promują takie zachowania. Ta swawola uderza wam do głowy bo tego nie można nazwać wolnością, banda kredytów  którzy nie wiedzą co mają zrobić z wolnym czasem, pedofilia teraz pedały a co będzie następne barany skończone!!!!

Portret użytkownika kluska

Czesc, Jestem

Czesc,
Jestem funkcjonariuszem Kongregacji Nauki Wiary, drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, teologiem, filozofem, bioetykiem, wykładam na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim,slubowalem celibat,poszedlem na "ksiedza "dla kasy ,zaszedlem daleko i zlamalem wszystkie dogmaty wiary no i jestem gejem.
 
Urzekla mnie jego historia!!!
No i sie poplakalem ...ze smiechu!
Jak ksiadz moze byc homoseksualny albo heteroseksualny?
To tak jakby powiedzial:
jestem ksiedzem i jestem pedofilem! 
DEBIL

Portret użytkownika asa

Co stało się z Sodomą i

Co stało się z Sodomą i Gomorą wszyscy wiedzą. Kara, która spadła wtedy na te miasta, jest równoczesnie ostrzeżeniem dla przyszłych pokoleń. Mnie zastanawia jedno - jesli cały świat jest już przesiąknięty "sodomią", to co nas czeka? Co czeka współczesna cywilizację? To juz nie dotyczy kilku miast jak w starożytności, to jest w tej chwili "epidemia" ogólnoświatowa. Świecie opamietaj się !!!!!!!

Portret użytkownika ajakże

Wszystko to jest jednym

Wszystko to jest jednym wielkim szwindlem promującym homoseksualizm wśród ludzi. Zepsuty do szpiku kości zachód(ksiądz polak, ale manipulowany przez homo lobby)włazi nam do naszego kraju w buciorach ubrudzonych SODOMSKĄ ziemią. Niech sobie tylko przypomną jak skończyli sodomici. 
Ciekawe, że ksiądz nie bierze sobie do serca historii SODOMY I GOMORY. Taki z niego kapłan jak z koziej dupy trąbka. 
Nie piszcie mu tylko złośliwie "CH*J MU W DUPĘ" bo chyba smutno mu z tego powodu nie będzie. 
 

Portret użytkownika Kimbur

Dzisiaj odwaga to

Dzisiaj odwaga to przyznawanie się do wartości tradycyjnych i obstawanie przy Jezusie jako swoim wzorcu osobowym. "Przyznawanie się" do homoseksualizmu to szukanie uznania u możnych tego świata, którzy są pod władaniem Szatana i Antychrysta. Poza tym teraz jest dużo łatwiej powiedzieć "jestem gejem" niż 25 lat temu powiedzieć "jestem pederastą" - pozmieniały sie nawet słowniki.
Ale jeśli ksiądz jest zadowolony z tego, że odstępuje od zasad biblijnych - nie powinien być księdzem. Natomiast stan szczęśliwości z powodu przynależności do gejów niech księdzu towarzyszy, jeśli jego wola.

Portret użytkownika abrahadabra

To jest specjalny teatr pod

To jest specjalny teatr pod publikę, żeby media miały o czym trąbić, zamiast relacjonować najważniejsze rzeczy dziejące się na świecie i w Europie... A tymczasem wpuszczono do Europy ludzi zarażonych wieloma chorobami - to jak atak bronią biologiczną - zobaczcie co się dzieje na Kos. Niedługo z Niemiec popłyną wiadomości o epidemiach groźnych chorób.

Portret użytkownika Mech

Kolejny idiota, który chce

Kolejny idiota, który chce zostać celebrytą ...
Warunkiem dobrej spowiedzi jest żal za grzechy i obietnica poprawy. A ten afiszuje się z partnerem i nie wygląda, żeby chciał to zakończyć. Powinni go na zbity pysk wyrzucić, bo sieje zgorszenie wśród wiernych.
Żeby było jasne, jakby jako ksiądz afiszował się z kobietą/kozą/marsjaninem, to moje zdanie byłoby takie samo...

Portret użytkownika Medium

Przedstawiona tu sytuacja

Przedstawiona tu sytuacja wielokrotnie narusza logikę mojego pokolenia.
 
1. Duchowni kościoła katolickiego zobowiaząni są do celibatu i do służby Bogu.
Tym samym wszelkie przejawy seksualności uważane są za przejaw słabości ludzkiej kapłana [czyt. grzechu]. 
 
2. Biblia, która jawi się pismem świętym katolików, piętnuje homoseksualizm i przestrzega przed karą boską.
Biblia nie wymaga od kapłanów celibatu, jednakże daje pewne zalecenia co aktywności płciowej kapłana w powiązaniu z posługa Bogu. 
Dlaczego więc ksiądz protestuje wobec boskich zaleceń? Zniesmaczeni wierni stoją tylko w obronie boskich praw.
 
Ponadto "odważny" ksiądz najwyraźniej pomylił swoje powołanie. Na deskach teatru jego dramatyzm zostałby bardziej doceniony niż w świątyni.
 
3. W moich czasach podręczniki medyczne traktowały wszelkie zachowania seksualne niezgodne z płcią urodzenia jako psychiatryczną dewiację. Pewien wpływ na powstanie owych dewiacji jawnie miało środowisko (ośrodki długotrwałego płciowego odosobnienia: klasztory, więzienia, wojsko).
 
4. Rzadko dziś omawianym problemem jest dewiacja genetyczna, czy organiczna, która skutkuje rzeczywiście zewnętrznymi cechami obu płci. Jedynie takie wypadki należy rozpoznawać szczególnie dokładnie, by właściwie rozpoznać preferencje płciowe i chirurgicznie pomóc jednostkom.
 
5. W przyrodzie występuje hermafrodytyzm. Wg legend na ziemię dawno temu przybyły ludzkie hermafrodyty.
 
Proszę obejrzeć:
http://www.dziennikparyski.com/2015/02/spiaca-hermafrodyta-w-luwrze.html
http://newsland.com/news/detail/id/397937/
http://portall.zp.ua/video/lady-gaga-germafrodit/id-B6K7nX1eusf.html
http://www.studfiles.ru/preview/1213734/page:6/
 
herm
      

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Hahahaha ty koleś tak na

Hahahaha ty koleś tak na serio? Przecież ten zboczeniec to nie jest żaden ksiądz tylko agent dywersji ideologicznej wprowadzony w struktury polskiego kościoła żeby przerabiać go od środka. Wybitny ideolog marksizmu kulturowego Antonio Gramsci powiedział że kościół nie należy niszczyć bezpośrednio tak jak robili to Bolszewicy w Rosji tylko zniszczyć go podstępem, infiltrując go od środka.
http://www.piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/1137-nowa-lewica-%E2%80%93-pokona%C4%87-ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82
Zboczeńcy, jak mawiał inny wybitny ideolog komunistyczny Wilhelm Reich będą idealnym materiałem na przyszłą czerwoną rewolucję. Dlatego też pod egidą żydomasona Bergoglio do "skostniałych" instytucji polskiego kościoła będą wprowadzani ideologiczni dywersanci żeby przerabiać go od środka i dostosowywać do "międzynarodowych standardów".
Takich dywersantów w polskim kościele już jest sporo: Boniecki, Lemański a teraz ten pedał.
Oczywiśćie żeby "długi marsz przez instytucje", o którym wspominał zarówno Gramsci jak i jego ideolowy bliźniak Dutschke przyniósł skutek takich dywerstanów trzeba setki jak nie tysiące. Efektem końcowym będzie oczywiście to co na zachodzie czyli multikulturowy burdel któremu patronują duchowni na zachodzie Europy i którego tak bardzo nie chcesz a któremu sprzeciwia się 99% polskich księży tylko ci na górze oraz w Watykanie kneblują im usta.

 

Portret użytkownika Ulmus

Adolf Rotshild - "Przecież

Adolf Rotshild - "Przecież ten zboczeniec to nie jest żaden ksiądz tylko agent dywersji ideologicznej wprowadzony w struktury polskiego kościoła żeby przerabiać go od środka."
 Należy uznać za możliwe, że takie plany są wdrażane, jednak nie można tez odrzucić innej możliwości. Po prostu osoby homoseksualne mogą znaleźć się w strukturach niemal wszystkich instytucji z racji uczestnictwa w życiu społecznym, co nie znaczy automatycznie, że wszyscy oni są agentami dywersji ideologicznej.
 
Masz jakies wiarygodne informacje co do ilości agentów i zwykłych "naturalnych" gejów nie rekomendujących się ową agenturalną przynależnością? Wink

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Tak jak już pisałem według

Tak jak już pisałem według psychoanalityka i jednego z czołowych ideologów marksistowskich Wilhelma Reicha zboczeńcy seksualni są idealnym materiałem na rewolucjonistów. Po prostu są czerwoni z natury. Dlatego obsadzanie nimi ważnych stanowisk jest korzystne dla żydomasoństwa bo są gwarancją tego że będą działać zgodnie z nurtem ideologicznym promowanym w Europie już od ponad 100 lat.

 

Portret użytkownika Medium

Adolf Rotshild

Adolf Rotshild wrote:

Przecież ten zboczeniec to nie jest żaden ksiądz tylko agent dywersji ideologicznej wprowadzony w struktury polskiego kościoła żeby przerabiać go od środka. 
 
Jako żywo - nosek gen. Kiszczaka!
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem