Odważne wyznanie ks. Krzysztofa Charamsy – „Jestem gejem”

Kategorie: 

Niesamowite zmiany dzieją się w Kościele Katolickim na naszych oczach i trudno za nimi nadążyć. Polski ksiądz przedstawia manifest w obronie gejów.

 

„Nazywam się Krzysztof Charamsa. Ksiądz prałat Krzysztof Charamsa. Jestem funkcjonariuszem Kongregacji Nauki Wiary, drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, teologiem, filozofem, bioetykiem, wykładam na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim. Jestem gejem" – wyznał w filmie pn. Artykuł Osiemnasty.

Gazeta.pl podaje z kolei, że „ks. Krzysztof Charmsa zaplanował na sobotę na godz. 12 konferencję w Watykanie, na której chce przekazać dziennikarzom oświadczenie o swojej orientacji seksualnej i skrytykować Kongregację Nauki Wiary za "wszechobecną i ślepą homofobię".

 


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika And

Tallin, weź już usuń obraz

Tallin, weź już usuń obraz tego geja, bo nie dobrze się robi, jak kątem oka go widać na tablicy obok przy czytaniu innych materiałów.
Po co dajesz takie artykuły, które tylko podgrzewają sytuację na portalu do kłótni?
 

Portret użytkownika zerg

Canale Uno wczoraj padała że

Canale Uno wczoraj padała że za ten "wyczyn " tuż przed rozpoczynającym się Synodem na temat rodziny, Charama dostał 25 mln  euro. Nietrudno zgadnąć że kasa pochodzi od lewackich reformatorów świata. Dalszy komentarz jest zbyteczny jako że cel takiego działania jest oczywisty.

Portret użytkownika muharuhakaraluha

Katolicy! Wyobraźcie sobie że

Katolicy! Wyobraźcie sobie że on podaje wam komunię do ust jednak wcześniej tą samą ręką grzebał w d. swojego męża. Dla mnie zagadką jest czego tacy jak oni wiecznie w swojej i innych d. szukają? Wie ktoś po co to?

Portret użytkownika 777

ONR to wspaniali POLACY !!!

ONR to wspaniali POLACY !!! Musimy na nich głosować !!! Tylo oni bronią naszego HONORU !!! „Gazeta Wyborcza” ma coraz więcej powodów do niezadowolenia z państwa polskiego. Zapadają wyroki sądowe nie po myśli redakcji, a policja i prokuratura nie chcą karać narodowców za… „bezkarne obrażanie muzułmanów”. Gazeta wzywa „na dywanik” policję, prokuraturę i Urząd Miasta.„Policjanci i przedstawiciele miasta nie zareagowali na okrzyki znieważające muzułmanów, wznoszone przez kilkuset narodowców, którzy przeszli ulicami Poznania w marszu przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów. Dlaczego?” – „wymownie” zapytuje redaktor „Gazety Wyborczej”.W artykule znajdujemy przywołanie niektórych haseł wznoszonych przez uczestników organizowanego przez Młodzież Wszechpolską poznańskiego marszu („A na drzewach zamiast liści będą wisieć islamiści”; „Nie rozkaże nam dziś Zachód z Arabami dzielić dachu”; „My nie chcemy tu Araba”, „Polska wielka, Polska biała, bez Murzyna i pedała”).: http://www.pch24.pl/narodowcy-obrazali-bezkarnie-muzulmanow---gazeta-wyborcza-straszy-prawem-karnym,38563,i.html#ixzz3nd8jRa3s

Portret użytkownika prawdaoj

Tamten już były ksiądz, można

Tamten już były ksiądz, można powiedzieć, że nigdy nie poznał prawdy płynącej z nauki Jezusa Chrystusa i Biblii, to są ludzie którzy nigdy nie piwinni być duchowynymi, oni swoim życiem i postawą zaprzeczają naukom Jezusa Chrystusa, a to że ten gość jest pedałem to jest godne ubolewania i natychmiast powinien zostać odsunięty z kościoła z naganą.  

Portret użytkownika Sokół

To co powiem z pewnością  się

To co powiem z pewnością  się nie spodoba wielu, lecz mnie to nie interesuje; jesteś hipokrytą! Bo wartości  które głosisz i których powinieneś bronić, sam im zaprzeczają,  jak możesz się nazywać sługa Boga w Kościele katolickim głosząc i wynająć Chrystusa i Biblię jako wzór gdzie jest jasno potępienie  wynaturzenie takie jak homoseksualizm, a może się mylę??? Dla mnie współżycie osób tej samej płci jest nie zrozumiałe i nie naturalne. A obecne społeczeństwa akceptują to jako coś normalnego a nawet promują takie zachowania. Ta swawola uderza wam do głowy bo tego nie można nazwać wolnością, banda kretynów którzy nie wiedzą co mają zrobić z wolnym czasem, pedofilia teraz pedały a co będzie następne barany skończone!!!!

Portret użytkownika Sokół

To co powiem z pewnością  się

To co powiem z pewnością  się nie spodoba wielu, lecz mnie to nie interesuje; jesteś hipokrytą! Bo wartości  które głosisz i których powinieneś bronić, sam im zaprzeczają,  jak możesz się nazywać sługa Boga w Kościele katolickim głosząc i wynająć Chrystusa i Biblię jako wzór gdzie jest jasno potępienie  wynaturzenie takie jak homoseksualizm, a może się mylę??? Dla mnie współżycie osób tej samej płci jest nie zrozumiałe i nie naturalne. A obecne społeczeństwa akceptują to jako coś normalnego a nawet promują takie zachowania. Ta swawola uderza wam do głowy bo tego nie można nazwać wolnością, banda kredytów  którzy nie wiedzą co mają zrobić z wolnym czasem, pedofilia teraz pedały a co będzie następne barany skończone!!!!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem