Odgłosy nieznanego pochodzenia nadal nawiedzają mieszkańców USA

Kategorie: 

Głośne odgłosy przypominające eksplozje nadal nękają Amerykanów. Najnowsze doniesienia na ten temat pochodzą ze stanów Massachusetts, Karolina Południowa i Utah.

 

We wszystkich przypadkach mamy do czynienia z podobnym scenariuszem. Wielu mieszkańców było świadkami wystąpienia głośnych odgłosów, co wywołuje lawinę telefonów do służb porządkowych. Policjanci zwykle pytają wojska, czy w okolicy słyszalności fenomenu dźwiękowego dochodziło do jakichś operacji lotniczych z myśliwcami, które mogły przekraczać prędkość dźwięku. Zwykle armia dementuje takie sugestie.

 

Następnym punktem postępowania policji jest zwrócenie się do geofizyków, w przypadku USA przeważnie z USGS. Często twierdzą oni, że nie tylko nie było trzęsień ziemi, co nie zanotowano skutków eksplozji, które przecież wstrząsają domami i powodują nawet pękanie szyb w oknach. Może to oznaczać, że odgłosy pochodzą z nieba a nie spod powierzchni ziemi.

Oprócz eksplozji dochodzi też do manifestacji fenomenu dźwiękowego, który można nazwać głośnym szumem. Tego typu zjawisko notowano również w wielu miastach Rosji.

Nie ma dobrego wyjaśnienia dla tego fenomenu, czego nie ukrywają służby porządkowe. Pozostaje liczyć na to, że prędzej czy później dowiemy się, co za tym stoi. Wśród sensownych hipotez jest taka łącząca miejsca wystąpienia eksplozji z umiejscowieniem szybów wiertniczy do wydobywania gazu łupkowego.

 

 

Źródła:

http://www.arlingtoncardinal.com/2013/01/13/loud-banging-unusually-high-number-of-suspicious-noises-reported-in-palatine-inverness-and-arlington-heights/

http://www.chicoer.com/news/ci_22368751/loud-noise-heard-throughout-chico-saturday-night-possible

http://www.wkbn.com/content/news/local/story/Explosion-Sounds-Reported-in-Trumbull-County/-NOHrB4Jo021aYUmacnvoA.cspx

http://www.firstpost.com/topic/place/utah-mysterious-sonic-booms-and-shaking-reported-throughout-wasat-video-XS3qEZfPLlk-334-1.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika inxblee123

Te dzwięki emituje projekt

Te dzwięki emituje projekt HAARP. Oglądnąłem filmik o HAARP, naprawdę te anteny mogą  zrobić coś co nie zmieściło by się w głowie. A może to dzwięki naszej Ziemii która cierpi z powodu zanieczyszczenia środowiska. Mi to przypomina dzwięki martwej planety....
 

Portret użytkownika Moro

Przewalone mają ci jankesi.

Przewalone mają ci jankesi. Nie dość że okrada ich FED, okłamuje prezydent i  reszta reżimu to jeszcze się biedaki wyspać nie mogą przez jakieś odgłosy, pomruki i dziwne dzwięki. A może to odzywają się duszę tych wszystkich pomordowanych dłuzników USA???

Portret użytkownika promyk

A może to jakaś nowa broń

A może to jakaś nowa broń psychologiczna, albo celowe zagłuszanie innych dźwięków, albo wymazywanie informacji. Takie szumy jak w drugim filmie kiedyś było słychać w telewizji jak się skończyły wszystkie programy.

Portret użytkownika nederlanden

Jest to ostatnie ostrzeżenie

Jest to ostatnie ostrzeżenie dla mieszkańców USA, aby z tamtąd uchodzić by nie mieć udziału w gniewie Bożym, który się na tym państwie dokona erupcją Yellowstone, co jest opisane w czasie piątej trąby Anioła w Apokalipsie 9,1-12. Ale przedtem musi nastąpić głos czwartej trąby tzn. potężne erupcje na słońcu (została rażona trzecia część słońca)

Portret użytkownika FuBBu

Racja, ale skoro mówią o tym

Racja, ale skoro mówią o tym w stacjach telewizyjnych i policjanci otrzymują zgłoszenia, to znaczy że coś jest na rzeczy. Podejrzewam, że część filmików może być fejkami i ludzie je robią tylko w celu nabicia wyświetleń, czy też oglądalności kanału, ale równie wiele osób może to wrzucać bezinteresownie.
Gdybyś ty był świadkiem czegoś takiego, nagrał to, zapewne od razu wrzuciłbyś na youtube, żeby się podzielić z innymi. I niektórzy tak samo właśnie robią. Doświadczają czegoś, czego nie rozumieją, starają się to udokumentować i podzielić z innymi.
 
Moje przypuszczenia są takie, że być może amerykańce testują sobie nowy typ broni, albo pojazdu rozwijającego prędkość kilku-kilkunastu machów albo i więcej, przez co niewidoczny jest dla naszego oka, albo ma jakąś powłokę czy wytwarza pole, czyniące go niewidzialnym. Tak oficjalnie, to nie wiemy jak by to wyglądało, gdyby jakiś pojazd leciał w naszej atmosferze z prędkością np. 10 czy 20 tyś. km/h bo nigdy nie udało nam się czegoś podobnego osiągnąć w Ziemskich warunkach. Ale podejrzewam, że towarzyszył by temu ogromny szum, huk, czy jakieś grzmoty i tego typu zjawiska dźwiękowe. 
 
Mieszkam w Częstochowie i często (głównie w wakacje) latają tu samoloty odrzutowe z Łasku. Jak lecą (możliwe że na dopalaczach), a nie ma jakiegoś silnego wiatru to potrafi przez godzine buczeć i grzmieć, że przez zamknięte okno słychać. Jest to bardzo podobne do odgłosów na filmikach. I jest to potężny grzmot, bardzo podobny do tego jaki towarzyszy działaniu palnika acetylenowego. Jednak nie jest to tak silne, żeby uruchamiać alarmy czy trząść domami, ale ich prędkość jest relatywnie niska w porównaniu do hipotetycznego pojazdu, o którym wcześniej wspomniałem.
 
Jest to chyba sensowne wytłumaczenie tego zjawiska o ile rzeczywiście miało ono miejsce w takiej formie w jakiej się je opisuje..

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem