Ocaleni z Holokaustu Żydzi potępili „ludobójstwo narodu palestyńskiego”

Kategorie: 

Ponad trzystu Żydów ocalonych z Holokaustu, a także ich potomkowie, potępili „izraelskie ludobójstwo narodu palestyńskiego".

 

W oświadczeniu opublikowanym w gazecie New York Times wezwali do zniesienia blokady Strefy Gazy i bojkotu Izraela. Autorzy oświadczenia wyrazili zaniepokojenie z powodu „rasistowskiej dehumanizacji Palestyńczyków w społeczeństwie izraelskim."


Oskarżyli także Stany Zjednoczone o finansowanie operacji wojskowych przeciwko mieszkańcom Strefy Gazy. Sygnatariusze zareagowali w ten sposób na słowa, wypowiedziane przez Elie Wiesela, amerykańskiego pisarza pochodzenia węgiersko – żydowskiego i laureata Pokojowej Nagrody Nobla, który porównał Hamas do nazistów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

   Widocznie w Izraelu jest

   Widocznie w Izraelu jest tak samo jak w Polsce czyli ,,rząd - nierząd" podejmuje decyzje nie licząc się z opinią ludzi. To widać zaczyna być niestety światowa ,,nieprawidłowa -  prawidłowość ".
,,Boże chroń nas przed takimi politykami !"

Portret użytkownika kll

ale przeciez Izrael to

ale przeciez Izrael to siedziba syjonizmu, to królestwo Rothschildów, bycie syjonistą nie jest równoznaczne z byciem hebrajczykiem, przestańcie myśleć, że każdy żyd jest zły, poczytajcie więcej na ten temat, większość żydów jest przeciwna temu co dzieje się w Izraelu, to te chazarskie przechszty są odpowiedzialne za wszystkie zbrodnie, łącznie z holokaustem innych żydów, a holokaust rzeczywiście został przesadzony i znowu po to, żeby zabezpieczać interesy Rothschildów i im podobnych

Portret użytkownika MADERA

Nie da rady inaczej, przecież

Nie da rady inaczej, przecież gdyby tzw.hebrajczycy byli inni dali by temu wyraz.Zdusiliby ZŁO  w zarodku, ale nie Wy szukacie alternatywy ale nie przeciwstawicie się swoim bracim. Jesteście tacy sami ! Kto uratował chociaz jednego Palestyńczyka, kto chociaż jeden nie okradł Polaka ?!

 

Portret użytkownika rrr

ok. zgadzam się z Tobą,  że

ok. zgadzam się z Tobą,  że nie każdy człowiek to gnój lub parapet ale zauważ, że tak jak na świecie postrzegają Polaków jako łatwowiernych i naiwnych fanatycznych katolików, tak większość z nas uważa, że za tym jaki jest naród żydowski stoi religia, dopóki oni sami nie odszczekają tego co Peres Symon głośno mówi, to nadal bede uważał, że niczym się nie różnią od najgorszych NKWDowców i SSmanów, bo ich przewodnią myślą jest "Naród Wybrany". Zauważ, że oni nie tylko między sobą toczą wojny ale też przeciwko nam Polakom, młodym pokoloniom, wmawiając za granicą takie dyrdymały " jak polskie obozy zagłady", polscy naziści, zrobli z symbolu prasłowiańskiego symbol śmierci i zagłady, uważasz, nadal że każdy Polak to naziścia, idąc Twoim tokiem rozumowania - genów nie da się oszukać, dopóki nie odwrócą się od zbrodniczej religii niosącej śmierć niestety większość prawdziwych Polaków zdrowo myślących tak będzie uważać. Kult- u - Ra słwoiańska to miłość do ziemi, natury, kosmosu, samego siebie i drugiego człowieka a kultura żydowska -??????, 5000 lat nie mogli znaleźć swojego miejsca na ziemi, ciekawe czemu, skoro nie było tak dużo ludzi na swiecie - ponoć, ( potop i inne plagi) co stało na przeszkodzie aby osiedlić się gdzie kolwiek na ziemi, proste oni nie są z tego świata, skoro Ariowie, prasłowianie, słowianie, zdołali zaludnić połowę Europy,Azji a nawet jak się okazuje również Amerykę północną to dlaczego ludy JAhawe tego nie zrobiły ?

Portret użytkownika mazi

Chyba chcę wierzyć w to, że

Chyba chcę wierzyć w to, że są tacy ludzie, którzy widzą podobieństwa, powielanie błedów przeszłości. Chcę wierzyć, że to możliwe, że się sprzeciwimy temu co dzieje się wokół nas złego i że zrobimy to wspólnie bez względu na pochodzenie. Tak, chcę w to wierzyć i chcę żeby tak się stało.

Portret użytkownika kp

plus dla nich.Ale to niewiele

plus dla nich.Ale to niewiele zmienia.Dopoki w europie i na swiecie zyje i jest aktywne pokolenie ktore pamieta okropienstwa ostatniej wojny, glosy nawolujace do konfliktow beda sprawa marginalna i czyms kontrowersyjnym.Ale nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc ze to sie zmienia,na naszych oczach,mozna to wyczytac rowniez z komentarzy na tym portalu.Pieklo puka do naszych drzwi a chetnych do ich otwarcia przybywa.Motywacja?Nienawisc do zydow,zydow do palestynczykow i wicewersa,do ruskich,ruskich do antyruskich,niemcow(tu musze przyznac ze sam ich nie lubie)i nie mam zamiaru sie z nimi bic.itd...

Portret użytkownika Zenek :)

  Ocaleni z Holokaustu Żydzi

 
Ocaleni z Holokaustu Żydzi potępili „ludobójstwo narodu palestyńskiego”
 
- tego "bohaterskiego" czynu dokonali już PO FAKCIE kolejnego ludobójstwa Palestyńczyków z pobudek CZYSTO PROPAGANDOWYCH by głupie goje myślały i nadal wierzyły w bajeczki o dobrych i złych żydkach pomimo iż w KAŻDYM ŻYDKU SIEDZI ANTYCHRYSTYCZNA biblijna BESTIIA wyczekująca tylko okazji na pokazanie kłów i pazurów (zgody kahału) tylko nie każdy może ją, z uwagi na polityke tej satanistycznej sekty, publicznie okazywać światu (zamiast mordować rzucają klątwy na gojów, ich majątki, zdrowie, przyszłość ... nazywając to (dla niepoznaki w skrytości bluźnic) MODLITWĄ).
 
To nie współczucie ale granie na NISKICH EMOCJACH wspólczucia do terroryzowanych przez tych gestapowców Palestyńczyków jakie jest okazywane przez cywilizowany świat. To cyniczny MIND WAR by rozmyć odpowiedzialność żydowskich bandytów za cierpienia Palestyńczyków i, w późniejszym etapie propagandowej wojny ze światem, przerzucić winę za kolejny bestialski holokaust palestyńskich cywili na HAMAS wybielając iSSrael z odpowiedzialności za to.
 
Tak jest zawsze po kolejnych atakach żydowskich bandytów na mieszkańców palestyńskich gett, zawsze się znajdują "zatroskane dobre żydki" by trywializować w publicznych płaczach właśnie dokonane bandyckie, bestialskie żydowskie ludobójstwo jakiś gojskich cywili by reszta gojskiego stada nadal bezmyślnie "skubała trawkę" zamiast myśleć o własnym bezpieczeństwie i miejsce w kolejce do swojej eksterminacji przez tych pustynnym bandytów. TRYWIALIZOWAĆ BO TAKIE BANDYCKIE LUDOBÓJSTWA I OBURZENIE GOJÓW Z ICH POWODÓW ŹLE WPŁYWAJĄ NA ŻYDOWSKIE INTERESIKI I GESZEFCIKI i to jest prawdziwy motyw tych "płaczów". WYBIELANIE SIEBIE a nie WSPÓŁCZUCIE OKAZYWANE OFIAROM KOLEJNYCH BESTIALSKICH ŻYDOWSKICH MORDÓW.
 
Pamiętajcie o tym  płacząc nad losem "dobrych żydków" bo klątwy od nich macie na całe te i przyszłe życia .....by się wam nigdy NIC NIE UDAWAŁO (jasnowidze potwierdzą, że macie taki bagaż "dobrosąsiedzkich westnień" na sobie).
 
Pamiętajcie także o tym jak oni będa płakać nad "losem swoich mająteczków" zarzekając się o "wiecznej przyjaźni i braterstwie z polskimi gojami" naganiając was jednocześnie do obrony ich nakradzionych na waszej krzywdzie dóbr... jenesrał polko już w ten deseń udziela wywiadów szukając wsród młodych frajerów do umierania za semicki nazizm bo ci ukraińscy się wyczerpali w bojach w Noworosji a Bestia yahwe przecież potrzebuje kolejnej daniny krwi, kolejnych ofiar z chrześcijan do swojego istnienia.
 

Portret użytkownika Cezar

Zydy zydami,ale miedzy mini

Zydy zydami,ale miedzy mini sa tez zydzi hebrajscy,a to ginaca nacja,oni bada przeciwko zydzraelskim nazitom. Ci wredni i zawistni to zydzi chazarscy i syjoncy, przeciez wczasie II WS zydzi mordowali zydow,hitler i jego generalowie to byli zydzi chazarscy i syjonscy ktorzy mordowali zydow hebrajskich. 
Do zydow hebrajskich tych tradycyjnych to nic niemam,ale do tych chazarskich i syjonskich a do tego tych kryptozydow mam wiele do zyczenia,niecierpie ta szumowine i jakbym mial mozliwosc to powywieszalbym ich na suchych drzewach za te wszystkie wojny i oszustwa,najwieksza szumowina charsko-syjonska to politycy i ich pacholkowie czyli urzednicy oraz pany bankowe zasrana zakala.
Powinnismy nie klaniac sie tym szumowinom i napierac na nich tak mocno ze ustapia,a jak nie ustapia to wywozic ich na taczce pelnej gnoju i do bakutila historii gdzie ich miejsce.
 

Portret użytkownika rrr

zgodze się z Tobą, to między

zgodze się z Tobą, to między 12 rodzinami zydowskimi toczy się wojna, o wpływy, władzę i pieniądze... tak jak żydzi z Wall strett w 1929 r. zaczeli finansować nazistwoskie Niemcy, po to aby pod przykrywką ideologii błekitnej Aryjskiej Krwi wymordować żydów europejskich, o tym, jaki będzie finał tego to dobrze wiedzieli... piece krematoryjne to wymysł czysto religijny, stary testament i próba trzech synów żydowskich wsadzonych do pieca... po drugie dla Zydów to potomkowie Ariów sa wrogami, poźniejsza kultura prasłowiańska opierajaca się na wedach znosiła jakie kolwiek uzależnienie człowieka od bóstwa, jakiej kollwiek formy zniewolonia człowieka przez drugiego człowieka, chrześcijaństwo, islam to wymysł żydów, dlatego tak Zydzi nie lubią Polaków,

Portret użytkownika Cezar

Z europa jest taki szkopul ze

Z europa jest taki szkopul ze chazarowie przejeli talmud i judaizm parasyjonski,pozniej po klotni podzielili sie na chazarow i syjonistow,toczyli notoryczne wojny z zydami hebrajskimi,wrescie hebrajczycy uciekli do europy a ci tam zostali na bliskim wschodzie,siedzieli tam ponad 1000 lat az w XX wieku odjeb..... chazarom i syjonistom i wywolali dwie wojny swiatowe ze w drugiej wojnie zaczeli mordy na swiatowa skale.
Aryjczycy to inaczej mowiac zydzi chazarscy i syjonscy,to oni prowadza notoryczne wojny i absurdy jakie ludzkosc nigdy nie widziala,najwieksze absurdy rozpoczeli wymyslac od XIX wieku,ten smrod pejsowatych tak sie rozprzestrzenil ze skazil wszystkie rzady swiata.

Portret użytkownika Surun

Oficjalne źródła z

Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem?!
"Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich “obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.
Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. “holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!
“Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla “ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne..."
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oficjalne-zrodla-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-holokaust-byl-oszustwem-2014-03

Portret użytkownika Isabella

Zydzi rumunscy byli uwazani

Zydzi rumunscy byli uwazani przez nazistow za prawdziwych Indogermanow i dlatego byli traktowani lepiej niz inni.
Bad Arolsen utrudnia otrzymanie dokumentow, chyba ,ze znasz numer
i nie maja juz wyjscia. Pozatym wielu nie wie do dzis ze sa potomkami pradawnych Hebrajczykow np. Polacy.Pokazuje to Pawel Szydlowski
w swoich filmach, ze Polacy pochodza od wnuka Sema Jawana , czyli jestesmy SEMITAMI-krotko prastarymi Hebrajczykami.
www.youtube.com
55.Mieszko I, Król Wandalów cz.3/3-NWO. Spiskowa Historia Polski.cz.8
Pochodzenie Polaków od biblijnego Jawana, wnuka Noego, od którego wywodzą się Grecy. Sarmata był wnukiem Jawana, a król Lech wnukiem Sarmaty. O Kronice Prokosza Niemcy w czasie Rozbiorów Polski, z wiadomych powodów, rozpuścili fałszywe pogłoski, że ta kronika to fałszerstwo z XVIII. Wikipedia powtarza to oszczerstwo. Jednakże Długosz na podstawie Prokosza napisał swoje roczniki w XVI w. więc to Wikipedia popełnia oszustwo a nie Prokosz. Długosz tak jak i duża grupa kronik Ruskich potwierdza dokładnie to co podaje Prokosz i o tym będzie mój następny film na podstawie Długosza i kronik ruskich. Link do Kroniki Prokasza.http://polona.pl/item/1045725/11/
Ponadto Długosz w "Rocznikach"opiosuje 4 tys.lat historii polskiej równie dokładnie jak Prokosz o czym jest ten film: http://www.youtube.com/watch?v=y8IVwo...
Oznacza to ze Kazarowie sa Zydami bo tez maja R1a w y-dnatak jak Polacy.
 
 

Portret użytkownika GreenhauseESP

Pewnie wkurzyli sie o to ze

Pewnie wkurzyli sie o to ze porownal Hamas, a nie Izreal do nazistow.
A tak naprawde to nie przesadzajmy sa tez wsrod nich dobrzy,normalni ludzie bez checi mordu nie zydow.
Nie wszystko musi byc zagrywka.

Portret użytkownika jooł

proszę o podawanie źródeł

proszę o podawanie źródeł tych informacji, inaczej będzie to tylko tendencyjna informacja która bez podania źródeł jes g-----o warta, a redagujący ten artykuł tallinn jest teraz postrzegany przeze mnie jako pseudo dziennikarz, kolejny szerzyciel paniki. to tyle co chciałem napisać, ciekawe czy ten komentarz sie pojawi pod ''artykułem''?

Portret użytkownika lolo

Całkiem możliwe, że masz

Całkiem możliwe, że masz rację, ale zwróć uwagę na to kto to mówi - ocalali z Holokaustu. Ile mają lat? Może im już na pewnych sprawach nie zależeć i mogą mieć pewnych nadzorców w głębokim niepoważaniu, więc wypowiedź może być szczera. Nie twierdzę, że tak jest ale nie wykluczam takiej możliwości. Mogą to np. robić bo zostali "wyrolowani" przez Holocaust Industry. Taka wewnętrzna zemsta. A może uczciwi? Choć to właśnie problematyczne, delikatnie rzecz ujmując...

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem