Obywatele Izraela zorganizowali w krajach dawnego ZSRR, handel ludzkimi organami

Kategorie: 

Rosyjska prokuratura przedstawiła akt oskarżenia przeciwko siedmiu Izraelczykom, biorącym udział w handlu organami i zajmujących się nielegalnymi przeszczepami w krajach byłego Związku Radzieckiego i Europy Wschodniej. Trzej z nich to rosyjskojęzyczni imigranci.

 

Portal IzRus podaje, że pięciu z siedmiu oskarżonych aresztowano już w maju 2012 roku przez wydział śledczy Lahav 433. Policja ujawniła personalia przestępców: Boris Wolfman (31) z Aszdod, Miriam Rabinowicz (67) z Holon, Avigad Sandler (67) z Petah Tikva, Albert Mordechaj (40) z Aszdod i Moshe Harel (65) z Ramle. Dwóch innych oskarżonych Roina Shimshiloshvili i Zaki Shapira aresztowano później.

 

Nielegalne transplantacje narządów miały miejsce w latach 2008 -2014 w szpitalach w Kosowie, Azerbejdżanie, Turcji i na Sri Lance. Wolfman poszukiwał dawców gotowych sprzedać np. nerkę i wysyłał ich na Sri Lankę i do Turcji, gdzie na „ochotnika” czekali Mordechaj i Shimshiloshvili. Dawcy, rekrutujący się przeważnie z Rosji, Mołdawii, Kazachstanu i innych krajów WNP, a także Turcji, dostawali około 10 tys. dolarów. Klienci, którzy potrzebowali narządów, płacili 100 tys. dolarów za operację.

 

Zdaniem policji, sprzedawcom nerek i innych narządów nie wyjaśniano, jakie mogą być skutki zdrowotne zabiegów i nie zapewniano im odpowiedniej opieki medycznej. Portal IzRus podaje, że podobna działalność prowadzona jest obecnie na Ukrainie. Pewna „grupa przedsiębiorców” dokonuje „czarnych transplantacji” co najmniej od 2010 roku.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Gdybys chciał zlikwidowac

Gdybys chciał zlikwidowac żyda który zmieszałby się z jakąs nacją tak że nie byłbys pewien kto jest kto ,co bys zrobił? Ja bym strzelał tez do tych których nie da się jednoznacznie zidentyfikowac. Bo mniejszym złem jest zabic kilku polaków więcej  niz pozwolic zarazie przetrwac i niszczyc dalej cały swiat jak dzieje się teraz!

"Kto ma rację dzień wcześniej od innych , ten przez dobę uchodzi za idiotę"

Portret użytkownika Mojeimię44

  Wychodząc lekko z

 
Wychodząc lekko z tematu. Nasze pańswto dziś jest własnością żydo-syjonistycznych kapitalistów głównie z zachodu ale również i z naszego kraju. Widzicie żydzi zrobią na wszystkim interes głównie jest to interes nielegalny a nawet jak jest możliwość prowadzenia go legalnie to żydzi zrobią wszystko żeby legalnie było pod interes (ustawią sobie prawo pod interes a nie interes pod prawo.) Dlatego za posłami z sejmu zapierdziela grupka syjonistycznych i żydowskich interesantów proponując różnego rodzaju kożyści majątkowe za ustawy. Zresztą jest to u nas w kraju zalegalizowane. Właśnie przez takie podejście państwo jest odsówane na bok a zaczyna rzązić kapitał przez co mamy kapitalizm. Nasze pańswto obecnie zajmuje się głupotami typu invitro, wiek emerytalny, sport. Chociaż pewnie większość z was z tym się nie zgodzi to mówie szczerze od takich rzeczy powinny być stowarzyszenia, ruchy obywatelskie oraz referenda bo są to sprawy socjalne i społeczne a w nie powinno być zaangażoane społeczeństwo. Państwo powinno się zajmować przedewszystkim:
1. Ekonomią- państwo powinno posiadać własne zakłady, korporacje, zasoby naturalne (państwowe) i to w jak największej ilość żeby dyktować warunki chociażby na rynku pracy, ustalać najniższą krajową ale co najważniejsze zwiększać konkurencyjność między przedsiębiorstwami prywatnymi a państwowymi.
2. Nauką- studia zaoczne tak samo jak dzienne powinny być darmowe i każdy obywatel powinien mieć prawo skończyć je za darmo. Dziś osoby ciężko pracujące a studiujące zaocznie muszą za nie płacić więc nie dość, że pracują żeby żyć to męczą się podwójnie a za doszkalanie muszą płacić.
3. TECHNOLOGIĄ- to chyba najważniejsz dziedzina o którą powinno zadbać państwo. Dlacego? Wiadomo, że w dzisiejszych czasach światowe wojny to wojny technologiczne. Które pańswto ma bardziej rozbudowane drzewo technologiczne  te państwo rządzi. Tak.  Rozwój społeczeńtwa to nauka i technologia. Spójrzmy na Niemcy, Japonie itd. Nasze państwo niestety nie świeci Akademiami technicznymi i to jest największy  błąd.
4. Biotechnologiąi geoinżynierią gntyką- wiem, że to związane jest z technologią ale właśnie są to działy bardzo istotne.
Gdy te wyżej wymienione punkty zostaną spełnione będziemy mogli powidzeć, że żyjemy w państwie demokratycznym a nie kapitalistycznym i że każdy obywatel jest równy wobec państwa a nie równiejszy jest ten kto ma większy kapitał. Zresztą najlepszy ustrój to chyba demokracja technokratyczna z radą starców (gdzie radą starców może być grupa noblistów)- jako przykład Singapur.
Dziś niestety żyjemy w pańswtie kapitalistycznym gdzie rządzi kapitał i prywatne wielkie zachodnie korporacje (syjonistyczne), które na domiar złego, że tu rządzą to na to wszystko nie rozliczają się tu z podatku- czy to jest sprawiedliwe? Syjoniści rządzą tu ale kasę i podatki wywożą na zachód i do Izraela. Koszmar. Pozatym nie bazujemy na naszej technologi tylko na technologi zachodniej przez co zawsze będziemy za zachodem i nigdy go nie wyprzedzimy technologicznie a co za tym idzie i ekonomicznie przez co będziemy zawsze obywatelami drógiej lub nawet trzeciej kategori.

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika anarchisten

Xystos napisał:.. juz

Xystos wrote:
.. juz nietylko"klamliwy jak Zyd" rowniez "morderczy jak Zyd" .. czy aby napewno Pan Adolf H. byl zlym czlowiekiem ?

 
Adolf przedewszystkm był żydem, który nie nawidził żydów i sterowany przez amerykańskimch żydów eksterminował europejskich żydów. Ot taka historia. Tylko nikt tego głośno nie mówi.
 
A żyd jaki jest każdy widzi i wie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem