Nowe zasady higieny w rosyjskiej armii: można myć się codziennie!

Kategorie: 

W statutach wojskowych zarejestrowano nowe zasady higieny, a starsi w jednostkach będą musieli zadbać, aby ich podopieczni zażywali kąpieli zgodnie z nowymi procedurami.

 

O rewolucyjnych zmianach pisze Rossijskaja Gazeta. W koszarowych barakach będą instalowane prysznice. Przewidziano też zakup pralek i odkurzaczy. Ściśle rzecz ujmując, nikt rosyjskim wojakom nie będzie teraz utrudniał mycia co najmniej raz dziennie. Będzie też czas na zadbanie o czystość skarpetek i bielizny osobistej.


Odpowiedni funkcjonariusze przypilnują, aby podległy personel stale dostarczał myjki, mydło i ręczniki, pisze z kolei 47News. Dotychczas wyglądało to tak, że żołnierzy raz w tygodniu spędzano do łaźni i dopiero wówczas możliwa była wymiana bielizny osobistej i pościelowej.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gubernator

Do kogo miał być skierowany

Do kogo miał być skierowany ten artykuł ?. Co mnie interesuje ile razy podmywają sobie jaja Ruskie wojaki ?. 
Panie Administratorze wiem że darzy pan wielkim szacunkiem pana Matkę Rosijje ale to już jest szczyt chamstwa... Lepiej pan napisz że Ruskie świnie zabijają niewinnych cywilów bo biję od pana Bolszewikiem...

Portret użytkownika Roki

To przecież i u nas tak było

To przecież i u nas tak było zupełnie niedawno tj. po 2000.  Za młodego wojaka (kici kici),  raz w tygodniu spędzali nas jak bydło pod prysznice a standardowo z rana i wieczorem 300 sekund na toaletę lol...  Jak dobrze żyłeś ze starymi (znaczy d..ę im lizałeś) to wieczorem puszczali do łaźni.Chociaż można było iść się umyć tam gdzie były kible, bo były też zlewy ale tylko zimna woda w łaźni tylko czasem (tak dla żartu zapewne) zakręcali ciepłą zwłaszcza pod koniec 5 minutówki jak byłeś namydlony i gotowy do płukania hahahahahahahaha a wtedy nie było do śmiechu.….zwłaszcza w zimne poranki, bo ja jesion lol...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem