Niezidentyfikowany dron zestrzelony nad Izraelem

Kategorie: 

Izraelskie lotnictwo zestrzeliło wczoraj bezzałogowca nieznanej przynależności. Do zdarzenia doszło na południu kraju.  O sprawie opinię publiczną poinformowało dowództwo sił zbrojnych państwa żydowskiego.

 

Bezzałogowy samolot zostały zidentyfikowany na radarach, gdy wszedł w izraelską przestrzeń powietrzną wczoraj rano i został przechwycony przez siły powietrzne około 10:00 czasu lokalnego. Jak określono w komunikacie, niezidentyfikowany dron po raz pierwszy był widziany na Morzu Śródziemnym, w pobliżu Strefy Gazy.  Izraelskie myśliwce eskortowały UAV jak tylko naruszył przestrzeń powietrzną państwa. 

 

Po 56 km śledzenia urządzenia został zestrzelony nad opustoszałym terenie pustyni Negew.  W chwili obecnej trwa badanie szczątków UAV przez grupy robocze składające się z ekspertów wojskowych.  Zostali oni poinstruowani, aby przede wszystkim ustalić właściciela zestrzelonej maszyny.

 

Nieoficjalnie sugeruje się, że dron należał do libańskiego Hezbollahu, a fakt, że zapuścił się tak daleko może oznaczać jakąś awarię urządzenia.  Może to też być celowe działanie obliczone na wywarcie odpowiedniego efektu psychologicznego w społeczeństwie żydowskim. W końcu nie jest wykluczone, że był to dron irański, albo przynajmniej, że Iran jest w to zamieszany. Może się nagle okazać, że nie trzeba rakiet balistycznych, aby dosięgnąć Izraela, wystarczą bezzałogowce.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika hal-9000

  pewnie to był dron żydków a

 pewnie to był dron żydków a sami go zesztrzelili i nagrali przelot samolotu który to zrobił aby pokazać "ich szmoc" jaki myśliwiec odpala rakiety z tak bliska ??? a przy ich technologii pociski hellfire odpal i zapomnij są stosowane raczej bardzo często,a przypominam iż te rakietki odpala się nawet jeśli się wroga nie widzi same nakerowuje je radar.pozdrawiam

Portret użytkownika UFO z Bray

Cytuje admina ktory w

Cytuje admina ktory w powyzszym artykule napisal >Po 56 km śledzenia urządzenia został zestrzelony nad opustoszałym terenie pustyni Negew.< I NA TAKIM OPUSTOSZALYM TERENIE SZEDL SOBIE TURYSTA - A MOZE GRZYBIARZ I AKURAT W MOMENCIE ZESTRZELENIA ZUPELNIE PRZYPADKOWO  SKIEROWAL KAMERE TELEFONU KOMURKOWEGO NA LATAJACY OBIEKT I POZNIEJ IZRAELSCY WOJSKOWI POZWOLILI PUSCIC ZDAZENIE NA  Y.T. Niesamowita historiaDlatego osmielam sie twierdzic ze ja w garazu buduje doskonalszy aparat latajacy pod wzgledem technicznym od tego zestrzelonego DRONAPozdro

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem