Niemcy powstrzymali islamskich fundamentalistów, którzy chcieli dokonać ataków terrorystycznych

Kategorie: 

We wtorek w Niemczech przeprowadzono na szeroką skalę akcję, która miała zapobiec planowanym atakom terrorystycznym. Terroryści chcieli tym razem wykorzystać do ataku modele samolotów zdalnie sterowanych.

 

Specjalne jednostki policji przeprowadziły naloty na południu i wschodzie Niemiec, zwłaszcza w Bawarii i Badenii - Wirtembergii, ale także w Belgii, przeciwko podejrzanym o "przygotowanie poważnych ataków na państwo".

"Celem dzisiejszego rajdu było zebranie informacji na temat ewentualnych planów i przygotowanie ataków, a także uzyskanie informacji o źródłach finansowania radykalnych terrorystów islamskich " - powiedział rzecznik policji.

Przesłuchano i zatrzymano kilku Tunezyjczyków, którzy planowali rzekome ataki przy wykorzystaniu modeli samolotów sterowanych radiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Przesłuchano i zatrzymano

"Przesłuchano i zatrzymano kilku Tunezyjczyków, którzy planowali rzekome ataki przy wykorzystaniu modeli samolotów sterowanych radiem."
 
- ile taki "bombowiec" "udzwignie" tego trotylu? 50 g
 
Toż to nawet głowy nie urwie a co dopiero cokkolwiek rozwali. Widać iż "numerowane walizki z bombami" jakie dały kłamczyńskiemu fotel prezesa państwa się przyjęły u innych reżimowych dyktatorów z yUdE jako metoda na utrzymanie koryta w garści. Teraz w sezonie ogórkowym tylko czekać jak politycy zaczną sami sobie podkładać bomby (świnie są nieefektywne jak prokuratorzy nie zamykaja aferałów w pierdlach) pozbywając się w ten sposób konkurencji do wysokich numerków na listach wyborczych premiujących wiecznym życiem w korycie. Tego naczelnego raju każdego yudeopedałczyka. 

Portret użytkownika Takitam

Widzę że nie masz zielonego

Widzę że nie masz zielonego pojęcia o nowoczesnych materiałach wybuchowych. Jeśli myslisz ze trotyl o którym piszesz jest silnym materiałem wybuchowym - to chyba nie byłeś w wojsku, bo 50 g naprawdę mocnego materiału kruszącego ma większą moc niż 20 kg twojego trotylu. Poza tym nie było mowy o tym co te dronki miały transportować. Są jeszcze silne trucizny, są bakterie i wirusy, są też materiały promieniotwórcze.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ