Niemcy nie chcą kanclerz Angeli Merkel na kolejną kadencję

Kategorie: 

Angela Merkel, kanclerz Niemiec, traci popularność wśród Niemców. Większość respondentów nie zamierza na nią glosować w 2017 roku. Potwierdzają to dane opublikowane na podstawie sondażu przeprowadzonego przez instytut socjologiczny Emnid na zlecenie gazety Bild am Sonntag.

 

Badanie wykazało, że 48% respondentów nie chce, aby Merkel ponownie była szefem rządu. Jednak 44% Niemców opowiedziało się za Panią Kanclerz, dając jej szansę w czwartej kadencji. Zasadniczo, Niemcy nie lubią polityki migracyjnej Merkel. Większość ludzi uważa, że źle radzi ona sobie z tym problemem.

 

Specjalne poparciem 55% Merkel cieszy się wśród mieszkańców dawnych Niemiec Wschodnich. Ponadto, jest ona popularna wśród zwolenników CDU/CSU(87%). W badaniu przeprowadzonym w dniu 26 listopada br. wzięło udział 579 osób.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Państwo forumowicze,i drodzy

Państwo forumowicze,i drodzy Rodacy. Jesteśmy w przededniu wielkich zmian, możliwe że Europa kołchozniczo zboczeńska upadnie bo jej zgniłe  elity doprowadziły własne umysły i dusze do połączenia z jakimiś duchami które chcą zniszczyć ludzkość, jak wynika z licznych opracowań jesteśmy atakowani jako kraj chrześcijański i czysty genetycznie, zamieszkały przez białych ludzi o ciągle zdrowych umysłach i duszach ! Nowy rząd jest coraz wścieklej atakowany przez manońsko komunistyczną mafię okrągflostołowych terorystów i media spod ciemnej gwiazdy, którzy chcą naszych pieniędzy i naszych dusz ! Wszystko wskazuje na to że walka się rozpoczyna i zastaną rzucone na szalę wszystkie siły zgniłego zachodu by obalić rząd PiS-Kukiz ! Trzeba stanąć do walki i nie dać się niemiecko nasyłanym pederastycznym elitom eurokołchozu  EU ! "Niemiecka lewicowa „Süddeutsche Zeitung” straszy antydemokratycznym przewrotem w Polsce. W ocenie warszawskiego korespondenta „SZ” Floriana Hassela Jarosław Kaczyński „depcze demokrację” a jego partia „bez żadnych skrupułów” sięga po państwo. Na początku artykułu „SZ” zatytułowanego „Kaczyński depcze demokrację” Florian Hassel przypomina czytelnikom, że Prawo i Sprawiedliwość rządziło już w latach 2005-2007. Miało dojść wówczas do próby „zbudowania niedemokratycznej władzy” i do zepchnięcia Polski na europejski margines. „SZ” przytacza następnie opinie krytyków nowej władzy, których zdaniem Kaczyński od tamtych lat w ogóle się nie zmienił i wciąż stawia sobie za wzór Węgry Wiktora Orbana.: http://www.pch24.pl/panika-w-niemczech--media-twierdza--ze-kaczynski-depcze-demokracje-i-nikt-mu-sie-nie-sprzeciwi,39724,i.html#ixzz3t439N4YA


tu jest potwierdzenie tego o czym napisałem ! film jest szokujący i z napisami polskimi tylko trzeba je włączyć, chcą wymarcia europy ! oficjalnie to mówią !!!
With Open Gates: The forced collective suicide of European nations
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
Sataniści są i są nasyłani przez masonerię by niszczyć chrześcijaństwo ! "W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy włamali się do kościoła pod wezwaniem świętego Wojciecha w dolnośląskich Kawicach. Jako że skradziony Najświętszy Sakrament nie miał wielkiej wartości pieniężnej, proboszcz parafii ks. Paweł Mania podejrzewa, że przestępcom chodziło o zbezczeszczenie konsekrowanej Hostii. Małopolscy Wszechpolacy dotarli do wiadomości o planowanym kolejnym świętokradczym ataku na kościół pw. św. Wojciecha – tym razem w Krakowie. Narodowcy rozpoczęli nocne patrole okolic świątyni.: http://www.pch24.pl/nocne-patrole-w-krakowie--wszechpolacy-strzega-kosciola-sw--wojciecha-przed-zapowiadana-profanacja,39729,i.html#ixzz3t43fuCZB
Ojciec Aldo Buonaiuto, dyrektor "gorącej linii" pomagającej młodym satanistom wyrwać się z ich środowiska, ostrzega przed wzrostem satanizmu, który przyczynił się do powstania "rynku" konsekrowanych hostii. W oświadczeniu opublikowanym w katolickim magazynie "Familia Christiana", ojciec Buonaiuto tłumaczył, że "rozprzestrzenianie się kultu idzie w parze z odprawianiem czarnych mszy, aktami profanacji hostii, gwałtów i tortur". "Wiemy o przypadkach wampiryzmu, a także o rytualnych orgiach, w których udział brała młodzież odurzona narkotykami". 
Na "rynku" ceny hostii wahają się od 80 do 500 euro, w zależności od rozmiaru ich rozmiaru, prestiżu kościoła, z którego zostały skradzione oraz tego, kto je konsekrował.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika achiles

Z INNEJ BAJKI, ALE UWAŻAM, ŻE

Z INNEJ BAJKI, ALE UWAŻAM, ŻE TO WAŻNE I TRUDNO AKURAT Z TYM SIĘ, NIE ZGODZIĆ Z PANEM JANUSZEM, CHOCIAŻ, NIE JEST ON Z MOJEJ BAJKI:

Korwin-Mikke: te hieny zjechały się, by obrabować nas z bilionów euro

Janusz Korwin-Mikke skomentował na łamach "Super Expressu" rozpoczęte wczoraj obrady klimatyczne w Paryżu. "Te hieny zjechały się, by obrabować nas z miliardów i bilionów euro" - napisał lider partii KORWIN. Dodał również, że "nawet sto takich zamachów, jak dwa tygodnie temu, nie wyrządziłoby Francji tyle szkody, co obrady tych hien".

"Gdyby terroryści poczekali poczekali do dziś, mogliby pozabijać parę tysięcy »bojowników z frontu walki z globalnym ociepleniem« i pół Europy biłoby im brawo" - napisał na łamach "Super Expressu" Janusz Korwin-Mikke. Dodał też, że "nawet sto takich zamachów, jak dwa tygodnie temu, nie wyrządziłoby Francji tyle szkody, co obrady tych hien".

Polityk uważa, że obecna walka z globalnym ociepleniem służy jedynie zarabianiu pieniędzy. "Te hieny zjechały się, by obrawować nas z miliardów i bilionów euro" - napisał Korwin-Mikke.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-te-hieny-zjechaly-sie-by-obrabowac-nas-z-bilionow-euro/s6bxr8
Nawet, gdyby przyjąć, że za ociepleniem NASZEGO KLIMATU ODPOWIADA PRZEMYSŁ, to dlaczego za jego redukcję muszą zapłacić wszyscy OBYWATELE, skoro juz płacą we wszystkich produktach, podczas których wyprodukowania zostało dokonane skarzenie KLIMATU??? Przecież wszystkie te koncerny, które najbardziej trują, należą, do prywatnego kapitału, ONI NA TYM ROBIĄ OLBRZYMIĄ KASĘ i jak wiadome jest, tą KASĄ z obywatelami się nie dziela, a bardziej ludzi skubią z KASY, za te swoje towary, czy to samochody, czy to, paliwa, czy nawet prąd i ogrzewanie. Nikt przecież ZA DARMO TEGO, NIE DOSTAJE, a musimy za to SŁONO PŁACIĆ. To dopiero WAŁEK WSZECHCZASÓW, dokonywany, przez tych samozwańczych " możnych " NASZEGO ŚWIATA, takich jak : SHELL, STATOIL, BMW, TAURONY, TEXACO, BP, ORLENY, LOTOSY i wszystkich tym im podobnych złodziej . 
 

 

 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem