Niebo nad Polską znowu pokryło się wzorem siatki

Kategorie: 

W dniu wczorajszym wiele osób na terenie Polski obserwowało smugi kondensacyjne dosłownie szatkujące nasze niebo tworząc wzór siatki. W mediach kompletnie przepadła informacja o tym, że niektórzy piloci samolotów rejsowych uskarżają się na zatrucia toksycznymi substancjami. Czy teoria smug chemicznych jest tylko kolejną paranoją czy po prostu nad naszymi głowami odbywa się spektakl, którego większość osób nie dostrzega ?

 

Chemtrailsy to świetny przykład tego jak można coś robić pod nosem ludzi a oni nie dość, że tego nie widzą to jeszcze, gdy ktoś na to zwraca uwagę wyśmiewają. Dożyliśmy czasów, w których jeśli coś nie pojawia się w TV to tego nie ma a skoro w TV się o tym nie mówi a jeśli już to w kontekście absurdalnych teorii spiskowych to wielu nie dość, że nie patrzy w niebo to od razu z góry wie, że patrzyć nie ma, po co bo nie ma tam nic interesującego.

Okolice Wrocławia - 28 X

Dyskusje o chemtrailsach zawsze sprowadzają się do argumentu, że fakt czy samolot pozostawi smugę czy nie zależy od wysokości i warunków zewnętrznych. Ale przecież wysokości przelotowe samolotów odrzutowych są z zasady podobne i lata się na około 10 000 metrów. Czy zatem na tej wysokości warunki są aż tak zasadniczo inne na różnych szerokościach geograficznych?

Wydaje się, że na takiej wysokości wszędzie są one podobne, jest zimno, nie ma chmur, bo chmury są niżej. Każdy, kto leciał kiedykolwiek samolotem wie o czy piszę. Jest jeszcze jedna zaskakująca sprawa, która nie przestaje mnie zastanawiać? Czy ktoś widział kiedyś chemtrailsy w Egipcie? Kilka razy tam byłem i nigdy nie widziałem żadnej smugi, która by się utrzymała dłużej niż kilkanaście sekund. Czy u nas pogoda na wysokościach przelotowych jest aż tak różna od tamtej, że niektóre smugi utrzymują się dłużej a inne znikają?

 

Zastanawiające jest to jak skuteczna jest ta oficjalna propaganda. Ludzie są programowani na poglądy w sposób o wiele bardziej agresywny niż w czasach propagandy nazistowskiej.  Niektórzy zauważają, że bezwzględny zakaz tak zwanego „propagowania poglądów faszystowskich” jest w Europie z tego powodu, aby niektórzy nie zauważyli, że to, co w istocie budowane jest na naszym kontynencie jest kontynuacją myśli pierwszego wielkiego założyciela Unii Europejskiej z lat 40tych tego wieku, czyli nie świętej pamięci piekłoszczyka Adolfa Hitlera.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Powiem tak... Nie widziałem

Powiem tak... Nie widziałem wątku tak minusującego wiedzę o chemitralach. Niewątpliwie "władza" rozpaczliwie  robi wszystko, by sprawę planowanego ludobójstwa rozmydlić, ośmieszyć i zdeinformować. Ilość najemników NWO jest w tym wątku przytłaczająca i co jest znamienne...:...minusowanie zaczyna się w terminie odległym od opublikowania wątku... A więc jest coś na rzeczy...!

Portret użytkownika lechu.

Dzisaj nad Lublinem

Dzisaj nad Lublinem poobserwowałem sobie smugi kondensacyjne które były w większości przypadków długie i trwałe(choć nie tylko) i mam takie pytanie do zwolenników chemtrails. Jak by wytłumaczyli takie cuś. Otóż w wielu tych długich smugach po pewnym czasie robiły się przerwy, sublimowały odcinkami i znikały, a te fragmenty które przetrwały, nawet ulegały wzmocnieniu. Chcę podkreślić że nie widziałem tych przerw zaraz za samolotami, tylko w znacznej od nich odległości.

Portret użytkownika January

I ja rozumiem: "nie

I ja rozumiem: "nie denerwujcie się, miejcie w sobie Boga i Miłość, to tylko ich kiepskie próby kontroli nad Wami..." - bo tak nam radzą niektórzy na forum... ale jak to widzę to krew się we mnie gotuje i klnę kurwa na głos!

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ileż tych komentarzy!

Ileż tych komentarzy! przepraszam ale nie miałem ochoty się wczytywać w wasze komentarze/dyskusje lecz sprawa jest prosta JESTEŚMY WARZYWAMI I TEN STAN STARAJĄ SIĘ UTRZYMAĆ, admina mi żal bo domyślam się perspektywy stworzenia tego portalu, lecz gdy patrze na ilosc komentarzy alarmu malych ludźków nie mających co zjeść, a temat taki jak ten (tak wszyscy macie racjonalne wytłumaczenie tak jest co MY możemy zrobić)za niskie gowienka jestesmy aby oceniać zacznijmy oceniać siebie samych w koncu.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika babinicz

Chemiczne czy nie, powinniśmy

Chemiczne czy nie, powinniśmy zaprotestować przeciwko temu zjawisku. Mamy prawo do błękitu nieba, do słońca i czystego powietrza. Jeśli smugi te zależą od wysokości na jakich przelatują samoloty (niezła ściema) to może poprostu obniżyć nominalną wysokośc zamiast bezkarnie orać niebo tworząc chmury. Trudno się dziwić że klimat wariuje po takich opryskach.
 
PS czemu w krajach afrykańskich takich smug nie ma?? I czemu niektórzy tak się denerwują gdy usłysza o chemitrails?

Portret użytkownika Odrobinę rozsądku jedni i drudzy.

Nie potraficie niczego

Nie potraficie niczego dowieść. Czy naprawdę uważasz, że jedyną wyrocznią i słusznym dowodem jest filmik na Youtube ? Podajecie źródła na innych stronach, które z kolei podają z innych stron. Większość z tych stron ma domeny zarejestrowane na prywatne osoby. Co to oznacza ? Że siedzi jakiś Felek w domu i wyszukuje informacji. Znajdzie na jakimś gówno wartym portalu, przetłumaczy z błędami, a potem jest powielanie tej informacji. A jak już powieli się 100 albo 200 razy na różnych stronach, to uważacie że jest to FAKT. No bo przecież gdyby było inaczej, to nie pisałoby o tym kilkadziesiąt różnych stron. Z całym szaucunkiem, ale po stylu wypowiedzi, interpukcji, gramatyce i ortografii widać, że często do powiedzenia mają najwięcej jacyś piętnastolatkowie. To trochę żałosne, wymyślanie jakiejś tezy i obrona jej, poprzed podanie linku do "jakiegoś" zdjęcia, czy filmiku, którego nawet nie wiadomo kto jest autorem, gdzie zostało zdjęcie zrobione, co prezentuje, czy nie zostało przerobione. Na codzień obrabiam wielkie ilości zdjęć i wiem jak łatwo coś nadinterpretować, co jest na fotce. Wiem również jak łatwo coś na zdjęciach zmienić. 90% zdjęć to fejki, których nawet ludzie nie komentują, bo ingerencja w zdjęcie jest aż nadto widoczna dla osoby która się zna. Szkoda więc czasu na uświadamianie. Skąd wiesz, czy "kobieta z psem" która wrzuca jakieś rewelacyjne zdjęcie, nie jest w rzeczywistości małolatem, który właśnie zrobił swoją pierwszą przeróbkę fotki w pirackim, ściagniętym photoshopie. Nie dziwi Was to, że czasem opisuje się coś jako MEGAZJAWISKO, a w sieci jest jedno zdjęcie tylko ? Ufo nad moskwą ? Czemu tylko jedna osoba nagrała filmik, skoro mieszka tam (nieoficjalnie) 13 mln mieszkańców ? Dlaczego w czasach kiedy każdy ma komórkę z aparatem, większość relacji odbywa się na podstawie "opisu" danej osoby. Czemu nikt nigdy nie zarejestrował czegoś, nad czym nie byłoby wątpliwości czy spekulacji ? Myślę że trzeba do tematu trochę więcej dystansu, bo niektórym się po prostu nudzi i mają niezłą polewkę z tego, co wrzucą na forum, jako pożywkę dla innych. I raczej nie we wszystko trzeba wierzyć.

Portret użytkownika pepe

a Ty co potrafisz? poza

a Ty co potrafisz? poza negowaniem wszystkiego i łykaniem z zamknietymi oczamy informacji z TV? Znasz inne miejsce gdzie niewygodne filmy maja szansę zaistnieć poza YT i jemu podobnymi portalami? Ja wiem Ty byś chciał to zobaczyć np. w TVN zaraz po TzG. Kiedys na YT zaistniał film "Świat według Monsanto" oczywiscie ignoranci wysmiewali film ze wzgledu na miejsce gdzie był dostepny. Kilka lat potem ten film puścił C+. Dla mnie jeżeli teoria nie pasuje do faktów to staram się zmienić teorie bo trudno o zmianę faktów. Jeżeli dla Ciebie wiarygodnym jest oficjalny raport rządu USA z wydarzeń 11.09.2001 to Twoja sprawa, ja prędzej niż w ten raport uwierzę w teorię o sierotce Marysi razem z jej krasnoludkami.Tobie i innym podobnym do Ciebie ludziom polecam obejrzeć film dokumentalny "Orwell przewraca sie w grobie" (Orwell rolls in his grave), jest do obejrzenia .. w Internecie, ale spokojnie był emitowany na Planete, jest z polskim lektorem. Kapitalny dokument z którego dowiesz się więcej niż z tak lubianej papki serwowanej przez publiczną TV. No ale tam trzeba właczyć myślenie i zmusza do refleksji, co wielu przerasta. Dla lewniwych podaję linka:http://video.google.com/videoplay?docid=-3933870709331196363 Pozdrawiam

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem"

Portret użytkownika ojej

W życiu bym nie pomyślał ilu

W życiu bym nie pomyślał ilu tu expertów od wszystkiego. Znacie się na chmurach, jak przepływają, jak się tworzą, jak kotłują i jak poruszają. Wiecie wszystko na temat silników, spalania, techniki lotniczej, awioniki. Co ciekawe, największe tajemnice świata stoją dla Was otworem - bo wszystko jest w internecie ?? Każdy z was pseudointelektualiści w dodatku, doskonale wie, co znajduje się w obiekcie RIESE, co dokładnie zawierają chemtrails, jak trzeba je rozpylić i kiedy, oraz kto z kim o czym rozmawiał, planując zamach na JFK. A wszystko to wiecie z netu. Gratuluję poczucia humoru. Piszecie cztery strony komentarzy o dwóch słońcach czy księżycach, a żaden nie ma pojęcia o tak podstawowych pojęciach jak refrakcja. Zachwycacie się filmikami nagranymi komórką, na których prawie nic nie wiedać. Ba - nie dość że wiecie co tam dokładnie na nich jest, to wiecie również co jest w środku, skąd dokąd leci i co ma zamiar zrobić. Tworzycie teorie, które wogóle się nie sprawdzają. Nibiru miała być widoczna już dawno - nie jest. Koniunkcja planet z przed kilku dni miała wywołać kataklizmy - nie wywołała. Ludziom trucizny rozpylają od lat 60-tych aby umierali - nie umierają. Wręcz przeciwnie - jest ludności coraz więcej. W jaki sposób macie zamiar przekonywać ludzi, do swoich racji, skoro nic nie ma pokrycia w rzeczywistości z tym co mówicie ??

Portret użytkownika 668669

He, i teraz cie dojadą. Od

He, i teraz cie dojadą.
Od idiotów, niedowiarków, nazwą cie głupcem . Przytyków i osbistych wycieczek bedzie bez liku.
I gdzie teraz jest admin?
A spróbuj zapytać o Exif do zdjęcia podwójnego księrza

Czemu tyle pięknych, wyraźnych zdjęć smug na niebie?
Te zdjęcia niczego nie wnosza i nie tłumaczą
Co innego gdy by zrobić badanie spektoskropowe na ich podstawie

Podstawowa zasada :
nie umiesz wygrać na argumenty - zdyskredytuj swego rozmówce

Portret użytkownika devoratus

Właśnie Twój poprzednik zajął

Właśnie Twój poprzednik zajął się dyskredytowaniem. Jeśli wie lepiej - niech nas oświeci, będę mu bardzo wdzięczny.
 
Niestety zamiast tego mamy tekst w stylu, "Tak, bo wy się nie znacie, piszecie, mówicie, szukacie, zmyślacie"... Same "ecie" i "acie".
 
Pier...icie Hipolicie...
 
Pytać o "exif" kobietę, która na spacerze z psem zrobiła zdjęcie komórką...
Może ja poproszę o binarne źródło waszych wypowiedzi - najlepiej w czystym ASCII...?
 
Nazwanie kogoś głupcem to nie obelga - jest nim każdy z nas.

 

 

Portret użytkownika pepe

Metod dezawuowania jest

Metod dezawuowania jest wiele, przyczyn również.Jedną z metod moze być "doklejenie" do wątku jakiejś bzdury lub rzeczy idiotycznej przez co cała teoria traci na wiarygodności i większość ludzi ją odrzuca już na wstępie, o co własnie chodzi osobom zaiteresowanym. Wystarczy że połączy się np. smugi chemiczne z reptilianami czy depopulacją bo z UFO trudniej i już część społeczeństwa jest przekonana że całość to jedna wielka bzdura i "teoria spiskowa". Warto pamiętać co powiedział kiedyśMahatma Gandhi: Najpierw Cię ignorują,, Potem śmieją się z Ciebie,,, Później z Tobą walczą,,, Później wygrywasz,,,

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem"

Portret użytkownika wojtekb

Ja od początku uważałem, że

Ja od początku uważałem, że różne kształtowanie się smug zależy od mas powietrza, wilgotności i ciśnienia, ale gdy zauważyłem nad moim domem,  wyraźnie wycięty kawałek smugi to mnie bardzo zastanowiło
no i mam już duże wątp[liwości
można by było powiedzieć że na różnych wysokościach są różne masy powietrza i różne ciśnienie, ale wątpię żeby samolot, który leci swoim pasem nagle obniżał pułap Ja tak właśnie myślę
--- TO JEST TAKA MOJA ODPOWIEDZ NA POST ISRAFEL---

Portret użytkownika Dżyszla

Mnie jeszcze jedno

Mnie jeszcze jedno przekonuje, że coś jest nie tak. Odnosząc się do mojej wypowiedzi z 2011-09-29 18:53, gdzie podałem linka do zdjęć (przypomnę: http://www.dzyszla.aplus.pl/blog-1316347407.html). Wystarczy zwrócić uwagę na pierwsze zdjęcie - czy ktoś widział, aby chmura w ten sposób "opadała"? Chmury się "kotłują" kręcą, zmieniają. Ale nigdy nie widziałem, aby chmura stała w miejscu i powoli opadała, a nie był to deszcz. Nawet jeśli to złudzenie i w rzeczywistości w bok to jest - idealna równomierność tego zjawiska stwarza niewiarygodnym fakt, że jest to efekt działania wiatru. Pozostaje tylko jedno - ciężkie, opadające drobinki zarodników kondensacji. Czyż się mylę?

Portret użytkownika dod

po co to robią wszystko ?

po co to robią wszystko ? Zadajcie sobie pytanie : kim są sataniści i po co to robią ? Masoni kim są ? I jakie mają cele ? I będziecie wiedzieć Smile Myślicie , że im kasa się podoba ? Oni mają jej aż naddto !

Portret użytkownika gregt

Devoratus ! Zgadzam się z

Devoratus ! Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości !!!I mam gdzieś czy dostanę czy nie dostanę 10 minusów od nawiedzonych oneciarzy czy innych mądrali co to wszystko kojarzy im się z obroną krzyża albo moherami ... Normalnie tylko padać  przed takimi argumentami i zamknąć gębe na kłódkę ... Oczywiście zapewne jest sprawą daremną, namawianie takich "oświeconych ekspertów" jak pan Brigg, aby zrobili jakąs kwerendę żródłową wcześniej -  zanim się wypowiedzą na przykład na temat chemtrails ... Okazałoby się wtedy może, że w tym temacie nie wypowiadają się tylko sami " nawiedzeni " czy durnie, którzy nie mają do roboty nic lepszego tylko patrzeć w niebo ...Ciekawe też jak długo będzie trwało to uporczywe porównywanie chemtrails ze smugami kondensacyjnymi ... Oczywiście nie jestem żadnym ekspertem w tej sprawie i bardzo chętnie też bym usłyszał wreszcie, dlaczego w takim razie niektóre smugi kondensacyjne znikają po minutach a niektóre rozszerzają się i utrzymują godzinami ... Lata też mam swoje i pamiętam z dzieciństwa okresy  nasilonych lotów - samolotów (jeszcze) radzieckich, z lotniska pod Kołobrzegiem - co trochę uprzykrzało wczasy... Jednak nie towarzyszyła temu wtedy żadna " szachownica" na niebie, a niebo pozostawało błękitne a nie w jakimś kolorze " mlecznoniebieskim " ... To tak w kontekście tych obecnych ćwiczeń NATO w Polsce ...Poza tym, tak na koniec ... Faktycznie też zauważyłem ostatnio nad Krakowem sporo tych "smug kondensacyjnych"  i tak się zastanawiam czy można to powiązać z odczuwanym przeze mnie - ostatnio własnie ( słyszałem też o tym od kolegi ) jakimś dziwnym raczej poczuciem zmęczenia ... Czy może ktoś ma podobne wrażenia ?Pozdrawiam Admina ! Bardzo ciekawa strona i dobrane informacje w temacie ... Podziekować tylko za włożony trud i pracę !!!  

Portret użytkownika ANTYBARAN

Panowie wydawało nam sie ;)

Panowie wydawało nam sie Wink "autorytety" jak bigg i reszta baranów zdecydowanie wiedzą lepiej co my widzieliśmy i co tu i w całym kraju,się dziej. Nasi chłopcy piloci porostu lubią latać nieekonomicznie przez cały boży dzień w sumie to 2 dni, to normalna procedura w wojsku bo dowódca pólku lubi patrzeć jak chłopaki poszczają chmurkę za ogonem w terenie zabudowanym. kocha również wzorki krzyże i  kratkę. Dla niedowiarka wyżej w sprawie sensownej odpowiedzi. Sensowna odpowiedz jest tak że nie trzeba ton tylko cząstki nano lub bliskie nano bo sie i tak rozpadną w cieple silnika następnie wprowadzone do atmosfery zaczynają skupiać wodę w coraz większe skupiska. wystarczy powiedzmy 20g w baku samolotu. (soli kuchennej, srebra, siarki, al, mg,jodku lub innych )Dla czego to robią zapytasz ? Odpowiem dziś i wczoraj robili to żeby odbić promieniowanie słoneczne.Jak dla mnie super dbają o nas.Ale czesto robia to w taki sposób żeby jak najbardziej spieprzyć robotę rolnikom, głownie robią to loty cywilne . Powiesz że bzdura, paranoja, a  ja powiem, usiądź na dupie wyłącz youcan dance bo to ci w życiu nie pomoże, włącz pogodynka/radary i sat 24 będziesz widział ruchy naturalnych chmur. i zobacz różnice deszcz pada tam gdzie nie ma chmur na szlakach samolotów. W tym roku mokrych szlaków  jest  z 30 w zeszłym były tylko 4. jak poświecisz więcej czasu sprawdzisz zapiski archiwalne przyrównasz to do terminów  agrotechnicznych to zobaczysz że coś tu nie gra. deszcze wywoływane były tylko na 4 szlakach dzięki temu nadmiar wody spadał tylko na wąskie fragmenty kraju w momencie zapotrzebowania na wodę. wiec jeśli w skali roku wprowadzili 20 ton syfu nawet w kwocie astronomicznej i wyssanej z palca powiedzmy 50.000  za tonę i porównasz ile zarobią na exporcie do polski żywości która nie urosła na polskich polach.Oraz zrozumiesz  jak wiel się pieprzy w gospodarce w momencie wysokich cen żywności . To sam znajdziesz odpowiedz kto i po  co. i czy to sie opłata 

Portret użytkownika January

To zaczęło się w tamten

To zaczęło się w tamten weekend i nasila się z dnia na dzień. Zgrali się z piękną bezchmurną pogodą i mocnym słońcem. Ja też chodze przybity na bezdechu od kilku dni. Chciałem zwalić winę na papierosy, ale tego nie zrobię Wink Pozostaje nam obserwować kiedy to się skończy i szukać rzeczy z którymi to się zgra w czasie. Może uda nam się dojść do czegoś..... wiem, że blokują nam kochane Słońce, że trują, że sterują pogodą, ale szerszy obraz może nam powiedzieć więcej. Patrzcie z perspektywy kosmosu i widoku na cały Układ Słoneczny, Ziemię i populację. Co oni kombinują? Odpowiedź już niebawem.... oj dzieje się, w ciekawych czasach żyjemy.W czsach w których każdy chce mieć swoje własne miejsce na Ziemi, pod chemicznym niebiem. 

Portret użytkownika Olgutek

Większość ludzi widzi , co

Większość ludzi widzi , co dzieje się na niebie.Jest to przerażające , bo nikt z nas nie ma na wpływu.Idityczne komentarze , że to dla ogólnego dobra - darujcie sobie.Wolę , żeby zabiło mnie słońce niż nieodpowiedzialność idiotów od geoinżynierii.Przez tysiące lat nic się strasznego nie wydarzyło i pewnie nadal byłoby tak samo , gdyby idiotom nie zachciałoby się zabawy w Boga lub Matkę Naturę.Pozdrawiam.

Portret użytkownika ama12

Mieszkam niedaleko lotniska

Mieszkam niedaleko lotniska wojskowego i wiem, że przy rutynowych lotach zadnych smug nie ma. Jedyne co się zwiększyło dzięki manewrom to hałas. To nie wojskowe samoloty pryskaja nas jak stonkę ale cywilne. Nad Poznaniem wczoraj i dzis  - jakby ktoś grał na niebie w kółko i krzyżyk.

Portret użytkownika iness

Dziś specjalnie patrzyłam w

Dziś specjalnie patrzyłam w niebo nad Wrocłwiem i faktycznie było bardzo dużo smug, co chwile nowe, utrzymywąły sie one kilka godzin i powoli zamieniały sie w podłużne "kropkowate" chmurki a na koniec wszystko zaminiło sie z mglista woalkę chmur, które świeciły w czasie zachodu słońca na jaskrawo pomarańczowo - wyglądało to bardzo dziwnie - tak "nuklearnie". Porobiłam parę zdjeć w odstępach kilkugodzinnych - widziałm też dwa samoloty, których smugi znikały zupełnie po ok. 2 minutach za samolotem - takie smugi kondensacyjne pamietam z dzieciństwa - byłu zupełnie inne niż te które były na niebie kilka godzin i zamgliły niebo.

Portret użytkownika morowin

tak jak ktoś pisał co ma dom

tak jak ktoś pisał co ma dom koło lotniska w krzesinach koło poznania Smile i skończył liczyć na 70 Smile ma racje , pracuje aktualnie na osiedlu kopernika na 11 pietrowym bloku i mam świetny widok na całe miasto Poznan i okolice i dziś i wczoraj jest rzeż na niebie latają jedne za drugim i obok siebie momentami wyglądalo jak by miały nawet wlecieć jeden w druki ... miłej spokojnej nocy wam życzę i spokojnego dnia Smile będzie dobrze  tylko nie głosujcie na wyborach !  Smile

Niektórzy ludzie czynią swiat wyjątkowym tylko dlatego , że są

Portret użytkownika Gabriel

Czy chemitrails to na pewno

Czy chemitrails to na pewno smugi kondensacyjne, skąd taka pewność, że tylko jest to fizyczne zjawisko uboczne, a nie przy okazji zamierzone ? Co więc można powiedzieć o takich wypowiedziach jak ta oficjalna naukowca:"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie  temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób  ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."http://teoria-spisku.blog.onet.pl/Oficjalne-potwierdzenie-Chemtr,2,ID405468932,n Czytałem już wcześniej o pomysłach kontrolowanych zapyleniach atmosfery z wulkanów, malowaniu dachów na biało, albo i rozpylaniu odbijających zwierciadeł na orbicie okołoziemskiej i wszystkie te pomysły były bajdurzeniami naukowców, nie teoretyków spiskowych.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem