Naukowcy twierdzą, że to choroba Parkinsona Hitlera doprowadziła do klęski Niemiec w II wojnie światowej

Kategorie: 

Grupa brytyjskich naukowców wierzy, że postępująca choroba Parkinsona była główną przyczyną klęski hitlerowskich Niemiec w drugiej wojnie światowej. Z powodu postępującej choroby Adolf Hitler zaczął podejmować  głupie i pochopne decyzje.

 

Raghav Gupta pisze, w artykule dla magazynu World Neurosurgery, że on i jego współpracownicy przeprowadzili analizę choroby Hitlera na podstawie dostępnych zdjęć i filmów. U wodza Trzeciej Rzeszy zauważono typowe dla Parkinsona drżenie lewej ręki, skrzywienie kręgosłupa i ogólne zaburzenia funkcji motorycznych. Wszystkie fotografie wykonano w latach 1933 - 1945.

 

Naukowcy uważają, że choroba Parkinsona miała  destrukcyjny wpływ na strategiczne umiejętności Führera, tj. otwarcie frontu przeciwko ZSRR i niemożność obrony Normandii po lądowania aliantów. Jest to pierwsze badanie, wskazujące, iż przyczyną klęski Niemiec w drugiej wojnie światowej, była niedyspozycyjność wodza.

 


 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

A tak naprawde przyczyną

A tak naprawde przyczyną upadku III Rzeszy było skumulowanie sił międzynarodowego żydostwa przeciwko Niemcom i oddanie przez Amerykanów Związkowi Sowieckiemu sprzętu wojskowego wartego setki miliardów dolarów. Ot bo Amerykańcom się Hitlera swoimi obalać nie chciało więc wysłali na rzeź ruskie mięso armatnie.

 

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

wszystkiemu winni politycy. o

wszystkiemu winni politycy. o tym pisała już biblia...
 
... A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne.  1Władcy bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, niewdzięczni, niegodziwi, 3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń ...

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika achiles

Właśnie leci na DISCOVERY

Właśnie leci na DISCOVERY film dokumentalny poddający w wątpliwość śmierci hitlera u schyłku II WOJNY ŚWIATOWEJ. Twierdzą w tym dokumencie, że hitler zawarł dil z JANKESAMI, w ramach którego w zamian za nazwiska wszystkich wybitnych konstruktorów machiny wojennej III RZESZY, hitler i jego pani Ewa, bezpiecznie opuścili Niemcy i udali się do Norwegii, skąd, na pokładzie UBOTA bezpiecznie wyruszyli, do ARGENTYNY i tam osiedli w HACJENDZIE, żyjąc normalnie, do czasu ich śmierci naturalnej, ze starości wynikającej.  Ponoć badana czaszka hitlera będąca w Moskiewskim muzeum II WOJNY ŚWIATOWEJ w 2009 roku, okazała się być fałszywa. I W CO TU WIERZYĆ W CZASACH OGÓLNEJ DEZINFORMACJI ŚWIATOWEJ ???

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem