NATO opublikowało nagranie samolotu rosyjskich sił powietrznych nad Bałtykiem

Kategorie: 

Dzisiaj rano NATO opublikowało film z rosyjskim samolotem, lecącym nad Morzem Bałtyckim. Przelot zarejestrował 6 grudnia br. holenderski myśliwiec F-16.

 

Właśnie tego dnia nad Bałtykiem widziano około 30 samolotów rosyjskich sił powietrznych. Wśród nich były myśliwce, bombowce i samoloty transportowe. To już kolejna z wielkich prowokacji, do których z winy Rosjan dochodzi w Europie.

 

Rosyjskie samoloty przeważnie zachowują się tak jakby imitowały zadania bojowe. Mają też wyłączone transpondery i nie odpowiadają na wywołania radiowe. NATO w takich sytuacjach wysyła dyżurne myśliwce celem przechwycenia intruzów.

 


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Artukuł rodem z TVN i

Artukuł rodem z TVN i Plebsatu...
Po pierwsze brak im najważniejszej informacji: WSZYSTKO ODBYWA SIĘ W  PRZESTRZENI MIĘDZYNARODOWEJ!
Po drugie: Nawet jeśli dochodzi do pojedynczych naruszeń przestrzeni danego kraju, to ja mam pytanie do rusofobów: JAK TO SIĘ MA DO DZIAŁAŃ USRAELA I NATO USKUTECZNIANYCH NA POŁOWIE KULI ZIEMSKIEJ PRZEZ OSTATNIĄ DEKADĘ?

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika dąb

tak to się ma , że NATO

tak to się ma , że NATO przyznaje sie do tego co robi a ruscy są na tyle tchórzliwi że zaprzeczają rzeczywistości . Ruscy nie boją się opini światowej tylko boją się swojego narodu trzymając go w kłamstwie. Biedny naród jest podatny na hasła zrywu narodowego , nie tak jak społeczeństwa zachodu , które żyją w dobrobycie. Gdyby do przeciętnych Rosjan doszło , że to Putin wywołał bratnią wojnę na Ukrainie , że zerwał umowy międzynarodowe o nienaruszalności granic Ukrainy to zrozumieliby , że to oni postępują jak faszyści , a słowo faszysta dla Rosjan jest największą potwarzą. Rosjanie są poczciwymi i prymitywnymi ludźmi dlatego tak łatwo nimi rzadzą dyktatorzy. 

Portret użytkownika SurvivorMan

Rosja wywołała wojnę na

Rosja wywołała wojnę na Ukrainie? Fajny ci obraz świata wtłoczono dzięki odbiornikowi telewizyjnemu...
Ja widziałem że nie od przejęcia Krymu się cały ten syf zaczął, tylko od jawnie przeprowadzonego zamachu stanu na legalnie wybranego Prezydenta... Zamachu stanu wspieranego przez USrael, Unię Jewropejską i ich podnóżków z Knesejmu! Cały zestaw późniejszych wydarzeń, był tylko następstwem nieodpowiedzialnej polityki Zachodu!
A co do USraela i NATO... Masz rację... Nie kryją się z tym co robią... BO TEGO SIĘ NAWET UKRYĆ NIE DA! Zrobili sobie przez ostatnią dekadę wycieczkę po Bliskim Wschodzie i Afryce, doprowadzili do śmierci ponad miliona ludzi i totalnie zdestabilizowali co najmniej 4 kraje... Brawo... Krzewienie demokracji idzie pełną parą...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem