Następne doniesienia o dziwnych głośnych dźwiękach w USA

Kategorie: 

Kolejna społeczność w Ameryce została zaniepokojona bardzo głośnymi odgłosami. Do zjawiska doszło 6 grudnia i było słyszalne na całym Rhode Island. Niektórzy twierdzą, że dzwięk był tak głośny jakby doszło do jakiejś eksplozji, ale nie sposób ustalić gdzie i czy w ogóle coś wybuchło.

 

Jest to kolejne z serii tego typu wydarzeń, jakie miały ostatnio miejsce w Stanach Zjednoczonych. Natura tych zjawisk pozostaje niejasna, ale mieszkańcy domagają się wyjaśnień. Niektórzy twierdzą, że głośny grom wystąpił po wielkim błysku na niebie. Mogłoby to oznaczać, że mnogość doniesień o głośnych gromach w USA to w istocie opisy tego samego zjawiska, związanego na przykład z wpadaniem w ziemską atmosferę jakichś znacznych fragmentów kosmicznego gruzu.

 

Najłatwiej byłoby winić za to rój meteorów o nazwie Geminidy. Tylko, że szczyt ich aktywności przypadał na 13 do 14 grudnia a wiele przypadków głośnych dźwięków na terenie USA miało miejsce przed tymi dniami. Mimo to jest to jak najbardziej racjonalne wytłumaczenie tych zjawisk.

 

Niektórzy proponują tez inne wyjaśnienie, eksplozję metanu wydobywającego się z oceanu. Ta hipoteza może być traktowana poważnie tylko w stosunku do zjawisk dźwiękowych rejestrowanych w okolicy wybrzeża, W kontekście Rhode Island takie wyjaśnienie można jeszcze rozważać, ale występowanie gromów w kontynentalnej części Ameryki powoduje, że zastosowanie tego wyjaśnienia, jako uniwersalnego wytłumaczenia wszystkich tego typu fenomenów jest dość trudne do udowodnienia. Sprawa ta nadal pozostaje niewyjaśniona.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dzisiaj o 3 nad ranem

Dzisiaj o 3 nad ranem wyszedłem przed dom i słyszałem dźwieki przypominające głośny sonar( jak w łodziach podwodnych). Jest to dźwięk wybitnie cywilizacyjny i to ziemskiego pochodzenia.
 Jestem przekonany, że w ten sposób zostaje namierzana mapa celów uderzenia HAARP, lub określanie współrzędnych w innym celu....
(południowe okolice Wrocławia -15 km)

Portret użytkownika Moro

To są tylko testy. Sprawdzają

To są tylko testy. Sprawdzają jak ludziki zachowują się przy takich dzwiękach. Gdy zacznie się projekt, do dzwięków dołączą efekty wizualne i wtedy będzie wesoło. Podejrzewam że większość ludzi popuści w gacie. Ale o tyo im chodzi. Chcą nas złamać strachem. Stara metoda, więc mam nadzieję że nie wszyscy się na to nabiorą.

Portret użytkownika Radecki

Zaczynają mnie już nudzić

Zaczynają mnie już nudzić informacje, że w Ameryce to, w Ameryce tamto. Jakby świat był jedną wielką Ameryką. A już szczególnie gdy widzę artykuły o "dziwnych dźwiękach", oczywiście w Ameryce. Szkoda czasu na zajmowanie się ich problemami, które jak wiadomo są fikcją bo Amerykanie jak mało kto potrafią robić ludzi w balona.  

Portret użytkownika nanashi7

Nie tylko w Ameryce. W Rosji

Nie tylko w Ameryce. W Rosji i innych karajach Europy też było to słychać. Niektórzy pisali że w Polsce słyszeli. Te dźwięki mają różne źródło. Może to być spreparowane nagranie, zmiana częstotliwości Shumana, roboty przemysłowe (w Kijowie te dźwięki były wynikiem budowy metra) i HAARP. Mogą to być też testy tajnych pojazdów latających czy efekt budowy podziemnych schronów. W New York też budują metro, więc tam wiadomo skąd dźwięki. Ogólnie, wszystkiego nie zwalajmy na HAARP.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem