Najwcześniejsze od pół wieku opady śniegu w USA

Kategorie: 

Niezwykle wczesne i obfite opady mokrego, ciężkiego śniegu wystąpiły wczoraj na terenie północnego wybrzeża Atlantyku w USA. Drzewa pokryły się białym puchem, ale mokry śnieg spowodował tez uszkodzenia sieci energetycznych, co spowodowało przerwę w dostawie energii dla 2 milionów osób w regionie.

 

Przynajmniej trzy osoby nie żyją z powodu tego intensywnego zjawiska atmosferycznego. Ofiary to w większości wynik upadku drzew i porażeń prądem z powodów wspomnianych powyżej.

W niektórych miejscach w Massachussets opad stworzył pokrywę śnieżną o grubości do 60 centymetrów. W Nowym Jorku dochodziła do 40 centymetrów. Władze lokalne ostrzegają, aby w tak trudnych warunkach albo w ogóle nie podróżować albo robić to z wielką ostrożnością.

Ostatnio taki nagły, wczesny opad śniegu był w wielu miejscach ponad 50 lat temu, ale nigdy nie zanotowano takiej intensywności.

 

 

Komentarz ZnZ:

Jak widać następuje sezonowa ewolucja zjawisk atmosferycznych i tak jak w Europie musimy się jeszcze zmagać z wielkimi ulewami tak w USA są to już wielkie opady śniegu. Wszystko wskazuje na to, że to następny etap, jaki nas czeka w nadchodzących miesiącach.

 

 

Źródło: http://www.foxnews.com/weather/2011/10/29/early-storm-pelts-east-coast-with-wet-heavy-snow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Teresa

Judyto- ja ci wierzę,

Judyto- ja ci wierzę, wspieram i w sercu uznaję Pana Jezusa za króla i chcę mu ofiarować swoje cierpienia (chociaż wiem, że to jest bardzo trudne do przyjęcia), ale żeby  reszta ludzi zrozumiała w czym rzecz, musi zabraknąć mamony na zakupy w supermarkecie i kanapy z telewizorem +kompem.Inaczej nie pojmą.Niektórzy obiecywali, że 29.10.2011 wyrzucą książki jakowejś Bławatskiej i Sagany na śmietnik, a więć może juz czas?

Portret użytkownika Joe_Black

Mi się też wydaje że

Mi się też wydaje że działalnośc człowieka nie ma aż tak dużego wpływu na zmiany na ziemi, wkoncu każde cywilizacje przez to przechodziły, a były o wiele bardziej uduchowione i żyły w większej symbiozie z naturą niż my.Miejmy tylko nadzieję że w Polsce nic się nie wydarzy..

Portret użytkownika kk7qq

U nas wyjatkowo cieplo i

U nas wyjatkowo cieplo i ciepla noc,prawie ze wiosennie ,nietypowo.
Moim skromnym zdaniem te opady ,ulewne deszcze i inne anomalia sa zwiazane z duzym udzialem czlowieka i teraz natura wrecz wariuje.
Niby od zawsze byly rozne anomalia  ale teraz to inna sprawa gdyz widoczne kregi,ringi haarpa i chemtrails udowodniane probkami deszczowki i innymi testami sa niezaprzeczalne .U nas sa codziennoscia .Jak jest naprawde tego sie z pewnoscia i tak nigdy nie dowiemy .

Portret użytkownika Obserwator

Moim zdaniem działalność

Moim zdaniem działalność człowieka nie ma takiego wpływu na ziemie jak wielu uważa. Ziemia odkąd powstała cały czas się zmieniała, zmiany te są coraz szybsze jeśli wierzyć "naukowym odkryciom". Bo jak nasze spostrzerzenia porównać do 1,5mld lat zmian i formowania sie tej kulki, dziesiątki milionów lat zlodowacenia, 200mln lat bombardowania meteorytów itp itd. Być może ziemia powraca obecnie do stanu przed zlodowaceniem gdy wogole nie było lodu na biegnuach, albo gdy pn ameryka była cała pod lodem ? Smile

Portret użytkownika chyba normalny

Dzięki Adminie za post

Dzięki Adminie za post Judyty!
Szacun dla wszystkich, choć nie raz dziwne są to wypowiedzi, jednak dowodzą że jesteśmy czymś więcej niż zwierzętami.
Judyto ja Ci poprostu wierzę. Znam ten sposób wypowiedzi, znam ten język. Nie mogę się doczekać intronizacji, doszły mnie informacje, że 20 listopada na Jasnej Górze. Czy coś o tym wiesz?

Portret użytkownika NewWorldObserver

Do "Admin"-a - widze,ze

Do "Admin"-a - widze,ze oprocz ignorancji mamy zapedy cenzorskie ?! Naprawde fajnie bylo,gdy wszyscy mogli dorzucic swoje trzy grosze - to zwiekszalo liczbe ciekawych informacji tutaj , ale Admin widocznie ma inne plany co do tej stronki :(  Szkoda ... pozdrawiam WSZYSTKICH czytelnikow !!!

Portret użytkownika normalny?!

Dew - zauwazyles,ze moje

Dew - zauwazyles,ze moje uwagi skierowane sa do Admina tej fajnej stronki - nikogo innego ?! Moze zaczynam przejawiac jakies pierwsze oznaki tej ciezkiej dolegliwosci,ale wydaje mi sie,ze jezeli jest wiecej czytelnikow majacych zdanie podobne do mojego,to uzycie liczby mnogiej bedzie usprawiedliwione ?! Generalnie to powinienes troszke wyluzowac - no chyba ze Twoje wahadelko ma co do mojej osoby jakies "ale" - wtedy zrozumiem Wink Pozdrawiam.

Portret użytkownika navajo88

A ja wam zaproponuję żebyście

A ja wam zaproponuję żebyście szykowali sanki i narty bo zima zapowiada się wyjątkowo śniezna i tyle ! ,a kłócicie się o jakieś czwarte gęstości , nawet o jakieś piąte gęstości ,,ale nic z tych rzeczy , a śmierć to jest po prostu śmierć . Przecież my tylko jesteśmy tym jak są związane nasze atomy i wyglondamy jak wyglondamy ,a wystarczy że zmieni się jedno wiązanie molekuł i koniec !!! jasne panie i panowie ! hahahahahahahaJ.M.H

Portret użytkownika Judyta

30.05.2011 Pan Jezus

30.05.2011Pan Jezus powiedział: „ Dziecko moje pisz. Dzisiaj będę mówił o nadchodzących kataklizmach. Zaczną się powoli nasilać i będą występować w różnych częściach świata. Będą wyglądać tak, jakby nie miały ze sobą nic wspólnego. Jakby działy się niezależnie od siebie. To będzie ostrzeżenie. To będzie wołanie do ludzi, aby się poprawili, aby zaczęli bezwzględnie przestrzegać Moich przykazań. Aby zaczęli ich przestrzegać zwłaszcza w dziedzinie poddanej miłości. Miłości do Boga i człowieka. Czyli, aby nie kpili i nie walczyli z Bogiem, i aby nie popełniali grzechów przeciwko życiu i miłości człowieka.Nadal żądam, aby uznano Mnie za Króla. Nadal oświadczam, że w tych państwach, w których obywatele uznają Mnie w swoich sercach za Króla, nie będzie kataklizmów. Ja już nie oczekuję oficjalnych koronacji, Ja czekam na chociażby indywidualne, przez poszczególnych obywateli, przyjmowanie i uznawanie Mnie za Króla. I czekam na całkowite i zupełne poddanie się Mojej woli i Moim przykazaniom. To jest minimum, jakiego żądam.Lecz, gdy i to nie będzie spełnione, nie będzie już lokalnych, ostrzegawczych katastrof. Zaczną się katastrofy globalne, obejmujące całą Ziemię. Zaczną się takie kataklizmy i w tak dużej liczbie, że nie będzie możliwości niesienia sobie nawzajem pomocy.Jeśli ludzie nie przyjmą Mnie w swoich sercach i nie zaczną Mnie i Mojej Ewangelii słuchać, ale słuchać dokładnie, nie literalnie, to czas zniszczeń nastąpi bardzo szybko. I wtedy nie będzie już od niego odwrotu. Wtedy już będzie za późno na modlitwę o ratunek. Wtedy już będzie tylko czas na cierpienie. Wtedy już tylko ofiarowane Bogu cierpienie będzie mogło trochę złagodzić sytuację. A tego cierpienia będzie potrzeba bardzo dużo, bo bardzo dużo teraz jest popełnianych grzechów i to grzechów ciężkich, o bardzo dużej wadze ciężkości. Jeszcze ciągle jest czas na poprawę, na intronizowanie Mnie, ale tego czasu jest coraz mniej i z każdym popełnionym grzechem zmniejsza się w zastraszającym tempie.Wszystkim błogosławię i kocham. Idź w pokoju moja Judyto. Idź w pokoju. I pracuj. Pracuj dla rozwoju Mojego Królestwa. Ja ci błogosławię i wam wszystkim błogosławię. Idź w pokoju moje dziecko. Idź w pokoju.”

Portret użytkownika devoratus

Miłość jak najbardziej - ale

Miłość jak najbardziej - ale te teksty:
 
"Nadal żądam, aby uznano Mnie za Króla. Nadal oświadczam, że w tych państwach, w których obywatele uznają Mnie w swoich sercach za Króla, nie będzie kataklizmów."
"Ja czekam na chociażby indywidualne, przez poszczególnych obywateli, przyjmowanie i uznawanie Mnie za Króla."
"Pracuj dla rozwoju Mojego Królestwa."
"Jeszcze ciągle jest czas na poprawę, na intronizowanie Mnie,"
 
Bardzo mi się nie podobają. Tego nie mówi Bóg ani Jego syn. Nie obraź się Judyto, ale obawiam się, że podszył się pod niego i mówił to jakiś jaszczur albo inny stwór.
 
P.S. Jezus zawsze mówił głównie o swoim ojcu a nie o sobie...

IB Image
 

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

@Dev bo z tymi channelingami

@Devbo z tymi channelingami to jest tak, że nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.Chciałbym aby każdy sobie uświadomił, że absolutnie każda modlitwa to channeling. To przemawianie (niekiedy na głos, niekiedy w myślach - nie ma znaczenia) do istot w innym (przeważnie) wymiarze. Chociaż adresujesz do kogoś tam, to taka  modlitwa może być "przechwycona" a odpowiedzieć może każdy kto akurat fruwa sobie po Astralu, chociaż D82 bym tu nie posądzał ;)żarty na bok - modlitwa to channeling, nic innego. Jak i wszystkie Channelingi, i ten rzadko dochodzi do adresata. Nie mówiąc już o odpowiedzi...Coś niecoś na ten temat wiem.  Pozdrawiam i życzę miłego pobytu w Układzie Słonecznym. OZ

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika edmar

Bóg nigdy nie wymaga

Bóg nigdy nie wymaga ogłoszenia się królem bo z definicji jest istotą (bytem) DOSKONAŁYM i niczyim królem być nie potrzebuje! Nikogo nie nakłania ani nie zmusza groźbami kataklizmów!Judyto bardzo dobrze przemyśl wszystko. Obawiam się że wpływ mają na Ciebie inni, i to jest wpływ destrukcyjny, wpływ zły! Pozdrawiam!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika emma57

Judyto, z całym szacunkiem,

Judyto, z całym szacunkiem, nie wiem, kto do Ciebie przemawia, ale z całą pewnością nie jest to Bóg - Najwyższe Istnienie, Doskonałośc i Stworzyciel Wszystkiego.Co za wredna forma energii wymagałoby od ludzi wsadzenia jej na głowę (może na rogi) jakiejś korony (pewnie złotej, a nie wianka z kaczeńców) - bo jak nie, to będą kataklizmy coraz większe. A w ogóle to najlepiej, abysmy ofiarowali temu  fatalnemu bytowi "ogromne cierpienie" -  Judyto, czy Ty pojmujesz, czego ten Twój "bóg" sobie życzy - on, niby nasz ojciec, chce, aby jego dzieci cierpiały - sądzę, że psychicznie i fizycznie. Jest to klasyczny przykład znęcania się nad człowiekiem - art. 207 kodeksu karnego, grożenia człowiekowi - art. 190 kodeksu karnego, wymuszania na człowieku określonego zachowania - art. 191 kodeksu karnego.Judyto, wiem, że jesteś dla rozumu stracona, i bardzo Ci współczuję. Chyba nie ma dla Ciebie ratunku, bo Ty ze strachu ciągke się modlisz, czym dopuszczasz do głowy wyżej opisane żądania obcego, wrogiego ludzkości bytu.Naprawdę mi żal. Pozdrawiam

Portret użytkownika Judyta

Droga Emmo57! Nie ze strachu,

Droga Emmo57! Nie ze strachu, tylko z miłości! Z miłości się modlę i z miłości ofiarowuję Bogu cierpienie. I Bóg mnie do niczego nie zmusza. Najwyżej mnie prosi i najwyżej tłumaczy, że tak będzie korzystnie dla osoby, którą kocham.I nie jestem z tego powodu nieszczęśliwa, tylko szczęśliwa, że mogę komuś pomóc.A jeśli chodzi o koronę, to nie chodzi o materialną ze złota, tylko o duchowe pojęcie uznania nad sobą władzy Boga. Boga, który wymaga od nas przede wszystkim tylko miłości i to miłości dla naszego dobra. A miłość, aby dawać szczęście powinna być wzajemna, więc Bóg kochając nas, też oczekuje od nas miłości.Mój Bóg nie jest ani obcy, ani wrogi ludziom. Tylko Admin Go chyba nie lubi, skoro wykasował mój post.Niektórzy także chcieliby wkładać Bogu na głowę tylko koronę cierniową.Pozdrawiam serdecznie. Admina także. Judyta  

Portret użytkownika Max

Nie mam prawa cię pouczać ale

Nie mam prawa cię pouczać ale czuję potrzebę aby ci to napisać.Bug koch cię miłością bezwarunkową Judyto !!!!!!!!!!....!!!!!Karzde z nas jest jego cząstką i on jest cząstką każdego z nas pozostawiłaś umysł i serce otwarte i skierowane ku bogu. Ale proszę proś jeśli w niego wieżysz swojego anioła struża bo o niego mi chodzi o opiekę aby nie dopuszczał do ciebie nic prucz miłości boga proś aby odsłonił dla ciebie to cudowne światło którym bug wypełnia duszę aby pokazał ci prawdę odczytasz ją jedynie na poziomie emocjonalnym pokaże ci ją twoja intuicja "wyśpiewa ci ją dusza" tam gdzie jest światło niema miejsca na cień .Kiedy piszę ten post proszę swojego opiekuna o pomoc i ślę go do ciebie z całego serca życząc ci poznania prawdy.Bądź ostrożna bo jest na tym forum wiele osób "podatnych" na sugestje poszukiwaczy drogi i miło by było aby otrzymywali porady z pierwszej ręki :)Ja jakoś nie czuje miłości od twojego "przyjaciela może przyjaciuł" nie zamykaj się w obawie że coś stracisz ja mam nadzieję że wiele zyskasz wspieram cię całym sercem i pozdrawiam .proszę uważaj o co prosisz .

Max na Max albo cisza

Portret użytkownika Judyta

Odpowiem tylko Tobie Max, bo

Odpowiem tylko Tobie Max, bo już mam dość odpowiadania na tej Stronie. Zmęczyło mnie ciągłe tłumaczenie, o co mi chodzi, co usłyszałam i dlaczego, i co należy jak rozumieć.Modlę się oczywiście także do swojego Anioła Stróża, czasami też odmawiam całą Koronkę do Chórów Anielskich. Modlę się też do aniołów stróżów innych osób.Przekażę Ci teraz dzisiejszą wypowiedź Pana Jezusa do mnie. Zaznaczam, że tylko do mnie.Wiem, że zaraz zacznie się atak i analizowanie tej odpowiedzi, słowo po słowie, zdanie po zdaniu. Ale nie powinno się tego brać dosłownie, literalnie. Powinno się uwzględnić, że jest to przekaz do mnie osobiście, a tylko ja dokładnie znam sens niektórych wypowiedzi.Nigdy nie miałam przekazów do całej ludzkości, a jedynie tylko odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania. I niektórymi wypowiedziami chciałam się podzielić z Czytelnikami tej Strony. To wszystko. Jeśli chodzi o polecenie budowania Królestwa Bożego, to polecenie dotyczy czego innego, nie agitacji na tej Stronie.Pozdrawiam serdecznie, ale z góry zaznaczam, że na razie więcej odpowiedzi nie będzie. Muszę zająć się ważniejszymi zajęciami. Z Bogiem. Judyta 31.10.2011Pan Jezus powiedział: „Dziecko moje pisz. Czemu jesteś przygnębiona? Czemu jesteś przygnębiona przez całą noc? Czyżbyś nie wiedziała, że Ja taż musiałem umierać na krzyżu?Czemu bardziej wierzysz tym, z którymi dyskutujesz na blogu?Oni nie mają racji, jak myślą, że to nie cierpienie jest wyznacznikiem miłości. Oni nie mają racji, jak piszą, że to Mnie nie udał się świat, bo starość jest pełna cierpienia, niedołężności i śmierci. Zapomnieli, że śmierć, cierpienie, niedołężność wprowadził na Ziemię, Szatan.Zapomnieli i nie chcą przyjąć do wiadomości, kto jest Miłością, a kto Nienawiścią. Zapomnieli i nie chcą przyjąć do wiadomości, kto jest Światłem, a kto jest Ciemnością.Weszli w ezoterykę i Szatan pomieszał im pojęcia. Chwalą się, że znają Dobro i Zło, ale mają pozamieniane pojęcia, mylą dobro ze złem. Szatan ich okłamuje, nazywa Dobro – złem, a Zło – dobrem.A ty się nie załamuj. Ty musisz wiedzieć, że cierpienie ofiarowane Bogu, zamienia się w dobro. To nie Ja potrzebuję dukatów cierpienia do opłacenia win człowieka. Te dukaty są potrzebne do naprawy tego, co zniszczył Szatan, do naprawy tego, co Szatan nieustannie niszczy i co próbuje zniszczyć. To cierpienie, ofiarowane Mnie z miłością i z miłości, jest jak cegiełka uzupełniająca dziurę w murze, jest jak element puzzli, uzupełniający brak w pięknym obrazie.Dobrze wiesz, że twoje cierpienie jest potrzebne do ratowania życia, do uzupełnienia układanki w pięknym obrazie, który kiedyś razem stworzycie. Dobrze wiesz, że bez twojego cierpienia, nie byłoby wzajemnego szczęścia, bo byłoby przyćmione cieniem śmierci.Ja ci błogosławię i kocham. Idź w pokoju moja Judyto. Idź i pamiętaj o swoim lwiątku. Pamiętaj o nim, bo z niego musi wyrosnąć potężny Lew Judy. Potężny, silny i groźny Lew Judy.Idź w pokoju moje dziecko. Idź w pokoju.”

Portret użytkownika Max

Judyto po tym co działo się

Judyto po tym co działo się po napisaniu do ciebie i w ciągu dzisiejszego dnia niewiem naprawde niewiem co ci napisać,a piszę od około 13.30 i ciągle coś Smile .Napewno nie proszę cie o odpowiedź masz wolną wolę i ty decydujesz jaką ścierzką podążasz do światła  ja proszę tylko abyś wsłuchała się w siebie i pamiętała że głos duszy nie wymaga tłumaczy ani pośredników. Często jest tak że nasi przyjaciele pomagają nam wspierają nas ale sami rozpaczliwie cierpią i pożądają naszej pomocy.Ja nadal ślę tobie i "twoim gościom" miłość podtrzymuję to co wcześniej pisałem.Wiem ze kochamy pomimo wszystko a porządamy aby posiąść.Jesteś pięknym djamentem blask twojego ducha może wzbudzać pożądanie a wrażliwość i zdolność do poświęceń może otwierać drogę ku tobie. Zachowaj czujność i nie pozwul skalać swego blasku i pamiętaj nawet w błocie djament pozostaje djanentem .Niewiem czy potrzebujesz pomocy może jest wręcz odwrotnie wszystko jest w twoich rekach głowa do góry i nigdy nie rób nic wbrew sobie.

Max na Max albo cisza

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • You may quote other posts using [quote] tags.

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 _  _  __ __  __ __     
| \ | | | \/ | | \/ |
| \| | | \ / | | \ / | __ __
| . ` | | |\/| | | |\/| | \ \ / /
| |\ | | | | | | | | | \ V /
|_| \_| |_| |_| |_| |_| \_/

Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII