"Nadszedł czas”, aby działać z Iranem, twierdzi Izrael

Kategorie: 

"Nadszedł czas”, aby rozprawić się z Iranem, powiedział w niedzielę izraelski Minister Obrony, Ehud Barak. Barak podczas programu w CNN został zapytany wprost czy Izrael planuje atak na Iran.

 

W odpowiedzi stwierdził, że nie jest to temat na publiczne debaty, ale informacje z Międzynarodowej Komisji Atomowej wskazują, że czas już nadszedł. Barak wspomniał o raporcie IAEA z 8 listopada, który to poinformował, że Komisja jest w posiadaniu wiarygodnych materiałów potwierdzających, że Iran usiłuje zbudować bombę atomową.

 

Komisja publicznie potępiła Iran i przekazała sprawę do ONZ. Według raportu opierającego się na wiarygodnych źródłach wywiadowczych, własnych informacjach oraz części wkładu z samego Iranu. Dodając do tego zdolności rakiet balistycznych Shahab 3 trudno się dziwić zaniepokojeniu Izraela.

 

Teoretycznie możliwe byłoby sięgnięcie do terytorium Izraela głowicą jądrową. Iran uznał wszystkie wnioski raportu za bezpodstawne a wszelkie działania z technologią nuklearną skupiają się na energetyce jądrowej.

 

 

Źródło: http://news.yahoo.com/time-come-act-iran-israel-says-184620637.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika NEDDON

Moim zdaniem jest to takie

Moim zdaniem jest to takie sianie zametu i nie na temat :- /Nie gniewaj sie, ale mysle ze w taki sposob rozsiewa sie niepotrzebnie zlosc i nienawisc.  Polska czescia WIELKICH NIEMIEC ? Hahahaha.. Kto w takie cos wierzy ten jest chyba cos nie tak !  Ale trzeba przyznac ze niektorym krajom takie polaczenia wychodza raczej na plus.Polityka jest wredna, ale trzezwo myslac, mamy teraz UE i powinnismy myslec po europejsku. Jestem pewien ze nie ma lepszej opcji ( by bronic pokoju na naszym kontynencie) jak WSPOLNY KRAJ , WSPOLNE ZIEMIE !  Problem jednak w tym, ze trudno TO wykonac. 

jestem NIKT

Portret użytkownika Widzielec

Aha.Dla mnie zastanawiające

Aha.Dla mnie zastanawiające jest to że demoty które zapodałem dostały lub i nie  tak mało ocen ...Nie wiem co otym myśleć.Mam kilka teori.Filmiki są naprawde zetelnie zrobione i przedstawione fakty podane są czytelne.Pozdrawiem Was

Portret użytkownika geloos

A ja myślę, że jeśli Iran

A ja myślę, że jeśli Iran zostanie zaatakowany przez Izrael, to Rosja wejdzie do Izraela, "żeby uspokoić" atakujących. Wtedy ONZ będzie "broniło" izraela i kółeczko się zamknęło. Myślę, że także pod koniec 2012 "dostaniemy swoje" z kosmosu, bo właśnie ta słynna data 21 12 2012 pokrywa się z wyrównaniem się horyzontu z drogą mleczną. Ziemia będzie wtedy ustawiona "na stojąco" do naszej galaktyki i siły odśrodkowe ziemi i galaktyki będą powiedzmy równoległe. to chyba ma znaczenie dosyć spore. Ziemia będzie równolegle do galaktyki przez około 3 dni o ile dobrze pamiętam. To też się zgadza z niektórymi przepowiedniami... Nie mogę sie już doczekać i nie ważne jest jak to się skończy Smile

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem