"Nadszedł czas”, aby działać z Iranem, twierdzi Izrael

Kategorie: 

"Nadszedł czas”, aby rozprawić się z Iranem, powiedział w niedzielę izraelski Minister Obrony, Ehud Barak. Barak podczas programu w CNN został zapytany wprost czy Izrael planuje atak na Iran.

 

W odpowiedzi stwierdził, że nie jest to temat na publiczne debaty, ale informacje z Międzynarodowej Komisji Atomowej wskazują, że czas już nadszedł. Barak wspomniał o raporcie IAEA z 8 listopada, który to poinformował, że Komisja jest w posiadaniu wiarygodnych materiałów potwierdzających, że Iran usiłuje zbudować bombę atomową.

 

Komisja publicznie potępiła Iran i przekazała sprawę do ONZ. Według raportu opierającego się na wiarygodnych źródłach wywiadowczych, własnych informacjach oraz części wkładu z samego Iranu. Dodając do tego zdolności rakiet balistycznych Shahab 3 trudno się dziwić zaniepokojeniu Izraela.

 

Teoretycznie możliwe byłoby sięgnięcie do terytorium Izraela głowicą jądrową. Iran uznał wszystkie wnioski raportu za bezpodstawne a wszelkie działania z technologią nuklearną skupiają się na energetyce jądrowej.

 

 

Źródło: http://news.yahoo.com/time-come-act-iran-israel-says-184620637.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika NEDDON

Moim zdaniem jest to takie

Moim zdaniem jest to takie sianie zametu i nie na temat :- /Nie gniewaj sie, ale mysle ze w taki sposob rozsiewa sie niepotrzebnie zlosc i nienawisc.  Polska czescia WIELKICH NIEMIEC ? Hahahaha.. Kto w takie cos wierzy ten jest chyba cos nie tak !  Ale trzeba przyznac ze niektorym krajom takie polaczenia wychodza raczej na plus.Polityka jest wredna, ale trzezwo myslac, mamy teraz UE i powinnismy myslec po europejsku. Jestem pewien ze nie ma lepszej opcji ( by bronic pokoju na naszym kontynencie) jak WSPOLNY KRAJ , WSPOLNE ZIEMIE !  Problem jednak w tym, ze trudno TO wykonac. 

jestem NIKT

Portret użytkownika Widzielec

Aha.Dla mnie zastanawiające

Aha.Dla mnie zastanawiające jest to że demoty które zapodałem dostały lub i nie  tak mało ocen ...Nie wiem co otym myśleć.Mam kilka teori.Filmiki są naprawde zetelnie zrobione i przedstawione fakty podane są czytelne.Pozdrawiem Was

Portret użytkownika geloos

A ja myślę, że jeśli Iran

A ja myślę, że jeśli Iran zostanie zaatakowany przez Izrael, to Rosja wejdzie do Izraela, "żeby uspokoić" atakujących. Wtedy ONZ będzie "broniło" izraela i kółeczko się zamknęło. Myślę, że także pod koniec 2012 "dostaniemy swoje" z kosmosu, bo właśnie ta słynna data 21 12 2012 pokrywa się z wyrównaniem się horyzontu z drogą mleczną. Ziemia będzie wtedy ustawiona "na stojąco" do naszej galaktyki i siły odśrodkowe ziemi i galaktyki będą powiedzmy równoległe. to chyba ma znaczenie dosyć spore. Ziemia będzie równolegle do galaktyki przez około 3 dni o ile dobrze pamiętam. To też się zgadza z niektórymi przepowiedniami... Nie mogę sie już doczekać i nie ważne jest jak to się skończy Smile

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

Haar-magedon,  stara

Haar-magedon,  stara slavi-irańska wymowa to haar-magedon ("Haarmia-Gadów/Gedonidów").
To wtedy plemię Abrama twarzą do ziemi przywierało, a ci co nie przywarli gardłem płacili. Stary to obyczaj.

Portret użytkownika Przebudzony

Mam problem ze znalezieniem

Mam problem ze znalezieniem tego filmu....Byl on zatytuowany ,jak dobrze pamietam " project .......... " tylko teraz nie pamietam jaki projekt.Byl to wywia z wysokiej rangi urzednikiem na emeryturze ktory kiedys przypadkowo znalazl sie na tajnym spotkaniu elity w Londynie na ktorym byl omawiany wlasnie ten " project" Bylo tam powiedziane , ze wszystko ma sie zaczac od wojny z Iranem , w trakcie tej wojny, stany maja wypuscic jakis wirus na chiny ktory ma zabic wiekszosc ludzi tam zyjacych i wiele innych ciekawych rzeczy... Film ten ma juz teraz kilka ladnych lat,  nie jest przypadkiem , ze ten scenariusz zaczyna sie rozgrywac.Tak samo jak bylo z  kartami iluminatow, to nie przypadek.Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto tez to ogladal i pomoze mi dojsc do tytulu tego filmu, PozdrawiamPEACE

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

gw zasad logiki IAEA jest

gw zasad logiki IAEA jest albo organizacją szpiegowską, albo tubą takiej organizacji skoro cyt: "Według raportu opierającego się na wiarygodnych źródłach wywiadowczych". 
Mała analiza - jeśli dowolna organizacja ma dostęp lub sama produkuje informacje wywiadowcze, to niezaprzeczalne jest, że:
1 - jeśli ma dostęp - to dostęp ten może być przez rzeczywisty wywiad (usa, izrael) tak spreparowany, aby wynik był "jak trzeba"
2 - jeśli sama zajmuje się wywiadem - to pracują w niej ludzie z wywiadu, a więc ludzie zawodowo zajmujący sie "udupianiem" , konfabulacją i motaniem intryg.
 
A skoro tak jest, to każdy normalny obywatel powinien lać na te raporty.
 


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem