Nad irańsko-azerską granicą latają izraelskie drony

Kategorie: 

Irańskie władze twierdzą, że wzdłuż granicy z Azerbejdżanem latają bezzałogowe samoloty rozpoznawcze, wyprodukowane z pomocą techniczną strony izraelskiej.


Irański PressTV informuje, że Azerbejdżan kupił dziesięć izraelskich dronów Hermes – 450. Według irańskiej wersji urządzenia te służą "globalnemu systemowi satelitarnego szpiega", konstruowanego przez Izrael. Irańczycy głoszą, że Azerowie używają bezzałogowych maszyn do monitorowania granicy z Gór Karabachu.

 

Azerbejdżan na zakupy wydał już nieoficjalnie 300 mln dolarów i planuje przeznaczyć kolejne duże sumy na rozwijanie produkcji tego typu urządzeń w kooperacji z Izraelem. Minister obrony Azerbejdżanu nie zmienił się od 20 lat. Azerbejdżański dron Hermes - 450 został w połowie listopada zestrzelony nad Armenią.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ja

To mobilizacjca i jazda na

To mobilizacjca i jazda na front, syjoniści nie będą ginąć w wojnie tylko wyślą swoich "sojuszników" w tym Polaków - teraz macie odpowiedż po co te mobilizacje rezerwistów :] A tak na marginesie w 2008 roku nasz władca chciał podarować Syjonistom prezent w formie pieniedzy za utracone dobra w latach wczesniejszych, co dziwne sam wyszedł z taką inicjatywą - nie dziwne? działanie na szkodę skarbu państwa...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika fakir

moim zdaniem należy strzelać

moim zdaniem należy strzelać do tego gówna bez uprzedzenia w momencie gdy dron chociaż o 50m zapuści się w strefę powietrzną Iranu... powinni to oficjalnie ogłosić i konsekwentnie działać... nawet zbudować małą tarczę antydronową do utylizacji tych wrednych maszyn szpiegowskich! jakim prawem ktoś się zapuszcza tak jawnie na cudze terytorium? i skoro na maszynach nie ma oznaczeń to tym bardziej walić w to jak w kaczki i tyle...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem