Multikulturowość spowoduje, że w ciągu 15 lat Szwecja stanie się krajem trzeciego świata

Kategorie: 

Jak ostrzega raport ONZ, już za kilkanaście lat Szwecja stanie się krajem trzeciego świata. Głównym problemem jest multikulturalizm oraz próba stworzenia przez polityków idealnego społeczeństwa. Z tego powodu, kraj został porównany do ZSRR oraz Korei Północnej.

 

CBN News informuje, że jeśli w Szwecji komukolwiek nie spodoba się budowa idealnego społeczeństwa, to "nie zostanie rozstrzelany jak w Korei Północnej", ale jego życie stanie się "bardzo nieprzyjemne". Może przykładowo stracić pracę lub zostać okrzyknięty rasistą przez media i lewicowych aktywistów.

 

Podano również historię dwóch mężczyzn, którzy mieli nieprzyjemności z powodu krytyki polityki szwedzkiego rządu. Jeden z nich napisał negatywną opinię na stronie internetowej - krytyka dotyczyła problemu imigrantów w kraju. Choć komentarz został zamieszczony anonimowo, lewicowi hakerzy pomogli go namierzyć (oraz osoby jemu podobne) a następnie został zdemaskowany jako rasista. Natomiast drugi mężczyzna został zwolniony z pracy z powodu krytyki.

 

Szweckie lewicowe media wierzą, że podstawą dla doskonałego społeczeństwa jest multikulturalizm - imigracja na dużą skalę z najbiedniejszych a nawet najbardziej zacofanych krajów na Ziemi. Jednak Szwedzi, którzy nie zgadzają się z taką polityką, otrzymują łatkę rasisty, faszysty a nawet nazisty.

 

Duński dziennikarz Mikael Jalving powiedział, że imigracja jest najważniejszym punktem aby udowodnić komuś, czy jest przyjazny wobec imigracji. Jeśli jednak tak nie jest, czy jak to powiedział Jalving: "zostanie komuś udowodniony rasizm, faszyzm lub nacjonalizm, co również jest złe, nie może mieć żadnych uzasadnionych stanowisk lub punktów widzenia".

 

CBN News podaje również historię dziennikarki szwedzkiego radia, Amon Abdullah, która wyjechała w zeszłym roku do rodzinnej Somalii. Szwedzkie media zaatakowały ją przez jej reportaż, dotyczący radykalnych muzułmańskich imigrantów w kraju. Abdullah powiedziała w telewizji, że Mogadiszu, stolica Somalii, jest bezpieczniejsza niż tereny należące do imigrantów w Sztokholmie.

 

Co więcej, imigranci znajdujący się w Szwecji mają zakaz nauki języka szwedzkiego, jest wręcz odwrotnie - to Szwedzi mają uczyć się od imigrantów. Mikael Jalving powiedział dla CBN News, że asymilacja jest całkowicie wykluczona a dla wszystkich partii politycznych jest to nazistowskie słowo.

 

Mieszkańcy tego kraju boją się wypowiadać na temat multikulturalizmu w Szwecji. Dziennikarka Ingrid Carlqvist wyjaśniła, że jeśli media oskarżą kogoś o rasizm, to osoba ta straci pracę, karierę, może stracić nawet rodzinę i nie będzie miała żadnej przyszłości w kraju. Zarówno Ingrid Carlqvist jak i duński dziennikarz Lars Hedegaard mieli plan dostarczania do domów gazet, poruszających temat imigracji, jednak Szwedzi nie chcieli ich otrzymywać - obawiali się, że jeśli ktokolwiek zobaczy ich z tą gazetą w ręku, to zostaną uznani za rasistów lub islamofobów.

 

Sytuacja w Szwecji jest obecnie bardzo trudna i wszystko wskazuje na to, że pogorszy się jeszcze bardziej. Ingrid Carlqvist podsumowała, że Szwecja była bogatym, pięknym krajem a "w ciągu kilku lat, ten kraj przepadnie". Szwecja, zniszczona przez multikulturalizm, stanie się krajem trzeciego świata.

 

 

Źródła:

http://www.cbn.com/cbnnews/world/2014/April/Soviet-Sweden-Model-Nation-Sliding-to-Third-World/

http://ww.rrojasdatabank.info/HDRP_2010_40.pdf

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika John Moll

W Wielkiej Brytanii jest

W Wielkiej Brytanii jest podobnie. Tam na niektóre kościoły również nie było pieniędzy i zostały zamienione na meczety. Co więcej, w którymś z kościołów biskup powiedział, że zaprasza też muzułmanów na modlitwy, bo oni też chcą się tylko modlić, czy coś takiego...

Portret użytkownika Ractaros96

Z jednej przesady w drugą. Tu

Z jednej przesady w drugą. Tu nie chodzi już o lewą czy prawą stronę polityki, tylko o radykalizm w którąś z nich, który ma zawsze destrukcyjny wpływ na całe państwo.
 
Istnieje twierdzenie że "Im większa różnorodność w przyrodzie, tym lepiej", jest to jak najbardziej twierdzenie prawdziwe, jednak żaden z elementów składających się na tą różnorodność nie może zdominować pozostałych, bo wszystko zaczyna szwankować. Tak jest w rzeczywistości, ponieważ wszystko w przyrodzie dąży do równowagi. Na szczęście żaden z jej elementów nie jest w stanie zdominować pozostałych z powodu występujących zależności i braku typowo ludzkiej cechy - nieracjonalności.
 
Dlatego w przypadku wielu państw świata obserwujemy różne skutki nieracjonalnego radykalizmu. W przypadku państw demokratycznych wynika to z dominacji jednej partii nad innymi, w pozostałych to kwestia cech osobowości dominującej jednostki. W tych państwach jest o tyle łatwo, że można zastąpić przywódcę kimś lepszym i wszystko wraca do normy, jednak gdy rządzi wiele osób sprawa ta wymaga więcej czasu i często kończy się to radykalizacją po przeciwnej stronie polityki.
 
Jako że na państwo przyroda ma tak duży wpływ jak i na człowieka który stworzył taką instytucję, najważniejszym powinno być zachowanie równowagi pomiędzy pewnymi kwestiami, choć nie wszystkimi, aby mogło to funkcjonować długo i prawidłowo.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika heheh

Islamofobia, homofobia,

Islamofobia, homofobia, antysemityzm. To najcięższe myślozbrodnie w orwellowskim stylu. Modelowe społeczeństo istnieje wyłącznie w teorii. Praktyka obnaża wszystkie słabe strony, tworzy się karykaturę. Wszechogarniająca kontrola wszystkich aspektów życia obywateli przez władzę, prowadzi do nowego totalitaryzmu. Tolerancja nie jest narzucaniem praw mniejszości większości społeczeństwa, chociaż jewrosojuz widzi to inaczej.

Portret użytkownika mark

mieszkam w sztokholmie,

mieszkam w sztokholmie, szwedzi jakby specjalnie umiescili obcych kulturowo i religijnie w kilku enklawach, ludzie ci wspomagaja sie, sa solidarni, w przeciwienstwie do polakow niestety, nie jest tak zle, owszem prosci ludzie z pustyni zachowuja sie czasem glupio, zauwazam bardzo duzo przybylo skosnookich, pracowitych...a jezeli o przyrost naturalny, to szwedki prowadza w tej lidze, mnostwo kobiec w ciazy, zreszta obcokrajowcy mieszkaja w duzych miastach, wies jest taka szaedzka jak dawniej...co jeszcze - jedno, to polityka rzadu, poprawnosc, a drugie - szwedzi sie nie daja, zyja wlasnym zyciem, potrafia komunikowac sie z innymi, solidarni sa w stosunku do siebie, mozna nawet myslec o rasizmie, ale bronia sie skutecznie...to tak jak w pilce noznej - graja spokojnie do ostatniej sekundy, taki kraj zbudowali i to dziala, to nie trzeci swiat, to raczej jeden z trzech czterech na swiecie na najwyzszym poziomie...

Portret użytkownika Has$

Otwarcie Skandynawów na

Otwarcie Skandynawów na emigracje miało pierwotnie tą przyczynę, że populacja Skandynawii uległa pewnego rodzaju wynaturzeniu. Ze względu na chów wsobny, czyli zwiazki kazirodcze. W Norwegii ustawodastwo anty kazirodcze wprowadzono dopiero 1970 roku. No ale z muzułmanami w Skandynawii jest to samo, to strzał w stope, bo rozmnażają  w obrębie jednego klanu, często z własnymi blisko spokrewnionymi kuzynkam....doszło do tego że w Danii są specjalne szkoły dla opóznionych w rozwoju dzieci muzułmanów, właśnie z takiego chowu wsobnego....kolorowy strzał w stopę Smile .
 
Do dziś np w Norwegi na 10 zgłoszeń na policję w sprawie związkow kazirodczych ..rozpatrywane są tylko dwa zgłoszenia . Co kraj to obyczaj .
 
Z innej beczki : dlaczego Pakistan niema drużyny narodowej w piłke nożną ? Bo jak jest rzut rożny to otwierają,, sklep na rogu,,  Wink

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem