Możliwe spotkanie Putina z Poroszenko we Francji

Kategorie: 

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że jest otwarty na dialog ze wszystkimi zagranicznymi gośćmi, którzy przyjeżdżają do Normandii 6 czerwca – podaje Interfax.

 

Obecność Władimira Putina, przedstawianego w zachodnich mediach jako nowożytny Adolf Hitler, wzbudza spore emocje. Jest to też okazja do tak potrzebnych rozmów, które mogą dać szansę na uspokojenie sytuacji u naszego wschodniego sąsiada.

„Cieszę się i przyjmuje zaproszenie. Jestem wdzięczny prezydentowi Francji za jego gest. Będą też inni goście, ale ja nie będą do nikogo biegał. Na pewno spotkam się ze wszystkimi”- powiedział przywódca Rosji w wywiadzie udzielonym TF1, gdy pytano go o spotkanie z Poroszenko.

Prezydent Rosji zapewnił dziennikarzy, że będzie współpracował z Poroszenko, jeśli ten nie będzie pod zbyt dużym wpływem Stanów Zjednoczonych.

„Nie powiedziałem, że nie powinien być pod silnym wpływem Stanów Zjednoczonych. Może być pod wpływem kogo chce. Ludzie głosowali na niego i to jest jego wybór, jak on chce budować swoją politykę” – powiedział Putin.

We Francji w dniu 6 czerwca odbędą się uroczystości z okazji siedemdziesiątej rocznicy desantu w Normandii. Poroszenko nie wyklucza w tym czasie spotkania z Putinem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 777

Putin zablokował

Putin zablokował homoseksualnych i dlatego go nienawidzą w europie czy gejropie !
Pytasz w jaki sposób nachalna inwazja zboczeńców zagraża normalnej rodzinie? Nie trzeba się wysilać, żeby daleko szukać odpowiedzi. Po pierwsze ta cała tragiczna szopka opiera się o na paranaukowej patologii. Zboczeńcy (lesbijki i pederaści w tym przypadku) nazbierali sobie "naukowców" z różnych dziedzin (psychologów biologów), którzy twierdzą,że orientacja homoseksualna w przeciwieństwie do takich zaburzeń seksualnych, jak zoofilia, nekrofilia czy cośtam nie jest zboczeniem. Oczywiście ten wniosek opira się na jakiejś wyimaginowanej definicji popartej jakimś wziętym z sufitu przekonaniem, a nie na faktach empirycznych (ponieważ każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę,że homoseksualizmu do normalnych/zgodnych z naturalnym prawem zachowań zaliczyć nie można). To pierwsze z pozoru małoistotne kłamstwo, które zrównuje stosunki homoseksualne z heteroseksualnymi pozwoliło na wywalczenie przez lesbijki i perederastów (w niektórych krajach) prawa do adopcji dzieci. I tutaj znowu wypowiedzieli się "naukowcy". Twierdzą oni ,że "statystycznie rodziny jednopłciowe lepiej się opiekują dziećmi niż dwupłciowe, i że nie ma to negatywnego wpływu na psychikę dziecka". I taka opinia, jako naukowa (a co naukowe to robi wrażenie) poszła w eter i złamała u części społeczeństwa blokadę na przyzwolenie adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Ale czy to jest naukowe ustalenie czy objaw bezsensownego liberalizmu i głupoty, oraz upadku wartości moralnych?
Sami "naukowcy", którzy wyprowadzili taki wniosek przyznają, że wnioskują z obecnego stanu wiedzy i że nie wiadomo co się okaże za 10-20 lat. Innymi słowy jest zakrotko, zeby wyrokować czy wychowanie dzieci w klimacie braku właściwych meskich czy zeńskich wzorców negatywnie wpłynie na ich psychikę. Powaszechnie wiadomo,ze niemal połowa homoseksualisów cierpi za różne zaburzenia psychiczne i emocjonalne. Duża ich ilość usiłuje (lub popełnia) popełnić samobójstwo. Uczeni są prawie zgodni,że podstawową przyczyną ich problemów emocjonalnych jest ich seksualizm i doświadczenia wyniesione z okresu dzieciństwa i dojrzewania. Często się podaje jako przyczynę(również jako podstawową przyczynie sklonności homoseksualnych) niewłaściwą relację miedzy ojcem i matką (w przypadku rozwoju orientacji homoseksualnej chodzi o brak wzorca do właściwej identyfikacji seksualnej,a w rozwoju takich cech, jak pewność siebie i odwaga właściwy przeykład i wychowanie). Skoro ci "naukowcy" nie wiedzą jakie skutki przyniosą w przyszłości decyzje dotyczące adopcji dzieci przez pary homoseksualne, to JAKIM PRAWEM naraża się niewinne dzieci na niepewną przyszłość, a poza tym nieakceptację i szyderstwa? Wszystko w imię tego,żeby dewianci poczuli się lepiej tworząc namiastkę rodziny??
To nie tylko zbrodnia przeciwko dzieciom, to zbrodnia przeciwko ludzkości!!!
Wczoraj doniesiono,ze amerykańskim uczonym udało się drogą manipulacji molekularnej uzyskać żywe potomstwo wyhodowane z materiału genetycznego, który został pobrany z dwóch samców. Od razu odezwały się głosy,że pederaści i lesbijki nie będą już musieli adoptować dzieci. Będa mogli mieć własne dzieci (pochodzące z dwóch matek lub dwóch ojców).
Przy dzisiejszym upadku moralnym i powszechnym zakłamaniu przy wtórze tak zwanej "nauki" jest całkiem możliwe,że za kilka lat podejmie się takie próby na ludziach!!! Już psychologia ludzka jest na tyle złożona ,że trudno przewidzieć wpływ niektórych decyzji na małe dzieci,a co dopiero genetyka molekularna!!! W naturze nie na darmo istnieje podział na płeć i rozmnązanie płciowe. Tutaj w takiej samej mierze nie wiadomo, jakie będa w przyszłości skutki takich eksperymentów. Trzeba powiedzieć, jasno i niedwuznacznie,że biologowie molekularni mają bardzo nikłe pojęcie o tym, co się dzieje podczas płodowego rozwoju od jednej komórki u osób obu płci. Jak wyglada ekspresja genów, jej regulacja ,czy struktura chromatyny itd..
Choćby wymienione przeze mnie powody powinny wystarczyć każdemu uczciwemu i rozsądnemu ,a co najwazniejsze miłującemu blizniego, człowiekowi,żeby zrozumiał na czym polegają niebezpieczeństwa związane z inwazją homoseksualistów w normalne życie społeczne.
Wchodzą oni w nie niemal z butami, paradując na półnago (abo całkiem nago) po ulicach i na to wszystko muszą patrzyć nasz edzieci! Od takich parad (będących wywołujacymi rażacy,negatywny skutek manifestacjami obrzydliwości i manipulacji) zaczyna się coraz większa akceptacja społeczna, ponieważ przez odpowiednią propagandę sugerującą liberalizm i postęp skutecznie jest łamana blokada moralna u prostych i słabo zorientowanych osób.
Czy chcemy ,żeby w Polsce, czy innych krajach, doszło do tego, do czego doszło np. w Holandii? Gdzie została prawnie zalegalizowana partia cośtamów?
A w Holandii też zaczęło się od praw dla dorosłych "rozsadnych" ludzi o orientacji homoseksualnej ,którzy rzekomo "nie czynią sobie i innym krzywdy".

Portret użytkownika misiek

Ukraińcy wspierali

Ukraińcy wspierali hitlerowców, ten mołdawski żyd, kolejny, który dorobił się na układach, w ogóle nie powinien się w Normandii znaleźć. Poczytajcie o początkach kariery jego i tatusia, czym się trudnili.

Portret użytkownika Wojox

Chcieli połknąć Ukrainę w

Chcieli połknąć Ukrainę w jednym kawałku, bez popitki i gryzienia. Ale się przeliczyli, teraz mają czkawkę i duszą się bo stanęłło to w gardle. Dodatkowo właściciel skapnął się że jego wrogowie podjadają mu jego danie.
 
To co zachód wyprawia to paniczne usprawiedliwianie swoich działań. Wczoraj mówiono w TV, że Putin zwraca uwagę iż jego wojska nie prowadzą działań poza granicami Rosji, a zachodnie walczą gdzie tylko mogą i sieją terror i rozlew krwi cywilów. Beszczelnie ma czelność Putin mówić o takich żeczach ? Przecież oni prowadzą wojnę z terroryzmem, ?? który sami stworzyli. Mam nadzieję że wszystkie kłamstwa zachodu będą ujawniane a ludzie poznają iż wrogów mają we własnych rządach...czego jednym z objawów jest zgoda na opryski chemiczne nieba w krajach NATO...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Zenek

Jakby Putin miał naprawdę

Jakby Putin miał naprawdę jaja to nastepnego dnia po puczu kijowskim, jak prawowity prezydent Ukrainy był na terenie Rosji prosić o interwencję, powinien wprowadzić tam rosyjskie błękitne hełmy tytułem przywrócenia prawowitej władzy w ramach obowiązków stałego członka RB ONZ i dziś te wszelkie nazistowskie żydy z kijowa mogłyby się zapluć ze złości na widok utraconej Ukrainy a tak tylko się niepotrzebnie krew leje bo naziści od tory nie popuszczą aż się ich albo nie wyłapie i osądzi przez trybunałem ds zbrobni ludobójstwa albo oni nie wymordują ostatniego Ukraińca czy Ruskiego o Polakach czy innych nie nazistowskich, nie pejsatych nacjach nie wpominając.
 
Po**b zakwitł.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem