Motorola zaprezentowała nowe technologie: elektroniczny tatuaż i specjalną pigułkę

Kategorie: 

29 maja w Kalifornii odbyła się konferencja D11, na której Motorola przedstawiła dwie prototypowe technologie: elektroniczny tatuaż oraz specjalna pigułka. Jak twierdzą twórcy, mają one pomóc ludziom którzy zapominają swoich haseł.

 

Regina Dugan, która wcześniej pracowała w DARPA a obecnie zajmuje się w Motoroli prototypowymi rozwiązaniami, powiedziała na konferencji że autentykacja jest dla ludzi irytująca. Dodatkowym problemem jest fakt, iż wielu ludzi zapomina swoich haseł, przez co nie mogą się dostać do swoich kont.

Pierwszą zaprezentowaną technologią jest tak zwana "tabletka witaminowej weryfikacji", którą należy połknąć. Gdy znajdzie się w żołądku, zacznie ona generować 18-bitowy sygnał, który będzie wyłapywany przez urządzenia mobilne. Dzięki niej, człowiek może zapomnieć o hasłach, ponieważ tabletka znajdująca się w Naszym ciele stanie się kluczem dostępu do zabezpieczonych kont.

Drugą technologią jest elektroniczny tatuaż, który zawiera szereg sensorów, między innymi temperatury i mięśni. Naniesiony na skórę działałby podobnie jak tabletka, czyli mógłby współpracować z urządzeniami mobilnymi. Jak twierdzi Regina Dugan, "skomputeryzowana garderoba" może być przyszłością urządzeń mobilnych a "elektornika jest kwadratowa i kanciasta, ludzie natomiast okrągli i mięccy".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika niedowiarek

a ja nie potrafie was

a ja nie potrafie was zrozumiec, internet i gps to sposoby by nas sledzic jednak wszyscy go uzywacie???? technologie nie sa ani zle ani dobre tak jak nie bylo nigdy bialej czy czarnej magii. Jedyne co jest to intencje nozem moge przygotowac posilek dla tysiecy lub ich ... wiec co??? noz jest zly lub dobry?? czy intencje tego kto go uzywa. Zamiast sie bac technologii zacznijcie od jej poznawania a nie ogladacie jedynie glupkowate filmiki i porno w przerwach gdy klikacie lajka na facebuku.

Portret użytkownika RAM

Sądzę, że chipowanie ludzi w

Sądzę, że chipowanie ludzi w prezentowanych formach i bardziej wyrafinowanych jest nie do obrony. I nie chodzi tu bynajmniej o wygodę i orgastyczne formowanie ekstrementów. Chodzi zarówno o manipulację jak i o kontrolę nad ludzkim pospólstwem stanowiącym niewolniczą siłę elit.
Nasza zgoda nie bedzie potrzebna i nasza wola nie będzie miała żadnego znaczenia.
Przez globalistyczne rządy prezentujące elity i NWO zostaną wprowadzone ustawy regulujące ową metodę. I aż się nasuwa cytat z Biblii: ..."bez tego znamienia nie kupisz i nie sprzedasz".. Ale nie tylko... Nie dostaniesz pracy, nie dostaniesz się do szkoły i nie będziesz miał dostepu do bankowego konta swoich wirtualnych "kredytek"..
 Pozostanie wrócic odwżznym i buntowniczym jednostkom do pierwotnej walki o przetrwanie w prymitywnych warunkach egzystencji...
 Kto pierwszy wykuje sobie pług i łopatę z żelaza..? nóż i siekierę?
Gdzie zdobędzie materiał na szałas, gdy las będzie własnością elity? W jaki sposób zakupi hodowlane zwierzę, gdy już jest ono czipowane kolczykami w UE?
Pozostaną jadalne korzonki i kłusownoictwo, za które przymusowo zachipowani"złodzieje" odbywac będą karę w kamieniołomach należących do... elit....
Echhh... gadanie po próżnicy... Możecie sobie pokrzyczeć dotąd, dokąd nie przyjmiecie bez dyskusji "znamienia bestii"...

Portret użytkownika Taaa

To wszystko było do

To wszystko było do przewidzenia. Czego to oni nie wymyślą żeby zniszczyć ludzkość. Kolejni Hitlerzy bez ambicji. Przecież żaden normalny człowiek nie łyknie takiej pigułki ani nie zrobi sobie tatuażu żeby rzekomo ułatwić sobie życie jakby nie mieli już dość ułatwionego. Pliki cookies ,facebook itd. sprowadza się do tego samego tylko inną drogą. Zero prywatności gdziekolwiek..najpierw zaczeli od internetu,a skończą na chipowaniu. Niech sami to zrobią jak tacy mądrzy są. Wiadomo było,że kiedyś nadejdzie taka przyszłość..ale nikt nie sądził,że tak szybko. ~

Portret użytkownika MARGO

przypomnienie

przypomnienie napisał:
"...Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć..."
 
Bardzo znamienne są to słowa...
Wskazują jednoznacznie, że żaden szatan czy diabeł czy też inny gad,  nie jest bestią, bowiem liczba bestii to liczba... człowieka ... ha, ha, ha...
Ludzie ludziom zgotowali ten los 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Anarchiusz

choć raz zgodze się z tobą w

choć raz zgodze się z tobą w pełni. są to trzy szustki nie 666 więc trzy liczby niedoskonałe/niepełne, w Bibli liczba 7 to doskonałość liczba boska. Trzy 6 oznaczają niedoskonały obraz boskiego podobieństwa, duchowego fizycznego i umysłowego wypisz wymaluj człowiek... nie szatan(przeciwność)/diabeł(kłamstwo) które są bytami wyższymi duchowo, brak choć jednej cyfry 7.

Portret użytkownika Roni Tornado

Anarchiusz, liczba 7 nie jest

Anarchiusz, liczba 7 nie jest doskonała, jej zapis ma początek i koniec. To już prędzej 8 jest liczbą doskonałą - nigdzie się nie zaczyna i nie kończy.  Nawet nieskończoność jest przedstawiana za pomocą ósemki "położonej" na poziomo.

Portret użytkownika RAM

Roni Tornado

Roni Tornado wrote:

Anarchiusz, liczba 7 nie jest doskonała, jej zapis ma początek i koniec. To już prędzej 8 jest liczbą doskonałą - nigdzie się nie zaczyna i nie kończy.  Nawet nieskończoność jest przedstawiana za pomocą ósemki "położonej" na poziomo.

 Znak nieskończoności nie określa "ósemka położona poziomo".. Znak nieskończoności przedstawia wstega Mobiusa...
Ta wstęga posiada tylko jedną stronę...
Wszystkie liczby sa doskonałe, gdyż każda z nich stanowi element ciągu definicji Wszechświata...i każda z nich jest jednakowo ważna...

Portret użytkownika bez urazy

Bez urazy, ale 7 jest

Bez urazy, ale 7 jest symboliczne w kulturze staroaramejskiej, starosemickiej i właśnie oznacza pełnię, doskonałość. 6 natomiast nie. Poza tym Żydzi wszystko zapisywali spółgłoskami (podobnie liczby również spółgłoskami) (nie mieli samogłosek w zapisie). 666 to nero. Cesarz, ówczesny tyran i kat chrześcijan. Jan pisał o nim kamuflując jego imię. Żydzi rozumieli... inni niekoniecznie. I o to chodziło. Podpowiedź autora - "liczba to bowiem człowieka" - jest w tym kontekście zrozumiała.
Pozdro.
 
P.S. Teksty o antychryście są dwojakie w Piśmie św. Mają charakter aktualny, i eschatoligiczny. Aktualny, bo NERO był konkretnie ucieleśnieniem Babilonu (Rzym). Eschatoligiczny, ostateczny, bo na końcu czasów (nie końcu świata) ma być ten właściwy bunt ludzkości. Czy antychryst będzie osobą, czy raczej obrazem zbuntowanej ludzkości, która przeciwstawiła Jezusowi niemal WSZYSTKIE przewrotne wartości do głoszonych przez Niego - to się dopiero okaże. Wink

Portret użytkownika mordechaj

Czy zarząd Motoroli już

Czy zarząd Motoroli już połknął i czy wytatuowali swoje dzieci? Co za żenująca próba przepchnięcia systemu znakowania ludzi pod jakimiś pozorami korzyści osobistych i pokrętnymi nazwami.
Czy ludzie są już tak głupi, że to łykną?

Portret użytkownika przypomnienie

I jest! Technologia która

I jest! Technologia która zmiękcza technologię chipowania. A teraz wystarczy przytoczyć pewien tekst, który teraz już idealnie się do tego wpasowuje.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem:
«Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
i będzie katowany ogniem i siarką
wobec świętych aniołów
i wobec Baranka.
11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
czciciele Bestii i jej obrazu,
i ten, kto bierze znamię jej imienia».

Portret użytkownika Dyvision

       Niwielu co ma oczy i

       Niwielu co ma oczy i uszy zobaczy i usłyszy, a i sposród tych niewielu uwierzy. Diabeł pokazuje nam swoją kosę, a my się bedziemy spierać o jej kolor.
       Jakich trzeba jeszcze znaków i dowodów, żebyśmy zrozumieli że to jest znamię besti. Świat który znamy ginie na naszych oczach, nie mogąc unieść naszych grzechów.
        Nieważne która firma to wymyśli, czy opatentuje wszystko to przecież i tak prowadzi do jednego.

 

Portret użytkownika naświadectwo

nie pasuję : "wraz z nim

nie pasuję : "wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia" - Objawienie Jana 19:20
 
technologie robią na wielu ludziach jakieś wrażenie ale nie są nadprzyrodzonymi rzeczami, co jeśli szatan stworzy imitacje znamienia aby ukryć prawdziwe które nadejdzie pózniej ? : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=8417
 
 
, zachowajmy czujność i dogłębnie wczytujmy się w teksty biblijne, bo powierzchowaność będzie zgubą

Portret użytkownika KAZDOM

Głupcy myślą, że się

Głupcy myślą, że się nabierzemy. Wymyślili mniej inwazyjną metodę kontroli bo się obawiają, że ludzie ze strachu przed bólem ( podczas chipowania ) będą się uparcie bronić. Szczęście, że coraz więcej ludzi ma świadomość ich manipulacji.

Portret użytkownika ArDoR

Najlepszy pomysł na

Najlepszy pomysł na marketing, to odświerzyć jakiś stary pomysł.... dorobić do tego reklamę odpowiednią, ładnie zapakować i dać cenę z ładną końcówką X,99 i bydło.... wróc.... klient to kupi.. zwłaszcza jak się to wstawi do osiedlowej pierdonki.
no i faktycznie... bydło trzeba znakować, żeby było wiadomo który egzemplarz do kogo należy. Jestem Za tymmmmuuuuuu...
 

Portret użytkownika Dr Piotr

Za chwilę pewnie powiedzą, że

Za chwilę pewnie powiedzą, że te nowinki są jednak nieefektywne, bo tatuaż się zmaże albo wyblaknie, a pigułkę można przez przypadek wysrać, więc NAJLEPSZE I NAJBEZPIECZNIEJSZE będą oczywiście CHIPY. I tak wszystko idzie w kierunku chipowania, więc bydło trzeba oswajać z nowinkami.
Hehehe...z tą pigułką to lekki niesmak, bo co...codziennie sie ją wysra, umyje i połknie ponownie? Smile więc wszyscy chętni powinni się zaopatrzyć w dobry nocnik i sitko do cedzienia kupki Smile
 
A tak swoją drogą, do tego, żeby wpisać coś w pigułkę i w tatuaż lub potem okresowo zmieniać, to też trzeba mieć hasło dostępowe, więc co to za ułatwienie. Nie myślę nawet o możliwości kradzieży danych lub klonowania danych z tych prościutkich gadżecików.
Skoro ktoś to produkuje jako czyste, niezaprogramowane egzemplarze, to na pewno bedzie można zdobyć "paczkę" takich i potem wrzucać sobie dane ludzi, pod których będzie się chciało podszyć, okraść lub wrobić w coś.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem