Młodzież staje się coraz bardziej brutalna - jaka przyszłość nas czeka?

Kategorie: 

Nastoletni przedstawiciele gangu w Rumunii znęcali się w ostatnich dniach nad staruszką. W Internecie opublikowali bez krępacji szokujący film. Grupa pięciu lub sześciu osób z rumuńskiej wsi Jilava znalazła sobie świetną rozrywkę po wyjściu z baru, pisze Mediafax.ro.

 

Jeden z młodzieńców chwycił staruszkę za kołnierz i rozkręcił wokół własnej osi ku uciesze zgromadzonych małolatów. Udręczona kobieta wzywała pomocy, ale nikt nie pomógł. 17 – letni wojownik został zatrzymany przez policję. Udało mu się uniknąć kary po wpłacie 160 lei (równowartość około 35 zł).

„To był tylko żart. Nie umarła. Jeśli ci się nie podoba to, co widziałeś, zadzwoń do mnie". napisała po opublikowaniu tego filmu na Facebooku nastolatka o pseudonimie Eu Geo

Obserwuje się postępujące zdziczenie młodego społeczeństwa skutecznie indoktrynowanego przez tak zwaną obowiązkową "edukację". Jednak to co wbija się dzieciom do głowy w szkołach to tylko jedna strona medalu. Brutalność i agresja jest teraz gloryfikowane w mediach i widzimy lawinowo wzrastającą liczbę przypadków znęcania się nad słabszymi, bez względu na wiek. Jest to z pewnością zły prognostyk na przyszłość

  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Cezar

Ciekaw jestem ile z was tez

Ciekaw jestem ile z was tez bylo lub jest takimi bydlakami jak w tym filmie,zawsze nawiecej szczekaja ci co najmniej robia a zaciekle uwazaja sie za boskomoralnych.
 
To ze ta staruszka troche powirowali to nie znaczy ze ucierpiala i zmarla, to jest maly pryszcz w porownaniu co teraz w szkolach i poza nia nieletni wyczyniaja.
Poprawnosc polityczna to se wsadzcie gleboko w kloake,poprawnosc polityczna jest powodem niszczenia europy i europejskich kultur narodowych.

Portret użytkownika kimbur

Młodzież jest sterowana przez

Młodzież jest sterowana przez dorosłych, głównie za pośrednictwem mediów. To dorośli - oczywiście odpowiednio wybrani, czyli np. nasi posłowie, premierzy, prezydenci - decydują o tym, że na polskich ulicach brakuje patroli policyjnych, że gangi są bezkarne, że "strażnicy prawa" wlepiają mandaty babciom sprzedającym pietruszkę a odwracają się na widok chuliganów.

Portret użytkownika Andrzej Sz.

Rumuni są szaleni z natury,

Rumuni są szaleni z natury, pracowałem z kilkoma i spokojny żaden nie był, kawały czasem tak głupie że aż śmieszne się ich trzymały cały czas. Jeśli chodzi o społeczeństwo to faktycznie upada moralnie. Zamiast dzieci od najmłodszych uczyć pracy i pokory, kupuje się wszystko i pozwala na wszystko. Przychodzi czas że to się odbija, załozy taki łepek rurki, nie za własnoręcznie zarobione pieniądzę, nawet kroku zrobić nie może bo go cisną po jajcach, już nawet nie chcę wiedzić jaki ich dzieci będą lewe. Kiedyś była obowiązkowa służba wojskowa to z takich cieciów coś potrafili wyciągnąć. Teraz społeczeństwo przyjmuje model zachodni i rosną pederaści, z lewymi rękoma, niepotrafiący zarobić na siebie, czekających na gotowe, żeby mamusia pod nos przyniosła jedzonko, uprała, i dała na drobne wydatki z 50 plnów, bez kultury, wartości, honoru z wielkim ego i wypyszczałe...

Portret użytkownika 85r

Nasi rodzicie jakoś tą

Nasi rodzicie jakoś tą starość jeszcze na poziomie mają dzieki komunie na która tak was media zachodnie nauczyły pluć ale my co bedziemy mieć to strach pomysleć. Więc tylko ruski mogą nas uratować przed dzikim zachodem taka jest niestety okrutna prawda. Cała ta kultura zgniłego zachodu od 25 lat truje polską ziemie i efekty widać po zachowaniu młodego pokolenia które się wychowała na debilnych amerykańskich filmach. Teraz nawet bajki dla dzieci sa przesiąkniete przemoca, rosną nam mali terroryści bez zasad moralnych.

Portret użytkownika MonaLisa

ten artykuł, pilipku, tutaj

ten artykuł, pilipku, tutaj po to, żeby po buszowaniu na Onecie poczułeś się tutaj jak w domciu. Ja jeszcze ani razu tam nie byłam, bo słyszałam co nieco od znajomych. A ty wpadłeś tutaj, żeby porównać tylko 2 portale i wystawić swoją opinię rzeczoznawcy?
gorzka prawda powinna wszędzie ukazywać się. Agresja młodzieży, a i średniego pokolenia (walka o pracę) nasila się.
Twoja wypowiedź też nie jest milutka. Czemu czujesz się lepszym? Przemyśl to...
Pozdrawiam.

Portret użytkownika pilip

"ten artykuł, pilipku, tutaj

"ten artykuł, pilipku, tutaj po to, żeby po buszowaniu na onecie poczułeś się tutaj jak w domciu" - w takim razie ciesze się, że się zgadzamy co do poziomu artykułu  i nie rozumiem czemu też samą siebie obrażasz w tym zdaniu, bo i ty jestes tutaj - chyba, że nie zdajesz sobie dokładniej sprawy z tego co piszesz? Tym bardziej moją opinie uważam za słuszną, skoro twierdzisz, że znasz opinie na temat onetu - 2% solidnych informacji 98% bezsensownych zapychaczy, i tak też jest z tym artykułem, nic nie wnosi, sam akt agresji przedstawiony w artykule jest niczym w porównaniu z rzeczywistością. Uważam po prostu, że  temat niczym nieusprawiedliwionej agresji(i co się z tym wiąże - głupoty)  jest tematem obszernym i można przytaczac dużo lepsze przykłady, szokujące, skłaniające do przemyslen niż te uzyte do tego "artykułu", Czy źle jest wymagac jakiegoś(w sumie to niekiedy jakiegokolwiek) poziomu artykułów? To w interesie autorów artykułów jest wywoływanie tęczy emocji u czytelnika, zaintrygowania go, a nie robienie z niego debila po przez wstawianie takich życiowych artykułów o robieniu "samolotu" babce z Rumunii, prosze Cie..

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem