Młodzi islamści molestują kobiety na niemieckich basenach - niektóre wprowadzają zakaz wstępu dla uchodźców

Kategorie: 

Władze miasta Bornheim, położonego między Kolonią a Bonn, zabroniły uchodźcom korzystania z miejskiego basenu, podaje telewizja N24. Powodem radykalnego kroku były liczne przypadki molestowania seksualnego.

 

Markus Schnapka, zastępca burmistrza i doradca ds. spraw społecznych, powiedział dziennikarzom, że w ubiegłym tygodniu było kilka incydentów, w których uchodźcy pozwalali sobie na obsceniczne gesty i wyzywali kąpiących się ludzi. 

„Chodzi o wyzwiska i obmacywanie" - wyjaśnił urzędnik.

Oprócz konfliktu na pływalni, w Bornheim zaobserwowano inne przypadki agresji seksualnej ze strony imigrantów. Poinformowano, że 18-letni uchodźca przykleił się na ulicy do 54-letniej kobiety, dotykał ją w różne miejsca i próbował całować. Kobieta wezwała pomoc. Od napastnika uwolnili ją policjanci. Młodzieniec został zatrzymany i przesłuchany.

 

Wydarzenia te skłoniły administrację do działania. W czwartek Schnapka zwołał spotkanie w centrum uchodźców i powiedział im o decyzji dotyczącej odmowy dostępu do basenu dorosłych mężczyzn - imigrantów. Przypomnijmy, że w nocy z 1 stycznia 2016 roku w niemieckiej Kolonii około tysiąca młodych ludzi na kilka godzin przed Nowym Rokiem zgromadziło się na placu niedaleko katedry i dworca centralnego. Podzielili się na małe grupy, a potem napastnicy zaatakowali głównie kobiety.

Wiele ofiar skarżyło się, że było niepokojone przez młodzieńców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Ataki miały miejsce także w innych miastach kraju - niemiecka policja otrzymała ponad 600 zgłoszeń. Później okazało się, że do podobnych incydentów dochodziło w sąsiedniej Austrii i Szwajcarii.

 

 
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Karp

Panie coligamenoVerati widze

Panie coligamenoVerati widze tu spore ziarno semickiej propagandy wy lubicie filozofowac nad czyims losem patrz(europy)"Przemieszczona 'cudownie' ludność arabska musi dojrzeć, aby tego typu zachowania zwalczać i wyraźnie piętnować wewnętrznie pośród swojej nacji z widocznym dla europejczyków głosem sprzeciwu dla tego typu zachowań"-" Kto już tu przybył raczej magicznie w czasie i przestrzeni się nie rozpłynie"bla bla bla.a sami nie wpuszczacie ich do izraela.lewacka propaganda poczucia winy juz nie dziala,blad-magicznie sie rozpynie!jesli sie ich wysle z powrotem tam z kad przybywaja.wyczarterowac samoloty i wyslac w pizdziec.bedzie taniej i bezpieczniej.zrozumcie to Zydzi My Europejczycy ich tu nie chcemy!!!

Portret użytkownika coligamenoVerati

Rozumiem zarówno lewą jak i

Rozumiem zarówno lewą jak i prawą stronę konfliktu. Postulowałbym tutaj aby ludzie zaczęli odgrywać rolę pośrednich centralizatorów. Bez tego typu posunięć w ludziej masie postwaionej na szali z jednej strony oburzenia, z drugiej przyzwolenia deseczka podparta na trójkątnym wsporniku może zrobić pach(!) i zrobi się naprawdę duuuży problem. Przemieszczona 'cudownie' ludność arabska musi dojrzeć, aby tego typu zachowania zwalczać i wyraźnie piętnować wewnętrznie pośród swojej nacji z widocznym dla europejczyków głosem sprzeciwu dla tego typu zachowań. Telewizor, gazety itp. Czy naprawdę banda głąbów po rządach nie potrafi wyjść do ludzi z programem w tej sprawie? Niczego takiego nie widzę. Jest możliwość, że nie słychać o takich rzeczach w momencie w którym się pojawiają. TO JE KURWA BŁĄD! Kto już tu przybył raczej magicznie w czasie i przestrzeni się nie rozpłynie. Głos który mówi "jeżeli chcecie doprowadzić do wojny, na którą my jako władza nie będziemy już mieli wpływu, ponieważ kierowały będą nią już tylko i wyłącznie emocje do których swoim zachowaniem nie możemy dopuścić - musimy robić wszystko, żeby załagadzać sytuację. Apelujemy o wewnętrzny sprzeciw rodzajowi zachowań, które doprowadzają do eskalacji napięć, na której mamy nadzieję nie zależy na dłuższą metę żadnej ze stron. Zasiejecie w ten sposób ziarno, z którego będziemy mogli czerpać otuchę w tych trudnych czasach. Jednocześnie stawia się dziennikarzom postulat aby rozpisując się o wszelkiego rodzaju zachowaniach rodzących niepokoje społeczne poszukiwali głosu arabskiej strony buforującej całość przekazu także z punktu widzenia swojej właśnie nacji nastawionej na życie w pokoju". Wypierdolić tego w chuj w dwóch językach w gazetach (czcionką kuźwa 60ką jak się zmieści ^^) oraz przybić telewizyjnie. Wiadomo, że żeby koncept przeszedł potrzeba przerwania spirali nienawiści. Człowiek zagraża bowiem człowiekowi dzięki elementowi swojego charakteru, który nazywamy "dumą". Wprowadzenie manifestów pod kontrolę sytuacji wydaje się być jedynym rozwiązaniem, które w chwili kiedy "oni już tu są" rodzi jakieś nadzieje na przyszą, zachodnioeuropejską egzystencję. Gdzie są psychologowie od mas? Pisać, gadać, wrzucać, szczepić cholera... Na Hitlerka czekacie? :>

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika Zenek :)

Powoli otwiera się NOWA NISZA

Powoli otwiera się NOWA NISZA GOSPODARCZA.... PASY CNOTY..... dla kobiet zachodniej jewrejoROPE i dzięki temu zarówno się odrodzi moda na "rycerstwo" bo po ulicach pełno będzie blaszaków jak i femiglizdy będą zadowolone bo w ramach "równoudebilnienia" tym razem to baby będą łaziły w 40 kilogramowych puszkach po ulicach berlińskiego kalifatu.....

A żydki się cieszą, że ich goje nie są wstanie wziąć za kudły i WYKOPAĆ z Europy wciąż i wciąż dolewają BENZYNĘ do ETNICZNEJ NIENAWIŚCI DO BIAŁYCH KOBIET..... publicznie zachęcając ich arabskich i murzyńskich KAMRATEN do gwałtów na białych chociażby POCHODAMI ANTIFY w których dominującymi hasłami tych nazi jest "WYTĘPIĆ NIEMIECKI NARÓD BY WRESZCIE PRZESTAŁ ISTNIEĆ" (see wolna-polska.pl). Dodam iż podobne hasła ta nazistowska, żydowska swołocz głosi także i we "demokratycznej" Francji odnośnie wyborczyń Ruchu Narodowego.....

A NAWOŁYWANIE DO LUDOBÓJSTWA "podobno" JEST ANTY-DEMOKRATYCZNE..... i co na to makrela berlińska?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem