Młodzi islamści molestują kobiety na niemieckich basenach - niektóre wprowadzają zakaz wstępu dla uchodźców

Kategorie: 

Władze miasta Bornheim, położonego między Kolonią a Bonn, zabroniły uchodźcom korzystania z miejskiego basenu, podaje telewizja N24. Powodem radykalnego kroku były liczne przypadki molestowania seksualnego.

 

Markus Schnapka, zastępca burmistrza i doradca ds. spraw społecznych, powiedział dziennikarzom, że w ubiegłym tygodniu było kilka incydentów, w których uchodźcy pozwalali sobie na obsceniczne gesty i wyzywali kąpiących się ludzi. 

„Chodzi o wyzwiska i obmacywanie" - wyjaśnił urzędnik.

Oprócz konfliktu na pływalni, w Bornheim zaobserwowano inne przypadki agresji seksualnej ze strony imigrantów. Poinformowano, że 18-letni uchodźca przykleił się na ulicy do 54-letniej kobiety, dotykał ją w różne miejsca i próbował całować. Kobieta wezwała pomoc. Od napastnika uwolnili ją policjanci. Młodzieniec został zatrzymany i przesłuchany.

 

Wydarzenia te skłoniły administrację do działania. W czwartek Schnapka zwołał spotkanie w centrum uchodźców i powiedział im o decyzji dotyczącej odmowy dostępu do basenu dorosłych mężczyzn - imigrantów. Przypomnijmy, że w nocy z 1 stycznia 2016 roku w niemieckiej Kolonii około tysiąca młodych ludzi na kilka godzin przed Nowym Rokiem zgromadziło się na placu niedaleko katedry i dworca centralnego. Podzielili się na małe grupy, a potem napastnicy zaatakowali głównie kobiety.

Wiele ofiar skarżyło się, że było niepokojone przez młodzieńców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Ataki miały miejsce także w innych miastach kraju - niemiecka policja otrzymała ponad 600 zgłoszeń. Później okazało się, że do podobnych incydentów dochodziło w sąsiedniej Austrii i Szwajcarii.

 

 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Karp

Panie coligamenoVerati widze

Panie coligamenoVerati widze tu spore ziarno semickiej propagandy wy lubicie filozofowac nad czyims losem patrz(europy)"Przemieszczona 'cudownie' ludność arabska musi dojrzeć, aby tego typu zachowania zwalczać i wyraźnie piętnować wewnętrznie pośród swojej nacji z widocznym dla europejczyków głosem sprzeciwu dla tego typu zachowań"-" Kto już tu przybył raczej magicznie w czasie i przestrzeni się nie rozpłynie"bla bla bla.a sami nie wpuszczacie ich do izraela.lewacka propaganda poczucia winy juz nie dziala,blad-magicznie sie rozpynie!jesli sie ich wysle z powrotem tam z kad przybywaja.wyczarterowac samoloty i wyslac w pizdziec.bedzie taniej i bezpieczniej.zrozumcie to Zydzi My Europejczycy ich tu nie chcemy!!!

Portret użytkownika coligamenoVerati

Rozumiem zarówno lewą jak i

Rozumiem zarówno lewą jak i prawą stronę konfliktu. Postulowałbym tutaj aby ludzie zaczęli odgrywać rolę pośrednich centralizatorów. Bez tego typu posunięć w ludziej masie postwaionej na szali z jednej strony oburzenia, z drugiej przyzwolenia deseczka podparta na trójkątnym wsporniku może zrobić pach(!) i zrobi się naprawdę duuuży problem. Przemieszczona 'cudownie' ludność arabska musi dojrzeć, aby tego typu zachowania zwalczać i wyraźnie piętnować wewnętrznie pośród swojej nacji z widocznym dla europejczyków głosem sprzeciwu dla tego typu zachowań. Telewizor, gazety itp. Czy naprawdę banda głąbów po rządach nie potrafi wyjść do ludzi z programem w tej sprawie? Niczego takiego nie widzę. Jest możliwość, że nie słychać o takich rzeczach w momencie w którym się pojawiają. TO JE KURWA BŁĄD! Kto już tu przybył raczej magicznie w czasie i przestrzeni się nie rozpłynie. Głos który mówi "jeżeli chcecie doprowadzić do wojny, na którą my jako władza nie będziemy już mieli wpływu, ponieważ kierowały będą nią już tylko i wyłącznie emocje do których swoim zachowaniem nie możemy dopuścić - musimy robić wszystko, żeby załagadzać sytuację. Apelujemy o wewnętrzny sprzeciw rodzajowi zachowań, które doprowadzają do eskalacji napięć, na której mamy nadzieję nie zależy na dłuższą metę żadnej ze stron. Zasiejecie w ten sposób ziarno, z którego będziemy mogli czerpać otuchę w tych trudnych czasach. Jednocześnie stawia się dziennikarzom postulat aby rozpisując się o wszelkiego rodzaju zachowaniach rodzących niepokoje społeczne poszukiwali głosu arabskiej strony buforującej całość przekazu także z punktu widzenia swojej właśnie nacji nastawionej na życie w pokoju". Wypierdolić tego w chuj w dwóch językach w gazetach (czcionką kuźwa 60ką jak się zmieści ^^) oraz przybić telewizyjnie. Wiadomo, że żeby koncept przeszedł potrzeba przerwania spirali nienawiści. Człowiek zagraża bowiem człowiekowi dzięki elementowi swojego charakteru, który nazywamy "dumą". Wprowadzenie manifestów pod kontrolę sytuacji wydaje się być jedynym rozwiązaniem, które w chwili kiedy "oni już tu są" rodzi jakieś nadzieje na przyszą, zachodnioeuropejską egzystencję. Gdzie są psychologowie od mas? Pisać, gadać, wrzucać, szczepić cholera... Na Hitlerka czekacie? :>

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika Zenek :)

Powoli otwiera się NOWA NISZA

Powoli otwiera się NOWA NISZA GOSPODARCZA.... PASY CNOTY..... dla kobiet zachodniej jewrejoROPE i dzięki temu zarówno się odrodzi moda na "rycerstwo" bo po ulicach pełno będzie blaszaków jak i femiglizdy będą zadowolone bo w ramach "równoudebilnienia" tym razem to baby będą łaziły w 40 kilogramowych puszkach po ulicach berlińskiego kalifatu.....

A żydki się cieszą, że ich goje nie są wstanie wziąć za kudły i WYKOPAĆ z Europy wciąż i wciąż dolewają BENZYNĘ do ETNICZNEJ NIENAWIŚCI DO BIAŁYCH KOBIET..... publicznie zachęcając ich arabskich i murzyńskich KAMRATEN do gwałtów na białych chociażby POCHODAMI ANTIFY w których dominującymi hasłami tych nazi jest "WYTĘPIĆ NIEMIECKI NARÓD BY WRESZCIE PRZESTAŁ ISTNIEĆ" (see wolna-polska.pl). Dodam iż podobne hasła ta nazistowska, żydowska swołocz głosi także i we "demokratycznej" Francji odnośnie wyborczyń Ruchu Narodowego.....

A NAWOŁYWANIE DO LUDOBÓJSTWA "podobno" JEST ANTY-DEMOKRATYCZNE..... i co na to makrela berlińska?

Portret użytkownika inzynier magister

Polska musi się zabezpieczyć

Polska musi się zabezpieczyć przeciwko islamistom i terorystom co chcą zniszczyć europę ! Coraz więcej wchodzi na zmianynaziemi wynajętych hejterów z KOD-u i tajnej jednostki hetowania którzy pracują mocno nad obrzydzaniem odbijania Polski z rąk mafi PO/PSL/SLD  i nowoczesnej bankstyewrki petroszenki ! Trzeba się jednoczyć i powołać szwadrony ONR aby bronić rządu  który chce dobra dla ludzi normalnych a nie oligarchi co to chciała nas sprzedać do kołchozu przymusowej pracy, co chciała wprowadzić podatek katastralny ale nie udało się im tylko dlatego że nie zdążyli ! Trzeba wspierać rząd bo magicy od masonów potrafią stosować czary co widać po ludziach omamionych maszerujących w marszach nienawiści KOD-u  opłacanego przez kasę sorosowców z międzynarodowej mafii banksterskiej !

http://innemedium.pl/wiadomosc/co-czeka-polske-europe-w-roku-20162017-mocna-przepowiednia

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika And

Czy Mieszko Pierwszy nie

Czy Mieszko Pierwszy nie przyczynił się do rozpadu Słowiańszczyzny poprzez przyzwolenie na najazd katolików?
Polska była kiedyś taką Unią Europejską, wpuszczali wszystko jak leci. Chazarów, katolików, a oni robili bałagan.
 

Portret użytkownika zarejestrowany

Właśnie słucham info , gdzie

Właśnie słucham info , gdzie dziennikarze mówią , ze biegna do Petru i Nowoczesnej, a ten znowu szczuje, dlaczego mam go ogladać. Polacy powinni wycofywać pieniądze z banków zagranicznych. Powinna ruszyć ogólnonarodowa kampania w tym kierunku...bojkot lichwiarskiej międzynarodówki wiele by zmienił. Służby ochrony oraz skarbowe już teraz powinny sprawdzać czy koledzy i ich rodziny nie przelewają, wywożą lu sprzedają swój majątek - NASZ, który powinien zostać na czas śledztwa zabezpieczony.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma.

Portret użytkownika Takitam

Ten wymieniony wyżej gość to

Ten wymieniony wyżej gość to przedstawiciel międzynarodowej finansjery który zrobi wszystko by wybić nowemu rządowi plany opodatkowania banków. To właśnie ludzie tego pokroju rozpętali w europarlamencie akcję przeciwko naszemu krajowi. Zdrajcy narodu i tyle. Ale najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że znajdują posłuch u wielu zagubionych w tym wszystkim ludzi. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Nazwy i adresy prywatnych

Nazwy i adresy prywatnych firm zatrudnionych przez partie polityczne w celu robienia PR (Public Relations) są POwszechnie znane. Jakiś zdolny haker zamiast zajmować się grami komputerowymi mógłby delikatnie włamać się do 1 peceta i wyciągnąć listę pracowników. Oni są rozsiani po całej Polsce i po świecie siedzą w domach i w domach ''pracują'' - nawet nie znają się między sobą. Pracownicy sami POznają się dopiero po jakimś czasie - żalił się i wysypał wszystko o tym procederze jeden były hejter co go wywalili z pracy za lenistwo. Obecnie trwa ofensywa KOD w celu obrony NWO i likwidacji państwowości, więc kasa płynie szerokim strumieniem z pewnych fundacji to i hejt zapewne będzie o wiele bardziej widoczny.

Portret użytkownika Takitam

Jak do tej pory wszystkie

Jak do tej pory wszystkie większe afery były umarzane i zamiatane pod dywan. A jeśli już kogoś ukarano - to małą "płotkę" rzucono na pożarcie aby stworzyć pozory sprawiedliwości. A prawdziwe afery w których są umoczeni ci z najwyższej półki nigdy nie będą wyjaśnione, a ci którzy za dużo wiedzieli już dawno "powiesili się" w celach aresztów śledczych. Tak że liczenie na "normalne działania prokuratury" jest utopią.

Portret użytkownika Akamai

Zdziwieni ? Niedługo Niemki

Zdziwieni ? Niedługo Niemki będa sie bały wejść do publicznej toalety. To teraz. A za jakiś czas do własnej. Drodzy sąsiedzi zza Odry. Führer nie żyje już od jakiegoś czasu. A Merkel tylko wykonuje rozkazy ciemnych typów, którzy dążą do unicestwienia Waszej Wielkiej IV Rzeszy. Zacznijcie w końcu myśleć samodzielnie. Spróbujcie poznać "Mentalität" waszych gości. Poczytajcie Koran. Posłuchjcie jakiegoś radykalnego Imama. I spróbujcie się jakoś ratować. Bo czasu zostało niewiele.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika zniesmaczony

Od poczatku istnienia islamu

Od poczatku istnienia islamu wiadomym jest ze tu nie o boga milosiernego chodzi a o jego przeciwienstwo,zamordyzm,grzech,Tak samo trzeba powiedziec o chrzescijanstwie . Ta wiara sie lepiej nadaje do zniewalania ludzi niz chrzescijanstwo , Jak z tego swiata zejde to wiem jedno na 100% , ja nawet na prosbe Boga nie bede chcial wracac na ziemie nawet w postaci bakterji bo tu trzeba wojowac ,od bakterji do slonia .Planeta na ktorej trzeba sie zabijac i jesc zabite jest skazana na zaglade jako przekleta.

Portret użytkownika Betejger

Religia istnieje by pomagać

Religia istnieje by pomagać człowiekowi a nie zniewalać go! ... tylko wy nie możecie tego pojąć bo tak jesteście zaślepieni przyjemnościami. Jeśli jakiś duchowny,kapłan albo ksiądz mówi mi że seks jest grzechem albo że post służy mojemu zdrowiu to ja nie mam powodu żeby mu nie wierzyć! sam zdecydował się na taki stan i to już o czymś świadczy? a my powinniśmy go naśladować by osiągnąć doskonałość.  

Portret użytkownika eva11

a widziales poszczacego

a widziales poszczacego Ksiedza?bo ja nie....i  kazdy ma bel jak kobieta w ciazy....
post to potrzeba organizmu,a nie przymus aby sie oczyscic z grzechu,
bardziej oczysci was jak dacie tym co poszcza,bo nie maja innego wyjscia!
ja seex moze byc grzechem?
przeciez bez niego  nie rozmnazali bysmy sie!
o wiele wiecej grzechu zauwazysz na ulicy niz w czyjejs sypialni!
tam nikt nie ma prawa zagladac i jesli obie osoby sa szczesliwe nie czynia nikomu krzywdy zaspokajaniem siebie na wzajem,
wy stojac na mszy macie wiecej grzechow w sercach niz te czynione w lozach tych kochajacych i z czystymi suieniami,
ile to zamiast na oltarz gapi sie czy oby znajoma nie ma lepszych pierscionkow,
wrzucajac do koszyczka macie ciemne mysli,nie wspominajac jak stoicie pod kosciolem i obgadujecie bliznich  z falszywa troska,
to sa grzechy,a nie przyjemnosci malzenskie,
ale cos mi mowi,ze jestes jehowym...
oni nawet stare szmatki sprzedaja kiedy nie potrzebuja,
pomagaja jedynie swoim ,braciom,
grzech to brak sumienia!
kiedy ktos ma wypadek a ty zamiast sie pomodlic lecisz z ciekawosci to jest grzech,
kiedy kobieta ciezarna stoi w autobusie,a ty nie czuje wspolczucia aby jej zrobic miejsce to jest grzech,
kiedy zle sie dzieje a twoje serce nie reaguje to jest grzech!
egoizm i brak uczuc to sa najwieksze grzechy,a nie do jasnej ch....
czyjes sprawy prywatne w lozku!!!!!!!!!!!!
 
 
 

Portret użytkownika Arya

Grzech jest tylko w dwóch

Grzech jest tylko w dwóch przypadkach. Gdy wyrządzasz krzywdę drugiej istocie, lub gdy to co robisz wywołuje w tobie poczucie winy. To prosta definicja i gdyby wszyscy zdali sobie z tego sprawę, świat byłby lepsze a zcentralizowana religia odeszłabby w niebyt.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Angelus Maximus REX2

Tym własnie jest "grzech"...,

Tym własnie jest "grzech"..., co jest niczym innym, jak głosem Boga wyrażonym w ludzkim sumieniu naszej duszy...
Szatański "rozsądek" jednak, podkręcony instyktem samozachowawczym, znajdzie jakies wytłumaczenie...

Portret użytkownika Akamai

Nie chcę Was zasmucać, ale

Nie chcę Was zasmucać, ale jeszcze nieraz będziecie tu wracać. Dlatego nie wolno Wam myśleć w kategoriach przetrwania. Musicie walczyć o lepsze jutro. Bo to też Wasze jutro. I nie chodzi o walkę z bronią w ręku. Chodzi o to by "przechodzić" na wyższe poziomy świadomości. Żyjemy w trzecim wymiarze. Część z nas powoli przechodzi do czwartego. Potem będzie piąty i wyżej. A im wyżej tym lepiej. Cieszę się, że spotkałem tu ludzi o takim poziomie świadomości. Bo często słyszę od tych, którym dobrze się wiedzie: "A co mnie to obchodzi, skoro nie będę już wtedy żył." Pycha, Ignorancja i skrajny egoizm. Nie potrafią nawet pomyśleć o losie swoich dzieci i wnuków. Otwierajcie Swoje Serca. Podnoście Wibracje. Walczcie Miłością. I nie martwcie się o to, że będziecie bakterią. To macie już za sobą. Zapewniam Was.
 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika drako_tr

Witaj Akamai. Od jakiegoś

Witaj Akamai. Od jakiegoś czasu analizuję temat naszego tu jestestwa i przyszła mi właśnie do głowy zaskakująco banalna możliwość: czy my tu czasem nie jesteśmy właśnie po to, by "rozświetlić" nieco panujący "mrok" ... chodzi mi o "niewiedzę" w jakiej znajduje się jeszcze masa zmanipulowanych ludzi...jeżeli tak jest, to mamy "przerąbane", bo jak spojrzeć wstecz to wszyscy ci, którzy próbowali mówić o tym co odkryli, ci co chcieli powiedzieć "prawdę", marnie kończyli...
To co się obecnie dzieje, mianowicie wojna religijna, bardzo przypomina średniowieczne krucjaty i dopuki nie upadną te chore religie, doputy będzie trwał "mrok" ...teraz pytanie, co możemy zrobić...?...jak dotrzeć do tych co mają tak głęboko wyrytą w "mózgach" wiarę nie w Stwórcę, Żródło, Boga(jak zwał tak zwał...) tylko w religię...???
Już sporo duszyczek się obudziło, ale to wciąż jest za mało, by móc coś zmienić...
Jeżeli nie otrzymamy jakiejś pomocy od Stwórcy, ludzkość znów cofnie się do "średniowiecza"... doskonale to widać po zachowaniu tzw. "emigrantów"... islamistów mordujących w imię swojego Boga "Allaha", oni kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że tak naprawdę mordują w imię religii, którą zostali zmanipulowani..:(

Portret użytkownika Akamai

Witaj drako_tr Masz rację. We

Witaj drako_tr
Masz rację. We wszystkim co napisałeś masz rację. Niestety z tym „przerąbane” też. Ale gdy zapuka do Twoich drzwi strach, to mu je otwórz. Nie zobaczysz za nimi nikogo. Wiedz też, że to był Twój wybór. Bo wolna wola to prawo uniwersalne. W szerszym wymiarze nikt go nie narusza. Cóż więcej mogę Ci powiedzieć, skoro sam widzisz i czujesz. Świetnie sobie radzisz. I pamiętaj o jednym. Kiedyś to już napisałem. "Jeśli wniesiesz do ciemnego pokoju choćby mały płomień świecy, to go oświetlisz. Ale czy można  wnieść ciemność do jasnego pokoju ? I ile tej ciemności trzeba by wnieść, by zapadł absolutny mrok ? To niewykonalne." Dlatego w odwiecznej walce Światłości z Ciemnością, Światłość zawsze zwycięża. To musi niestety jeszcze potrwać. Ale zmierza już w dobrym kierunku. A Boga nosisz w Sercu. On nigdy Cię nie opuści. I na pewno pomoże. Zapewniam Cię.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika zniesmaczony

Darko ja szukam opowiedzi na

Darko ja szukam opowiedzi na wiele pytan ,znalazlem niewiele uczciwych odpowiedzi !, ale poszukujac prawdy poznalem mysli i fakty  innych tak samo myslacych.Ten temat jest od dawna jak nie od pradawnych czasow poddawany dyskusji ,"zycie poco ? i td"to jest temat im glebiej w las tym wiecej drzew ,on sie nie skonczy nigdy abysmy mieli co do roboty w przyszlych pokoleniach - byle nie w tej formie i na tej planecie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem