Miliardy much niczym biblijna plaga uderzyły na serbskie miasteczko

Kategorie: 

Bezprecedensowy problem spotkał mieszkańców serbskiego miasta Kraljevo. Napadły na nich hordy much, które narodziły się ostatnio po pierwszych cieplejszych dniach. Owadów było tak dużo, że dosłownie pokryły całą miejscowość.

 

Mimo, że miejscowi twierdzą inaczej, lokalni weterynarze uważają, że nie jest to żadna plaga tylko zjawisko naturalne. Mimo to nie brakuje osób gotowych do stosowania odwołań wiążących pojawienie się much z jakimiś nieczystymi siłami.

Bez względu na to, czy uczonym uda się jakoś wyjaśnić to zjawisko trzeba przyznać, że atak much o skali szarańczy to coś nowego. Zwykle owady te towarzyszą zwierzętom hodowlanym. O ich dokuczliwości przekonali się wszyscy, którzy spędzili jakiś czas na prawdziwej wsi. Trudno jednak porównać ilości much spotykanych w pobliżu nawet dużych skupisk krów z tym, co można zobaczyć w Serbii. To po prostu wznosi problem much na zupełnie nowy poziom.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kaszana bociek

Tak zazwyczaj bywa gdy się

Tak zazwyczaj bywa gdy się obcuje fizycznie z muchami i innym tałatajstwem.Te wściekłe muchy PO prostu uciekły od starego schiza pana profesoru Stefanu Muchozolu.Ten stary impotent i faryzeusz chciał muszydła karmić szczawiem i chmara PO dotkliwym POkąsaniu starca z głośnym bzyczeniem i jęczeniem uciekła w siną dal.Opętańca POddano silnym elektrowstrząsom i egzorcyzmom,ale efekt jest dośc mizerny.POnoć Muchozol POleciał w ślad za muszą chmurą na drzwiach od stodoły.Jest to stary,wypróbowany sPOsób przemieszczania się członków Pasożytów Odbytu,gdzie szaleniec jest jednym z głównych decydentów.Salem Alejkum!!!

Portret użytkownika zibi1973

MCRemek jak mówisz na klate i

MCRemek jak mówisz na klate i zostało się nam modlić bo za dużo czasu nam nie zostało wszystko jak przepowiedni biblijnej czerwona woda,miliardy much do nie których to jeszcze nie dociera ale jeszcze zrozumią, gorzej będą mieli te czarne haraktery,za pużno na nawrócenie ultra,szatan miejsce ci tam szykuje zostaniesz tam dziewczyną

Portret użytkownika Zadzior

Człowieku, jakbyś prześledził

Człowieku, jakbyś prześledził historię to takich apokalips o uniwersalnych oznakach było wiele.  I jakoś po żadnej z nich nie nastapiła tysiącletnia utopia....
Apokalipsa to narzędzie do masowej kotroli strachem i czasem depopulacji Smile
Tak jak wielkie religie - każda powstała z objawienia i każda miała za zadanie walczyć z innymi Smile (prócz wczesnych nauk Jezusa, ale katolicyzm stworzony przez Konstatnyna i tak to wypaczył) - super ta religia - morduj dla zbawienia haha,
Obudździe się ludziska i pomyślcie kim może być ta trzecia strona, która ciągle kłóci inne strony od zarania dziejów. Apokalips będzie jeszcze a będzie.
Bez odbioru
piiii
piiii
piiiiiiiiiii

Portret użytkownika Anarchiusz

Dwa trzy lata temu w

Dwa trzy lata temu w prawobrzeznym szczecinie przez dwa dni bylo podobnie, muszki dostawaly sie do oczu uszu , a przy oddehu do nosa i ust. Widoznosc siegala 10-20 metrow.. ale trwalo to przez dwa dni po okolo 3-4 godzin wieczorami. z tego o widze tu podobnie.. wie niniezwyklego, poprostu wyleg w jednym okresie spowodowanyprzedluzajaca sie zima.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem