Mieszkanka Krasnojarska kupiła mięso, świecące w ciemności na zielono

Kategorie: 

Kawałek mięsa, który kupiła Valentina Soszkina, mieszkanka Krasnojarska, wywołał poruszenie wśród rosyjskich konsumentów i stał się tematem numer jeden w lokalnej telewizji. Kobieta przygotowała obiad dla całej rodziny. Wszystkiego jednak nie zjedzono od razu. Wieczorem okazało się, że mięso świeci w ciemności na zielono. Ludzi ogarnął strach. Kobieta twierdzi, że mięso smakowało tak samo, jak normalna wieprzowina, podają Novosti.

 

Soszkina zakupiła ten rarytas w pawilonie targowym KrasTETs. Podczas konsumpcji nikt z rodziny kobiety nie odkrył nic nadzwyczajnego w smaku i wyglądzie potrawy. Wieczorem domownicy przeżyli horror.

Soszkina odcięła kawałek i poczęstowała wnuczka. Ten zauważył w półmroku jaskrawą zieleń na swoich i babci dłoniach. Oboje byli przerażeni. Sprawą zajęli się dziennikarze, którzy nagłośnili sprawę. Przyczyną świecenia mogą być fotobakterie, konserwanty lub napromieniowanie.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Czytelniczka

Rok temu postanowiłam nie

Rok temu postanowiłam nie jeść konserwanów, w mięsie było tego najwięcej, więc go nie jem od tamtego czasu. Nie mam problemu z posiłkami, nawet jestem bardziej kreatywna w kuchni. W sklepach czytam etykietki, mam też swoje sprawdzone produkty. Mało tego... schudłam około 10 kg, bo zaczęłam bardziej dbać o siebie, swoje zdrowie i kondycję, uprawiam sport i sprawia mi to ogromną przyjemność. Hitem jest jednak to, że mój cellulitis zupełnie zniknął! Czuję się piękna i zdrowa.

Portret użytkownika człek

ZA ŚWIECENIE WĘDLIN CZY MIĘSA

ZA ŚWIECENIE WĘDLIN CZY MIĘSA ODPOWIADA MIĘDZY INNYMI SALETRA, KTÓRĄ KIEDYŚ W DUŻYCH ILOŚCIACH FASZEROWANO WĘDLINY I MIĘSO. TERAZ MAMY INNE KONSERWANTY ALE SALETRA  JEST  RÓWNIEŻ UŻYWANA . SKORO WĘDLINĘ KUPIONO NA RYNKU TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ OD PRYWATNEGO MASARZA A TEN NA STARYCH ZASADACH ZAKONSERWOWAŁ SALCESON SALETRĄ. 

Portret użytkownika nieufaj nikomu

tak z ciekawosci zapytam tylu

tak z ciekawosci zapytam tylu tu ludzi wierzacych razem z PULSAREM co piszą o jezusie i o religi wierze,ze sprawiedliwosc nas dopadnie i atkie tam,gdzie w bibli jest napisane ze człowiek ma jesc mieso ?ze ma zabijać dla niego?wręcz przeciwnie ,to jak wkońcu biblie mamy interpretowac dosłownie czy jak kto chce,bo jesli jak kto chce to szkoda gadac dalej ,czemu ryzyk ma tak spasiony kałdun?czemu papiez gdy nawoływałn do ubustwa jakiś prymityw z polskiego koscioła redaktorowi w tv powiedział ze to tylko chodzilo o tych z watykanu .przczytałem te ksiege juz kilka lat temu podejzewam ze nawet ksieza jej nieczytali ,a jak juz to niewszyscy.jest to udowodnione zdrowotnie przez naukowców dietetyków ze człowiek niejest miesozerny mamy 21 wiek a nie epoke jaskiniowcow, jedno z przykazań mówi niezabijaj.

Portret użytkownika Takitam

Straszny anioł z Ciebie,

Straszny anioł z Ciebie, człowiek nie jest roślinożercą - świadczy o tym choćby budowa szczęki i uzębienia. Gdzie się naczytałaś - w jakich źródłach "naukowych" że człowiek nie jest mięsożerny. Proteiny zwierzęce też nam są potrzebne, tak funkcjonuje nasz organizm. Ja widzę problem gdzie indziej - w wielkotowarowych fermach gdzie zwierzęta żyją w strasznym stresie i syfie. To niehumanitarny ubój, gdzie zwierzęta świadomie czekają w kolejce po śmierć - bo ubój odbywa się na ich oczach. A "ryzyk" ma spasiony kałdun bo zapasł się nadmiarem węglowodanów przy niskiej aktywności fizycznej - najbardziej typowa przyczyna otyłości. Od mięsa i tłuszczów się nie tyje - musi to iść w parze z nadmiarem cukrów w pożywieniu.

Portret użytkownika eva11

KTOS REDAGUJE TAKA GAZETE

KTOS REDAGUJE TAKA GAZETE ,KTOS DOBIERA ARTYKULY ,KTOS MODERNIZUJE KOMENTARZE ,WIEM ,ZE ADMINISTRACJA JEST INTELIGENTNA W SWOJEJ MIERZE .
ALE PROSZE O DPOWIEDZ ,NIE WOLNO PISAC O JU...E           O  MASO............H 
O BI... GAT..SIE .TO DLACZEGO MOZNA PISAC TAKIE BREDNIE I ADMIN PRZEPUSZCZA TAKIE KOMENTARZE ,, Od mięsa i tłuszczów się nie tyje - musi to iść w parze z nadmiarem cukrów w pożywieniu,
 
CUKRY TO NIE TYLKO CUKIER ......LUDZIE ,
CZY TEN KTOS WIE ,CO TO JEST MIESO OBECNIE...?ILE CUKROW ZAWIERA JABLOKO?

Portret użytkownika TomaszP

A Ty w jakich źródłach

A Ty w jakich źródłach znalazłeś swoje informacje? Widziełś kiedyś szczękę psa czy kota? Widziałeś, jak odcina kawałki mięsa stroną swojego pyska i połyka niezmielone w całości? To dlatego, że nie ma klasycznych, płaskich trzonowców  do rozcierania i mielenia pokarmu (takie są charakterystyczne dla roślinożerców). Przestańcie już pisać bzdury o dowodzie w postaci zębów - te akurat są dowodem na człowieka wszystkożerność, z przewagą roślin w pokarmie. Ewolucyjnie także nie ma przesłanek za mięsożernością człowieka - jest słaby, powolny, ślepy w ciemności i głuchy oraz pozbawiony węchu, brak mu instrumentów do zabijania tak więc jedyne co mógłby upolować to padlina. Nie rozwijaliśmy się na innej planecie, tak więc nie widzę powodu dla którego wszystkie drapieżniki rozwinęły przystosowania do polowania - tylko my nie ( o ile oczywiście jesteśmy z Ziemii, ale to już temat na inną okazję). Nawet jeśli popatrzysz na zwykłego szympansa, jest o wiele lepiej przystosowany do zabijania niż człowiek. Gwarantuję Ci, że jeśli zamkniesz w klatce przeciętnego szympansa z Mikiem Tysonem, tylko jeden z nich wyjdzie żywy i będzie to szympans (może nie mieć ucha lub obu, ale wciąż będzie zwycięzcą).

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem