Mieszkańców indonezyjskiej Zatoki Meranti zaszokowało małe tsunami

Kategorie: 

Do zjawiska doszło 27 listopada. Trwały akurat uroczystości religijne, gdy nagle nadeszły fale. Przybór wody był dość gwałtowny i przypominał tsunami.

 

Woda wzbudziła panikę wśród osób przebywających w tej okolicy. Setki ludzi salwowało się ucieczką. Naukowcy informują, że przyczyną tej fali był przypływ u ujścia rzeki Kampar. Przybór wody następował nagle i to było bardzo nieoczekiwane.

Mieszkańcy nie chcą wierzyć, że nie było to tsunami tylko zwykły przypływ. Nikt nigdy wcześniej nie widział takiego przypływu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika vakashi

NEDDON skąd wiadomo ze

NEDDON skąd wiadomo ze znajdujemy sie  pod wpływem takowej chmury fotonów? jakieś żródła?a moze jest to skutek oddziaływania innej planety która zbliża się do Ziemi? kamery internetowe zlokalizowane na biegunie południowym, na Antarktydzie, pokazują podążający równo ze słońcem, czarny, kulisty obiekt, jak planeta, oberwowany juz od kilku miesięcy przez. Mozna sprawdzić samemu wchodząc chciażby na neumayer stream cam instytutu Alfreda Wagnera----->http://www.awi.de/NM_WebCam/livemovie.html

Portret użytkownika NEDDON

Wydaje mi sie, ze czesc

Wydaje mi sie, ze czesc kontynentu azjatyckiego bedzie za niedlugo zatopiona. Faktem jest ze poziom wod obnizyl sie o 6 milimetrow, ale wydaje mi sie ( o czym na razie nikt oficjalnie nie mowi) ze nasza planeta jest przez jakies nieznane sily deformowana. Skutkiem takowych deformacji moze byc pekanie kontynetow oraz dna morskiego ( ucieczka wody w glab ziemi ) a takze zapadnanie sie czesci kontynentow ( Wietnam, Indonezja, Tajlandia, Japonia oraz inne ) Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika east

Nie nieznane siły,  tylko

Nie nieznane siły,  tylko ekspandująca Ziemia. Neutrina oddają więcej energii do jądra Ziemi więc ta szaleje - trzęsienia, wulkany. Powiększenie Ziemi spowodowało chwilowe obniżenie się poziomu Oceanów. Zmienią się również pory roku, ale nie dlatego, że zmieni  się nachylenie osi Ziemi, tylko, że ona sama się powiększy. Znikają gatunki zwierząt, pojawiają się nowe , bo cały ekosystem jest związany z częstotliwością obrotu Planety wokół swojej osi. Jeszcze będzie wesoło.

Portret użytkownika NEDDON

Tak, masz racje, tez juz o

Tak, masz racje, tez juz o tym kiedys pisalem. Wydaje mi sie jednak , ze nie tylko nasze slonce jest temu winne, ONO tez sie zmienia i niekiedy szokuje naukowcow. Mysle ze sa jeszcze inne przyczyny ktorych nalezy szukac w okolicach naszego slonecznego systemu. Wplyw ma takze chmura fotonowa w ktorej sie znajdujemy.

Pozdrawiam.

jestem NIKT

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika stella325

A jednak te 6mm to bardzo

A jednak te 6mm to bardzo poważna zmiana, moze Ci sie wydawać nieistotna ale w skali globalnej jest ogromna. Tym bardziej że odkad zaczęto mierzyć poziom zwykle wzrastał lub minimalnie spadał ale nie były to aż tak duze odchyły. Zastanawiające jest tez że lodowce topnieją jest coraz wiecej powodzi a poziom zamiast rosnąć maleje. Zycze miłego dnia.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem