Międzykontynentalne rakiety balistyczne Sarmat zastąpią stare radzieckie rakiety Satan

Kategorie: 

Rosyjska armia jest obecnie w trakcie reorganizacji i modernizacji. Wchodzi robotyka, a stary arsenał jest zastępowany nowym. Dotyczy to też techniki rakietowej, w której nasi słowiańscy sąsiedzi ze wschodu są szczególnie dobrzy. Zapowiedziano, że w latach 2018-2020 Rosja wymienia system rakietowy z międzykontynentalnymi rakietami balistycznymi.

 

 

Do wymiany idą rakiety RS-20W "Wojewoda" (РС-20В "Воевода") a zastąpi je zupełnie nowy system Sarmat ("Сармат"). Oczywiście tego typu pociski zwykle są wyposażone w broń jądrową i służą do ataków na duże odległości. Rosjanie twierdzą, że nowe wersje pocisków będą tak dobre, że nie ma obecnie systemów antyrakietowych, które mogłyby sobie z nimi poradzić.

Rakieta Satan РС-20В "Воевода" - źródło: Ria Novosti

Kompleks "Wojewoda", który był użytkowany przez Rosję do tej pory to bardzo ważna część rosyjskich jądrowych sił strategicznych. Są to najcięższe rakiety na wyposażeniu jakiejkolwiek armii świata. Są zasilane na paliwo ciekłe a ich masa startowa wynosi 200 ton. Da się nimi przenosić do 10 głowic atomowych. Są też w stanie emitować różne mylące sygnały, które powodują, że konwencjonalne systemy rakietowe nie radzą sobie z nimi za dobrze.

 

Zasięg tych rakiet wynosi do 16 tysięcy kilometrów. Podobne rakiety mają też Chińczycy, ale są one nieco mniejsze i znacznie bardziej zawodne. Chiny planują budowę nowej ciężkiej rakiety, która będzie posiadała oddzielaną cześć z głowica jądrową. Oba wschodnie mocarstwa starają się dotrzymać kroku USA, które rozbudowuje swój arsenał rakietowy stawiając na pociski hipersoniczne.

 

Rosjanie uważają też, że prędzej czy później doczekamy się elementów tarczy antyrakietowej, które zostaną umieszczone w kosmosie. Takie plany mają rzekomo Amerykanie, ale wiadomo, że podobne aspiracje wykazują też Chińczycy. Oznaczałoby to, że rakietowy wyścig zbrojeń prawie na pewno przeniesie się przestrzeń kosmiczną.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jj

  niech buduja, zbroja,

 
niech buduja, zbroja, kupuja I inwestuja...ludzie tam wpieprzaja kartofle 7 dni w tygodniu a te rzadowe durnie puszczaja kase w kanal. wciaz nie moge znalezc odpowiedzi na jedno pytanie, czy te zjeby pseudo zolnierskie naprawde mysla ze jak zacznie sie nuklearna wojna bo ktos bedzie po stronie zwyciecow? ile trzeba miec gowna w glowie zamiast mozgu zeby sie ludzic ze ten kto ma wieksza rakiete, wbije flage w nowa ziemie I zacznie uprawiac swoje ukochane kartofle??? to nie tylko kacapy, caly swiat zwariowal. izrael rozbraja na sile wszystkixh dookola, a sam posiada ogromny arsenal atomowy, a obierak banana, laureat pokojowej nagrody nobla rzuca bomby na wioski pelne dzieci za pomoca dronow operowanych przez "zolnierza" 15 000 mil od pola walki z coffee latte w reku I joystickiem... rzygac sie chce. jedno jest naprawde pocieszajace w tym syfie,  juz po wojnie, jezeli ktos sie ostanie, to jak bedzie chcial z kims walczyc bedzie musial mu spojrzec w oczy, jak kiedys bylo, nie bedzie dronow, guzikow do naciskania I tym podobnych tchorzo wojen.  jestem przekonany, ze 3/4 tych wojskowych obsrancow nie daloby rady naszemu podworkowemu kibolowi bez broni, komputerow I bezzlogowych maszyn tysiace metrow ponad ziemia. fucking discrace.out

Portret użytkownika gnago

No bracie, tupet to masz . Za

No bracie, tupet to masz . Za jednym zamachem negować genetykę , językoznawstwo , Historię.

A z hipotez to obiło mi się o oczy czy uszy że Rusowie to uciekinierzy z czasów wprowadzania siłą chrześcijaństwa. Na pogranicze Słowian i Ugrofinów przypadkiem z terenów obecnej Polski.
Dowodem ma być brak kilku plemion po wpadnięciu Słowian na łono kościołów Chrześcijańskich w wykazach obecnych przed.

Ciekawe czemu mitologia naszych przodków nie zachowała się.

A historia pisana jest przez głupców , Donek przykładem

Portret użytkownika JD

Drogi Adminie. "nasi

Drogi Adminie. "nasi słowiańscy sąsiedzi" ?
Nie ma żadnych "słowiańskich sąsiadów" !! Jest to mit. Teorię podziału rasowego białych ludzi w Europie kultywowali socjalistyczni towarzysze Hitler, Lenin i Stalin. Hitler miał pomysł by wymordować rzekomo inną od Niemców rasę ludzi, w tym Polaków. W tym celu wymyślili podział na niestniejące nigdy rasy: słowian, aryjczyków itp. To zupełny nonsens.
Z kolei Lenin I Stalin postawili na ciągle jeszcze podejmowany panslowianizm, czyli rzekome istnienie podziału rasowego wśród białych ludzi, między innymi na mitycznych słowian. 
 
Nic takiego nie istnieje. Białi ludzie sami w sobie są rasą, jako biali ludzie. I tyle. W odróżnieniu od czarnych, żółtych i czerwonych. Są to obecnie w zasadzie prawie całkowicie sztuczne podziały, bowiem bez względu na te podziały ludzie łącza się lub różnią pod wzgledem przynależności do różnych cywilizacji. Gorąco polecam prace Feliksa Konecznego, który te sprawy analizował. Ponadto istnieją też podziały plemienne, któe są znacznie nawet o wiele bardziej bardziej konfliktowe od rasowych. Przykład Tutsi i Hutu albo z Biblii: ciągłe wzajemne ludobójstwa plemion Izraela, aż plemię Judy /Żydzi" połączyli się z niedobitkami Beniamina i stworzyli jedno państwo historyczny Izrael, a pozostałe plemiona zostały zainfekowane nową religią Islamem /podsuniętym im przez Żydów/ i są obecnie Arabami. I nadal krwawo się wzajemnie traktują. 
 
W Polsce w okresie prl-u wbijano szkolnikom do głów rzekoma słowiańskość, była to polityka sowiecka policzona na rusyfikację Poslaków i innych nacji środkowo-europejskich. Nie rozumiem po co powtarzać te głupoty rusyfikacyjne. Rosjanie to fajni ludzie, ich język jest bardzo piękny, ale Polska to nasza Ojczyzna, nasz język jest dla nas jeszcze piękniejszy, nie musimy Rosjanom wchodzić do przysłowiowej pupy przyciągnięci kłamliwą przynętą...
 
Rosjanie nie są oczywiście żadnymi słowianami, jest to zupełny absurd, raz że nie ma takiej rasy, ale przecież współczesna Rosja to kraj zbudowany z krwi przeszło trzystu narodów i plemin, jakże można z tego robić jakąś tam jedną rasę, to bzdura. Każdy kynolog a właściwie każdy kto posiada psa, ten wie, że jak pies jest wielorasowy, to nazywa się kundel i nie zaliczamy go do jakiejkolwiek wyselekcjonowanej rasy. Nie jest to nic złego, kundle bywają najinteligentniejsze. Po prostu nie mylmy pojęć i nie piszmy tych głupot.
Polacy też są mieszaniną wielu różnych plemion, które zostały ucywilizowane w cywilizacji łacińskiej. Jednym z ostatnich było plemię Prusów, mieszkańców ziem, które obecnie stanowią północna część ziem polskich. Plemię to w bardzo dużej mierze stało się Polakami, choć mniej więcej 1/3 wymordowali Niemcy pod postacią Krzyżaków. Pisanie, że Polacy są słowianami jest zatem również kompletnym nieporozumieniem, jescze raz: nie ma takliej rasy. "Profesorzy" , którzy doktoryzowali się z kolei z tematu "słowiańskości kulturowej" też nie mają racji, to jest taki sam absurd, bo ludy składające się na nacje europejskie więcej dzieliło niż łączyło.  Nie dajmy się w konia robić różnym pseudonaukowcom wciśkającym nam od początku nauki różne piramidalne głupoty.
Obecnie pojawiło się trochę hałaśliwych głosicieli "słowiańskości genetycznej", że jakoby Polacy i Żydzi z genotypu są słowianami, a oprócz nich murzyni, mieszkańcy Magadaskaru, obu Ameryk i większość populacji yropy Zachodniej, w tym Niemcy. Wiadomo, na Bliskim Wschodzie komuś pali się grunt pod nogami i szuka sobie kolejnej niezabżdzoneh ziemi obiecanej. No więc patrzą na Polskę i płacą głosicielom rasowych głupot.
Bądźmy przytomni.
Ludzie dzielą się wyłącznie na cywilizacje, zgodnie ze sprawdzonymi oczywistymi teoriami Konecznego. Feliks Koneczny doprowadza socjalistów do furii, ale pisze sprawdzoną prawdę, któa jest bardzio łatwa do weryfikacji, jeśli się ją przykłąda do historii ludzkości. Słowianie po prostu to mit. Polacy są nosicielami cywilizacji łacińskiej Podobnie np. Węgrzy: oba te ludy jednocześnie ramię w ramię, w wielkiej przyjaźni przywędrowały na swoje obecne tereny przed paru tysiącami lat z dalekiego wschodu i od ponad tysiąca lat trenowały cywilizację łacińską. Dlatego teraz mając identyczną mentalność rozumieją się natychmiast, bez słów, wręcz podświadomie. A np. z Ukraińcami ćwiczącymi od kilkuset lat w skrajnie okrutnej formie cywilizację turańską, nie dogadamy się w żaden sposób, bo mają zupełnie inną mentalność, a są to przecież potomkowie zbiegłych z Polski chłopów mazowieckich.  Rosjanie przynależą do cywilizacji bizantyjskiej, są swoistymi potomkami cesarstwa wschodniorzymskiego. Łatwiej, kolosalnie łatwiej się z nimi dogadamy niż z Ukraińcami, ale mają mentalność mocarstwową i podświadonmie chcieliby nas zniewolić.  Tacy są cywilizacyjnie, to wynika z cywilizacjio bizantyjskiej.  Przy czym zawsze w cywilizacji bizantyjskiej jest wyselekcjonowana elita paru tysięcy ludzi a reszta to podbity własny naród półniewolników, to cecha tej cywilizacji. Arabowie należą do cywilizacji arabskiej /islamskiej, która została im zaszczepiona przez Żydów/. Żydzi żyją w obszarze cywilizacji żydowskiej, obecnie głównie talmudycznej. Mieszanie cywilizacji próbował robić już w Azji Aleksander Macedoński i poniósł był porażkę. Jest to proces niewykonalny. Ewentualna asymilacja do innej cywilizacji trwa zwykle stulecia. Umieszczenie w jednym państwie ludzi z różnych obszarów cywilizacyjnych spowoduje nie tylko zupełny brak porozumienia /w Polsce obserwowany na przykładzie Polaków z dziada pradziada i Chazarów przypędzonych po okupacji niemieckiej w roli nadzorców polskich niewolników, potomkowie tamtych dzikich Chazarów stepowych dziś nadal nadzorują niewolników polskich, mówią już dobrze po polsku, ale nie czują subtelnosci cywilizacji łacińskiej, nie rozumieją Praw Naturalnych, nie czują polskiego patriotyzmu i generalnie są pozbawieni elementarnej inteligencji, ale za to świetnie się organizują w siuchty, opanowują różne instytucje i potrafią się świetnie urządzić żyjąc na koszt Polaków z dziada pradziada żyjących w obszarze cywilizacji łacińskiej/, bo mając różną mentalność nie będą się mogli porozumieć.  Ale po prostu doprowadzi do krwawych konfliktów. Jest to nieuniknione.

Portret użytkownika szakal

Napisał napisał bez

Napisał napisał bez racji.
Admin nie napisał , że chodzi mu orasę słowiańską.
Może chodzić o grupę jezykową, i tu ma rację, bowiem wywodzimy się z tej samej grupy. 
Czytaj uważnie zanim coś napiszesz.

Portret użytkownika Rod

jeżeli ktoś jest Polakiem od

jeżeli ktoś jest Polakiem od pokoleń [od zawsze]i twierdzi że nie jest Słowianinem to pewnie jest szabas-gojem ,a służenie chazarskiej nacji ma w priorytecie , chyba że tate obecnego Polaka Kowalskiego nazywał sie np. rozenkranc a jego tate pochodził z mrocznych stepów i oddawał ceść diabłu jak to chazarzy mają w zwyczaju, no to taki pan Kowalski też Słowianinem nie jest 

Portret użytkownika Freeco

Jesteś pewny, że nie masz

Jesteś pewny, że nie masz chazarskiej domieszki ? Możesz ręczyć za cnotę wszystkich swoich przodków ? Adolf był półżydem, a popatrz ilu mu uwierzyło w czystość rasy germańskiej. Najciemniej jest pod latarnią...

Portret użytkownika HTX

To musisz sie jeszcze kolego

To musisz sie jeszcze kolego duzo naczytac o historii - nie tylko prl-u i uzupelnic swoja wiedze... Proponuje zaczac od tego skad sie wzielo slowo Slowianin (z ang. Slav), potem dlaczego jest tak bardzo podobne do slowa "niewolnik" (z ang. Slave) a potem już z górki... Wink

Portret użytkownika Freeco

Równie dobrze może pochodzic

Równie dobrze może pochodzic od "Sławen" co można przetlumaczyć na Sławny lub Słowny (więcej tutaj: http://my.opera.com/bbc-poland/blog/show.dml/59057622) Ale jak chcesz możesz się przedstawiać jako potomek niewolników...
Poza tym możemy mówić o plemieniu-narodzie które zostało juz dawno wymieszane tak dokładnie, że nie ma mowy o "słowiańskości". tak jak nie można powiedzieć, że Putin wygląda na "rasowego" słowianina...Bliżej mu chyba do kałmuka o każdy widzi i może posłuchać... 
Obecny ruch panslawizmu ma korzenie w Departamencie Dezinformacji GRU i ma przygotować naiwnych na coś, do czego będzie potrzebna kompletna degrengolada moralna i religijna oraz osłabienie więzi polaków z zachodnią cywilizacją .. Jeśli komuś po drodze w tym samym kierunku to śmiało, ale będzie to króciutki spacerek. I nie ważne kto to wygra, ale napewno my jako naród na tym stracimy...

Portret użytkownika RH+

A jakie to my mamy więzi z

A jakie to my mamy więzi z zachodnią cywilizacją? Reparacje wojenne za I i II wojnę światową? Więzi przyjaźni przyjaciół odwróconych plecami, mordujących naszych generałów? Buhahahahah... no toś imć freecorn napisał...

Portret użytkownika MISTRZ MORFEUSZ

naczytac histori powiadasz.i

naczytac histori powiadasz.i dale ucza w szkolach dzieci bredni oderwanych od rzeczywistosci.to samo w ksiazkach,historie mozna przezyc albo uslyszec od dziadka ,a nie naczytac sie lub nauczyc w szkole ,czytaj dalej bedzie wielki.dodam ze rakiete to ja mam w gaciach i to wieksza niz na zdieciu.

Portret użytkownika euklides

Koncepcyjnie to taki wielki

Koncepcyjnie to taki wielki fajerwerk, a konstrukcyjnie to ciągle udoskonalona wersja niemieckiej rakiety V-2. Od czasu V-2 nie wprowadzono w technologii rakietowej żadnych rewolucyjnych zmian. Ale to dobrze, bo technika niosąca śmierć i zniszczenie jest godna pożałowania, a nie podziwiania.

Portret użytkownika Uczeń Mistrza Morfeusza

tak patrzę na ta rakiete

tak patrzę na ta rakiete satan i nie mogę się napodziwiać. Ile to środków, wiedzy trzeba poswiecić by takiego potwora zbudować.
Ciekawe jaki krater by po sobie zostawiła. Czy możliwe aby kiedyś sama z siebie wybuchła? Ruchy tektonicze, zmiany temperatur, jakieś usterki.. Tyle tego na ziemi w gotowości i ani jednego wypadku.

.przeżywam fascynację szkołą koszera umysłów.

Portret użytkownika Uczeń Mistrza Morfeusza

czytałem że posiadamy uranu

czytałem że posiadamy uranu na kilkanaście bomb. Myślę że 8 bomb rozlokowanych w każdej częsci kraju w stosunku zachód wschód 1:3 Było by optymalnym rozwiązaniem dla naszego kraju. Zamiast stadionów mogliśmy mieć bomby atomowe. z drugiej strony wątpię że osiągnęły by przeciwnika ze wschodu, nie zostając namierzone i strącone nad sąsiadami. Trzeba kasy a w tym kraju jest, ale na imprezy.

Co do krateru to mnie poniosło, taka bomba nie robi szału w postaci krateru. Krater to meteoryty.
Chodzi przedewszystkim o fale uderzeniową. Zasięg rażenia.

.przeżywam fascynację szkołą koszera umysłów.

Portret użytkownika gnago

Zwyczajnie kupić kilkanaście

Zwyczajnie kupić kilkanaście ładunków małej mocy i umieścić w interesujących nas miejscach. Przy potrzebie użycia informujemy zainteresowanego gdzie taką może sobie znaleźć. I sra pod siebie szukając następnych, nawet jak ich nie ma. Oczywiście informujemy publicznie, bo politycy to mendy które takie informacje zatajają

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Dobre pytanie, brawo bo

Dobre pytanie, brawo bo ostatnio ludzie boją zadawać się pytań. 
Tak można przejąć energię bomby atomowej przetwrzając jej ładunek na pręty do reaktora atomowego. Smile
A  jeżeli chodzi o przejęcie energi z reakcji (gwałtownej) jądrowej to teoretycznie należałoby wytworzyć antymaterię wokół bomby tworzącą między innymi antygrawitację itd.... kiedyś czytałęm jeszcze o jakimś sposobie ale już nie pamiętam. Pozdrówka.

Portret użytkownika ArDoR

Zgadza się, pukajcie a

Zgadza się, pukajcie a otworzą wam...Nawiązując do pytania inicjatora wątku, szkodą jest tworzenie takich bomb... gdyż oznacza wytworzenie w polu informacyjnym świata, potencjału który kiedyś będzie musiał się rozładować.Inaczej mówiąc tworzenie broni jest prowokacją, ktoś inny w tym czasie tworzy tarczę a więc też prowokuje atak. I tak nakręca się odwieczna spirala walki, przemocy i remedium w postaci ochrony, prewencji...
Tak więc wojna cały czas trwa o ile są ludzie którzy się uzbrajają, tworzą takie skomplikowane systemy niszczenia "wroga" oznacza to że akceptują to że kiedyś to wykorzystają, sam zamiar w polu informacyjnym traktowany jest jakby już to zaistniało i stopniowo będzie gęstnieć energia wokół tego "zamiaru" o ile będzie on zasilany świeżą energią.
Co do neutralizacji wybuchu, to najskuteczniejsza jest metoda.... niedopuszczenia do wybuchu, czyli rozładowanie energi która prowadzi do powstania takich  bomb.
Jedną z metod są symulatory bo odkąd wybuchy jądrowe są symulowane w komputerach, przestano dziurawić Ziemię i przestrzeń rzeczywistymi wybuchami, odkąd powstały symulatory komputerowe, tudzież gry, spadła (statystycznie) ilość wojen (w miejscach objętych działaniem takich symulatorów).Akurat nie jestem zwolennikiem gier tego typu, nie pamiętam już kiedy ostatnio trzymałem w "rękach" wirtualny AK-47, ale wydaje mi się że nie do końca gry tego typu rozbudzają agresję wśród ludzi... Na pewno można się obyć i oswoić z bronią w takim symulatorze, ale czy po kilku godzinnej sesyjce w takim symulatorze, będzie się komuś chciało latać jeszcze z cztero kilowym, hałaśliwym żelastwem, dziesiątkując również uzbrojonego "wroga"?
Zauważcie że zawodowi kierowcy raczej słabo wypadają w takich komputerowych wirtualnych przejażdzkach, śmiem twierdzić że zawodowi żołnierze, po wyczerpujących ćwiczeniach w terenie w pełnym rynsztunku, raczej nie spojrzą na komputer w którym będą mogli sobie polatać po dżungli - i vice wersa.
Dzieje się tak dlatego że ludzie przybywają na tą planetę z jakimś zadaniem, misją, przemożną chęcią dokopania komuś lub sobie... jesli by wykonali ten plan w świecie wirtualnego symulatora, odeszła by im ochota na inicjowanie lokalnych i globalnych konfliktów.  Wystarczyło by odreagować sobie te wzorce które skłaniają człowieka do marnowania energi na bezużyteczne dla niego i innych zadania, a 95% rzeczy które nazywamy problemami po prostu by nie zaistniały.
Podsumowując, najlepiej rozładować szkodliwą energię zanim zdoła się ona zmaterializować w postaci kilku megatonowej bomby atomowej...
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem